Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Kolankowo CITY
Autor Wiadomość
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-01, 17:17   Kolankowo CITY

Na pocz?tku chc? wszystkim bardzo podzi?kowa? zarówno za obecno?? dzi?ki której mieli?my tak wspania?? atmosfer? jak i poszczególne wk?ady w?asne bez których zabawa po prostu by si? nie odby?a...

Poza wspania?? zabaw? do rana nie zapomniane wra?enie wywar?o na mnie nabo?e?stwo którym zako?czyli?my rok... Ojcze bardzo dzi?kujemy za ten pomys? :)

Je?li kogo? mo?e czym? urazi?em to bardzo przepraszam i czekam (a w sumie to czekamy jako organizatorzy) na porcj? krytycznych uwag aby kolejna zabawa by?a jeszcze lepsza (o ile to wogóle mo?liwe :D )
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
Mamisia 
To ja ;)


Dołączyła: 13 Lis 2006
Posty: 628
Skąd: Józefów/Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-01, 17:46   

Imprezka wed?ug mnie bardzo udana, dzi?kuj? wszystkim, gdyby nie Wy nie by?oby tak fajnie.
:festyn: :wkr?gu: :kapela: :100lat:
Dzi?ki tak?e dla wszystkich organizatorów (nabieramy wprawy, nast?pna impreza b?dzie jeszcze lepsza) :D

Postaram si? umie?ci? w Albumie troch? fotek, ale jutro, jak ode?pi? te kilka (nie wiem dlaczego ;) ) krótkich nocy :mrgreen:
_________________
Ka?dy z nas jest Anio?em z jednym skrzyd?em. Je?li chcemy pofrun??, musimy mocno si? obj?? ;)
 
 
Paulontko 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 144
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-01, 19:57   Kolanken Gedanken =)

Dzi?ki Wam!!! Za ka?dy powód do ?miechu :lol: zamy?lenia :shock: szale?stwa :ta?czy: :100lat: :soczek: i roboty :D Za te trzy wspania?e dni!!! Ja te? ?wietnie si? bawi?am :b?ysk: i mam nadziej?, ?e powtórzymy to za rok... gdzieb?d? :P
_________________
B?ogos?awiony trud, z którego twórczej mocy powstaje taki but w?ród takiej srebrnej nocy!!!
 
 
Mamisia 
To ja ;)


Dołączyła: 13 Lis 2006
Posty: 628
Skąd: Józefów/Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-01, 20:06   

W Kolankowie zosta?aczerwona karimata i blacha do ciasta, w celu odzyskania zguby w?a?cicieli prosz? o zg?aszanie si? do mnie ;)
_________________
Ka?dy z nas jest Anio?em z jednym skrzyd?em. Je?li chcemy pofrun??, musimy mocno si? obj?? ;)
 
 
sobek 


Dołączyła: 28 Sie 2006
Posty: 105
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-01, 21:55   

To byl udany Sylwester w doborowym gronie :D Krytyczne uwagi zostawie na pozniej zeby nie zaklocac atmosfery :P <zarcik> A wiecie co zrobilo na mnie najwieksze wraznie...? Fajerwerki za oknem podczas blogoslawienstwa Najswietszym Sakramentem... mozna bylo odniesc wrazenie, ze to bylo zsynchronizowane :D Piekne... cos fantastycznego.
Dziekuje wszystkim jeszcze raz za dobra zabawe i Szczesliwego Nowego Roku!! ;)
Buziolki

[ Dodano: 2007-01-01, 21:56 ]
Aha... karimata jest moja <wstydnis> Mam juz Marysiu Twoj nr kom i na pewno sie odezwe jak obie odespimy co trzeba ;)
_________________
"A jak wyjdzie ?miesznie?
Ludzie si? po?miej? i koniec. Wielko?? nie boi si? ?mieszno?ci"
Tadeusz Ró?ewicz
 
 
Janek Engel 
Administrator


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 700
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-01, 23:56   

Ja równiez pragn? wszystkim obecnym GOOOOR?CO podzi?kowa?. Gdyby zabrak?o cho?by 1 osoby, ten sylwek nie by?by tak wspania?y, jak by? :!:

Dla tych, którzy, pomimo najszczerszych ch?ci z nami by? nie mogli, no i po cz??ci dla tych którzy pó?niej dojechali - króciutka relacja...

To jak bardzo uda? si? ten sylwek przekroczy?o nasze naj?mielsze oczekiwania. Chyba naj?atwiej by?oby opisa? to co si? dzia?o w Kolankowie nast?puj?cymi s?owami: 3 szalone dni w Szensztackim ?wiecie. Co by?o najbardziej wyj?tkowe w tym Sylwku?

Po pierwsze: pe?ny spontan - tak jak spontanicznie zrodzi? si? pomys? sylwka, tak spontanicznie zosta? równie? przeprowadzony. Jechali?my (organizatorzy) do Kolankowa w niepewno?ci jak to wszystko wyjdzie, a w niektórych momentach wr?cz przera?eni niedogadaniem ró?nych "trudnych" w naszym mniemaniu spraw. Jak si? okaza?o - mo?e i mog?yby by? trudne, ale nie w tak doborowym (czyt. Szensztackim) towarzystwie. Nie by?o tak?e ?adnego sprecyzowanego planu zaj??, a mimo to chyba nie by?o chwili, zeby ktokolwiek si? nudzi?.

Czas up?ywa? nam mi?o: na odbieraniu i witaniu kolejnych, do??czaj?cych do naszego grona, uczestników, stopniowych przygotowaniach do g?ównej imprezy, a tak?e licznych grach integracyjnych. Obok "?apek", "presa", tradycyjnego ju? w sumie "uno" i "mafii" poprowadzonej z ok 20 osobami, a tak?e ca?ych godzin gry na gitarach i ?piewu (nieraz do pó?na, a raczej "wczesna" rano :P ), na uczestników czeka?y: koncerty harmonijkowe Oskara, "poruszanie ziemi :) ", "b?czki Byczków", "puszki okruszki ;) ", oraz mecz pi?ki no?nej, rozgrywany w nocy przy ?wietle jednej ?arówki. Na szczególn? uwag? zas?uguje fakt, i? pi?ka zosta?a wykonana na miejscu z dost?pnych w kuchni surowców, czyli worków na ?mieci i sznurka :b?ysk: :lol:
Du?? popularno?ci? cieszy?y si? równie? "spacery po zasi?g sieci komórkowych". Aby go odnale?? w budynku, trzeba by?o si? nieraz wykaza? nielada cierpliwo?ci? i pomys?owo?ci? :lol: .
Dzi?ki ?yczliwo?ci Krzema i jego laptopowi powsta?o tak?e kó?ko filmowo-kabaretowe :D .

Po drugie: wzajemne ciep?o - Wszystko toczy?o si? w atmosferze ogromnego ciep?a i ?yczliwo?ci z jak? mi do tej pory uda?o si? spotka? WY??CZNIE w Ruchu Szensztackim. Pomimo, i? wielu z nas wogóle si? wcze?niej nie zna?o, a inni z kolei znali si? do?? s?abo, nie by?o najmniejszych problemów z integracj?, takze z tymi, którzy dotarli na sam? zabaw? sylwestrow?.

Po trzecie: ?wiadomo?? tego co w?a?nie si? dzieje. Kolejny rok sta? si? histori?, a na kolejny ju? teraz patrzymy z nadziej?. W sumie, niby tak jak wszyscy inni, a jednak zupe?nie inaczej... To co by?o tre?ci? roku (ju?) minionego, czyli Pielgrzymk? Ojca ?wi?tego Benedykta XVI do Polski, oraz Festiwal M?odzie?y w ?widrze, a tak?e kazdy dzie? pracy nad sob?, niesienia innym nadziei i d??enia do ?wi?to?ci oddajemy jako wk?ad do Kapita?u ?ask, a jednocze?nie zawierzamy kolejny rok MTA i Jezusowi Chrystusowi utajonemu w Hostii. By?a to niesamowita mo?liwo?? przej?cia od jednego do drugiego w skupieniu, ciszy, wpatruj?c si? w Naj?wi?tszy Sakrament. I dopiero zaraz potem, ledwo jak tylko zamilk?a pie?? "Niech b?dzie chwa?a i cze?? i uwielbienie" pad?y s?owa Mateusza: Szcz??liwego Nowego Roku 8) . Dalej ?yczenia "o pó?nocy gdy sk?adane, dr??cym g?osem, niek?amane...", fajerwerki, zimne ognie, szampan, no i tr?bki - prawdziwa szensztacka orkiestra d?ta :100lat: :100lat: :100lat: :100lat: ;) :mrgreen: , a dalej ta?ce do bia?ego rana :ta?czy: :wkr?gu: :festyn: :ta?czy: , wr?cz do ostatniej pary ;) .
Tak samo jak g?ówna impreza rozpocz??a si? Msz? ?wi?t?, tak samo te? si? zako?czy?a.
Tak samo jak wspólnie tego sylwka razem szykowali?my, razem si? bawili?my, tak samo te? trwali?my razem przy sprz?taniu po zabawie ;) , poma?u, po kolei rozje?d?aj?c si? do swych domów...

To tak bardzo po krótce, bo opowiada? o tym sylwku mo?naby z kolejne 3 dni i jeszcze by by?o ma?o ;)

[ Dodano: 2007-01-01, 23:59 ]
Hehehe... Przygl?daj?c si? temu obrazkowi :festyn: zauwa?y?em, ze ten na ko?cu jest podobny do Stacha ;)
_________________
"Nie s?d?cie, a nie b?dziecie s?dzeni; nie pot?piajcie, a nie b?dziecie pot?pieni; odpuszczajcie, a b?dzie wam odpuszczone. Odmierz? wam bowiem tak? miar?, jak? wy mierzycie" ?k 6, 37-38
 
Mamisia 
To ja ;)


Dołączyła: 13 Lis 2006
Posty: 628
Skąd: Józefów/Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-02, 10:46   

Bardzo dzi?kuj? Janku, za relacj? z Sylwka. Masz racj?, ?e opowiada? mo?na by jeszcze d?ugo :D
Ciesz? si?, ?e znale?li si? w?a?ciciele zgub, (wiem ju? tak?e, do kogo nale?y blacha od ciasta ;) )
Kasiu, czy b?dziesz na drugiej sobocie na Piaskach :?: Przywioz?abym wtedy karimat?.

Ps. Ja tak?e dostrzegam pewne podobie?stwo do Stacha (ca?kiem nie wiem, dlaczego ;) )
_________________
Ka?dy z nas jest Anio?em z jednym skrzyd?em. Je?li chcemy pofrun??, musimy mocno si? obj?? ;)
 
 
kasiaijuz 


Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 16
Skąd: sadki/bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-02, 12:25   

tak bardzo sie ciesze, ze jednak, zdecydowalam sie byc z wami tego wieczoru:) To byla ostatnia najlepsza decyzja roku 2006 i pierwsza, tez najlepsza 2007!!! nie bede sie rozpisywac... po prostu ciesze sie ze byliscie i ciesze sie ze bylam posrod was! dziekuje za wspanialy czas. buziaki dla wszystkich
_________________
'all together in dignity'
 
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-02, 14:31   

Troch? danych o Kolankowie :)
Spójrzcie na liczb? ludno?ci i przypomnijcie sobie ile nas by?o :D

[ Dodano: 2007-01-02, 14:32 ]
P.S. Na wszelki wypadek dodam, ?e dane o liczbie ludno?ci nie s? w tysi?cach :P
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
Anna Kornelia 


Dołączyła: 02 Sty 2007
Posty: 26
Skąd: Gród nad Brd?
Wysłany: 2007-01-02, 16:02   

!!! DZI?KUJ? !!!

- wszystkim za niesamowit? noc, p??n? pozytywnych prze?y? i emocji!!! Gratuluj? organizatorom udanego przedsi?wzi?cia, kawa? dobrej roboty :respect:
Nie ukrywam, ?e niecierpliwie czekam na dalsze szensztackie inicjatywy ;) !!!



///a propos Stachu jest ju? w Przasnyszu na "stra?y Macierzy"
:polska:
_________________
Sztuka przynosi nam dowód, ?e istnieje co? innego ni? nico?? / Proust
 
 
CzerwonyMag 
Arek G?odek


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 195
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-02, 16:35   

krzemo napisał/a:
Troch? danych o Kolankowie :)
Spójrzcie na liczb? ludno?ci i przypomnijcie sobie ile nas by?o :D


No to w noc sylwestrow? liczba ludno?ci podwoi?a si? ;)

A tak co do sylwka. Mówicie, ?e mo?naby d?ugo jeszcze opowiada?. Nie kr?pujcie si? i mówcie! Niech Ci co nie byli przez nasze gadanie (tudzie? pisanie) zach?c? si? do sp?dzenia przysz?orocznego Sylwka z nami :P

Janek nie wspomnia?, ?e niektórzy na ZAKO?CZENIE imprezy od?piewali sobie godzinki ;) Tak na dobry pocz?tek dnia, którego si? odsypia, co nie? :P

Ja ze swej strony przepraszam za momentami "zaganianie" na impreze tych co to wci?? nienajedzeni siedzieli. Aczkolwiek dodam, ?e przez wi?kszo?? imprezy "parkiet" by? pe?en a jadalnia pusta. Na potwierdzenie - po imprezie niektórzy wywozili wi?cej ni? przywie?li, bo tyle jedzenia zosta?o ;)

A ten polonez na pocz?tku! Có? to by?o za wej?cie! Paulina i Stachu w pierwszej parze. Ciasnota (jakby to powiedzia? pesymista) czy blisko?? (jakby to powiedzia? optymista) ludzi... Polonez ta?czony do melodii walca (tylko nie wiem którego :P ) No ale jakby to powiedzia? nasz Zielony: "Jako? posz?o o?le, jako? posz?o" ;)

Posz?o tak dobrze, ?e ?aden wodzirej (nawet tak nieudolny, niewykwalifikowany jak ja ;) ) potrzebny nie by?. Wszyscy z tego co widzia?em bawili si? wy?mienicie, tak?e przy muzyce której nie lubili.

No i tutaj brawa dla DJ ?ysego Kukiza, a tak?e jego zmienników (o ile pami?tam jeszcze Paulina siedzia?a za "konsolet?" i kto? jeszcze), którzy naprawde zafundowali moim zdaniem trafionego shake'a. By?o prawie wszystko i moim zdaniem to by?o dobre. Ka?dy us?ysza? kawa?ki dla siebie (o ile nie by? jakim? skrajnym techno-ekstremist?, ale i techno, ku bol?czce mych uszu polecia?o :P ) i nie ma co marudzi?, ?e muza by?a z?a bo nie sposób wstrzeli? si? w gusta 40 osób. Nasi DeJoci przez wi?ksz? cz??? imprezy wstrzeliwali si? w gusta oko?o 90% zgromadzonych a to bardzo dobry wynik. To nawet w techo-ekstremistycznych klubach tylko 60%-80% ludzi znajduje si? na parkiecie :P

Dzi?kuj? za wspania?? zabaw?. Mam nadziej? ?e za rok spotkamy si? w tym samym gronie + kilka(-na?cie lub nawet -kilkadziesi?t) nowych twarzy. Kto si? nim zajmie? Znów chcemy Kolankowo? :P
_________________
Ja ta?cz?, a niebo, niebo gra!
 
 
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-02, 16:50   

CzerwonyMag napisał/a:
Znów chcemy Kolankowo? :P

Jak dla mnie w Kolankowie by?o nad wyraz dobrze wi?c po co zmienia? lokal :P
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
Ul3nka 


Dołączyła: 02 Gru 2006
Posty: 148
Skąd: Bydgoszcz:)
Wysłany: 2007-01-02, 17:04   

Ja takze powiem, co o tym sadze. Moim zdaniem impreza byla bardzo udana i jak to napisal Krzemo "po co zmienia? lokal".
Bylo zeby to krotko ujac......"zupelnie poprawnie"
Wiekszosc osob wie o co chodzi ;)
I powiem szczerze, nie mam nic przeciwko spotkaniom takim jak to :)
_________________
Raz nie zawsze, dwa razy nie cz?sto, trzy razy...:D
 
 
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-02, 18:13   

A pami?tacie jak to si? wszystko zacz??o?

Tu jest odpowied? :!: :!: :!:

Dlatego zmieniam mój podpis :) A ju? mam kolejne dwa pomys?y Jankowi si? podobaj?, ale z ich ujawnieniem musz? si? jeszcze par? dni wstrzyma?...
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
?aba 
Marek Bogusz


Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 77
Skąd: Brze?no L?borskie
Wysłany: 2007-01-02, 20:05   Sylwestrowe wra?enia:)

Chcia?em wszystkim podziekowa? za wspólnie sp?dzony, wspania?y i radosny czas. Mimo, ?e wi?kszo?ci z Was nie zna?em, to czu?em si? jak u siebie. Szczególne podzi?kowania kieruj? w stron? Marysi, Uli, Pauliny i Janka z Bydgoszczy-jeste?cie super. To dzi?ki Wam mog? powiedzie?, ?e wszystko jest zupe?nie poprawnie :D
_________________
"Niech przeze mnie nie wstydz? si? ci, co Tobie ufaj?." (Ps 69,7)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo