Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Janek Engel
2011-09-20, 15:08
Propozycja na ?wi?to Niepokalanego Pocz?cia
Autor Wiadomość
Piotr Mateja 

Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 18
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-11-29, 11:49   Propozycja na ?wi?to Niepokalanego Pocz?cia

Od wielu lat jestem zwi?zany z objawieniami Maryi jako Królowej Pokoju w Medziugorie, które trwaj? od 26 lat. Pragn? si? z wami nimi podzieli?. Maryja w swoich or?dziach pragnie nam pomóc na nowo odkry? znaczenie modlitwy. Zaznacza, ?e Mi?o?ci i Szcz??cia do?wiadczy? mo?na w modlitwie i w spotkaniu z Chrystusem w sakramentach. Ostrzega równie?, ?e szatan jest dzi? bardzo silny, a jedyn? obron? jest modlitwa.
Cytat:

ECHO MEDJUGORIA

================================================

Niech b?dzie pochwalony Jezus Chrystus!


Propozycja do zapami?tania na ?wi?to Niepokalanego Pocz?cia


„W wieczór poprzedzaj?cy 8 grudnia Matka Bo?a powiedzia?a grupie modlitewnej m?odych: – wyja?nia o. Tomislav: <<Mam tylko jedno pragnienie co do jutrzejszego ?wi?ta. Prosz? was, by?cie przyszli do Mnie przynajmniej na jeden kwadrans i powierzyli Mi wszystkie wasze troski. Nikt nie zrozumie was lepiej ni? Ja>>. My równie? mo?emy to uczyni?, poniewa? Maryja, jak ka?da mama, pragnie by? blisko swych dzieci, a wi?c i blisko nas, którzy uwa?nie przyjmujemy Jej s?owa”.

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo