Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: krzemo
2009-03-09, 23:33
[Winów] Przywitanie s Michaliny :)
Autor Wiadomość
Ania Opole 


Dołączyła: 21 Paź 2006
Posty: 72
Skąd: Malnia/k.Opola
Wysłany: 2007-08-28, 09:34   [Winów] Przywitanie s Michaliny :)

Fajnie,po raz pierwszy mam okazj? pierwsza napisa? co? na temat jakiego? spotkanka u nas:) ...tak wi?c wczoraj spotka?y?my sie w Winowie aby przywita? nasz? "now?" ale co niektórym ju? bardzo dobrze znan? siostr? Michalin?:) Spotkanie by?o niezmiernie mi?e...po??czone z drobnymi przygotowaniami do FM. By?y ciastka :mrgreen: i ?piew no i oczywicie wszystkie instrument do tego...momentami by? te? taniec :D Ogólnie atmosfera bardzo weso?a... na pewno dziewczyny co? tu jeszcze dopisz? a nasza Kochana alexya doda par? fotek... :D
_________________
" Ludzie, nauczcie si? ta?czy? i ?piewa?, bo anio?owie w niebie nie b?d? wiedzieli co z Wami zrobi?" :D ?w. Augustyn
Ostatnio zmieniony przez krzemo 2009-03-09, 23:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jolalinek 


Dołączyła: 03 Mar 2007
Posty: 210
Skąd: Opole
Wysłany: 2007-08-28, 16:17   

Taak, Aniu nasza Pretty Woman :mrgreen: .
By?o naprawd? przecudownie ;) .
Mi?a atmosfera i wiadomo jak to z S.Michalin? odrazu nauka...
Czego?
?atwo si? domy?li?-...PIOSENEK :> .
Ale by?o cudownie naprawd?, a jak b?dzie na ?wi?cie M?odzie?y...
Ach i jeszcze pyszne ciasta :lol: i herbatka, soczki... :)

Wspó?praca ju? od pocz?tku owocuje :D .

Pozdrawiam ;)
_________________
Jola,
"Pozna?am, ?e wszystko co czyni Bóg na wieki b?dzie trwa?o"
 
 
Ania Opole 


Dołączyła: 21 Paź 2006
Posty: 72
Skąd: Malnia/k.Opola
Wysłany: 2007-08-28, 19:53   

Jolu moja kochana...dlaczego si? wygada?a????? ju? si? ze mnie ?miej?! sorry,ale przy najbli?szej okazji b?d? Ci? musia?a zrzuci? ze schodów! :P
_________________
" Ludzie, nauczcie si? ta?czy? i ?piewa?, bo anio?owie w niebie nie b?d? wiedzieli co z Wami zrobi?" :D ?w. Augustyn
 
 
gosiawidel 


Dołączyła: 01 Cze 2007
Posty: 154
Skąd: Opole
Wysłany: 2007-08-29, 09:30   

Niestety nie mog?am byc na po?egnaniu siostry,?a?uje musia?o by? fajnie.No ale có? wraca?am z wesela.
_________________
"Dzia?ajcie,nie tra?cie czasu,WIERZCIE,wysilajcie si?,ufajcie...''
 
 
qkiz 


Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 596
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-08-29, 11:47   

Aniu. Takie tylko sprostowanie - nie ?miej? z Ciebie, tylko u?miechaj? do Ciebie! :)
Pretty Woman! :D
_________________
Z setek tysi?cy ró?nych Syrenek sk?ada si? jedn? Wielk? Syren?. Syrena Matka, która rodzi si? z w?asnych dzieci. Syreny, które swojej sprawno?ci nie zawdzi?czaj? ju? dzi? fabryce i sk?adaj? si? z innych, poprzednich dawców detali...

:D

WOLNO??, W?ASNO??, SPRAWIEDLIWO??! UPR!!!
 
 
jolalinek 


Dołączyła: 03 Mar 2007
Posty: 210
Skąd: Opole
Wysłany: 2007-08-29, 15:08   

W?a?nie u?miechaj?, a wiesz ju? jestem wytrzyma?a zawsze mnie zrzucasz ze schodów :P .
_________________
Jola,
"Pozna?am, ?e wszystko co czyni Bóg na wieki b?dzie trwa?o"
 
 
marta k-k 


Dołączyła: 03 Wrz 2007
Posty: 23
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2007-09-14, 23:01   

Nasza kochana siostra Michalina... By?a u nas przez 6 (za krótkich) lat. Czekaja z ni? Was wiele rado?ci. Mimo mojego smutku, ?e nie ma ju? jej w naszym pi?knym Koszalinie, ciesz? si?, ?e mo?e ona nie?? swoj? pos?ug? innym. Tylko dbajcie mi tam o ni?! :D Serdecznie pozdrawiam!
 
ohtar Iluvataro 


Dołączył: 08 Wrz 2007
Posty: 23
Skąd: Józefów
Wysłany: 2007-09-15, 00:32   

Ech, jak tak czytam te Wasze posty, to mi si? jako? tak sentymentalnie zrobi?o... topos przemijania si? za??czy?... :> siostrzyczki przychodz? i odchodz? dalej, i znów wracaj? (takie prawo sta?o?ci sk?adu ;) )

W sumie to ja te? jestem jeszcze "na ?wie?o" po po?egnaniach & powitaniach. Po 4 latach ci??kiej pracy z naszymi rodzinami zosta?a przeniesiona s. Emanuela. I te? mieli?my imprezk? na koniec - tylko nie mieli?my ciastek... Bo mieli?my TORT :!: :P Zrobili?my te? specjalnie dla niej ca?y wieczór wspomnie?... A zaraz potem przywitali?my s. Ester?.

Za? co do s. Michaliny - równie mi?o j? wspominamy! :D Zajmowa?a si? nami na pierwszych rodzinnych rekolekcjach w ?widrze. (tylko uwa?ajcie - nie dajcie si? nauczy? piosenki jedzie Johny, bo b?dziecie j? w kó?ko ?piewa? jak jak?? mantr?! :mrgreen: No chyba, ?e ju? za pó?no - w takim razie jeste?cie zgubione - ja 4 miesi?ce po rekolekcjach jeszcze j? na lekcjach pod?piewywa?em pod nosem! :)

Je?li mo?ecie to przeka?cie s. Michalinie pozdrowienia, bo si? teraz tylko kilka razy w roku przelotem widujemy. I koniecznie powiedzcie, ?e "pan Irek (mój tata) pyta, czy si? siostra ca?y czas tak na mszy ?mieje, jak kiedy?". Ale to by?a siara! :lol: To by? pierwszy i ostatni raz, kiedy by?em ?wiadkiem jak s. Michalinie g?os odebra?o... :>

Józefów pozdrawia Winów! :D
_________________
Aure entuluva! :)
 
jolalinek 


Dołączyła: 03 Mar 2007
Posty: 210
Skąd: Opole
Wysłany: 2007-09-15, 09:38   

Jasne, ?e si? zaopiekujemy Siostr? ;)
_________________
Jola,
"Pozna?am, ?e wszystko co czyni Bóg na wieki b?dzie trwa?o"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo