Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Karnawa? w Bydgoszczy (prawie jak w Rio)
Autor Wiadomość
Janek Engel 
Administrator


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 700
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-15, 16:01   Chwilowe wstrzymanie...

Dobra, dobra... Nie szalejmy narazie ;) Nie ma co od razu sia? paniki... Czasu jeszcze troch? jest, wi?c mo?na si? spokojnie dogada?...

Pewne jest, ze zabawa nie zacz??aby si? wcze?niej ni? o 17.00, wi?c 19.00 jako jej zako?czenie rzeczywi?cie mija si? z celem... My?l? jednak, ?e nie da si? powiedzie? nic konkretnego wi?cej dopóki nie porozmawiamy z kierownictwem kursu...
I z pewnosci? nie odb?dzie si? to na zasadzie: "drugie soboty by?y pierwsze, wi?c my jeste?my wazniejsi :P " ;) Jak do tej pory ?adne "problemy z pokrywaniem si? terminów" nie stanowi?y problemów powa?nych... Ma?o tego, zawsze w ko?cu wychodzi?o to z korzy?ci? i prowadzi?o do wzajemnego ubogacenia :D ?e wspomn? cho?by o wrze?niowym skupieniu Animatorek SM?, równoleg?ym skupieniu SMM z udzia?em Braci Marii, a do tego jeszcze Diecezjalny Dzie? Przymierza... Wszystko w jeden weekend, w Domu ?wi?tego Józefa i gdybym powiedzia?, ?e mimo to "nikt nikomu nie wchodzi? w drog?" by?oby to du?o za ma?o powiedziane 8)
My?l? te?, ?e przesuwa? rodzinek do Kolankowa, czy gdziekolwiek indziej nie ma co... Sprawa jest prosta - zapro?my zarówno dzieci jak i doros?ych do wspólnej zabawy. ?e zacytuj? powiedzenie sprzed Sylwestra: "Im nas b?dzie wi?cej, tym weselej". ?atwiej wówczas b?dzie równie? wynegocjowa? godzin? 22.00 ;) . D?u?ej na pewno zabawa nie potrwa, gdy? jak przypuszczam (cho? mog? si? myli? ;) ) na rekolekcjach b?d? równie? ma?e dzieci... Je?eli ju? dogadamy si? konkretnie co do godzin, to z pewno?ci? stroje powinny pozosta? aktualn? propozycj?...
My?l?, ?e nie zabronimy jednak wst?pu osobom nieprzebranym, cho? po?ród Ludu Wybranego, oraz wszelkich innych Stworze? Boskich, bed? wygl?da? jeszcze dziwniej, ni? w kostiumie :P :lol: Na sobotnim spotkaniu dosz?a tak?epropozycja, aby poszerzy? mo?liwo?ci kostiumowe o grono ?wi?tych i B?ogos?awionych :D

Nie pozostaje nam zatem nic innego, ni? czeka? na wie?ci od s. Edyty z negocjacji z VIII Kursem Zwi?zkowym :)
_________________
"Nie s?d?cie, a nie b?dziecie s?dzeni; nie pot?piajcie, a nie b?dziecie pot?pieni; odpuszczajcie, a b?dzie wam odpuszczone. Odmierz? wam bowiem tak? miar?, jak? wy mierzycie" ?k 6, 37-38
 
Violetta 

Dołączyła: 30 Sie 2006
Posty: 467
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-15, 18:29   

Zgadzam si? z Jankiem, co do tego, ?e nie mo?na szale?. Ale ostatnio prze?y?am na Piaskach weekend, gdzie w Domu ?w. Józefa s? dwie grupy, kurs V Zwi?zku Rodzin oraz grupa kierowników. I uwierzcie mi - nie by?o ?atwo, a chwile zamieszania zdarza?y si? co rusz... I w takim zamieszaniu nikt nie zrealizuje swoich celów.
Niestety, Dom ?w. Józefa jest za ma?y...
Ale wiem, ?e znajdziecie dobre rozwi?zanie!
Pozdawiam!
_________________
Bóg jest Ojcem, Bóg jest dobry i dobre jest wszystko, co On czyni.
 
S.M.Edyta 

Dołączyła: 20 Sty 2007
Posty: 5
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-20, 11:17   

... no no co za dyskusje, widz?, ?e szykuje si? prawdziwa zabawa karnawa?owa. ;)
Je?li chodzi o nak?adaj?ce si? terminy to kurs jest w trakcie rozmów i echo zwrotne b?dzie w najbli?szym czasie. Musz? przyzna?, ?e jest mi przykro, ?e nie b?d? mog?a uczestniczy? w tej zabawie, gdy? mi równie? nak?adaj? si? terminy-mam w tym czasie rekolekcja. ?ycz? wam mi?ej zabawy :gitara: .....

aha... gdybym si? pojawi?a to my?l?, ?e wybra?abym ambitniejsze przebranie ni? to, które
by?o proponowane wy?ej, mimo i? kobieta jest koron? stworze?
_________________
S.M.Edyta
 
Paulontko 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 144
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-22, 00:58   

Wi?c i nieco konkretów :) Dzwoni?o kierownictwo
kursu VIII i nie s? w stanie przesun?? termniu, nie maj? nic przeciwko naszej zabawie, mo?emy si? bawi? nawet do 22.00 oni sobie zaplanuj? co? w tym czasie, zostaje sprawa dzieci. Drog? dialogu doszli?my do tego, ?e dzieci mog? si? bawi? z nami- mo?e padn? wczesniej :P , ale nie ma problemu, bo do dzieci b?d? opiekunki (nasze dziewczyny) wi?c jakby co, one wezm? je na gór?.
Mnie si? podoba taka opcja :mrgreen: mam nadziej?, ze Wam te?. I .... prosz?!!!!- przebierzmy si?, b?dzie ?miesznie ;) :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
_________________
B?ogos?awiony trud, z którego twórczej mocy powstaje taki but w?ród takiej srebrnej nocy!!!
 
 
CzerwonyMag 
Arek G?odek


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 195
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-22, 13:36   

No mi si? takowa opcja podoba. Bardzo ?adnie, ?e znalaz?y si? dziewczyny ch?tne do opieki nad dzie?mi... Oczywi?ci kurs równie? mo?e si? na naszej imprezce pojawi? - nie powinno by? z tym problemu... No a strój - bardzo by si? przyda?... Wtedy imprezka b?dzie wygl?da? bardzo ?adnie i b?dzie na pewno kuuupa ?miechu! Wi?c ?mia?o! Nie kr?pujcie si? tylko wskakiwa? w stroje i jazda. Jak kto? nie ma pomys?u to prosz? pisa? do mnie PW. Mo?e co? doradz?.
_________________
Ja ta?cz?, a niebo, niebo gra!
 
 
sobek 


Dołączyła: 28 Sie 2006
Posty: 105
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-22, 20:20   

<jupi> Bardzo sie ciesze :!: A dzieci to zaden problem... skoro beda zabawy ;> hehe My tez w koncu dzieci jestesmy :P
_________________
"A jak wyjdzie ?miesznie?
Ludzie si? po?miej? i koniec. Wielko?? nie boi si? ?mieszno?ci"
Tadeusz Ró?ewicz
 
 
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-31, 20:32   Podsumowanie...

Do zabawy zosta?o jeszcze pó?tora tygodnia czas zacz?c powa?niej my?le? o przygotowaniach...
Na razie wiemy, ?e zaczynamy nabo?e?stwem i Msz? ?wi?t? (ksi?dz ju? jest ch?tny?)
Zabaw? zaczniemy ko?o 17 i mamy czas do (oko?o) 22 :)

Marysia chcia?a (je?li dobrze pami?tam) zorganizowa? tr?bki :) (trzeba pami?ta? przy zrzutce)
Jak robimy z jedzeniem i napojami schemat sylwestrowy si? sprawdzi? tylko kto b?dzie to koordynowa?? Czy jedna z do?wiadczonych koordynatorek (Paulina, Marysia) mia?a by mo?e ochot??

Sprz?t jak rozumiem S?awek (prosz? o potwierdzenie)

Muzyka kto co przyniesie :)

Stroje obowi?zkowe :!:

O czym jeszcze zapomnia?em :?:
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
Anna Kornelia 


Dołączyła: 02 Sty 2007
Posty: 26
Skąd: Gród nad Brd?
Wysłany: 2007-01-31, 20:46   

pojawi?a sie propozycja, ?eby nasz? imprez? po??czy? z akcj? dotycz?c? Juleczki Bartczak, szczegó?y : Janek :)
_________________
Sztuka przynosi nam dowód, ?e istnieje co? innego ni? nico?? / Proust
 
 
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-31, 21:04   

Jestem "ZA" ale nie wiem o co chodzi :( - prosz? o szczegó?y :!:
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
qkiz 


Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 596
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-31, 21:37   

z tym sprz?tem to lipny pomys? ogólnie rzecz bior?c... :p

Krzemo - a ksi?dza za?atwiamy my?... W sensie SMM?...
_________________
Z setek tysi?cy ró?nych Syrenek sk?ada si? jedn? Wielk? Syren?. Syrena Matka, która rodzi si? z w?asnych dzieci. Syreny, które swojej sprawno?ci nie zawdzi?czaj? ju? dzi? fabryce i sk?adaj? si? z innych, poprzednich dawców detali...

:D

WOLNO??, W?ASNO??, SPRAWIEDLIWO??! UPR!!!
 
 
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-31, 21:52   

W sensie nie wiem czy jaki? ju? jest czy kto? ju? ksi?dza zaprasza czy nie? Na jakim to jest etapie? I je?li kto? ma z tym problem to trzeba si? tym zaj?? :)
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
Mamisia 
To ja ;)


Dołączyła: 13 Lis 2006
Posty: 628
Skąd: Józefów/Bydgoszcz
Wysłany: 2007-02-01, 01:59   

Dobrze pami?tasz ;) Tr?bki ju? mam :D

A je?li chodzi o koordynowanie sprawy jedzeniowej, to ja si? niestety tym razem nie pisz?. Niby ferie mam, ale czasu brak. Przykro mi.
Jest okazja, ?eby ujawni?y si? zdolno?ci organizatorskie kogo? innego ;)
_________________
Ka?dy z nas jest Anio?em z jednym skrzyd?em. Je?li chcemy pofrun??, musimy mocno si? obj?? ;)
 
 
CzerwonyMag 
Arek G?odek


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 195
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-02-01, 12:07   

No ja móg?bym sobie pokoordynowa?, ale nie wiem czy b?d? na imprezie, a tak g?upio troch?...
_________________
Ja ta?cz?, a niebo, niebo gra!
 
 
S.M.Edyta 

Dołączyła: 20 Sty 2007
Posty: 5
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-02-02, 19:45   

Arek co ja s?ysz? nie b?dzie Ciebie na balu? Ja my?la?am, ?e b?dziesz mia? najpi?kniejsze przebranie, nawet mo?na si? zg?asza? do Ciebie je?li Kto? mia?by problem z wynalezieniem stroju?!
A co do jedzenia to zosta?o troch? s?odko?ci i napojów z sylwestra, niech Paulina je wyci?gnie. A co do muzyki to Kasia co? wspomina?a, ?e mo?e co? za?atwi?.
No trzba szykowa? strój... ;)
_________________
S.M.Edyta
 
Janek Engel 
Administrator


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 700
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-02-03, 22:48   Konkrety

Czas ju? najwy?szy na konkrety odno?nie najbli?szej drugiej soboty po??czonej z zabaw? karnawa?ow? ;)

A wi?c... ;) Postanowiono co nast?puje...

W zwiazku z apelem o pomoc dla ma?ej Julki, ca?a zabawa b?dzie pod jej "patronatem" ;)
Wszelkie dochody z imprezy zostan? przeznaczone w?a?nie dla Niej.

Ze wzgl?du na powy?sze oprócz jedzenia i picia - niech ka?dy przyniesie co? dobrego ;) , prosimy przynie?? pieni??ki, niekoniecznie drobne ;)

Oczywi?cie obowi?zuj? stroje biblijne, lub postaci ?wi?tych :D - oprócz ludzkich postaci, mog? by? zwierz?ta, ro?liny, przedmioty ;) , oraz cokolwiek przyjdzie Wam do g?owy :D G?ównym celem tego spotkania jest zabawa, wi?c im ?mieszniejszy kostium tym lepiej. Osobom bez przebrania nie zamkniemy drzwi przed nosem, jednak jak s?dz? b?d? si? czuli nieco dziwnie :P - jakby nie z tej epoki :lol:

Wst?p: symboliczn? z?otówk? (1 PLN)

Program:
15:00 - Nabo?e?stwo Zawierzenia
15:30 - Msza ?wi?ta, po Mszy czas na przebranie si?
17:00 - pocz?tek zabawy
ok. 21 Apel Jasnogórski
22.00 - zako?czenie imprezy i sprz?tanie.

Dodatkowe atrakcje w czasie zabawy:
* Konkurs na najoryginalniejsze przebranie
* Aukcje jedynych w swoim rodzaju gad?etów
* Gry i zabawy integracyjne
* ?wietna zabawa w doborowym - Szensztackim - towarzystwie :ta?czy:
* oraz wiele innych ;)

Ch?tnych do pomocy przy ustrojeniu sali zapraszamy ju? od 12, lub nawet wcze?niej.
_________________
"Nie s?d?cie, a nie b?dziecie s?dzeni; nie pot?piajcie, a nie b?dziecie pot?pieni; odpuszczajcie, a b?dzie wam odpuszczone. Odmierz? wam bowiem tak? miar?, jak? wy mierzycie" ?k 6, 37-38
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo