Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: krzemo
2009-03-09, 23:36
[Koszalin] Obchody 3 rocznicy ?mierci JP II
Autor Wiadomość
rEwelka0805 


Dołączyła: 05 Mar 2008
Posty: 293
Skąd: Go?cino/Koszalin
Wysłany: 2008-04-01, 18:14   [Koszalin] Obchody 3 rocznicy ?mierci JP II

Koszalin

Rocznicowe uroczysto?ci rozpoczn? si? punktualnie o godzinie 20 przed pomnikiem Jana Paw?a II (obok katedry). St?d ruszy procesja ulicami miasta, która przemaszeruje do parafii Ducha ?wi?tego (przewodniczy? jej b?dzie ksi?dz biskup Edward Dajczak, ordynariusz diecezji koszali?sko-ko?obrzeskiej). Tutaj, w pobli?u placu papieskiego, gdzie w 1991 roku papie? odprawi? msz? ?wi?t?, zgromadzeni pomodl? si? za dusz? papie?a i wezm? udzia? w Apelu Jasnogórskim, który rozpocznie si? o godzinie 21.37. Wcze?niej, bo o godzinie 16.30, w sanktuarium maryjnym(czytaj u naszej kochaniej MTA) na Górze Che?mskiej zostanie zmówiona modlitwa ró?a?cowa w intencji rych?ej beatyfikacji ojca ?wi?tego. Organizatorzy prosz? te? wszystkich koszalinian, aby ci jutro wieczorem, wzd?u? ulicy Jana Paw?a II, ustawiali lampy i ?wiece.

Bia?ogard

Pami?? Jana Paw?a II mieszka?cy Bia?ogardu ucz-cz? dwoma koncertami organowymi: w ko?ciele ?wi?tej Jadwigi (godz. 18.30) oraz w ko?ciele ?wi?tego Jerzego (godz. 20). O godzinie 21 rozpocznie si? modlitewne spotkanie na wzgórzu Jana Paw?a II.

Szczecinek

O godzinie 18 w ko?ciele mariackim rozpocznie si? msza i nowenna w intencji beatyfikacji zmar?ego papie?a. Po mszy wyst?pi oazowa m?odzie? oraz chór "Ostinato”. O godzinie 20.30, na placu Wolno?ci przed ratuszem, odb?dzie si? wspomnieniowy monta? s?owno-muzyczny. Potem wszyscy zgromadzeni przejd? ulic? Jana Paw?a II i zapal? znicze.

Dar?owo

Uroczysta msza rozpocznie si? o godzinie 20 w ko?ciele mariackim. Wezm? w niej udzia? wszyscy ksi??a z Dar?owa oraz kompania reprezentacyjna Marynarki Wojennej. O 21.37 zacznie si? Apel Jasnogórski.

Sianów

Pami?? Ojca ?wi?tego mieszka?cy Sianowa uczcz? specjalnym nabo?e?stwem, które rozpocznie si? o godzinie 20. Natomiast o godzinie 21.37, przy sianowskim pomniku Jana Paw?a II, zostanie posadzona lipa Benedykta XVI.

?widwin

"P?omie? pami?ci” - pod takim has?em jutro odb?dzie si? II Rajd Turystyczny, który upami?tni Jana Paw?a II (zbiórka na podzamczu o godz. 15.30). Z kolei o godz. 21 rozpoczn? si? g?ówne rocznicowe uroczysto?ci. W programie mi?dzy innymi Apel Jasnogórski, ró?aniec oraz przedstawienie przygotowane przez szkoln? m?odzie?.



ten tekst i jeszcze kilka informacji zamieszczony jest na
http://www.gk24.pl/apps/p...ZALIN/857291117
_________________
Mario , b?d? Ci ?piewa? piosnk? tak? najprostsz? , chwal?c Ci? za to co dajesz wszystkim z wielk? Mi?o?ci?.
Ostatnio zmieniony przez krzemo 2009-03-09, 23:05, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
rEwelka0805 


Dołączyła: 05 Mar 2008
Posty: 293
Skąd: Go?cino/Koszalin
Wysłany: 2008-04-01, 18:19   

Po?wi??my dla Niego ten czas.......On tyle dla nas zrobi?....
Pozdrawiam Was serdecznie...Niestety nie b?d? mog?a by? w ?adnym z tych miejsc...bo organizujemy Apel u nas w parafii..b?d? z Wami Duchowo :P
_________________
Mario , b?d? Ci ?piewa? piosnk? tak? najprostsz? , chwal?c Ci? za to co dajesz wszystkim z wielk? Mi?o?ci?.
 
 
rEwelka0805 


Dołączyła: 05 Mar 2008
Posty: 293
Skąd: Go?cino/Koszalin
Wysłany: 2008-04-03, 18:57   

Je?eli kto? z Was by? to prosze podzielcie si? wra?eniami niech inni, którzy z ró?nych powodów nie mogli by? razem z Wami, niech przynajmniej wyobra?? sobie jak wszystko przebiega?o...sama powiem szczerze ?e te? jestem ciekawa :D
Siostra Joanna mówi?a tylko, ?e by?o wspaniale i by?o oko?o 5 tys ludzi w Koszalinie...
Dlatego jeszcze raz prosze po?wi??cie kilka minut aby napisa? posta na ten temat... a mo?e ma ktos zdj?cia to jeszcze lepiej...
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie!!! :*
_________________
Mario , b?d? Ci ?piewa? piosnk? tak? najprostsz? , chwal?c Ci? za to co dajesz wszystkim z wielk? Mi?o?ci?.
 
 
Groszkowa 

Dołączyła: 14 Wrz 2007
Posty: 64
Skąd: Po?czyn Zdrój
Wysłany: 2008-04-03, 19:14   

a o Po?czynie Zdroju zapomnieliscie;/;/ nie ?adnie:(
u Nas w Po?czynie zorganizowalam grupe m?odziezy ze szkoly:) zrzucilismy sie na bwiazanke zolto biala i ogromna znicz:) i z cala szkola poszlkismy pod Kosciol NMP:D pomodlilismy sie i oddalismy MU ho?d:) wieczorkiem spotkalismy sie w Kosciele Na modlitwie i krotkiej prezentacji o JPII:) o godz. 21-37 wyszlismy pod Krzyz i w milczeniu stalismy ok 2 min:) pokazalismy ze ciagle pamietamy:)
_________________
Smieja sie ze mnie bo jestem INNA, a ja smieje sie z NICH bo sa tacy sami:P
 
rEwelka0805 


Dołączyła: 05 Mar 2008
Posty: 293
Skąd: Go?cino/Koszalin
Wysłany: 2008-04-03, 23:00   

dzi?kuje Dominisiu ;) ........Pami?tam w modlitwie Bu?ka :* :* :*
_________________
Mario , b?d? Ci ?piewa? piosnk? tak? najprostsz? , chwal?c Ci? za to co dajesz wszystkim z wielk? Mi?o?ci?.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo