Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
FM 2007 - wra?enia i relacje
Autor Wiadomość
darek_gdz 

Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 10
Skąd: Grudzi?dz
Wysłany: 2007-09-07, 12:38   

Marysiu spoko fotki wybralas jest przy czym wspominac FM'07 :)
Pozdrawiam
_________________
A Bóg ods?ania przysz?o?? nies?ychanie rzadko i tylko wtedy, gdy zapisana zosta?a po to, by odmieni? jej bieg.
Paulo Coelho
 
 
Mamisia 
To ja ;)


Dołączyła: 13 Lis 2006
Posty: 628
Skąd: Józefów/Bydgoszcz
Wysłany: 2007-09-07, 14:00   

Bardzo si? ciesz?, ?e zdj?cia Wam si? podobaj? ;) Wiem dzi?ki waszym opini?, ?e moja praca przy ich robieniu, a potem selekcjonowaniu i umieszczaniu w Internecie nie posz?a na marne ;)
_________________
Ka?dy z nas jest Anio?em z jednym skrzyd?em. Je?li chcemy pofrun??, musimy mocno si? obj?? ;)
 
 
sheepyyy 

Dołączyła: 06 Wrz 2007
Posty: 5
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-09-07, 14:54   

jezeli ktos jeszcze raz chcialby zobczyc final wyborow miss (przy okazji wielkie brawa dla nich=) to mam na kompie tylko ze raczej moglabym przeslac na maila bo nie mam pojecia jak to zamiescic na forum (i czy wogole sie da)... :?: no i oczywiscie uwazam ze zamieszczone fotki sa suuuper
 
Mateusz 

Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 8
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2007-09-07, 23:46   

Sie ma cie krej zo le, to ja Melinda z Gda?ska. Chcia?abym zobaczy? jak wypad?am w finale, wi?c prosz? o podes?anie mi tych filmików na poczte.. :P (jakby kto? si? nie doszuka? maila: mt_byczek (ma?pa) tlen.pl) :D :D Pozdrowienia dla Was wszystkich, jeste?cie wspaniali i wogóle... :P :P :D :D

Krzemo EDIT: w trosce o Twoj? skrzynk?, przeedytowa?em Twój adres e-mail tak, aby by? nieczytelny dla SPAMbotów
 
Jagu? 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 117
Skąd: Tarczyn
Wysłany: 2007-09-08, 09:08   I JA I JA I JA

ja te? bym ch?tnie zobaczy?a... czy na tle finalistek wypad?am nie najgorzej....
Dobrze si? konserwuj?ca miss 1983 roku wspó?prowadz?ca wybory miss i wspó?konferansjerka... POZDRAWIAM
mój mail: tesciowa7 (ma?pa) tlen.pl

Krzemo EDIT: w trosce o Twoj? skrzynk?, przeedytowa?em Twój adres e-mail tak, aby by? nieczytelny dla SPAMbotów
_________________
"Z kobietami ci??ko, ale bez nich jeszcze gorzej" ;)
 
 
KasiaM 

Dołączyła: 20 Sty 2007
Posty: 19
Skąd: Wi?zowna
Wysłany: 2007-09-08, 13:39   

Hej
kontuynuuj?c temat zdj??, o.Wojtek przej?? wczoraj p?ytk? i b?dzie rozsy?a? tu i tam:) Stolica i okolice chyba musi uderza? z indywidualnymi pro?bami, ale w sumie ?eby nie wszystko na Ojca spad?o, to proponuj? do mnie. Mog? by? tak sympatyczna i zainwestowa? w p?ytk? a potem i w znaczek pocztowy, lub po prostu gdzie? kiedy? na mie?cie mo?e doj?? do spotkania:) tylko, ?e teraz wyje?d?am na tydzie?, ale jakie? pierwsze sygna?y mog?przyjmowa?. Bu?ka
 
 
Jagu? 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 117
Skąd: Tarczyn
Wysłany: 2007-09-08, 15:35   

to ja si? do Ciebie zg?osze jak wrócisz np na gg... i si? jako? stykniemy w stolicy :P ;)
_________________
"Z kobietami ci??ko, ale bez nich jeszcze gorzej" ;)
 
 
ohtar Iluvataro 


Dołączył: 08 Wrz 2007
Posty: 23
Skąd: Józefów
Wysłany: 2007-09-08, 22:00   

Nie ma rady... Je?li ju? by?em na Festiwalu, to najwy?sza pora w ko?cu si? zarejestrowa? (pomimo pocz?tkowych turbulencji ;) ) i wspólnie powspomina?... A zatem:

Witam Was wszystkich! :D

Od razu dzi?kuj? za Wasz? obecno?? i niesamowit? atmosfer?, jak? wspólnie stworzyli?my! Niby to tylko kilka dni, ale i tak daj? cz?owiekowi porz?dnego kopa - jak to by?o powiedziane - ?aduj?c akumulatorki do nast?pnego razu! (to co si? teraz szykuje? :> )
I cho? ka?dy wzajemnie si? ubogaca? swoim wewn?trzno-zewn?trznym pi?knem, to szczególnie pragn? podzi?kowa? Siostrom (mamy jakie? na forum?), Ojcom, Scholi oraz ca?ej Ekipie, która by?a zamieszana w przygotowania - jeste?cie wspaniali! :mrgreen:

?eby nikogo nie pomin??, to powiem ogólnie. Dzi?kuj?:
1) starym znajomym - których pi?kno mia?em okazj? pozna? na nowo;
2) nowym znajomym - i oby zostali starymi przyjació?mi!

Hmm, mam jeszcze kilka pofestiwalowych my?li, tylko nie wiem, czy traktowa? je jako wra?enia z tegorocznego FM, czy te? ju? wyw?drowa? do nowego w?tku o propozycjach na przysz?oroczny...

I jeszcze jedno takie pytanko: czy osoby bior?ce udzia? w sobotnim konkursie pi?kno?ci wiedzia?y wcze?niej, co je czeka? Bo je?li to by? pe?en spontan - szacuneczek i zbieram szcz?k? z pod?ogi! :respect:
Je?li za? by? w mi?dzyczasie jaki? casting, to bardzo prosz? bra? mnie pod uwag? przy nast?pnym... ekhm, tylko ?eby nie by?o, ?e mi na ganianiu w kiecce zale?y! :P Mo?e za to na pocz?tek jakie? drzewko albo krzaczek trzeba by by?o przedstawi??...

W imieniu zarówno swoim, jak i m?odszej siostry - pozdrawiamy serdecznie! :D


P.S. Dzi?ki wszystkim za fotki - naprawd? jest przy czym wspomina?! Ja kilka swoich te? postaram si? nied?ugo wrzuci?... i mo?e przy okazji uda mi si? lepszego awka znale??...
Btw Czy o. Wojtek przej?? p?ytk? ze wszystkimi zdj?ciami, czy te? nied?ugo kto? b?dzie mu jeszcze jakie? dosy?a??...

P.S.2 Melinda: My?lisz, ?e po tym, co mi zrobi?a? na scenie, mo?esz tak brutalnie przerwa? nasz? znajomo???! Wyjecha?a? - nie piszesz, nie dzwonisz! :cry:
Dobrze, ?e w ko?cu na Forum Ci? z?apa?em... Mela - WRÓ?!!! :P

<off-top>
Ka?dego, komu ma?o po FM, serdecznie zapraszam na poprawiny! :D -> czyli kolejny Festyn, który odb?dzie si? ju? jutro przy Sanktuarium Fidelitatis.
Startujemy od 11.00 Najpierw jest Msza ?w. a potem zabawa do wieczora! :lol:
</off-top>
_________________
Aure entuluva! :)
 
Mateusz 

Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 8
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2007-09-08, 22:56   

Melinda czuwa nad Wami i Was pozdrawia serdecznie... :D :D papa buziaków 102 :P
 
Szczurek 


Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 131
Skąd: Rotmanka
Wysłany: 2007-09-09, 11:02   

Halo Halo, tu zawodniczka numer 2. Te? chcia?bym dosta? p?ytki z fina?ów Miss Festiwalu :P , mój adres to szczurek89 (ma?peczka) gmail.com

Pozdrowienia dla wszystkich co byli na festiwalu i dla tych którzy nie mogli na nim by? :)
_________________
JUlka czuje si? super...wujek jeszcze lepiej :)
 
 
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-09-09, 16:59   

Kolejna seria fotek z festiwalu tutaj
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
sheepyyy 

Dołączyła: 06 Wrz 2007
Posty: 5
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-09-09, 17:36   

ja was przepraszam, oficjalnie na forum ze nie wyslalam tego filmiku ktory mialam=) naprawde przepraszam...
 
alexya 


Dołączyła: 03 Wrz 2006
Posty: 335
Skąd: Opole
Wysłany: 2007-09-09, 20:00   

Wi?c i ja wrzuc? tu kilka fotek z FM. Pozrawiam pi?knie ;)
_________________
OAMDG
 
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-09-09, 20:46   

Je?li kto? nie ma/nie chce mie? picasy to zapraszamy do umieszczania swoich fotek w naszym albumie
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
o. Wojtek 

Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 10
Skąd: Józefów
Wysłany: 2007-09-09, 22:32   

Drodzy tak sobie siedz? i patrz? na te DVD jakie otrzyma?em do naszej wspólnej Znajomej Kasi. Dzi?kuj? Tobie Kasiu przy tej okazji za czas i trud. Równie? moje podzi?kowania adresuj? do Wszystkich, zajmuj?cych si? obróbk? festiwalowych fotek.
To jedno.

Siedz? sobie dalej i przyprawiaj? mnie o ból g?owy te i inne "niki". By?em na Festiwalu. Widzia?em raczej ka?dego. No mo?e imion nie pami?tam, prawda Kasiu:)! Ale ani ze zdj?cia, ani po "Niku" [Np. "ohtar Iluvataro"] nie wiem, kto to jest, kim jest tak bardzo zadowolony z uczestnictwa w Festiwalu cz?owiek i to z okolicy?????

Od dawna chodzi mi po g?owie kwestia anonimowo?ci na takim super Forum, w ?ród takiej przewspania?ej M?odzie?y (bez której nie wyobra?am sobie m?odzie?owych spotka?).
Rozmawia?em o tym z naszym Webem: ?ukaszem. Otrzyma?em od niego wskazanie: pod postem jest tzw. profil. Zadowolony z rozwi?zania mojego PROBLEMU, znalaz?em sie na Forum.

Oczywi?cie zabra?em si? za przegl?danie postów.
Oczywi?cie znajduj? [anonimowy] post: "nik", po którym nie jestem wstanie zorientowa? si? KTO TO?
Oczywi?cie zagl?dam do profilu.
A tam full informacji identyfikuj?cych autora: p?e?: kobieta, miasto "ze ?l?ska", hobby lubi? kwiaty i samochody. A ja nadal nie wiem czytaj?c posta, kto to jest?

Po co "my" si? ukrywamy? Co mamy do ukrycia? Czy my zajmujemy sie sprawami zakazanymi i wstyd si? do nich przyzna?? Mo?e ja nie jestem "w kursie", na fali. A mo?e mam jeszcze gor?czk? po FM '07. Czy kto? mnie rozumie? Czy mo?emy co? z tym zrobi?? Co stoi na przeszkodzie, aby wiedzie? kto pisze, jak wygl?da pisz?cy (na moje szcz??cie jest wiele fotek (wg mnie s? te? "anonimowe"), po których przynajmniej ja wiem z kim mam do czynienia i jaka jest nasza M?odzie?.
Ja sam mam (chyba jeszcze takie ju? nie pasuj?ce do tego co napisa?em zdj?cie znajduje si? w moim profilu) tak? "anonimow?" fotk?. Zaraz j? zdejm? z "siebie". Przepraszam.
To tyle ode mnie...
Ostatnio zmieniony przez o. Wojtek 2007-09-09, 22:41, w całości zmieniany 5 razy  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo