Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: krzemo
2009-03-09, 23:38
Czuwanie na Jasnej Górze 2007

Czy wybierasz si? na tegoroczne czuwanie?
no pewnie, ?e tak
60%
 60%  [ 14 ]
raczej tak
17%
 17%  [ 4 ]
nie wiem jeszcze
4%
 4%  [ 1 ]
raczej nie
0%
 0%  [ 0 ]
niestety nie tym razem
17%
 17%  [ 4 ]
Głosowań: 23
Wszystkich Głosów: 23

Autor Wiadomość
pakmen 


Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 459
Skąd: Brzoza / Toru?
Wysłany: 2007-03-18, 14:07   

Szcz??ciara - o 7 ju? w domciu, ech... ja do domciu wróci?am dopiero w okolicach po?udnia. Ale rzeczywi?cie czuwanie by?o fantastyczne... Gdyby nie wyj?tkowo roz?piewany autokar (?rednia wieku ok. 60 lat) to by?oby super, ale tak przynajmniej na d?uuugo zapami?tam podró?, no i czuwanie te? oczywi?cie :)
_________________
"?eby co? si? zdarzy?o, ?eby mog?o si? zdarzy?... trzeba marzy?" J.Kofta
 
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-03-18, 16:33   

Aniu, na przysz?o?? b?dziesz wiedzia?a, ?e trzeba zapisa? si? wcze?niej, tak aby jecha? g?ównym autokarem, a nie rezerw? :P

Justolu, nam równie? by?o mi?o Ci? pozna? - chcia?em przy okazji pochwali? Ciebie - nasze spotkanie i wzajemne rozpoznanie by?o mo?liwe dzi?ki temu, ?e umie?ci?a? swoje zdj?cia na Forum :) (Polecam pozosta?ym Forumowiczom tak?e umieszczanie swoich fotek czy to w avatarach czy te? w prywatnych galeriach...
Oczywi?cie MTA te? mia?a w tym swój udzia?, ?e wiedzia?a kiedy ja mam wychodzi?, a Ty wchodzi? do klasztoru :)

Teraz uwag kilka co do samego czuwania...
By?o WSPANIALE... Po raz chyba pierwszy nie przysypia?em, na ?adnym punkcie programu, a ?rednia snu z tego tygodnia ho ho, lepiej nie mówi? (widzicie co ta sesja robi z cz?owiekiem :P )

Teraz kilka podzi?kowa?...
* dla o. Arka za przewodniczenie spotkaniu i og?oszenie na ko?cu dotycz?ce Forum
* o. Romualdowi za wspania?? homili?
* o. Wojtkowi za to, ?e mnie obroni? przed "harcerzem i honorowym pielgrzymem"
* s. Michalinie i ca?emu zespo?owi, za WSPANIA?? opraw? muzyczn? i ut?sknione "Abba Ojcze"
* wszystkim sk?adaj?cym ?wiadectwa, ale szczególnie Marysi Kwas - przeka? pozdrowieniami cudownym rodzicom :)
* s. Oli za ... :)

* zapewne zapomnia?em wymieni? po?ow? osób dlatego na ko?cu dzi?kuj? wszystkim i ka?demu z osobna, za to, ?e mogli?my tam by? razem :)
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-03-18, 17:27   

Kilka fotek z naszego czuwania mo?na znale?? tutaj
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
Eagle 
Marysia Kwas


Dołączyła: 18 Mar 2007
Posty: 94
Skąd: Otwock :)
Wysłany: 2007-03-18, 18:49   Ju? po...:( 17/18 marca. Cz?stochowa.

Niestety ju? wróci?am po czuwaniu na Jasnej Górze. Musz? powiedzie?, ?e to chyba by?o najlepsze czuwanie, jakie pami?tam... Bardzo ciesz? si?, ?e mog?am tam by? i spotka? tyle wspania?ych osób :) Teraz tylko odlicza? dni, do nast?pnego czuwania :)
_________________
Ojcze, pozwól mi by? ofiar? Twojej MI?O?CI!
 
 
alexya 


Dołączyła: 03 Wrz 2006
Posty: 335
Skąd: Opole
Wysłany: 2007-03-18, 21:11   

Tak wi?c i ja dorzuc? kilka fotek :) Stara?am si? nie umieszcza? zdj?? powtarzaj?cych si? po fotkach krzema. Zapraszam tutaj
_________________
OAMDG
Ostatnio zmieniony przez alexya 2007-04-19, 19:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
Eagle 
Marysia Kwas


Dołączyła: 18 Mar 2007
Posty: 94
Skąd: Otwock :)
Wysłany: 2007-03-18, 22:04   

HEH :) Ja dzi?kuj?, ?e w ogóle mnie chcieli?cie s?ucha? i ?e nie usn?li?cie :P Pozdrowienia przekaza?am :) a odno?nie scholi. W ogóle byli?cie boscy, serio, serio :) :D takie pytanko? Kto w ogóle by? w scholi i czy mieli?cie jakie? próby czy co?? :) Serio by?o cudownie :) Po prostu posmutnia?am, jak wróci?am do domku.... :(
_________________
Ojcze, pozwól mi by? ofiar? Twojej MI?O?CI!
 
 
pakmen 


Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 459
Skąd: Brzoza / Toru?
Wysłany: 2007-03-18, 22:46   

krzemo napisał/a:
Aniu, na przysz?o?? b?dziesz wiedzia?a, ?e trzeba zapisa? si? wcze?niej, tak aby jecha? g?ównym autokarem, a nie rezerw? :P

Z tego co wiem, to na li?cie by?am zapisana jako 3, a Micha? jako 4 (po Marysi, Heli i ich tacie) tak wi?c Twoja teoria o wcze?niejszym zapisaniu si? w tym wypadku sie nie sprawdzi?a :/
_________________
"?eby co? si? zdarzy?o, ?eby mog?o si? zdarzy?... trzeba marzy?" J.Kofta
 
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-03-18, 23:09   

a to ciekawe, ?e w takim uk?adzie trafi?a? do rezerwowego autobusu :(
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
pakmen 


Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 459
Skąd: Brzoza / Toru?
Wysłany: 2007-03-18, 23:42   

wiesz... Wasz autobus nie wysadzi?by nas w Brzozie w drodze powrotnej - pewnie to by?o g?ównym powodem naszej przygody z Gniewkowsk? ekip? :D
_________________
"?eby co? si? zdarzy?o, ?eby mog?o si? zdarzy?... trzeba marzy?" J.Kofta
 
Janek Engel 
Administrator


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 700
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-03-19, 14:38   

No fakt... Gdyby autobus z Giewkowa by? tylko rezerw?, to zapewne poprostu by si? nie zape?ni?... A tak, w ramach wspó?pracy pomi?dzy wspólnotami Ruchu z Gniewkowa i Bydgoszczy mogli?cie podjecha? do od razu do domu ;) Co wi?cej, je?li droga by?a trudna to tylko lepiej ;) - wi?cej okazji do z?o?enia wk?adu do Skarbca ?ask :D

Justol, ja równie? dodam, ?e ?wietnie by?o Ci? wreszcie pozna? :D Pozdrawiam serdecznie

Marysiu, co prawda z Tob? pozna? si? jeszcze okazji nie mia?em, ale z pewno?ci? jest to do nadrobienia ;) ?wietne ?wiadectwo :D Pozdrowienia dla rodziców ju? by?y, to ja pozdrowi? tak?e Twe rodze?stwo :) Szczególnie Tobiasza ;)

To Czuwanie by?o nie tylko pe?ne wspania?ych i g??bokich tre?ci, ale by?o dla mnie równie? okazj?, by spotka?, lub przynajmniej przez chwil? zobaczy? tych wszystkich, którzy tak jak to jest w jednej z piosenek zespo?u "Cisza jak ta" - s? "tak daleko w kilometrach, a tak blisko mego serca"... Pozdrawiam Was wszystkich jeszcze raz gor?co :D
_________________
"Nie s?d?cie, a nie b?dziecie s?dzeni; nie pot?piajcie, a nie b?dziecie pot?pieni; odpuszczajcie, a b?dzie wam odpuszczone. Odmierz? wam bowiem tak? miar?, jak? wy mierzycie" ?k 6, 37-38
 
Eagle 
Marysia Kwas


Dołączyła: 18 Mar 2007
Posty: 94
Skąd: Otwock :)
Wysłany: 2007-03-19, 16:13   

wydaje mi si?, ?e chyba nawet mieli?my okazj? do rozmowy... ale nie jestem pewna... :)
To by?o na "?pi?cych schodach", przeprowadzili?my bardzo ciekawy dialog w stylu:
- Przepraszam bardzo
- Prosz? bardzo
- Dziekuje bardzo

:) wiem, ?e co? takiego by?o, tylko nie wiem czy to by?e? Ty :P
_________________
Ojcze, pozwól mi by? ofiar? Twojej MI?O?CI!
 
 
Agnieszka Sim. 


Dołączyła: 28 Sie 2006
Posty: 80
Skąd: Zielina/Opole/Kraków
Wysłany: 2007-03-19, 17:06   

www.jasnagora.com ---> zerknijcie na wydarzenia z 17.03. :)
 
 
Justol 


Dołączyła: 28 Sie 2006
Posty: 201
Skąd: Radlin
Wysłany: 2007-03-19, 18:41   

krzemo napisał/a:

Oczywi?cie MTA te? mia?a w tym swój udzia?, ?e wiedzia?a kiedy ja mam wychodzi?, a Ty wchodzi? do klasztoru :)


Masz racj?! To by?o niesamowite... Tym bardziej, ?e na parkingu "podkusi?o" mnie, ?ebym posz?a z Siostrami- nieco pó?niej ni? wszyscy... Po drodze du?o spotak? z innymi Siostrami... Tak wi?c MTA dok?adnie wszystko zaplanowa?a i nie pomyli?a si? nawet o minut? ;) Chwa?a Panu za to wszystko... :D
_________________
"O, mój Jezu, có? powiesz na te wszystkie moje szale?stwa?..." ?w. Tereska (B 3r).
 
 
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-03-19, 19:56   

Janek Engel napisał/a:
to ja pozdrowi? tak?e Twe rodze?stwo :) Szczególnie Tobiasza ;)
A ja bym jeszcze pozdrowi? Karola, ciekawe czy mnie jeszcze pami?ta :?: Przy okazji pozdrawiam wszystkich uczestników szensztackiej wyprawy na ?wiatowe Dni M?odzie?y w Rzymie (GMG Roma 2000)

Eagle napisał/a:
- Przepraszam bardzo
- Prosz? bardzo
- Dziekuje bardzo
No, no ale si? rozgadali?cie :P

Jeszcze raz dzi?ki wszystkim za to wspania?e spotkanie :)
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
Janek Engel 
Administrator


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 700
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-03-20, 00:56   

Eagle napisał/a:
- Przepraszam bardzo
- Prosz? bardzo
- Dziekuje bardzo


No prosz?, prosz?... Mi?o wiedzie?, ?e to w?a?nie z Tob? mia?em szcz??cie przeprowadzi? tak mi?? rozmow?... By?mo?e zbyt d?uga to ona nie by?a, ale za to tak przenikni?ta Mi?o?ci? Bli?niego, ?e jeszcze d?ugo b?d? j? wspomina? ;) A? ?a?uj?, ?e nie musia?em i?? na gór? jeszcze raz ;)

Pod relacj? zamieszczon? pod adresem podanym przez Ag? Sim. jest równie? foto-galeria naprawd? warta obejrzenia! :D
_________________
"Nie s?d?cie, a nie b?dziecie s?dzeni; nie pot?piajcie, a nie b?dziecie pot?pieni; odpuszczajcie, a b?dzie wam odpuszczone. Odmierz? wam bowiem tak? miar?, jak? wy mierzycie" ?k 6, 37-38
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo