Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Janek Engel
2011-09-20, 15:38
Festiwal M?odzie?y - propozycja przed?u?enia
Autor Wiadomość
ellensil 


Dołączył: 08 Wrz 2007
Posty: 23
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2008-09-09, 07:20   

ej Macintosh i Wy drodzy forumowicze

z Twoim zapa?em, Waszym do?wiadczeniem i moim clownem wszystko si? uda :P


a tak zupe?nie serio to w?a?nie o to chodzi - o konkret - przygotowa? plan i przedstawi? go o. Wojtkowi. Ca?y czas jestem za przed?u?eniem festiwalu o jeden dzie? - wi?cej czasu, wi?cej mo?liwo?ci :) widz? oczywi?cie trudno?ci z tym zwi?zane, my?l? jednak, ?e przy dobrej woli znajdziemy rozwi?zania ;)
_________________
Staro? nie rado?? :D
 
 
alexya 


Dołączyła: 03 Wrz 2006
Posty: 335
Skąd: Opole
Wysłany: 2008-09-09, 08:12   

?e si? wetn?... Plan to jedno, ale pami?tajcie, ?e jednocze?nie wzrosn? koszty pobytu (a z do?wiadczenia wiem, ?e to jest dla wielu temat zaporowy i nie da si? tego rozwi?za? poprzez np. "oszcz?dzajcie ju? od teraz") i trzebaby sprawdzi?, czy Siostry w ?widrze w tym czasie nie maj? innych spotka? i imprez coby poprostu by?o miejsce dla uczestników FM-u :)

twórczego i owocnego my?lenia ;)
_________________
OAMDG
 
Maciek-F 


Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 63
Skąd: Bia?ogard
Wysłany: 2008-09-09, 09:01   

ellensil napisał/a:
Twoim zapa?em, Waszym do?wiadczeniem i moim clownem wszystko si? uda
no w?a?nie... w?adca kotów ma racj? :P

alexya napisał/a:
?e si? wetn?... Plan to jedno, ale pami?tajcie, ?e jednocze?nie wzrosn? koszty pobytu
o ile??? o 10?? o 20 z???
alexya napisał/a:
trzebaby sprawdzi?, czy Siostry w ?widrze w tym czasie nie maj? innych spotka? i imprez
nigdy o tej porze nie maj? imprez :P
_________________
"Jeste? blisko mnie, a t?skni? za duchem Twym..."
 
 
Megi1 


Dołączyła: 27 Lut 2008
Posty: 21
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-09-09, 09:25   

W odpowiedzi na Twój post Ma?ku pragn? zauwa?y? ?e :
10-20 z?otych dla nie których jest du?? kwot?. Tym bardziej ?e wi?kszo?? tych ludzi nie zarabia, tylko s? zasilani finansowo przez rodziców. W?tpi? ?eby to by?o tylko 10-20 z?. dro?sze :( . A je?li chodzi o siostry i o ich imprezy , ?e nie maj? ich w tym czasie to w tym przypadku si? mylisz. W tym roku np. nie mog?oby by? wcze?niej festiwalu w?a?nie przez ich ,, imprez?,,. :)
I jeszcze tak od siebie nie jestem przeciwniczk? przed?u?enia festiwalu, ale ja patrze na plusy i minusy. I w tym przypadku trzeba wszystko bra? pod uwag? nawet m?odzie? pracuj?c? ( tak jak napisa?a Alinka).
_________________
"Upadaj?c i podnosz?c si? nauczy?am si? i?? pod gór?." ?w. Teresa z Avila
 
 
WIKA 


Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 10
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-09-09, 09:27   

mag Ja nie zniech?cam Macieja.. chc? tylko zauwa?y?,?e wielokrotnie ju? próbowano przed?u?y? FM o ten 1 dzie?.. nie w?tpi?,?e mo?e tym razem si? uda,ale nie oczekujmy,?e b?dzie to natychmiastowy efekt,po latach prób.. a On si? wyrwa?,jakby nigdy nic wcze?niej nie robiono w tym kierunku.. jak pierwszy raz w co? nowego si? wdra?a,to,?e super i wszystko mo?na zmieni?,etc. ehh :/
Jednak?e wespr? duchowo i modlitw? by cel zosta? osi?gni?ty.. ... ;) Powodzenia!
_________________
"Wierz?, ?e ?ycie warte jest tego, ?eby je prze?y?. Twoja wiara pomo?e Ci uczyni? je pe?nym warto?ci." William James
 
 
Maciek-F 


Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 63
Skąd: Bia?ogard
Wysłany: 2008-09-09, 09:45   

WIKA napisał/a:
a On si? wyrwa?,jakby nigdy nic wcze?niej nie robiono w tym kierunku..

po pierwsze... Nie wyrwa?em si?, bo wiem, ?e wcze?niej robiono co? w tej sprawie

po drugie..... pomaga mi w tym administrator forum (nie b?d? goujawnia?)

po trzecie.... sk?d mo?esz wiedzie? czy ta nie b?dzie natychmiastowy efekt?

Megi1 napisał/a:
10-20 z?otych dla nie których jest du?? kwot?. Tym bardziej ?e wi?kszo?? tych ludzi nie zarabia, tylko s? zasilani finansowo przez rodziców. W?tpi? ?eby to by?o tylko 10-20 z?.
jak wszystko wypali to zrobie u siebie w parafii zbiórk? na tec cel ;) :b?ysk:
_________________
"Jeste? blisko mnie, a t?skni? za duchem Twym..."
 
 
Megi1 


Dołączyła: 27 Lut 2008
Posty: 21
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-09-09, 09:48   

To spora musi by? ta taca na tyle osób ;)
_________________
"Upadaj?c i podnosz?c si? nauczy?am si? i?? pod gór?." ?w. Teresa z Avila
 
 
WIKA 


Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 10
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-09-09, 09:51   

po trzecie.. sk?d mo?esz wiedzie? czy to nie b?dzie natychmiastowy efekt?

sceptycyzm Bracie ;)
_________________
"Wierz?, ?e ?ycie warte jest tego, ?eby je prze?y?. Twoja wiara pomo?e Ci uczyni? je pe?nym warto?ci." William James
 
 
Maciek-F 


Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 63
Skąd: Bia?ogard
Wysłany: 2008-09-09, 09:56   

Megi1 napisał/a:
To spora musi by? ta taca na tyle osób
damy rad? :) jedna niedziela i b?dzie wszystko uzbierane my?l?, ?e mój proboszcz ch?tnie pomo?e :) :D


a teraz do wszystkich....

Wiecie dlaczego do tej pory nie przed?u?ono festiwalu?? Bo podchodzicie do tej sprawy jak do je?a... do tej pory dzia?a? tylko Krzemo w tej sprawie, a co z reszt??? chcecie przed?u?enia, ale tylko wysuwacie propozycje, ?e mog?oby tak by?.... albo innaczej....
Umówiona by?a konferencja i w konsekwencji pojawi? sie tylko Marcin, Krzemo i Ja, a gdzie reszta?? przeciez godzina by?a umówiona....
Zmobilizujcie si? i je?eli bardzo chcecie przed?u?enia festiwalu to pomó?cie te? modlitw? i organizacj?.....
Jezeli macie propozycje to napiszcie mi je te? na gg. 8748674
Niech ka?da diecezja wybierze 5 wolontariuszy, którzy by pomogli w przygotowaniu festiwalu w przysz?ym roku... Wszystko si? uda, wystarczy modlitwa i wasza pomoc... I sko?czcie ju? z tym zniech?caniem mnie, bo mnie to zaczyna powolutku..... jakby to powiedzie?...... ooo wiem... przycinacie mi w ten sposób skrzyd?a...... Przesta?cie lamentowa? i berzmy si? do roboty....




Konferencja na Skypie odb?dzie si? w ten pi?tek o godz. 20.00

mam nadziej?, ?e pojawi si? wi?cej osób :b?ysk:


acha i przepraszam, je?eli kogo? obrazi?em!!
_________________
"Jeste? blisko mnie, a t?skni? za duchem Twym..."
 
 
Maciek-F 


Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 63
Skąd: Bia?ogard
Wysłany: 2008-09-09, 09:57   

WIKA napisał/a:
sceptycyzm Bracie
twój problem.... jeste? sceptykiem, ale jest tez tu optymista!!!
_________________
"Jeste? blisko mnie, a t?skni? za duchem Twym..."
 
 
alexya 


Dołączyła: 03 Wrz 2006
Posty: 335
Skąd: Opole
Wysłany: 2008-09-09, 10:02   

Dzi?kuj? Megi1 :)
Ma?ku, nie napisa?am moich uwag o kosztach i zaj?tym miejscu tak dla bajeru, ale faktycznie s? to problemy, które mog? zawa?y? na przed?u?eniu FM b?d? nie. To, ?e Ty nie wiesz, co si? dzieje w ?widrze, to nie znaczy, ?e nic si? nie dzieje :) owszem, by? ?wider "zaj?ty" :) Dlatego nale?a?oby na pocz?tek zapyta? gospodarzy tego miejsca, co o propozycji przed?u?enia FM my?l?.
A pieni?dze.... one zawsze s? problemem, a dla bardzo wielu osób te 20 z? to te? sporo.
?ycz? Wam powodzenia, bo organizacja takiego przedsi?wzi?cia to nie tylko plan dnia :)
_________________
OAMDG
 
alexya 


Dołączyła: 03 Wrz 2006
Posty: 335
Skąd: Opole
Wysłany: 2008-09-09, 10:02   

;)
_________________
OAMDG
 
WIKA 


Dołączyła: 01 Wrz 2008
Posty: 10
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-09-09, 10:04   

nie uwa?am ?eby to by? jaki problem Maciuch ;)
mniej rozczarowa?.. ...
równie? zapatruje si? optymistycznie,ale zachowuj? zdrowy rozs?dek.. wszystko,ale z umiarem.. na miar? Naszych mo?liwo?ci... :D
_________________
"Wierz?, ?e ?ycie warte jest tego, ?eby je prze?y?. Twoja wiara pomo?e Ci uczyni? je pe?nym warto?ci." William James
 
 
Megi1 


Dołączyła: 27 Lut 2008
Posty: 21
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-09-09, 10:05   

I znów ja po 5 wolontariuszy z ka?dej diecezji to zdecydowanie za du?o osób. Szczerze mówi?c ekipa oko?o 10 os. wolontariuszy jest wystarczaj?ca. Wtedy praca idzie. Przepraszam ?e przycinam skrzyde?ka :) ale jest tylko kilka ,, pozytywnych narwa?ców,, :) którzy chc? co? zrobi? a gdzie reszta??. Ja jednak bym pogada?a z o. Wojtkiem co on na to. :)
_________________
"Upadaj?c i podnosz?c si? nauczy?am si? i?? pod gór?." ?w. Teresa z Avila
 
 
Megi1 


Dołączyła: 27 Lut 2008
Posty: 21
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-09-09, 10:08   

No w?a?nie to nie tylko chodzi o plan dnia.... :)
_________________
"Upadaj?c i podnosz?c si? nauczy?am si? i?? pod gór?." ?w. Teresa z Avila
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo