Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Janek Engel
2011-09-20, 15:38
Festiwal M?odzie?y - propozycja przed?u?enia
Autor Wiadomość
Maciek-F 


Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 63
Skąd: Bia?ogard
Wysłany: 2008-09-11, 19:04   

Ja powiem ci droga Violetta, ?e w dwa dni moje ?ycie w wierze nabra?o sensu... Ale brakowa?o mi jednego dnia do pe?ni odzyskania wiary :) wg mnie przyda?by si? ten dzie? i mam nadzieje, ?e razem z Ol? i innymi u?ytkownikami forum dobrniemy do celu i przed?u?ymy ten festiwal :)

P.S. Violetta, pozdrowienia od rodziców :)
_________________
"Jeste? blisko mnie, a t?skni? za duchem Twym..."
 
 
ellensil 


Dołączył: 08 Wrz 2007
Posty: 23
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2008-09-11, 22:39   

Viola, czy pami?tasz jeszcze nasz apartament, w którym pewne drzwi do pewnego miejsca zamyka?y si? NIE z tej strony? xD

Maciek pami?ta :mrgreen:
_________________
Staro? nie rado?? :D
 
 
Szczurek 


Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 131
Skąd: Rotmanka
Wysłany: 2008-09-11, 22:50   

Droga moja pi?kno?ci zwana Violetta,
Dziekuje, ?e mnie rozumiesz chocia?by w 60%, ale musze Ci do tych 100% dopowiedzie?, ?e moja wiara najlepiej kszta?tuje si? na wspólnocie..i rozmowa z tymi lud?mi, których spotkam na ?wi?cie m?odzie?y, sprawia, ?e pó?niej jeszcze bardziej potrzebuje rozmowy z Bogiem itp...rozumiesz teraz prawda? Czuje, ze sanktuarium jest obok mnie, ale (dzi?ki temu, ?e wiem, ?e Bóg jest ka?dym) wole wi?kszo?? czasu sp?dza? z lud?mi i im pomaga?...a oni te? pomagaj? mi :) . Oczywi?cie do sanktuarium chodze...ale to we w?asnym zakresie.

Dziekuje, ?e mnie rozumiesz...w ko?cu te? kiedy? je?dzi?a? na festiwale i wiesz jak to jest :)
_________________
JUlka czuje si? super...wujek jeszcze lepiej :)
 
 
Maciek-F 


Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 63
Skąd: Bia?ogard
Wysłany: 2008-09-11, 23:07   

ellensil napisał/a:
Viola, czy pami?tasz jeszcze nasz apartament, w którym pewne drzwi do pewnego miejsca zamyka?y si? NIE z tej strony? xD

Maciek pami?ta
Oj pami?tam ten apartament :D zw?aszcza pewne drzwi :D
Przemek a pami?tasz kawe o pó?nocy?? :D
_________________
"Jeste? blisko mnie, a t?skni? za duchem Twym..."
 
 
Violetta 

Dołączyła: 30 Sie 2006
Posty: 467
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-09-12, 18:20   

Pami?tam, drogi Przemku i Ma?ku, ten cudny apartament z oryginalnym zamkniem w drzwiach ?azienki. Mam nadziej?, ?e ju? to zmienili.
Pozdrowienia dla Was i Rodziców Ma?ka!!!
Szczurku drogi, naprawd? chcia?abym, ?eby?cie osi?gn?li to, czego poszukujecie!!! I wierz?, ?e to znajdziecie, bo macie du?o zapa?u i entuzjazmu!
Pozdrawiam!!!
_________________
Bóg jest Ojcem, Bóg jest dobry i dobre jest wszystko, co On czyni.
 
maladziosia 


Dołączyła: 02 Wrz 2006
Posty: 71
Skąd: Pyskowice
Wysłany: 2008-09-12, 19:34   

Kochani, ju? zako?czyli?my konferencj?. Niestety by? tylko Maciek i ja. Wierz?, ?e brak rozmówców nie wynika? z niech?ci do dzia?ania w sprawie przed?u?enia festiwalu; ?e wielu z Was bardzo chcia?o do nas do??czy?, ale z wa?nych powodów to si? nie uda?o. Niektórym mo?e zabrak?o ?mia?o?ci? Odwagi! ;) Wiem, ?e jeste?cie kreatywni i macie mnóstwo fantastycznych pomys?ów, które b?dziemy mogli wcieli? w ?ycie na przysz?orocznym festiwalu. Jednak?e te pomys?y musz? ujrze? ?wiat?o dzienne, wi?c pozwólcie im opu?ci? Wasze kr?te zwoje mózgowe ;)

S?uchajcie, pomy?leli?my z Ma?kiem, ?eby kolejn? konferencj? zorganizowac tak:
do ko?ca wrze?nia omówmy spraw? w ramach naszych grup diecezjalnych. Zastanówmy si?, czy chcemy przed?u?y? festiwal i jak wype?ni? ten dodatkowy dzie?. Niech ka?da diecezja wybierze swojego reprezentanta, który przedstawi wszystkie pomys?y na konferencji, któr? wst?pnie zaplanowali?my na 3.pa?dziernika (pi?tek), godz.20:00. Przedstawiciele powinni zg?osi? si? wcze?niej do Ma?ka. Efekty naszej pracy zostan? przedstawione Ojcu na Triduum. :)

Tak wi?c, zabierajmy si? do pracy! Bo ani si? obejrzymy, a tu znów b?dzie sierpie?. Je?li rzeczywi?cie chcemy jakichkolwiek zmian w naszym festiwalu, to nie wystarczy o nich pogada? na forum, trzeba zacz?? dzia?a?.

No, chyba ?e nie chcecie nic zmienia?...
_________________
...to wtedy westchn?: chwa?a Bogu, ?e co? bola?o, ?e pami?tam a? tyle stopni z wielkich schodów, ten cud przetrwania na zakr?tach...
 
 
Szczurek 


Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 131
Skąd: Rotmanka
Wysłany: 2009-08-18, 00:20   

Mi?ki, a wgl kto? jedzie na ten festiwal? :)
_________________
JUlka czuje si? super...wujek jeszcze lepiej :)
 
 
Pio?un ze?widra 


Dołączyła: 21 Gru 2006
Posty: 93
Skąd: Koszalin/ Toru?
Wysłany: 2009-08-18, 19:04   

Oczywi?cie,?e tak ! :)
_________________
B?d? ?piewa? Ci najpi?kniejsz? pie?? z Anio?ami,
tak b?d? ?piewa? Ci.
 
 
takpoprostu 
Zjadacz kotów

Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 75
Skąd: Grudzi?dz
Wysłany: 2009-08-19, 22:46   

Ja si? zjawi? na sobot? i niedziele. Prawdopodobnie b?d? jecha? autem. Ruszam z Grudzi?dza w sobote w nocy albo w pi?tek po 18. Jakby kto? jecha? te? w tym terminie to mam dwa miejsca.

Mam nadziej?, ?e nic nie wypadnie. Jakby kto? chcia? si? zabra? albo co? to 509 993 441. Wszystko potwierdz? na 100% po niedzieli.
_________________
Podpis
 
 
Oskar 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 27
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2009-08-20, 20:39   

Jedzie, tylko nikomu si? nie chce wchodzi? na forum. Pewnie i tak b?d? t?umy...
 
 
Szczurek 


Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 131
Skąd: Rotmanka
Wysłany: 2009-08-21, 23:32   

a kto? zna jakie? szczegó?y a propos festiwalu...oprócz programu itp :P
Czy kto? zna cene i czy kto? si? wgl zapisuje?
_________________
JUlka czuje si? super...wujek jeszcze lepiej :)
 
 
takpoprostu 
Zjadacz kotów

Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 75
Skąd: Grudzi?dz
Wysłany: 2009-08-23, 19:00   

Potwierdzam jad? do Warszawy autem z Grudzi?dza. Co do terminu to pasuje mi pi?tek wieczorem tak ?eby dolecie? na 21-22 na miejsce lub sobota 3-4 w nocy. Wracam w niedziel?.

Je?eli kto? jest ch?tny to niech da zna?, w pi?tek mog? go zgarn?? ze ?wiecia (nad Wis??).

Na chwile obecn? gwarantuje 2 miejsca :)

Je?eli kto? pracuje lub nie ma mo?liwo?ci by? od czwartku to niech da zna?.

?ukasz - 509 993 441, osoba raczej wi?kszo?ci znana :P
_________________
Podpis
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo