Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: krzemo
2009-03-08, 13:14
Kilka s?ów o sobie...
Autor Wiadomość
sobek 


Dołączyła: 28 Sie 2006
Posty: 105
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-09-01, 10:19   

ekhm... ekhm... a wi?c teraz moja kolej na przedstawienie si? :D
Mam na imi? Kasia. Przezwisko >SOBEK<, które bardzo lubi? ;) , pochodzi od nazwiska Sobiereiska :P
Urodzi?am si? w Bydgoszczy, tutaj mieszkam, tu u?era?am si? :P z kolejnymi szko?ami i etapami mojego ?ycia. W tym roku mia?am zaszczyt zda? matur? (blee) i od pa?dziernika zaczynam studia na bydgoskim Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego - kierunek biologia. Przyznam szczerze, ze nie jest to szczyt moich marze?, dlatego za rok b?d? próbowa?a po raz kolejny dosta? si? na PSYCHOLOGI? :D
Ruch Szensztacki pozna?am bli?ej b?d?c w Gimnazjum. W listopadzie 2003 roku zawar?am Przymierze Mi?o?ci z MTA :D Cz??? naszej "szensztackeij ekipy" pozna?am na WJT i przyznam szczerze, ?e bardzo chcia?abym si? z Wami znowu zobaczy? Kochani :D
POZDRAWIAM SERDECZNIE WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW. BUZIOLKI
_________________
"A jak wyjdzie ?miesznie?
Ludzie si? po?miej? i koniec. Wielko?? nie boi si? ?mieszno?ci"
Tadeusz Ró?ewicz
 
 
qkiz 


Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 596
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-09-01, 15:25   

S?awek, Bydgoszcz, pracuj?, ju? i jeszcze nie studiuj?, w Szensztacie od jakich?... 20. lat (najpierw oczywi?cie jako ma?y szkrab z rodzicami, ale po paru latach si? usamodzielni?em :) ), Przymierze 18 XI 2001.
Jak co wi?cej, to na privie ;)
_________________
Z setek tysi?cy ró?nych Syrenek sk?ada si? jedn? Wielk? Syren?. Syrena Matka, która rodzi si? z w?asnych dzieci. Syreny, które swojej sprawno?ci nie zawdzi?czaj? ju? dzi? fabryce i sk?adaj? si? z innych, poprzednich dawców detali...

:D

WOLNO??, W?ASNO??, SPRAWIEDLIWO??! UPR!!!
 
 
alexya 


Dołączyła: 03 Wrz 2006
Posty: 335
Skąd: Opole
Wysłany: 2006-09-03, 12:22   Witam ;)

Witam wszystkich ciep?o ze s?onecznego Opola ;) Nazywam si? Ola (vel alexya) i od jakiego? czasu zagl?dam na Forum a teraz mo?e b?d? mia?a wi?cej czasu na pisanie... Pierwsze przymierze 10.07.1997 r. ( w sam? powód?) a potem in blanco... Reszta private :) Pozdrawiam cieplo przez Serce MTA.
_________________
OAMDG
 
CzerwonyMag 
Arek G?odek


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 195
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-09-03, 12:41   

Witam witam... K?ania si? Arek z Bydgoszczy... Ciekawe ilu z Was mnie kojarzy. W ?widrze nie by?em mimo i? bardzo chcia?em ;( Ale za rok pojad? ;) My?l? ?e mo?na mnie nazwa? szensztackim rekrutem bo dopiero zaczynam tam istnie? ale ju? mi si? podoba. No i w kilku imprezach juz bra?em udzia?... Tyle...
 
 
maladziosia 


Dołączyła: 02 Wrz 2006
Posty: 71
Skąd: Pyskowice
Wysłany: 2006-09-03, 20:31   

Witajcie! Mam na imi? Ma?gosia (niestety ma?o komu chce si? wymawia? t? form? mojego imienia i wi?kszo?? ludzi mówi do mnie Gosia/Go?ka/Gocha, ale Was zach?cam do wysi?ku :mrgreen: ). Jestem z Pyskowic (diecezja gliwicka), a studiuj? w Katowicach na Uniwersytecie ?l?skim, kierunek: psychologia - czyli nauka o duszy z elementami fizjologii ;)
Szensztat znam od ok. 8 lat (a moze troch? d?uzej? nie mam pami?ci do liczb :| ), 21.01.2001r. poda?am MTA r?k?, a 3.05.2004r. dodatkowo zamkn??am jeszcze oczy :)
Bardzo lubi? b??ka? si? po zatopionych w ciszy, niesamowicie pachn?cych górskich szlakach (cho? niestety niecz?sto mam po temu okazj?),?piewa? i udziela? si? aktorsko. No, mysl? ?e taka dawka informacji o mnie, póki co powinna Wam wystarczy? - w ko?cu niedosyt jest lepszy od przesytu, czy? nie? ;)
_________________
...to wtedy westchn?: chwa?a Bogu, ?e co? bola?o, ?e pami?tam a? tyle stopni z wielkich schodów, ten cud przetrwania na zakr?tach...
 
 
asia 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 52
Skąd: Józefów
Wysłany: 2006-09-04, 14:08   

Hej, hej!
Józefów si? k?ania, a dok?adniej Asia:)
(czasem biegam sobie z aparatem i pstrykam Wam fotki:p)
 
 
Sylwia 

Dołączyła: 02 Wrz 2006
Posty: 2
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-09-04, 17:37   

Witam!mam na imi? Sylwia z Bydgoszczy ucze si? porusza? na forum.Idzie mi to powoli ale si? postaram obiecuje.Jeszcze nie wiem jak wstawi? obbrazek lub zdj?cie.pozdrawiam ;)
 
 
Paulontko 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 144
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-09-08, 10:43   

A ja jestem Paulina z Bydgoszczy i witam Was serdeczmiutko :) Szczególnie wszystkie Paszczaki ;) Od 8 lat jestem wspó?pracowniczk?, a od 7 cz?onkini? Ligi Szensztackiej M?odzie?y ??skiej :) i dzieki MTA za to!!! Studjuj? Kszta?cenie zintegrowane i nauczanie j?zyka niemieckiego w Bydzi na UKW i có?- wcale nie mam sklerozy, jak rozpowiadaj? niektórzy :> Acha,a Pinkipanki Przemkiem zwan, w Sz-sz znan, bratem miom jest :mrgreen: To na tyle by by?o, bo nie?mia?y jestem lud? :oops:
_________________
B?ogos?awiony trud, z którego twórczej mocy powstaje taki but w?ród takiej srebrnej nocy!!!
 
 
Jagu? 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 117
Skąd: Tarczyn
Wysłany: 2006-09-08, 15:36   

no dobra to teraz ja... moja siostra si? ju? zalogowa?a dlatego wreszcie musz? si? przedstawi? bo jeszcze zrobi to przede mn?... :P no wi?c mnie i siostr? chyba ju? niektórzy koja?? trudno nam si? by?o ukrywa? i cho? dopiero nie dawno wesz?y?my w kr?g Szensztatowców to chyba ju? sporo osób nas widzia?o... trudno nas by?o nie zauwa?y? :P no generalnie jakby jeszcze kto? nie wiedzia? to znane by?y?my z grania razem z wspania?ym zespo?em pod dowództwem siostry Michaliny... Ja tam gra?am na klawiszach a moja siostra na Wiolonczeli :)
ah jeszcze si? nie przedstawi?am... Jestem Agata z Tarczyna :) mo?ecie mnie jeszcze koja?y? z kabaretów które odstawia?y?my z moj? siostr?... a mnie z "Te?ciowej" Gajosa... z tego monologu... no dobra to na tyle ju? wam nie m?c? bo si? jeszcze zgubicie w tym wszystkim pozdrawiam wszystkich... P.S. fotka mo?e si? pojawi jak dobrze pójdzie
 
 
Jawor 


Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 24
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-09-09, 20:26   

To i ja si? przedstawiam
Mam na imi? Bartek, ale bardziej jestem znany jako Jawor :) Mówcie, jak chcecie
Pozwol? sobie u?y? okre?lenia Arka: jestem szensztackim rekrutem
A znaczy si? b?d?, o il? uda mi si? przekona? moj? mam?.
Mieszkam w Bydgoszczy, na "przepi?knym" Okolu
Po raz pierwszy pokaza?em si? na tym ?wiecie 15 lat, 6 miesi?cy i 2 dni temu
Jak jeszcze kto? co? b?dzie chcia? wiedzie?, to prosz? pisa? na gg albo PW.
 
 
Ewa 


Dołączyła: 28 Sie 2006
Posty: 22
Skąd: ?any Wielkie
Wysłany: 2006-09-11, 19:11   

jestem juz na tym forum par? dni wi?c wypada?oby si? przedstawi?... no wi?c mam na imi? Ewa, mieszkam w prze?licznej miejscowo?ci ?any Wielkie, która s?ynie przede wszystkim z blondynek :D po przymierzu jestem juz 4 lata... a tak prywatnie to w tym roku zda?am matur? i od pa?dziernika zaczynam studiowa? biologi?( co w przeciwie?stwie do niektórych, zawsze by?o moim marzeniem :P )w Wroc?awiu. To by by?o chyba na tyle...
 
 
moozo 

Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 6
Skąd: Bytom
Wysłany: 2006-09-16, 19:35   

Witam wszystkich! Moi rodzice nale?? do Rodzin Szensztackich, wi?c ja po?rednio te? jestem w to zaanga?owany:) Znalaz?em si? na tym forum, poniewa? proszono mnie o umieszczenie zdj?? z VI Rocznicy Po?wi?cenia Sanktuarium w Zabrzu-Rokitnicy.
Nale?? jednak do MF Tau. Katecheta z mojej szko?y ma du?y kontakt z kapucynami opiekuj?cymi si? t? wspólnot? m.in.: z drugim katechet? - bratem zakonnym. Bóg chcia?, ?ebym wst?pi? w?a?nie do tej wspólnoty.
Jestem pewien ?e Wszyscy d??ymy do tego samego Celu, niewa?ne gdzie nale?ymy:)

Ah no tak prawie bym zapomnial...
Mam na imi? Piotrek i chodzi? do 2. klasy LO :)
 
 
Oskar 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 27
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2006-11-20, 18:48   

Jestem Oskar. Od tylu to raksO. Mieszkam w Gdyni oddalonej o 120 km od S?upska. W Szensztacie jestem od ma?ego (a raczej mniejszego :) ) Zaczyna?em od wyjazdów na rekolekcje zwi?zkowe z babci?. Mo?na powiedzie?, ?e ci?gle zaczynam i jeszcze du?o czasu minie zanim powiem, ?e ju? zacz???m. Moi rodzice od dwóch miesi?cy nale?? do zwi?zku. Ostatnio zainteresowa?em si? harmonijkowym graniem. Ju? od dawna zamierza?em co? tu napisa?. W ko?cu mi si? to uda?o :)
 
 
Mamisia 
To ja ;)


Dołączyła: 13 Lis 2006
Posty: 628
Skąd: Józefów/Bydgoszcz
Wysłany: 2006-11-20, 22:00   

Jestem ju? od kilku dni na forum, wi?c najwy?szy czas si? przedstawi?. ;) Na imi? mi Maria. Jestem z Bydgoszczy. Studiuj? na trzecim roku Edukacj? przedszkoln? i terapi? dziecka na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Z Ruchem Szensztackim zwi?zana jestem od 20 lat, g?ównie przez moich rodziców, którzy nale?? do I kursu Zwi?zku Rodzin („Rodzina Jedno?ci”). Przymierze Mi?o?ci zawar?am 26.08.2001 roku. Pozdrawiam ;)
Ostatnio zmieniony przez Mamisia 2007-06-12, 22:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ul3nka 


Dołączyła: 02 Gru 2006
Posty: 148
Skąd: Bydgoszcz:)
Wysłany: 2006-12-02, 16:12   

Napisac cos o sobie......za trudne jak na mnie, ale sprobuje ;) . Na imie mi Ula, jestem z Bydgoszczy z Szensztaten zwiazana jestem od dawna, znaczy sie jak dlugo pamietam, jak to powtarzaja mi czasem zupelnie nieznane mi osoby, "ja pamietam jak twoja mamusie miala Cie pod serduszkiem jak bylismy na rekolekcjach"....i takie tam. ;)
Poza tym co jeszcze moge powiedziec, mam 17 lat i..... jest fajnie:).
Pozdrawiam :)
_________________
Raz nie zawsze, dwa razy nie cz?sto, trzy razy...:D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo