Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Janek Engel
2007-01-02, 18:48
Sylwester - komentarze
Autor Wiadomość
Szczurek 


Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 131
Skąd: Rotmanka
Wysłany: 2006-11-03, 22:37   

jak narazie moge mówi?, ?e na sylwka w kolankowie zjawie si? na 75%, a pó?niej (w grudniu) dopowiem te 25% :) :). Og?aszam, ?e b?d? zbiera? ekipe na sylwka, wi?c nie poddawajcie si? i obliczajcie ile mo?e wynosi? ca?kowity koszt na te 30 - 50 osób :) :). Ch?tnie si? z wami wszystkimi spotkam w pe?nym sk?adzie :) :)...kocham WAs :) :)

Pozdrowienia z pomorza :) :)
_________________
JUlka czuje si? super...wujek jeszcze lepiej :)
 
 
qkiz 


Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 596
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-11-05, 22:46   

Na dniach oczekujcie ?wie?ych informacji...
Ale co mog? ju? powiedzie?, to... najprawdopodobniej impreza dojdzie do skutku, cho? trzeba b?dzie si?przygotowa? na kilkudziesi?cioz?otowy wydatek. Powiem wi?cej - ?l?zaki mog? w kosztach nawet niebezpiecznie zbli?y? si? do setki.
Powiedzcie mi... Jakie koszty jeste?cie w stanie zdzier?y?? Dajmy na to... gdyby by?o te 30/40z? na miejscu + dojazd + jedzonko?
A mo?e my (co mamy bli?ej) zap??cimy ciut wi?cej, ?eby doje?d?aj?cy mieli l?ej...?

Musimy si? niestety liczy? z tym, ?e niezale?nie ile osób nas b?dzie, to pewne koszty s? sta?e. Samo "wynaj?cie" Kolankowa (ogrzewanie, woda, itp.) to 500z?. Do tego jeszcze inne koszty by dosz?y (jaki? wspólny szampan, benzyna co by na 1.01 ksi?dza sprowadzi?, co? tam jeszcze.. :> )

Prosz? o wypowiedzi na ten temat. Czy mo?e s? tacy, co im koszty nie graj? roli? :>
_________________
Z setek tysi?cy ró?nych Syrenek sk?ada si? jedn? Wielk? Syren?. Syrena Matka, która rodzi si? z w?asnych dzieci. Syreny, które swojej sprawno?ci nie zawdzi?czaj? ju? dzi? fabryce i sk?adaj? si? z innych, poprzednich dawców detali...

:D

WOLNO??, W?ASNO??, SPRAWIEDLIWO??! UPR!!!
 
 
Szczurek 


Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 131
Skąd: Rotmanka
Wysłany: 2006-11-11, 23:18   

Drogi S?awku ;) , my?l?, ?e mog? si? dorzuci? do tej puli pieni??nej (wybaczcie jak w tym wyrazie zrobi? b??d) :P , je?eli to co? pomo?e, to z oddam te 20 z? (wybaczcie, ?e tak ma?o, ale te? jestem doje?dzaj?cym :P ). A my?l?, ?e ksi?dz si? znajdzie, bo chyba bedzie na sylwka O. Romuald (dzisiaj z nim gada?em) :P :P, wi?c jako? wyjdzie na ta imprezka :)
_________________
JUlka czuje si? super...wujek jeszcze lepiej :)
Ostatnio zmieniony przez qkiz 2006-11-14, 18:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mamisia 
To ja ;)


Dołączyła: 13 Lis 2006
Posty: 628
Skąd: Józefów/Bydgoszcz
Wysłany: 2006-11-14, 20:51   

Je?li chodzi o przywo?enie jedzenia na Sylwester, to my?l? ?e lepiej by?oby si? jako? tym podzieli?, ?eby si? potem nie okaza?o, ?e mamy np 20 sa?atek i nic do picia :D
 
 
qkiz 


Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 596
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-11-15, 19:12   

Jakie wi?c mia?aby? (mieliby?cie) propozycje dot. podzia?u?...

A mo?e ka?dy jak?? potrawk? + co? do picia??
_________________
Z setek tysi?cy ró?nych Syrenek sk?ada si? jedn? Wielk? Syren?. Syrena Matka, która rodzi si? z w?asnych dzieci. Syreny, które swojej sprawno?ci nie zawdzi?czaj? ju? dzi? fabryce i sk?adaj? si? z innych, poprzednich dawców detali...

:D

WOLNO??, W?ASNO??, SPRAWIEDLIWO??! UPR!!!
 
 
Mamisia 
To ja ;)


Dołączyła: 13 Lis 2006
Posty: 628
Skąd: Józefów/Bydgoszcz
Wysłany: 2006-11-15, 20:54   

Pomys? ?eby ka?dy przyniós? jak?? potraw? i co? do picia jest dobry, ale czego? mu jeszcze brakuje :P . Ja proponowa?abym ustali? jedn? osob?, do której wszyscy b?d? si? zg?asza? i podawa?, czy chc? przywie?? sa?atk?, co? konkretnego czy co? s?odkiego (nie wa?ne jest poinformowanie, o jak? dok?adnie potraw? chodzi tylko, do której grupy j? przy??czy?). Zabezpieczymy si? w ten sposób przed jedzeniem samych np. sa?atek;)
 
 
Janek Engel 
Administrator


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 700
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-11-15, 22:26   Bigosem sylwek stoi ;)

Nie ma to jednak jak kobiece spojrzenie na spraw? ;) Pami?tam jednego sylwestra na którym ilekro? zadzwoni? dzwonek do drzwi sz?y zak?ady: "Czy kolejna ju? osoba wpad?a na ten genialny pomys? i przynios?a BIGOS"... Tyle bigosu naraz nie widzia?em nawet przy najwystawniejszych ?wi?tecznych kolacjach :lol:
_________________
"Nie s?d?cie, a nie b?dziecie s?dzeni; nie pot?piajcie, a nie b?dziecie pot?pieni; odpuszczajcie, a b?dzie wam odpuszczone. Odmierz? wam bowiem tak? miar?, jak? wy mierzycie" ?k 6, 37-38
 
Mamisia 
To ja ;)


Dołączyła: 13 Lis 2006
Posty: 628
Skąd: Józefów/Bydgoszcz
Wysłany: 2006-11-15, 22:51   

To pewnie nie mog?e? przez d?ugi czas patrze? na bigos :?: :?: ;)
_________________
Ka?dy z nas jest Anio?em z jednym skrzyd?em. Je?li chcemy pofrun??, musimy mocno si? obj?? ;)
 
 
Janek Engel 
Administrator


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 700
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-11-15, 23:35   

Na szcz??cie to nie by? sylwek u mnie w domu, wi?c nie musia?em wszystkiego co potem zosta?o zjada? ;) :P
_________________
"Nie s?d?cie, a nie b?dziecie s?dzeni; nie pot?piajcie, a nie b?dziecie pot?pieni; odpuszczajcie, a b?dzie wam odpuszczone. Odmierz? wam bowiem tak? miar?, jak? wy mierzycie" ?k 6, 37-38
 
takpoprostu 
Zjadacz kotów

Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 75
Skąd: Grudzi?dz
Wysłany: 2006-11-19, 03:22   

Do kiedy trzeba da? odpowied? ?
_________________
Podpis
 
 
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-11-19, 03:56   

Jak najszybciej :!:
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
Paulontko 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 144
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-11-19, 13:58   

To ja bior? picie i sa?atk?:)
_________________
B?ogos?awiony trud, z którego twórczej mocy powstaje taki but w?ród takiej srebrnej nocy!!!
 
 
Szczurek 


Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 131
Skąd: Rotmanka
Wysłany: 2006-11-19, 15:23   

Hehe ja si? odrazu zg?aszam i biore co? do picia :) :)
_________________
JUlka czuje si? super...wujek jeszcze lepiej :)
 
 
qkiz 


Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 596
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-11-19, 16:09   

Informacje o jedzeniu prosz? zg?asza? do naszej "kuchennej" koordynatorki - Marysi vel. Mamisi :) Mo?e na priva, mo?e mailem... Najlepiej niech si? sama Mamisia wypowie jak Jej b?dzie najwygodniej.
_________________
Z setek tysi?cy ró?nych Syrenek sk?ada si? jedn? Wielk? Syren?. Syrena Matka, która rodzi si? z w?asnych dzieci. Syreny, które swojej sprawno?ci nie zawdzi?czaj? ju? dzi? fabryce i sk?adaj? si? z innych, poprzednich dawców detali...

:D

WOLNO??, W?ASNO??, SPRAWIEDLIWO??! UPR!!!
 
 
Mamisia 
To ja ;)


Dołączyła: 13 Lis 2006
Posty: 628
Skąd: Józefów/Bydgoszcz
Wysłany: 2006-11-19, 16:46   

Nie za bardzo podoba mi si? okre?lenie "kuchenna" koordynatorka. Ale S?awu? wybaczam Ci. ;)
Jak dla mnie to ganz egal, mo?ecie zg?asza? wasze propozycje na priva, mailem lub na gg, jak komu wygodniej. Im szybciej si? zg?osicie, tym wi?ksze prawdopodobie?stwo, ?e b?dziecie mogli przywie?? to, co chcecie, bo pó?niej nie b?d? przyjmowa? ofert na dziesi?t? z kolei sa?atk? :P
_________________
Ka?dy z nas jest Anio?em z jednym skrzyd?em. Je?li chcemy pofrun??, musimy mocno si? obj?? ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo