Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Festiwal M?odzie?y - zapaleni ruszyli w ?wiat ;)
Autor Wiadomość
AkustycznyKotek 

Dołączyła: 31 Sie 2008
Posty: 3
Skąd: Tarczyn
Wysłany: 2008-08-31, 16:58   oj dzia?o si?, dzia?o...

ech... nadszed? nieunikniony koniec tegorocznego FM... jednak mo?e ka?dy z nas zabra? cz??? tego co tam by?o (nie mówi? o rzeczach materialnych ;P) ze sob? do domu. czas z Wami wszystkimi i bez niektórych :D zlecia? mi bardzo szybko. b?d? za Wami t?skni?a. ale mam nadziej? ?e nie d?ugo i zobaczymy si? ju?... yyyy... za rok to za d?ugo... mo?e w pa?dzierniku? :D nie b?d? Was do tego czasu m?czy? d?ciem w tr?b?. :D buziaki, buziaki, buziaki. :* i jeszcze raz pieni?dzy. ;P
 
 
Maciek-F 


Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 63
Skąd: Bia?ogard
Wysłany: 2008-08-31, 23:24   Oj dzia?o si? :P

wcale nas nie m?czy?as :) musisz tylko troszk? popracowa? nad tym d?ciem :P ale na skrzypcach xD gra?a? suuper :P :P :P
Pozdrawiam Maciek - Lovelas FM :P
_________________
"Jeste? blisko mnie, a t?skni? za duchem Twym..."
 
 
maladziosia 


Dołączyła: 02 Wrz 2006
Posty: 71
Skąd: Pyskowice
Wysłany: 2008-09-01, 09:17   

Tr?bka by?a fajna - prawie jak w Krakowie ;)

Dla mnie to by? festiwal, z którego wynios?am najwi?cej. Wi?cej ni? si? spodziewa?am. Nie mog?am si? go doczeka?, bo ostatnio czu?am, ?e moja wiara sta?a si? jaka? taka niepe?na, jaka? taka bylejaka, wi?c do ?widra jecha?am z nadziej? na odnowienie relacji z Panem Bogiem. Dosta?am wi?cej. Nie tylko na nowo poczu?am obecno?? Pana Boga, ale tak?e naszego Ojca Za?o?yciela. Z?y?am si? te? bardziej ze Stra?niczkami :) dziewczyny, to by? prawdziwy MATRIX z ?urawiem ;)

Dzi?kuj? organizatorom i uczestnikom, ?e z Sanktuarium przekazali?cie mi ogie? :)

Ze ?widra zabra?am te? troch? humoru ;) Tobiasz (mam nadziej?, ?e dobrze zapami?ta?am Twoje imi? :> ), moja rodzinka jest zachwycona Twoim kawa?em, wszyscy chodz? i pytaj?: "Cze??, masz klej?" ;)
_________________
...to wtedy westchn?: chwa?a Bogu, ?e co? bola?o, ?e pami?tam a? tyle stopni z wielkich schodów, ten cud przetrwania na zakr?tach...
 
 
Micha? Rybi?ski 


Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 14
Skąd: Barwice
Wysłany: 2008-09-01, 11:33   

podobno mia? tu by? wczoraj podany link do fotek z tegorocznego Festiwalu... czy kto? wie, gdzie on je?li (je?li jest...)??
_________________
2 Kor 6, 8b-10
 
mag 

Dołączyła: 27 Cze 2007
Posty: 18
Skąd: Opole
Wysłany: 2008-09-01, 12:18   

festiwal? hymm kto by? to wie jak by?o a by?o......... tego si? nie da opisa? bo s?owo super tutaj nie wystarcza tak jak wiele innych wyrazów (bomba, wspaniale, ekstra,itp) a tym których nie by?o to mog? ?mia?o napisa? ?e jest czego ?a?owa?
A jak ju? obieca?am pierwszy dzie? w szkole w szensztackiej koszulce któr? kupi?am :P i bez smyczy te? si? nie oby?o hahahaha pozdrawiam ca?y zespó? :*
:kapela: :fala: :fala:
 
 
Maciek-F 


Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 63
Skąd: Bia?ogard
Wysłany: 2008-09-01, 13:00   

Cytat:
pozdrawiam ca?y zespó?
Dzi?ki za pozdrowienia ;) fajnie by?o móc z wami znowu pogra? i po?miac si? ;) :kapela: Jak kto? ma kontakt z Gosi? - altosolistk? to przeka?cie jej, ?e pami?tam o piosence "Jolka, Jolka..." dla niej ;)
Pozdrówcie tez skrzypce - magd? i klawisze - Mart? :) :hura:
Cytat:
Micha? Rybi?ski
Witaj kleryku :D jak wra?enia po festiwalu ?? :D
Cytat:
Tobiasz (mam nadziej?, ?e dobrze zapami?ta?am Twoje imi? ),
hehe nie tobiasz tylko Oskar :D
_________________
"Jeste? blisko mnie, a t?skni? za duchem Twym..."
 
 
Groszkowa 

Dołączyła: 14 Wrz 2007
Posty: 64
Skąd: Po?czyn Zdrój
Wysłany: 2008-09-01, 14:01   

hej:D:D
ja juz odespa?am:S:D:D:D hihih:D
ale juz tesknie za WAMI:D
_________________
Smieja sie ze mnie bo jestem INNA, a ja smieje sie z NICH bo sa tacy sami:P
 
Maciek-F 


Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 63
Skąd: Bia?ogard
Wysłany: 2008-09-01, 14:10   

Widz?, ?e groszkowa jest ju? w ?wietnej formie :D ja spa?em do godziny 14 :P ale szkoda, ze tek szybko sko?czyl si? festiwal :( znowu trzeba czeka? :(
_________________
"Jeste? blisko mnie, a t?skni? za duchem Twym..."
 
 
takpoprostu 
Zjadacz kotów

Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 75
Skąd: Grudzi?dz
Wysłany: 2008-09-01, 15:15   

By?o ok.

Osobi?cie zmieni?bym form? Festiwalu na nieco inn? ale o tym to ju? w innym temacie ;)

Dzi?ki wszystkim, pozdrawiam.
_________________
Podpis
 
 
Maciek-F 


Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 63
Skąd: Bia?ogard
Wysłany: 2008-09-01, 16:33   

Nie powiem, ?e spodziewa?em si? równiez troszk? innej formy festiwalu. :D My?la?em, ?e festiwal to przewa?nie ?piew, a to zwyk?e rekolekcje :D na które napewno pijad? w przysz?ym roku :D
_________________
"Jeste? blisko mnie, a t?skni? za duchem Twym..."
 
 
mag 

Dołączyła: 27 Cze 2007
Posty: 18
Skąd: Opole
Wysłany: 2008-09-01, 16:39   

Macieju a co nie ?piewali?my przewa?nie??
Mnie gard?o boli i ledwo mówi? :P
ale warto by?o hahahahahahaha
 
 
Maciek-F 


Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 63
Skąd: Bia?ogard
Wysłany: 2008-09-01, 16:47   

mag, hmm uka? si? :D nie no ?piewali?my :D no nie :D nie powiem by?o super :D wci?? ?yj? tym waszym ?piewem :D a ju? wogóle graniem :D jestem naprawd? zadowolony :D ciesz? sie, ?e mog?em pozna? tyle osób i tyle pi?knych dziewczyn :D
Mnie na szcz??cie gard?o nie boli, bol? mnie za to palce :D
_________________
"Jeste? blisko mnie, a t?skni? za duchem Twym..."
 
 
blondynka(marta) 


Dołączyła: 28 Sie 2006
Posty: 14
Skąd: ?any Wielkie(gliwicka)
Wysłany: 2008-09-01, 16:58   

Na festiwalu by?o jak zawsze ?wietnie chocia?( pewnie si? powtarzam) moim zdaniem za krótko. A z festiwalu przywioz?am przede wszystkim mocne postanowienie poprawy:) m. in ?eby cz??ciej zagl?da? na forum;)
 
 
blondynka P. 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 176
Skąd: ?any Wielkie- ?l?sk
Wysłany: 2008-09-01, 17:09   

mnie te? si? bardzo podoba?o i ciesz? si?, ?e mog?am w tak wspania?y sposób zako?czy? moje wakacje:) chcia?am wszystkim podzi?kowa? za cudown? atmosfer?:***** i oby tak cz??ciej:P
_________________
U?miechnij si?;) optymi?ci ?yj? d?u?ej...
 
 
Pio?un ze?widra 


Dołączyła: 21 Gru 2006
Posty: 93
Skąd: Koszalin/ Toru?
Wysłany: 2008-09-01, 17:27   

Dzi?kuj? wszystkim za wspania?e chwile :) FM by? fantastyczny,nie to za ma?o powiedziane. Tam trzeba by?,?eby zrozumie? jak pi?kne chwile mo?emy razem sp?dzi? :) T?sknie za Wami wszystkimi :(
_________________
B?d? ?piewa? Ci najpi?kniejsz? pie?? z Anio?ami,
tak b?d? ?piewa? Ci.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo