Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: krzemo
2007-01-01, 17:11
Sylwester 2006 - konkrety
Autor Wiadomość
qkiz 


Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 596
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-12-28, 11:35   

Najprawdopodobniej ze sk?adu wypad?a nam jedna Magda z Opola... Smucimy si? :(
Ale istnia?o te? zagro?enie, ?e nie tylko Ona - cieszymy si? wi?c, ?e pozosta?e 5 osób przyjedzie :)

[ Dodano: 2006-12-28, 11:36 ]
1. o. Romuald
2. s. M. Edyta
3. Bydgoszcz - Paulina
4. Bydgoszcz - Mamisia
5. Bydgoszcz - Ula
6. Bydgoszcz - Janek
7. Bydgoszcz - ?ukasz (Mamisia)
8. Bydgoszcz - Marek (Mamisia)
9. Bydgoszcz - Paulina (Mamisia)
10. Bydgoszcz - Kasia (Sobek)
11. Bydgoszcz - ?ukasz
12. Bydgoszcz - Daria
13. Bydgoszcz - "Janek"
14. Bydgoszcz - S?awek
15. Bydgoszcz - Daniel (Koronowo)
16. Bydgoszcz - Arek
17. Bydgoszcz - Madga
18. Bydgoszcz - Ania (Arek/Magda)
19. Bydgoszcz - Krystian
20. Bydgoszcz - Ania
21. Bydgoszcz - kto? (Krystian/Ania)
22. Bydgoszcz - Milena
23. Bydgoszcz - Stachu
24. Bydgoszcz - Ania J
25. Bydgoszcz - Magda (Sqna)
26. Bydgoszcz - Sqna
27. Józefów - Asia
28. Wi?zowna - Agnieszka (jeszcze nie na 100%)
29. Wi?zowna - Kasia (jeszcze nie na 100%)
30. Opole - Magda
31. Opole - Marta
32. Opole - Ania
33. Trójmiasto - Byczek 1
34. Trójmiasto - Byczek 2
35. Trójmiasto - Oskar
36. Trójmiasto - Marfetka

Pewnych mamy... 34 osoby.

[ Dodano: 2006-12-28, 11:38 ]
Co do Mszy... Wierz mi, ?e lepiej si? przespa? te trzy godzinki, ni? z marszu tak...
_________________
Z setek tysi?cy ró?nych Syrenek sk?ada si? jedn? Wielk? Syren?. Syrena Matka, która rodzi si? z w?asnych dzieci. Syreny, które swojej sprawno?ci nie zawdzi?czaj? ju? dzi? fabryce i sk?adaj? si? z innych, poprzednich dawców detali...

:D

WOLNO??, W?ASNO??, SPRAWIEDLIWO??! UPR!!!
Ostatnio zmieniony przez qkiz 2006-12-29, 00:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-12-28, 12:06   

qkiz napisał/a:
o. Romuald proponuje (do?? kategorycznie), ?eby Msz? ?wi?t? zako?czy? rok - o 23:00.


Z o. Romualdem mo?na si? bez k?opotu dogada? i jest on w pe?ni otwarty na nasze propozycje i je?li b?dziemy chcieli np zacz?? imprezk? Msz? ?wi?t? to te? mo?e by? (nale?y jednak pami?ta?, ?e Ojciec zjawi si? dopiero ko?o 20)

[ Dodano: 2006-12-28, 12:07 ]
Je?li macie inny pomys? na Msz? w Sylwestra (dla przypomnienia jest to niedziela) to mo?na o tym pomy?le?...
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
qkiz 


Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 596
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-12-28, 12:15   

Ja by?bym za tym, ?eby Msz? zrobi? sobie zaraz, jak tylko pojawi si? o. Romuald. Bo pó?niej si? ludzie rozta?cuj?, rozbawi?... jaki? si? mo?e tam po drodze szampan pojawi... Wi?c wiecie :) Je?li ?ukaszu twierdzisz, ?e da si? o. Romualda namówi? do wczesniejszej pory, to si? ciesz?. Jednak moje w?tpliwo?ci by?y st?d, ?e o. Romuald pisa?, ?eby o 23:00 (na zako?czenie starego roku) by?a Msza ?wi?ta, a je?li ju? byliby?my po Mszy, to ?eby wtedy by?a adoracja... St?d mój wniosek, ?e o. Romuald jest do?? przywi?zany do tej godziny.
_________________
Z setek tysi?cy ró?nych Syrenek sk?ada si? jedn? Wielk? Syren?. Syrena Matka, która rodzi si? z w?asnych dzieci. Syreny, które swojej sprawno?ci nie zawdzi?czaj? ju? dzi? fabryce i sk?adaj? si? z innych, poprzednich dawców detali...

:D

WOLNO??, W?ASNO??, SPRAWIEDLIWO??! UPR!!!
 
 
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-12-28, 12:30   

czekamy na dalsze glosy w tej sprawie...
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
Mamisia 
To ja ;)


Dołączyła: 13 Lis 2006
Posty: 628
Skąd: Józefów/Bydgoszcz
Wysłany: 2006-12-28, 13:17   

Ja jestem za tym, ?eby Msza ?wi?ta odby?a si? zaraz jak przyjedzie o. Romuald, na pocz?tek imprezy. Po 20 czy mo?e o 21. Bo jak by by?a o 23, to ledwo si? ludzie rozbawi?, b?dzie Msza, która ich uspokoi i potem przez nast?pne 2 godziny impreza b?dzie si? dopiero rozkr?ca?.
_________________
Ka?dy z nas jest Anio?em z jednym skrzyd?em. Je?li chcemy pofrun??, musimy mocno si? obj?? ;)
 
 
Janek Engel 
Administrator


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 700
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-12-28, 14:46   

Co racja, to racja... Po 2-3 godzinach zabawy ci??ko b?dzie si? wszystkim wyciszy?... Ja równie? popieram rozpocz?cie ca?ej imprezy po chrze?cija?sku ;) , czyli z Msz? na pocz?tku...
_________________
"Nie s?d?cie, a nie b?dziecie s?dzeni; nie pot?piajcie, a nie b?dziecie pot?pieni; odpuszczajcie, a b?dzie wam odpuszczone. Odmierz? wam bowiem tak? miar?, jak? wy mierzycie" ?k 6, 37-38
 
Mamisia 
To ja ;)


Dołączyła: 13 Lis 2006
Posty: 628
Skąd: Józefów/Bydgoszcz
Wysłany: 2006-12-28, 17:51   

Bardzo mi przykro, ale b?dzie nas o jedn? osob? mniej. Emilka nie przyjedzie, chocia? bardzo by chcia?a :(

Mam nadziej?, ?e kto? porozmawia z o. Romualdem i postara si? Go przekona? do zmiany godziny Mszy ?wi?tej. ;)
_________________
Ka?dy z nas jest Anio?em z jednym skrzyd?em. Je?li chcemy pofrun??, musimy mocno si? obj?? ;)
 
 
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-12-28, 17:59   

czekam jeszcze na kolejne wypowiedzi i jutro z rana napisz? do o. Romualda maila...
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
CzerwonyMag 
Arek G?odek


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 195
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-12-28, 19:51   

Widz? ?e zbieracie podpisy pod wnioskiem o przesuni?cie Mszy ?w. To ja si? wypowiem. Jestem za Msz? ?w która rozpocznie si? mi?dzy 20 a 21. No i faktem jest ?e jest ona bardzo istotnym punktem programu i by? musi, bo jednak szensztat to wspólnota, która generalnie jest do?? mocno zakorzeniona w religii katolickiej, a ka?dy wie jaka modlitwa jest dla katolika najwa?niejsza. Skoro NR zaczynamy Msz? ?w. to i ten stary Msz? ?w. nale?y zako?czy?. Najlepiej w?a?nie zaraz po przyjedzie Ojciec. Od razu mo?naby zaj?? si? szukaniem luda do obstawy - ja porobi? za lektora no ale nie chcia?bym by? sam, bo nie znam gruntu. Janek? A mo?e go?cie te? chc? s?u?y? do Mszy?
A co do drogi do Kolankowa to ja jej nie znam, ale nie ja b?d? prowadzi? zielonego matiza wi?c to nie mój problem. ;)
_________________
Ja ta?cz?, a niebo, niebo gra!
 
 
sobek 


Dołączyła: 28 Sie 2006
Posty: 105
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-12-28, 20:58   

Jestem jak najbardziej za tym, zeby Msza byla jak przyjedzie ojciec...czyli ok. 20:00-21:00 :) Uzasadnienie: moi przedmowcy powiedzieli wszystko :P Do zobaczonka w sobote :D
_________________
"A jak wyjdzie ?miesznie?
Ludzie si? po?miej? i koniec. Wielko?? nie boi si? ?mieszno?ci"
Tadeusz Ró?ewicz
 
 
Mamisia 
To ja ;)


Dołączyła: 13 Lis 2006
Posty: 628
Skąd: Józefów/Bydgoszcz
Wysłany: 2006-12-28, 22:04   Transport:D

Jakby kto? by? zainteresowany, to jaj jad? jutro do Kolankowa 2 razy (samochodem). Najpierw o 12 i mam wtedy dwa miejsca wolne, a pó?niej musz? jeszcze wróci? do Bydgoszczy co? za?atwi? i b?d? jecha?a do Kolankowa oko?o 16, a wtedy b?d? mia?a 3 wolne miejsca. Je?li mia?abym kogo? zabra?, to si? zg?aszajcie ;)
_________________
Ka?dy z nas jest Anio?em z jednym skrzyd?em. Je?li chcemy pofrun??, musimy mocno si? obj?? ;)
 
 
qkiz 


Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 596
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-12-29, 00:51   

Ciutk? nas uby?o niestety... :( Bardzo si? smucimy.
Pewnych mamy... 34 osoby. Cho? by? mo?e zabraknie jeszcze dwóch osób. Lepiej we?cie paciorki do r?ki i do ROBOTY!!!
_________________
Z setek tysi?cy ró?nych Syrenek sk?ada si? jedn? Wielk? Syren?. Syrena Matka, która rodzi si? z w?asnych dzieci. Syreny, które swojej sprawno?ci nie zawdzi?czaj? ju? dzi? fabryce i sk?adaj? si? z innych, poprzednich dawców detali...

:D

WOLNO??, W?ASNO??, SPRAWIEDLIWO??! UPR!!!
 
 
Mamisia 
To ja ;)


Dołączyła: 13 Lis 2006
Posty: 628
Skąd: Józefów/Bydgoszcz
Wysłany: 2006-12-29, 09:09   

Ju? dzisiaj 29 grudnia. Imprez? zacz?? czas. ;)
Do zobaczenia w Kolankowie :D
_________________
Ka?dy z nas jest Anio?em z jednym skrzyd?em. Je?li chcemy pofrun??, musimy mocno si? obj?? ;)
 
 
Janek Engel 
Administrator


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 700
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-12-29, 11:02   Sylwestra czas zacz??!

Tak... Po wielu miesi?cach przygotowa?, wreszcie nadszed? czas, by wszystkie dyskusje, ustalenia i przygotowania zaowocowa?y... Zapowiada si? przepi?kna impreza w doborowym towarzystwie... Niektórzy ju? s? w drodze... Inni dopiero sw? drog? rozpoczn?. Ogarniamy ich wszystkich modlitw? o szcz??liw? i bezpieczn? podró?... Z pewno?ci? pami?ta? w modlitwach b?dziemy równie? o tych, którzy chcieli przyby? do Kolankowa, a którzy z ró?nych wzgl?dów do??czy? do nas nie mog?... Niech my?l o MTA po??czy nas wszystkich w ostatnich chwilach bie??cego roku...

Do zobaczenia
_________________
"Nie s?d?cie, a nie b?dziecie s?dzeni; nie pot?piajcie, a nie b?dziecie pot?pieni; odpuszczajcie, a b?dzie wam odpuszczone. Odmierz? wam bowiem tak? miar?, jak? wy mierzycie" ?k 6, 37-38
 
Violetta 

Dołączyła: 30 Sie 2006
Posty: 467
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-12-29, 17:47   

Tym, co si? b?d? bawi? w Kolankowie ?ycz? wspania?ej zabawy, du?o ?miechu, ta?ca i rado?ci na po?egnanie starego i powitanie Nowego Roku.
Ja te? b?d? si? bawi?, ale na Piaskach - ju? dzi? pozdrawiam sedrecznie!!!!
_________________
Bóg jest Ojcem, Bóg jest dobry i dobre jest wszystko, co On czyni.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo