Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Karnawa? w Bydgoszczy (prawie jak w Rio)
Autor Wiadomość
CzerwonyMag 
Arek G?odek


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 195
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-03, 19:57   Karnawa? w Bydgoszczy (prawie jak w Rio)

Kochani wy moi! (ale si? spoufalam co nie ;) ) Kr??? wie?ci nt lutowej zabawy karnawa?owej w Bydgoszczy. Nie wiem na ile to jest prawda, ale tak w sumie my?l?, ?e jest to sprytne... Czemu o tym pisz?? Bo poszed?em za sugesti? Janka by wykorzysta? fal? po udanej imprezie sylwestrowej i oznajmi? wszystkim forumowiczom, ?e na sylwestrze w Bydgoszczy karnawa? si? nie ko?czy. Dlatego kto chce niech wpada! Ci co widzieli sylwka wiedz? czego mo?na si? po nas spodziewa?, a Ci co nie widzieli chyba po naszych komentarzach ju? si? wystarczaj?co nakr?cili by wbi? si? na jak?? bydgosk? zabaw?. No wi?c... (od "no wi?c" zdania nie zaczynamy) O ile mi wiadomo zabawa zaczyna si? w drug? sobot? lutego, i ma to by? bal karnawa?owy z prawdziwego zdarzenia. Ma to by? impreza w stylu biblijnym gdzie wchodz? Ci co si? przebior? za jak?? posta? z Biblii. Mam przygotowanych kilka moim zdaniem ciekawych zabaw (jedna jest nawet autorska ;) ) dlatego my?l?, ?e by?oby fajnie...

Uwaga! Podkre?lam z ca?? surowo?ci?, ?e na razie mówi? tylko o tym co zas?ysza?em z plotek. Nawet sama impreza nie jest ugadana tak jako? konkretnie. Pisz? by?my wspólnie na ten temat porozmawiali... Spróbujemy to jako? posk?ada? do kupy i b?dzie fajnie. No wi?c co my?licie o tych pomys?ach?(pomys? z przebraniem, termin itd. nie s? moimi pomys?ami). Po pierwsz? licz? ?e wspólnymi si?ami co? ciekawego wymy?limy, po drugie mam nadziej?, ?e zg?osz? si? Ci co wpadli na te pomys?y. Po trzecie mam nadziej?, ?e zg?osz? si? osoby, które podejm? si? organizacji imprezki. Po czwarte... Taka cicha nadzieja, ?e mo?e i kto? z poza Bydgoszczy chcia?by z nami pobalowa?... Oczywi?cie nasz? siostrzyczk? jak i ojca zaprosimy je?eli dojdzie to do skutku. Ciekawe za co by si? przebrali... ? ;)
_________________
Ja ta?cz?, a niebo, niebo gra!
 
 
Paulontko 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 144
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-04, 12:43   

Wi?c powiem tak- impreza karnawa?owa na pewno b?dzie w 2g? sobot? lutego.

Co do przebrania si? jestem ZA:) stroje biblijne mi pasuj?:)
Ca?a reszta zale?y od naszej inicjatywy ;)
_________________
B?ogos?awiony trud, z którego twórczej mocy powstaje taki but w?ród takiej srebrnej nocy!!!
 
 
CzerwonyMag 
Arek G?odek


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 195
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-04, 12:45   

"Naszej" to jest poj?cie zbiorowe ;) A z reszt? wyjdzie jak sylwek - spontanicznie ;)
_________________
Ja ta?cz?, a niebo, niebo gra!
 
 
Paulontko 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 144
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-04, 12:58   

Na drugie soboty zapraszamy równie? wszystkich ciekawych, co to Szensztacka M?odzie?, wi?c raczej b?dzie troche bardziej zorganizowana ;)
_________________
B?ogos?awiony trud, z którego twórczej mocy powstaje taki but w?ród takiej srebrnej nocy!!!
Ostatnio zmieniony przez Paulontko 2007-01-04, 13:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Anna Kornelia 


Dołączyła: 02 Sty 2007
Posty: 26
Skąd: Gród nad Brd?
Wysłany: 2007-01-05, 23:04   

Wow!!! Jaki fajny pomys?!! ;)
Brawo dla kreatywnej m?odzie?y szensztackiej!
Oczywi?cie pisz? si? na imprez? i z rado?ci? pomog? (moze dekoracje, wystrój??).
Chcia?abym równie? uzyska? dok?adniejsze informacje na temat miejsca, gdzie zabawa mia?aby si? odbywa?.

CzerwonyMag napisał/a:
Oczywi?cie nasz? siostrzyczk? jak i ojca zaprosimy je?eli dojdzie to do skutku. Ciekawe za co by si? przebrali... ?


hmm... podejrzewam, ze raczej w stroju Adama i Ewy ich nie zobaczymy :mrgreen:
_________________
Sztuka przynosi nam dowód, ?e istnieje co? innego ni? nico?? / Proust
 
 
Paulontko 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 144
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-06, 01:43   

miejsce: dom ?w. Józefa :)
_________________
B?ogos?awiony trud, z którego twórczej mocy powstaje taki but w?ród takiej srebrnej nocy!!!
 
 
CzerwonyMag 
Arek G?odek


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 195
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-06, 12:16   

Paulontko napisał/a:
miejsce: dom ?w. Józefa :)


Dla mniej zorientowanych w topografii Bydgoszczy: Dom ?w. Józefa jest obok zanktuarium na Piaskach ;)

A co dostrojów... W sumie to nie s?dze by ktokolwiek przyszed? w stroju Adama i Ewy :P Za zimno... niestety... :(
_________________
Ja ta?cz?, a niebo, niebo gra!
 
 
Magda M. 


Dołączyła: 05 Sty 2007
Posty: 121
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-10, 14:17   

CzerwonyMag napisał/a:
W sumie to nie s?dze by ktokolwiek przyszed? w stroju Adama i Ewy :P Za zimno... niestety... :(

Oj... nie doceniasz naszych szensztatowcow :P
Ja ju? chyba wiem za kogo si? przebior?, ale niech to jeszcze pozostanie moj? s?odk? tajemnic? ;)

I ja równiez jestem ch?tna do pomocy. Co do jedzonka to zapewne sytuacja b?dzie podobna do Sylwestra?
_________________
"Wszystko mog? w tym, który mnie umacnia" <Flp4,13>
 
 
CzerwonyMag 
Arek G?odek


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 195
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-10, 17:52   

No w?a?nie... Móg?by si? jaki? koordynator zg?osi? co by by?o wiadomo do kogo uderza? w sprawie balu przebiera?ców... Normalnie tylu ochotników si? zg?asza, ?e a? mi?o si? patrzy... :/
_________________
Ja ta?cz?, a niebo, niebo gra!
 
 
pakmen 


Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 459
Skąd: Brzoza / Toru?
Wysłany: 2007-01-10, 20:26   

Raczej za organizacje si? nie chwyc? ze wzgl?du na ograniczenia czasowe, ale na bal postaram si? przyjecha?, mo?e nawet nie sama (o ile przebrania nie b?d? obowi?zkowe, bo nienawidz? si? przebiera?) :/
_________________
"?eby co? si? zdarzy?o, ?eby mog?o si? zdarzy?... trzeba marzy?" J.Kofta
 
Janek Engel 
Administrator


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 700
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-10, 21:04   Przebrania

Ja te? zawsze nienawidzi?em sie przebiera?... Ale chyba wreszcie zacz??em z tego wyrasta?... :D
_________________
"Nie s?d?cie, a nie b?dziecie s?dzeni; nie pot?piajcie, a nie b?dziecie pot?pieni; odpuszczajcie, a b?dzie wam odpuszczone. Odmierz? wam bowiem tak? miar?, jak? wy mierzycie" ?k 6, 37-38
 
pakmen 


Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 459
Skąd: Brzoza / Toru?
Wysłany: 2007-01-10, 21:07   

No skoro Ty dopiero zacz??e? z tego wyrasta?, to znaczy, ?e mi zacznie to grozi? dopiero za 6 lat :D
_________________
"?eby co? si? zdarzy?o, ?eby mog?o si? zdarzy?... trzeba marzy?" J.Kofta
 
kasiaijuz 


Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 16
Skąd: sadki/bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-11, 12:47   

mam propozycj? zabawy na rozpocz?cie karnawa?u, tak by:
1. jako? zacz??
2. zaprosic tych co b?d? pierwszy raz z nami
3. i a propos '2' chocia? pozna? swoje imiona

zapewniam ?e jest spontaniczna, nie g?upia, z muzyk? i balonami (wi?c na karnawa? jak znalaz?)

PS. dodam jeszcze ?e sprawdzona w praktyce przeze mnie osobi?cie

wi?c skoro mam tak? propozycj? zabawy, to 'raczej' pojawi? si? na tym karnawale, coby nie zapomnie? jak si? Polska m?odzie? potrafi bawi? ;)

(si? przebieramy??? )
_________________
'all together in dignity'
 
CzerwonyMag 
Arek G?odek


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 195
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-11, 15:49   

Oczywi?cie, ?e si? przebieramy! No nie uwierz?, ?e tak trudno naszym dzieweczkom szensztackim owin?? si? prze?cierad?em! No a pomys?ów jest masa... Od postaci Pi?ata, który jak najbardziej jest humanoidem ;) Po posta? lwa, który humanoidem nie jest, ale te? w Pi?mie ?wi?tym si? pojawia ;) Jest tego ca?e mnóstwo! Z reszt? Aniu jak b?dzie Ci g?upio w przebraniu, "bo ludzie patrz?" to za?ó? mask? i nie zdejmuj jej do ko?ca imprezy. Nikt nie b?dzie wiedzia?, ?e to ty wi?c nie b?dziesz mia?a czego si? wstydzi?. Cho? i tak moim zdaniem Ci przebrani poka??, ?e naprawd? rewelacyjnie potrafi? si? bawi?! Jest karnawa?! Zmie?my swój "image" ;)

Pssst... Dziewczyny i pami?tajcie, ?e przebranie ?wietnie maskuje wasze kompleksy (celowo pisz? kompleksy, a nie jakie? "ubytki fizyczne", bo wi?kszo?? dziewczyn tylko my?li, ?e ma jakie? niedostatki tu i tam i próbuje je kry?, a skoro tych ubytków w rzeczywisto?ci nie ma to miast kry? je kryj? swoje kompleksy - mam nadziej? ?e niezbyt zakr?ci?em ;)

kasiaijuz napisał/a:
mam propozycj? zabawy na rozpocz?cie karnawa?u

Zabaw? jestem zainteresowany, bo je?eli b?d? sprzyjaj?ce warunki to i mo?e nawet powodzirejuje sobie :P No mo?esz mi wys?a? opis owej zabawy. Jednak mam dla Ciebie jeszcze lepsz? propozycj? - by? to ty j? poprowadzi?a! A mo?e chcia?aby? sama powodzirejowa? na ca?ej imprezce?
_________________
Ja ta?cz?, a niebo, niebo gra!
 
 
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-11, 21:34   

Jeszcze tylko szukamy balonów :P a mo?e i tr?bki by si? znów znalaz?y :D :D :D
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo