Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: krzemo
2009-03-09, 23:07
Karmel-Katowice
Autor Wiadomość
Justol 


Dołączyła: 28 Sie 2006
Posty: 201
Skąd: Radlin
Wysłany: 2007-06-18, 20:58   

W sumie to Forum Ruchu Szensztackiego... ale co? napisz? o mojej ostatniej wizycie w Katowicach, a dok?adniej w katowickim Karmelu. Zacz??o si? od tego, ?e moja dobra znajoma zaprosi?a mnie na skupienie w Karmelu, które mia?o odby? si? w ostatni? niedziel?... W sobot? rano by?am ju? powoli pogodzona z my?l? ?e (znów) nie uda mi si? tam pojecha?... :( :( Ale wci?? nie dawa?o mi to spokoju, odrobina nadziei w sercu wci?? si? iskrzy?a... Czu?am, ?e musz? tam pojecha?, ?e Kto? tam na mnie czeka... No i my?li: "Panie Jezus.. jak ja Ci? prosz?... je?li nie b?dzie dane mi (znów) pojecha? to trudno... a je?li si? uda, to b?d? najszcz??liwsz? na ?wicie..." No i sobotnie popo?udnie upragniona zgoda: "Je?li chcesz to jed?, tylko nie sama..." No i znów kolejny problem... :/ :| z kim pojad?... Szybki telefon do Izy (kole?anki z rekolekcji)... Iza: :( "OK zastanowi? si? oddzwoni? wieczorem.." Pomy?la?am, ?e mo?e co? z tego b?dzie ale pewno?ci wci?? nie by?o... :> ca?y dzie? b?aga?am wr?cz Pana, ?eby wszystko si? powiod?o po mojej my?li... Nie wytrzyma?am... zadzwoni?am do Izy... s?ucham... "Dobrze pojad? z Tob?..." W sercu niewypowiedziana rado?? a zarazem odrobina l?ku... Niedzielny poranek przywita? mnie pi?kn? pogod?... Niebo cieszy?o si? razem ze mn?. O 11 mia?am pojawi? si? na dworcu PKP...Iza pojawi?a si? z drug? kole?ank?. I uda?o si?... Kiedy usiad?am w poci?gu poczu?am, ?e cel zosta? osi?gni?ty, ?e Pan znów wszytko zrobi? za mnie :D Potem trzeba by?o trafi? do Karmelu... Dobrze, ?e zabra?am map?... A na samym skupieniu by?o cudownie... Msza ?wi?ta, konferencja Ojca Karmelity, potem adoracja... i czas na wspólne poznanie si?... Ehh ;) ten wyjazd, te nerwy zwi?zane z nim du?o mi da?y... Jeszcze bardziej "wesz?am" w duchowo?? Karmelu... i pozna?am czym tak na prawd? jest kontemplowanie Jezusa... :mrgreen: Dzi?kuj? wszystkim, którzy w tym dniu chod? na chwil? pomodlili si? za mnie.. to dzi?ki Waszej modlitwie tak szybo znalaz?y?my doj?cie do Karmelu... To tyle... i zapraszam na www.karmel.pl :mrgreen: :D
_________________
"O, mój Jezu, có? powiesz na te wszystkie moje szale?stwa?..." ?w. Tereska (B 3r).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo