Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: krzemo
2009-03-08, 13:14
Kilka s?ów o sobie...
Autor Wiadomość
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-12-02, 22:56   

Serdecznie witamy w skromnych progach naszego Forum NADZIEJ? :)
:fala: :wkr?gu: :u?an: :
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
roq 

Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 86
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2006-12-28, 23:05   

Szymon obecnie z Poznania,
zacz??o si? w Bydgoszczy przy szpadlu, siostra... rodzona mnie zabra?a, w okolicach jakiej? rzeki to by?o,
potem by? o. Wojtek, studia, Pozna?, praca, koniec studiów, pocz?tek studiów...
dzi?ki luke za info o tym forum, ch?tnie si? w??cz? ;)
_________________
he agape macrothymei!
 
 
Violetta 

Dołączyła: 30 Sie 2006
Posty: 467
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-12-29, 17:43   

Witaj Szymon!
To mi?o, ?e si? odezwa?e?, zw?aszcza, ?e odk?d Ty i Go?ka wybyli?cie z Bydgoszczy nie ma wiele okazji, by si? spotka?. A przy pomocy Forum jest bli?ej...
Pozdrowionka dla Ciebie i Gosi!
Violetta
_________________
Bóg jest Ojcem, Bóg jest dobry i dobre jest wszystko, co On czyni.
 
adamjasz 

Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 29
Skąd: Wa?cz
Wysłany: 2007-01-02, 22:09   

Witajcie, jestem tu troch? nowy i jeszcze troche ma?o si? znam na wysy?aniu tych "postów" (pochodz? z tego pokolenia, które to post bardziej kojarzy ze wstrzemi??liwo?ci?, ani?eli z komputerem) Gdybym wi?c robi? co? nie tak, piszcie prosz? i wspomó?cie. Mam na imi? Adam, pochodz? z ma?ej wioski ko?o Opola - z Kamienia ?l?skiego - mieszkam obecnie w Wa?czu, mam lat 37 i czasem ch?tnie pogada?bym z kim? na tematy inne ni? zawodowe. A konkretnie na duchowe tematy Szensztatu, Religii, Boga, Ko?cio?a, szeroko poj?tego ?ycia duchowego i co jeszcze gdzie? komu? b?dzie "w duszy gra?o". Pewnie do "m?odzierzy" szensztackiej troch? zbyt podesz?y wiek, ale nikt nie jest doskona?y. :) Gdyby kto? chcia? wiedzie? co? wi?cej o mnie i nie tylko. Piszcie. GG, -e-mail stoj? otworem, nawet je?eli mnie nie wida?... Pozdrawiam
_________________
Adam
 
 
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-02, 22:44   

Serdecznie witamy na Forum!

Jednocze?nie bardzo si? ciesz?, ?e na nasze Forum zaczyna zagl?da? troszk? starsza m?odzie? :)

Wszelkie pytania zwi?zane z funkcjonowaniem Forum mo?na zadawa? moderatorom i administratorom. Ich lista tutaj
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
adamjasz 

Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 29
Skąd: Wa?cz
Wysłany: 2007-01-02, 22:51   

No..... z t? m?odzie??, to chyba lekka przesada, (ale za to jaka mi?a...:) od razu cz?ekowi l?ej na duszy) Dzi?kuj? ?licznie za powitanie, pozdrawiam i ?ycz? spkojnych snów... MPHC
_________________
Adam
 
 
CzerwonyMag 
Arek G?odek


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 195
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-03, 12:37   Definicja m?odzie?y wg. Arkadiusza G.

adamjasz, m?odym si? jest póki samodzielnie mo?na wsta? po pilota do TV, przestawi? krzes?o do ogl?dania TV i samodzielnie schyli? si? po le??cy na pod?odze program TV. Je?eli spe?niasz te trzy warunki to witaj w gronie m?odzie?y. Je?eli dodatkowo masz co? wspólnego z Szensztatem to zaliczasz si? ju? do m?odzie?y szensztackiej ;) Witamy na forum.
_________________
Ja ta?cz?, a niebo, niebo gra!
 
 
adamjasz 

Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 29
Skąd: Wa?cz
Wysłany: 2007-01-03, 13:33   

Definicja m?odo?ci wg Arkadiusza G. jest interesuj?ca, aczkolwiek modyfikuje si? z up?ywem czasu. Za mojego dziadka m?odym by? ten, który by? w stanie na W?ASNYM rowerze pojecha? do kina oddalonego o 100 km. Za moich czasów m?odym by? ten, który potrafi? zrobi? to samo, ale za to na starym zardzewia?ym rowerze dziadka, a teraz niestety roweru dziadka ju? nie ma i po pilota trza chodzi? piechot?. O MY NIESZCZ??NI.!!! A z Szensztatem mam (albo mia?em - i to mnie teraz troch? boli) ogromnie du?o wspólnego... A ile? Mo?e kiedy? opowiem... :) Pozdrawiam ...
_________________
Adam
 
 
CzerwonyMag 
Arek G?odek


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 195
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-03, 15:30   

adamjasz napisał/a:
(albo mia?em - i to mnie teraz troch? boli)
No to nic nie stoi na przeszkodzie by to nadrobi? ;)
_________________
Ja ta?cz?, a niebo, niebo gra!
 
 
Magda M. 


Dołączyła: 05 Sty 2007
Posty: 121
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-05, 22:44   

Witam wszystkich! :D Mam na imi? Magdalena (potocznie zwana Madzi?), pochodz? z Bydgoszczy i jestem siostr? admina (czytaj Janka) ;) Mam ju? 20 latek, a je?li chodzi o Szensztat to jestem tak? wracaj?c? po kilku latach "córk? marnotrawn?"...
_________________
"Wszystko mog? w tym, który mnie umacnia" <Flp4,13>
 
 
Paulontko 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 144
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-06, 01:44   

Witamy Madzi? :fala: :anio?ek: :hej:
_________________
B?ogos?awiony trud, z którego twórczej mocy powstaje taki but w?ród takiej srebrnej nocy!!!
 
 
CzerwonyMag 
Arek G?odek


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 195
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-06, 12:30   Oj bo si? pogniewamy...

Napisa?a? o relacjach z Jankiem a ju? o mnie nie wspomnia?a?? Ju? o mnie nie pami?tasz? Dobra... Foch... Ja Ci? nie witam droga Magdaleno M ! A jeszcze wczoraj by?o "No wymy?l mi jaki? nick... No wymy?l..." Ju? ?a?uj?, ?e Ci? pos?ucha?em! Ani s?owa o mnie... No nie... Ja si? chyba zastrzel? pistoletem na wod?... No nie wiem co mam teraz z sob? zrobi?... ALe mam do?a... O kurcze...
_________________
Ja ta?cz?, a niebo, niebo gra!
 
 
Ania Opole 


Dołączyła: 21 Paź 2006
Posty: 72
Skąd: Malnia/k.Opola
Wysłany: 2007-01-06, 16:33   

Witam:) jestem na forum juz jakis czas,ale jako? dopiero dzi? mnie natchn??o ?eby co? o sobie napis?... Na imi? mam Ania,ale to ju? chyba wiadomo,mieszkam w ma?ej i uroczej wiosce-Malni,oddalonej od Opola o 19km. Ucz? sie w drugiej klasie liceum o profilu socjalnym w Opolu. Od ma?ego robi?am jednocze?nie dwie szko?y( t? obowi?zkow? plus muzyczna)tak wiec jestem po pierwszym stopniu szkoly muzycznej,od 10 lat gram na tr?bce. od roku chodz? do Studium Muzyki Ko?cielnej na kierunek organistyka. Ponadto chodz? na lekcje ?piewu,gram w dwóch orkiestrach,?piewam i gram w zespole,chórze,scholi...jednym s?owem muzyka to dla mnie (prawie) ca?e ?ycie:) kocham te? teatr,ale taki amatorski,uwielbiam gra?.... Z Szensztatem mam zwi?zek od ok 9 lat,staram si? bardzo aktywnie uczestniczy? w ?yciu codziennym taj wspólnoty,jestem wdzi?czna Bogu,?e mog? nale?e? do tak wspania?ego ruchu. Pozdrawiam wszystkich gor?co :)
_________________
" Ludzie, nauczcie si? ta?czy? i ?piewa?, bo anio?owie w niebie nie b?d? wiedzieli co z Wami zrobi?" :D ?w. Augustyn
 
 
sobek 


Dołączyła: 28 Sie 2006
Posty: 105
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-06, 20:59   

Aniu! Ciesz? si?, ?e mo?emy sie troszk? wi?cej o Tobie dowiedzie? :D
Witamy Madzi?! Fajnie, ?e si? pojawi?a? kochana na forum ;) CzerwonyMagu... nie wkurzaj si? tak na Magdalen?, bo si? w sobie zamknie :P My?l?, ?e jako? Ci to wynagrodzi ;D Pozdrawiam
_________________
"A jak wyjdzie ?miesznie?
Ludzie si? po?miej? i koniec. Wielko?? nie boi si? ?mieszno?ci"
Tadeusz Ró?ewicz
 
 
CzerwonyMag 
Arek G?odek


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 195
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-07, 14:48   Witaj Aniu ;)

sobek napisał/a:
My?l?, ?e jako? Ci to wynagrodzi ;D
I hope so ;)

Ania Opole, Witamy, witamy. Mi?o, ?e ludzie chc? mówi? o sobie wi?cej ni? jest napisane w ich profilu. Mam nadziej?, ?e forum umili Ci czas i u?atwi dorastanie w Bogu :) Mi?ego czytania/pisania postów a tak?e korzystania z ca?ego szeregu us?ug jakie to, moim zdaniem rewelacyjne pod wzgl?dem technicznym forum, zapewnia.
_________________
Ja ta?cz?, a niebo, niebo gra!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo