Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Festiwal M?odzie?y - zapaleni ruszyli w ?wiat ;)
Autor Wiadomość
takpoprostu 
Zjadacz kotów

Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 75
Skąd: Grudzi?dz
Wysłany: 2008-09-01, 17:37   

Maciek-F napisał/a:
Nie powiem, ?e spodziewa?em si? równiez troszk? innej formy festiwalu. :D My?la?em, ?e festiwal to przewa?nie ?piew, a to zwyk?e rekolekcje :D na które napewno pijad? w przysz?ym roku :D


No w?a?nie rekolekcje... moim zdaniem festiwal powinien mie? inn? form? - rekolekcje s? przed festiwalem zarówno dla ch?opaków jak i dziewcz?t.

Jak rusz? przygotowania do kolejnego festiwalu to mam kilka propozycji :b?ysk:
_________________
Podpis
 
 
Magda M. 


Dołączyła: 05 Sty 2007
Posty: 121
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-09-01, 18:22   

Ja równie? dzi?kuj? wszystkim, za te cudownie sp?dzone chwile - za wspania?? atmosfer?, ?piew, muzyk? (tu wyrazy uznania dla ca?ego zespo?u :respect: ), ka?dy u?miech, rozmow?, wspóln? modlitw? i ka?de s?owo wypowiedziane podczas konferencji, ?wiadectw i "przemowie?" :mrgreen:

Ciesz? si?, ?e w ko?cu :roll: - po raz pierwszy... :oops: uda?o mi si? dotrze? na festiwal i pozna? tylu wspania?ych ludzi pe?nych zapa?u by przemienia? ?wiat - dzi?kuj? Wam, ?e JESTE?CIE :!: :!: :!:
:klaszcze: :fala: :respect: :fala: :respect: :fala: :klaszcze:

Do zobaczenia jak najszybciej ;)
_________________
"Wszystko mog? w tym, który mnie umacnia" <Flp4,13>
 
 
maladziosia 


Dołączyła: 02 Wrz 2006
Posty: 71
Skąd: Pyskowice
Wysłany: 2008-09-01, 18:26   

Cytat:
hehe nie tobiasz tylko Oskar :D


ojoj! :| no to teraz mam g?upi? min? :| tak co? czu?am, ?e to nie to imi?. Oskarze, przepraszam! Ma?ku, dzi?kuj?!

Pozdrawiam! :)
_________________
...to wtedy westchn?: chwa?a Bogu, ?e co? bola?o, ?e pami?tam a? tyle stopni z wielkich schodów, ten cud przetrwania na zakr?tach...
 
 
Maciek-F 


Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 63
Skąd: Bia?ogard
Wysłany: 2008-09-01, 19:26   

takpoprostu napisał/a:
No w?a?nie rekolekcje... moim zdaniem festiwal powinien mie? inn? form? - rekolekcje s? przed festiwalem zarówno dla ch?opaków jak i dziewcz?t.

Jak rusz? przygotowania do kolejnego festiwalu to mam kilka propozycji
mo?naby zrobi? troszk? d?u?szy festiwal :D
maladziosia napisał/a:
ojoj! no to teraz mam g?upi? min? tak co? czu?am, ?e to nie to imi?.
nic si? nie sta?o :D

Czeeeeee??!!!! masz klej???? :D
_________________
"Jeste? blisko mnie, a t?skni? za duchem Twym..."
 
 
PAULA 


Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 16
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-09-01, 19:31   

Witam wszystkich...
Chcia?am Wam wszystkim gor?co podziekowa? za tegoroczny FM...
?a?uj?, ?e nie mog?am by? od pocz?tku, ale lepsze 2 dni ni? nic...
Mi?o by?o znów si? spotka?....

Do zobaczenia mam nadziej? soon :) :):):)

Pozdrawiam serdecznie :D

P.S Gor?ce buziaki dla moich S?oneczek... gdyby nie Wy... ?ycie by?oby smutniejsze... :* :*:*
P.S Oskarze Kochany... Twój wyst?p by? wyj?tkowy ;) :)
_________________
Mie? przyjació? - to najwspanialsze uczucie pod s?o?cem :)
 
Oskar 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 27
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2008-09-01, 19:52   Mam klej!

Ja dzi?kuj? za to wszystko, co wymienili?cie wy?ej. Od siebie dorzucam: Mafia by?a super! Katani jest idiot? :mrgreen:
 
 
Szczurek 


Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 131
Skąd: Rotmanka
Wysłany: 2008-09-01, 19:53   

W pierwszych s?owach chce przeprosi? wszystkich, których nie po?egnalem, albo zawiodlem (brakiem rozmowy).

A teraz chce podziekowac wszystkim za to, ?e tak dobrze sie mog?em bawi?. Dziekuje za obecno?? mojej dziewczyny Patrycji Czaji (widzisz znam Twoje imie i nawet nazwisko)...kochanie mimo choroby przyjecha?a? ;) . Dziekuje za obecno?? ka?dego.

Co do s?ów Lucka (takpoprostu) uwa?am, ?e sam festiwal zrobil sie w obóz, albo ?adnie mówi?c - rekolekcje. Trzeba to zmieni?...
_________________
JUlka czuje si? super...wujek jeszcze lepiej :)
 
 
Maciek-F 


Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 63
Skąd: Bia?ogard
Wysłany: 2008-09-01, 19:57   

OSKAR, nie ma jak tresowane mrówki, co?? :D Mafia by?a super :D nie wspominaj?c o dobrych zupkach chinskich i nektarynkach :P
_________________
"Jeste? blisko mnie, a t?skni? za duchem Twym..."
 
 
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-09-01, 20:33   

Dzi?ki wszystkim za czas radosnych prze?y? w trakcie tegorocznego Festiwalu...
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
Maciek-F 


Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 63
Skąd: Bia?ogard
Wysłany: 2008-09-01, 21:45   

Jakby kto? mia? fotki z festiwalu to bardzo prosz? o wys?anie mi ich na maila: angelus41@wp.pl
_________________
"Jeste? blisko mnie, a t?skni? za duchem Twym..."
 
 
Micha? Rybi?ski 


Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 14
Skąd: Barwice
Wysłany: 2008-09-01, 22:06   

a ja dalej b?d? dalej pyta?... czy ju? s? gdzie? fotki z Festiwalu??
_________________
2 Kor 6, 8b-10
 
Janek Engel 
Administrator


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 700
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-09-02, 01:19   

takpoprostu napisał/a:
Osobi?cie zmieni?bym form? Festiwalu

A ja osobi?cie zmieni?bym w Festiwalu jedynie to, ?ebym si? na nim w przysz?ym roku wcze?niej pojawi? ;) Jest to jedyne w swoim rodzaju spotkanie ;) Je?eli mieliby?cie na my?li Festiwal jako zbiór koncertów (niezale?nie czyich), to moim zdaniem by?oby to znaczne jego zubo?enie... W tej chwili wypracowana od lat forma wydaje mi si? bardzo dobrze wywa?ona - Eucharystie z g??bokim przes?aniem w czasie homilii, wspania?a oprawa muzyczna, (zapewne) wspania?e konkurencje, gry, zabawy, ciekawe warsztaty i konferencje i przede wszystkim ogrom tryskaj?cej we wszystkich kierunkach rado?ci i wielkoduszno?ci... My?l?, ?e d?ugo mo?naby te? wymienia? ró?nice pomi?dzy "standardowymi rekolekcjami", a FM ;) :P Nie mniej jednak zapraszamy do wymieniania wszelakich pomys?ów na kolejne FM ;) Z pewno?ci? w nied?ugim czasie powinien si? pojawi? nowy roboczy program ;)

Micha? Rybi?ski napisał/a:
czy ju? s? gdzie? fotki z Festiwalu??

Ksi??e kleryku Michale, prosimy o cierpliwo?? ;) Zdj?cia powinny si? pojawi? lada chwila ;) Je?li jednak z jakich? wzgl?dów nie pojawi? si? do jutrzejszego wieczora, prosz? szturmowa? dalej ;) :D :u?an:

Tymczasem pozdrawiam wszystkich starych dobrych znajomych :przytul: , wszystkich, których uda?o si? pozna? w tak krótkim czasie :hej: , a tak?e tych, którym dotrze? na Festiwal si? nie uda?o :pociesza:

P.S. Kto ch?tny do napisania relacji z Festiwalu? ;) Nie musi by? ani d?uga, ani szczegó?owa, zreszt? mo?e by? ich kilka ;) Zapraszamy odwa?nych ;)
_________________
"Nie s?d?cie, a nie b?dziecie s?dzeni; nie pot?piajcie, a nie b?dziecie pot?pieni; odpuszczajcie, a b?dzie wam odpuszczone. Odmierz? wam bowiem tak? miar?, jak? wy mierzycie" ?k 6, 37-38
 
Maciek-F 


Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 63
Skąd: Bia?ogard
Wysłany: 2008-09-02, 09:39   

W sumie to koncertowo by?o, poniewa? na agapie by?o du?o ?piewu i skeczy. To co bym poproawi? w festiwalu to napewno powinien trwa? nie dwa dni tylko cztery. Dla mnie festiwal móg?by trwa? ca?y czas :D ale my?l?, ?e dla wszystkich cztery dni wystarczy :D
_________________
"Jeste? blisko mnie, a t?skni? za duchem Twym..."
 
 
Mamisia 
To ja ;)


Dołączyła: 13 Lis 2006
Posty: 628
Skąd: Józefów/Bydgoszcz
Wysłany: 2008-09-02, 14:28   

Witam wszystkich serdecznie ;) Nie my?la?am, ?e jeszcze przed wyjazdem uda mi si? zrobi? album, ale przysiad?am dzisiaj (miedzy jednym praniem a drugim) i oto efekt mojej pracy: Zdj?cia z FMu ;) Mi?ego ogl?dania ;)
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie ;)
_________________
Ka?dy z nas jest Anio?em z jednym skrzyd?em. Je?li chcemy pofrun??, musimy mocno si? obj?? ;)
 
 
Maciek-F 


Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 63
Skąd: Bia?ogard
Wysłany: 2008-09-02, 15:27   

Jaka masakra :D zrzuci?em ju? sobie wszystkie :D ogl?dam i p?acze :D ze smiechu i z t?sknoty :D
_________________
"Jeste? blisko mnie, a t?skni? za duchem Twym..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo