Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Kolejne KOLANKOWO CITY!!!
Autor Wiadomość
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-01-01, 19:13   Kolejne KOLANKOWO CITY!!!

Chc? si? z Wami podzieli? ogromn? rado?ci?...

Kolejny Szensztacki Sylwester w Kolankowie uda? si? w sposób wy?mienity...

Najwytrwalsi cieszyli si? z nadej?cia nowego roku do ?witu...

Tradycyjnie ju? o 6 od?piewali?my godzinki, ale w tym roku uda?o si? nawet powi?kszy? repertuar... Dosz?y jeszcze Kiedy ranne, Ka?dy wschód s?o?ca, seria kol?d i wiele innych... Nasz? ambicj? na przysz?y rok jest Akatyst :)

Dzi?kujemy za obecno?? Ojcu Wojtkowi, a szczególnie za Jego wyrozumia?e kazania, uwzgl?dniaj?ce to, ?e w Kolankowie ?pi si? ma?o...

Dzi?kujemy za obecno?? i dar z siebie Siostrze Edycie, która za dwa dni wyje?d?a na prawie osiem miesi?cy...

Dzi?kuj? wreszcie ka?demu z Was za obecno??, to w?a?nie TY wytwarza?e? ten wspania?y i niepowtarzalny klimat tego spotkania...


Narazie musicie si? zadowoli? tak? relacj? - trzeba si? wreszcie wyspa? :P
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-01-02, 20:29   

Tegoroczny Sylwester by? te? pod wieloma wzgl?dami bardzo trudny...

Korzystaj?c z okazji chcia?bym bardzo podzi?kowa? kilku osobom, na które mo?na by?o w ka?dej chwili liczy?... Paulinie Ostrowskiej, Mateuszowi Byczkowskiemu, Krzysiowi Byczkowskiemu, Krzysiowi Wi?niewskiemu, Alince Wi?niewskiej, Kasi Nawrockiej, Wojtkowi Wa?ko i Arkowi G?odek...

:fala: Szczególne podzi?kowania nale?? si? Marysi Jasi?skiej :fala:
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
Mamisia 
To ja ;)


Dołączyła: 13 Lis 2006
Posty: 628
Skąd: Józefów/Bydgoszcz
Wysłany: 2008-01-02, 22:07   

Ja ze swojej strony chcia?am jeszcze bardzo podzi?kowa? :100lat: ?ukaszowi Krzemi?skiemu :100lat: , na którego zawsze mog?am liczy? ;)
Dzi?kuj? ;)

Przy??czam si? tak?e do podzi?kowa? ?ukasza ;)
Wszyscy byli?cie wspaniali :*
_________________
Ka?dy z nas jest Anio?em z jednym skrzyd?em. Je?li chcemy pofrun??, musimy mocno si? obj?? ;)
 
 
Mamisia 
To ja ;)


Dołączyła: 13 Lis 2006
Posty: 628
Skąd: Józefów/Bydgoszcz
Wysłany: 2008-01-03, 00:46   

A oto troch? fotek z naszego Sylwka ;)
Niestety przed i po g?ównej imprezie brakowa?o mi czasu na ich robienie.
Mam nadziej?, ?e kto? jeszcze podzieli si? swoimi zdj?ciami i pojawi? si? tak?e te ukazuj?ce co robili?my oprócz ta?czenia ;)
_________________
Ka?dy z nas jest Anio?em z jednym skrzyd?em. Je?li chcemy pofrun??, musimy mocno si? obj?? ;)
 
 
PAULA 


Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 16
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-01-03, 13:25   

Witam :)

Z mojej strony chcia?abym serdecznie podzi?kowa? za zaproszenie na tegorocznego, kolejnego Kolankowskiego Sylwestra :) . Niesamowity klimat i wspaniali ludzie sprawili, ?e zabaw? zaliczam do jak najbardziej udanych.
Serdeczne podzi?kowania nale?? si? szczególnie organizatorom, a przede wszystkim Marysi, która zawsze wie co i jak ( :* :* :* :* ) oraz ?ukaszowi, który dzielnie trzyma? to wszystko w ryzach od samego pocz?tku :) . Dzi?ki Nim nie zagubili?my si? w tym wszystkim :) .
Za wspóln? zabaw? dzi?kuj? przede wszystkim Ojcu Wojtkowi..., Marysi..., Kalince..., Mateuszowi..., Krzysiowi... i Krzysztofowi..., Oskarowi... i Wojtkowi... - wielki ca?us dla Was :*

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
_________________
Mie? przyjació? - to najwspanialsze uczucie pod s?o?cem :)
 
Alinka 


Dołączyła: 12 Lis 2006
Posty: 91
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-01-03, 14:44   

Nie spodziewa?am si?, ?e sylwester w Kolankowie oka?e si? wy?mienit? imprezk? :-)
By?o cudownie, ta?ce, swawole oraz owocne rozmowy :-)
Nie chcia?abym wymienia? z imion...bo niestety mog? o kim? zapomnie?- a tego by? bardzo nie prze?y?a:P
Chcia?abym podzi?kowa? tak wspania?emu gospodarzowi jakim okaza? si? ka?dy nas na naszej wspólnej zabawie sylwestrowej za wspaniale sp?dzone chwil?;-)

A szczególne podzi?kowania kieruj? do naszych wspania?ych organizatorów, którzy czuwali nad wszystkimi istotnymi i mniej istotnymi sprawami:-)

Oraz chcia?abym podzi?kowa? pewnej osobie, która swoj? obecno?ci? wla?a w moje serduszko nadziej? :*


PS. KIEDY KOLEJNA ZABAWA??? :-)
_________________
"Obiecuj tyle ile jeste? w stanie da?. I dawaj wi?cej ni? obieca?e?"
 
Magda M. 


Dołączyła: 05 Sty 2007
Posty: 121
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-01-04, 14:05   

Ja równie? dzi?kuj? wszystkim za wspóln? zabaw?, :kapela: :wkr?gu: rado?ci :ta?czy: i smutki :pociesza:
A wszystko dzi?ki kilku napale?com którym chcia?o si? to wszystko zorganizowa? no i imprezowiczom, którym zachcia?o si? przyjecha? na gotowe (w??czaj?c mnie ;) ) DZI?KI WIELKIE :!:
No i moment na który czeka?am ca?y rok... kiedy to ju? tradycyjnie tr?bki da?y czadu :100lat: :100lat: :100lat: :100lat: :100lat: :100lat: :100lat: Dzi?ki ka?demu kto dzielnie d?? w sw? tr?bk? :mrgreen:
krzemo napisał/a:

Tegoroczny Sylwester by? te? pod wieloma wzgl?dami bardzo trudny...

Rzeczywi?cie... je?li o mnie chodzi to mo?e nawet prze?omowy, ale my?l?, ?e owocny. W ko?cu Nowy Rok jest dobrym czasem na zmiany. Dzi?kuj? wszystkim którzy si? do tego przyczynili :*

Alinka napisał/a:

PS. KIEDY KOLEJNA ZABAWA??? :-)


W drug? sobot? stycznia na piaskach podczas DSM-ów - zapraszam:)
_________________
"Wszystko mog? w tym, który mnie umacnia" <Flp4,13>
 
 
o. Wojtek 

Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 10
Skąd: Józefów
Wysłany: 2008-01-06, 00:27   

Drodzy .. gor?co Wam dzi?kuj? za mi?? zabaw? i spotkanie na kolankowskich polach.
Droga Marysiu, w?a?nie przejrza?em Twoje fotki. Ostatnia (nr 133) jest nader w?a?ciwa.
Tobie Marysiu i Paulino wielkie, wielkie, wyrazy uznania za ?wiadomo?? i realne spojrzenia na organizacj? sylwestra.
 
Mamisia 
To ja ;)


Dołączyła: 13 Lis 2006
Posty: 628
Skąd: Józefów/Bydgoszcz
Wysłany: 2008-01-06, 13:04   

Ja równie? dzi?kuj? Ojcu za to, ?e chcia? Ojciec z nami poby? i ?wi?towa? przyj?cie Nowego Roku ;)
Ciesz? si?, ?e Ojcu si? ta fotka podoba, bo ja mia?am w?tpliwo?ci, czy j? umie?ci? ;) Brakuje jej tylko jakiego? w?a?ciwego komentarza ;)
_________________
Ka?dy z nas jest Anio?em z jednym skrzyd?em. Je?li chcemy pofrun??, musimy mocno si? obj?? ;)
 
 
Mateusz 

Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 8
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2008-01-07, 20:07   

Tak, zgadzam si? z Ojcem, ?e 133 jest bardzo ?adne... :) :D Pozdawiam wszystkich.
 
wojtek 


Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 41
Skąd: S?upsk
Wysłany: 2008-01-11, 15:01   

Chyl? czo?o szczególnie przed naszymi organizatorami (wiecie, o kogo chodzi, wi?c nie b?d? jeszcze raz ich wymienia?... :P ), wszystkimi naszymi zmotoryzowanym (dzi?ki, Mateusz, za transport - nie zapomnia?em o 'zap?acie' :D ), tymi, którzy mieli ochot? bra? udzia? w tych wszystkich ?wiatopogl?dowo-kulturowo-religijno etc. dyskusjach :-) . G??boki uk?on czyni? te? w stron? o. Wojtka... No i oczywi?cie podzi?kowania kieruj? te? do Stacha, który mnie (duchowo) doprowadzi? do Kolankowa, a pó?niej bardzo mi?o przywita?, Paulinie za to, ?e wyplot?a wspania?? pi?k?... I w sumie móg?bym tak pisa? i pisa?, wi?c dzi?kuj? wszystkim tym, których jeszcze nie wymieni?em. ^_^

Koniec ko?ców - by?o ?wietnie :)

P.S. I dzi?kuj? Uli za gitar? :D
_________________
Asperges me hyssopo, et mundabor; lavabis me, et super nivem dealbabor.
 
Mamisia 
To ja ;)


Dołączyła: 13 Lis 2006
Posty: 628
Skąd: Józefów/Bydgoszcz
Wysłany: 2008-01-11, 15:57   

Mo?esz dzi?kowa? Uli za gitar?, ale tak na marginesie, to ta gitara jest moja ;)
Ula ma akustyka ;)
_________________
Ka?dy z nas jest Anio?em z jednym skrzyd?em. Je?li chcemy pofrun??, musimy mocno si? obj?? ;)
 
 
Mateusz 

Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 8
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2008-01-12, 12:16   

Wojtek, przecie? ja z tymi strunami ?artowa?em, bo ja ju? prawie nie u?ywam gitary, wi?c si? nie wyg?upiaj... :P
Pozdrawiam.
 
o. Romuald 

Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 4
Skąd: Jozefow
Wysłany: 2008-01-14, 21:08   

Pozdrowienia od teamu ojców.
_________________
Powiedz ludziom, ze kocham ich, ze sie o nich wciaz troszcze...
 
wojtek 


Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 41
Skąd: S?upsk
Wysłany: 2008-02-11, 09:25   

Aaargh! To w takim razie wielkie Ci dzi?ki, Mamisia, za gitar? :-)
_________________
Asperges me hyssopo, et mundabor; lavabis me, et super nivem dealbabor.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo