Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: krzemo
2007-01-01, 17:11
Sylwester 2006 - konkrety
Autor Wiadomość
qkiz 


Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 596
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-11-14, 18:43   Sylwester 2006 - konkrety

To ?e si? ksi?dz znajdzie nie w?tpi?... Ale nie w tym problem...

Ostateczna decyzja brzmi - szensztacka zabawa sylwestrowa m?odzie?y ODB?DZIE SI?!
Miejsce: Kolankowo ko?o Bydgoszczy.
Bramy otwieramy 29.12.2006. Rozjazd do domów 1.01.2007, ewentualnie 2.01.2007.
Zabieramy ze sob?: jedzenie ?eby prze?y? + jedzenie na 31.12 (przyjmujemy wszelkiego rodzaju potrawy, sa?atki, napoje niealkoholowe itp; my?licie ?eby zrobi? jaki? podzia? co kto przywozi?...), karimaty, ?piwory, ciekawe wdzianko na wieczór sylwestrowy i co tam jeszcze b?dzie Wam potrzebne do prze?ycia tych paru dni.
Koszt: plus minus 30z? na g?ow?. By? mo?e si? oka?e wi?cej, by? mo?e mniej - zale?nie od liczby uczestników. Ewentualne wnioski o zni?k? nale?y kierowa? do Krzema, Janka, lub do mnie - rozpatrzymy i by? mo?e uwzgl?dnimy :> (Podpowied? - wi?ksze szanse maj? Ci, co mieszkaj? dalej... - ze wzgl?du na koszty dojazdu).
My?l?, ?e sensowne b?dzie, je?li przyjezdni pojawi? si? w miar? o podobnej porze w Bydgoszczy, ?eby potem grup? uda? si? poci?giem do miejsca przeznaczenia. Je?li podobna godzina si? nie uda, to Ci co przyjad? wczesniej mogli b?d? na ten przyk?ad Piaski zwiedzi?, albo inne ciekawe miejsca w Bydzi. Oprócz tego jak b?d? ch?tni, to 30.12 zorganizujemy jaki? wypad do MTA, albo do miasta... Obaczym.
Zg?oszenia JAK NAJSZYBCIEJ. Nie czekajcie prosz? na ostatni? chwil?. Je?li w najbli?szym czasie nie zg?osi si? kilkana?cie osób, to chyba b?dziemy musieli jednak spraw? odwo?ywa?. Nie przypuszczam, ?eby Janek i Krzemo do spó?ki ze mn? mieli ochot? pokrywa? ca?e koszty imprezy.
W koszty wliczono wspólny, z regu?y bezalkoholowy szampan.
Zapraszamy wszystkich pe?noletnich szensztaków, ewentualnie tych, co maj? takowymi si? sta? w perspektywie roku, dwóch...
Zabawa jest szensztacka, ale jedn?, dwie bliskie sercu osoby mozecie zaprosi? :)
W Kolankowie pija?stwa nigdy nie by?o i nie b?dzie - miejcie to na uwadze. Alkohol jest do picia, a nie do upijania si?! :>

Jak co? mi si? przypomni, to jeszcze dopisz? :)
_________________
Z setek tysi?cy ró?nych Syrenek sk?ada si? jedn? Wielk? Syren?. Syrena Matka, która rodzi si? z w?asnych dzieci. Syreny, które swojej sprawno?ci nie zawdzi?czaj? ju? dzi? fabryce i sk?adaj? si? z innych, poprzednich dawców detali...

:D

WOLNO??, W?ASNO??, SPRAWIEDLIWO??! UPR!!!
Ostatnio zmieniony przez Janek Engel 2006-12-12, 14:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mamisia 
To ja ;)


Dołączyła: 13 Lis 2006
Posty: 628
Skąd: Józefów/Bydgoszcz
Wysłany: 2006-11-21, 18:52   

Staram si? w miar? kontrolowa?.

Je?li chodzi o jedzenie na sylwestra i to jak sobie z tym fantem maj? poradzi? przyjezdni, to b?d? oni mogli co? przyszykowa? ju? na miejscu. Inn? mo?liwo?ci? jest przywiezienie np. chipsów, paluszków czy czego? w tym rodzaju (b?dzie to na pewno ?atwiej przetransportowa? ni? sa?atk?).

I jeszcze Marcinie wiadomo?? dla Ciebie: je?li bardzo nie chcesz przywozi? nic do jedzenia, to w drodze wyj?tku mo?esz przywie?? podwójn? ilo?? picia ;)
 
 
qkiz 


Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 596
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-11-28, 18:31   

Pro?ba do wszystkich zasadnicza - prosimy o JAK NAJSZYBSZE zg?aszanie swojego przyjazdu. Je?li kto? planuje Sylwka tutaj, to niech nie zastanawia si?, czy do?yje do tego terminu, tylko niech si? zg?asza! Jeszcze w razie jak by by?o naprawd? ma?o ch?tnych, to mo?na wszystko odwo?a?...

A teraz przyjemniejsze informacje... ;)
1. Przyda?by si? nam jaki?... "wodzirej", co to poprowadzi g?ówny wieczór, wzgl?dnie od czasu do czasu zaproponuje jakie? zabawy bardziej zorganizowane. Tutaj te? pro?ba do wszystkich, ?eby pomy?leli w co tam mogliby?my si? wspólnie pobawi?. Wiecie, ?eby sie pointegrowa? troszk?... :)
2. Najprawdopodobniej sprz?t graj?cy b?dzie odtwarza? tylko p?ytki audio - nie b?dzie mo?liwo?ci odtwarzania mp3. Przywie?cie wi?c co by?cie chcieli us?ysze? na ORYGINALNYCH p?ytkach. W razie jak by si? mia?o pojawi? jakie? ulepszenie, to dam jeszcze zna?, ?e ORYGINALNE mp3 te? mo?ecie zabra? :)
I prosz? grzecznie si? do mnie odnosi?, bo sprz?t jest mój i jak b?dizecie niegrzeczni, to tylko sam b?d? wybiera? co b?dziemy s?ucha? :p
_________________
Z setek tysi?cy ró?nych Syrenek sk?ada si? jedn? Wielk? Syren?. Syrena Matka, która rodzi si? z w?asnych dzieci. Syreny, które swojej sprawno?ci nie zawdzi?czaj? ju? dzi? fabryce i sk?adaj? si? z innych, poprzednich dawców detali...

:D

WOLNO??, W?ASNO??, SPRAWIEDLIWO??! UPR!!!
 
 
Szczurek 


Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 131
Skąd: Rotmanka
Wysłany: 2006-12-02, 00:43   

GDA?sk (Wolender, Andrzejkowicz, Pinio, Byczkowski x2) Zg?aszamy si? :) :):)
_________________
JUlka czuje si? super...wujek jeszcze lepiej :)
 
 
Oskar 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 27
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2006-12-03, 14:25   GDYNIA!!!

Ja te? si? zg?aszam. Ale nie jako Gda?sk, tylko Gdynia :)
 
 
Ania Opole 


Dołączyła: 21 Paź 2006
Posty: 72
Skąd: Malnia/k.Opola
Wysłany: 2006-12-08, 12:17   

No tak,a wiec szcz??liwa siódemka z pod Opola si? melduje... :)
_________________
" Ludzie, nauczcie si? ta?czy? i ?piewa?, bo anio?owie w niebie nie b?d? wiedzieli co z Wami zrobi?" :D ?w. Augustyn
 
 
Mamisia 
To ja ;)


Dołączyła: 13 Lis 2006
Posty: 628
Skąd: Józefów/Bydgoszcz
Wysłany: 2006-12-11, 16:34   Jedzonko

Chcia?am przypomnie? o zg?aszaniu tego, co chcieliby?cie przywozi? do jedzenia na Sylwestra.
Bardzo ma?o osób si? u mnie zameldowa?o, a impreza zaczyna si? ju? za 2,5 tygodnia :D
_________________
Ka?dy z nas jest Anio?em z jednym skrzyd?em. Je?li chcemy pofrun??, musimy mocno si? obj?? ;)
 
 
Paulontko 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 144
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-12-13, 12:04   Ekhm...:)

Ja chyba na razie zameldowa?am sa?atk?, ale ...jakby kto? nie mia? pewo?ci, to SIEBIE te? melduj? na kolankowego Sylwka :D
_________________
B?ogos?awiony trud, z którego twórczej mocy powstaje taki but w?ród takiej srebrnej nocy!!!
 
 
qkiz 


Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 596
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-12-13, 17:41   

Oki... To zróbmy tak. Dopisujcie si? po prostu.
Póki co podam sk?ad ekipy organizatorów organizatorów i co wiem jeszcze...

Paulina
Marysia (+ ile z Tob?? Wspomina?a?, ?e "kilka", ale nie pami?tam... To napisz wtedy kogo masz na myli)
?ukasz (+ Daria)
Janek
S?awek

Opole 7 osób
Trójmiasto o ile dobrze pami?tam 6 osób, tak?
Józefów/?wider/Wi?zowna - s? w fazie zastanawiania si?, ale licz? niesmia?o na ok. 5 osób :)

W tym miejscu apel do BYDGOSZCZAN - bierzcie przyk?ad z reszty Polski, Ich ju? si? sporo zg?osi?o, a Wy?????? :>

I Koszalin co? cicho... Jak to jest? :>

Gliwice (dla niewtajemniczonych - BLONDYNKI) krótko mówi?c nie przyjad?...

Zak?adaj?c, ?e z Bydgoszczy b?dzie kilkana?cie osób, to licz?, ?e wszystkich b?dzie tak pod 40. ?adna sumka :)


Kwestia osób duchownych i konsekrowanych. B?dzie s. Edyta i by? mo?e który? z ojców. Je?li nie, to na 1.01 przewidujemy sprowadzi? ks. Wie?ka (kto zna to zna :p) ?eby nam Msz? ?w. odprawi?. Jeszcze tak my?l?, czy i 31.12 jako? do po?udnia, albo w obiad te? nie zrobi? sobie tam wspo?nej Mszy ?w. To? to niedziela... Jak my?licie?


I jeszcze... Sprawa alkoholu. Ogólnie, to prohibicji nie planujemy, lecz uczulam, ?eby najzwyczajniej w ?wiecie nie przesadza?. Zreszt?... Wam tego akurat pisa? nie musia?em :p

DOPISUJCIE SI?!
_________________
Z setek tysi?cy ró?nych Syrenek sk?ada si? jedn? Wielk? Syren?. Syrena Matka, która rodzi si? z w?asnych dzieci. Syreny, które swojej sprawno?ci nie zawdzi?czaj? ju? dzi? fabryce i sk?adaj? si? z innych, poprzednich dawców detali...

:D

WOLNO??, W?ASNO??, SPRAWIEDLIWO??! UPR!!!
 
 
Mamisia 
To ja ;)


Dołączyła: 13 Lis 2006
Posty: 628
Skąd: Józefów/Bydgoszcz
Wysłany: 2006-12-13, 20:23   

Ja zg?aszam sze?? osób, licz?c razem ze mn?. :D
 Emilk? i Paulin? – kole?anki z uczelni, ale ju? troch? przez szensztaków poznane (jedna by?a na Festiwalu a druga na Triduum).
 Janka i Ul? – z tym, ?e Janek prawdopodobnie b?dzie tylko na Sylwestra.
 ?ukasza, – wi?c mamy jedn? osob? prawie z okolic Koszalina. ;)

Jeszcze kilka osób si? zastanawia, wi?c jak si? zdecyduj? to dam zna? :D

Ps. Paulina a co tam z Twoim rodze?stwem :?: Mówi?a?, ?e mo?e siostr? zabierzesz ;)
_________________
Ka?dy z nas jest Anio?em z jednym skrzyd?em. Je?li chcemy pofrun??, musimy mocno si? obj?? ;)
 
 
sobek 


Dołączyła: 28 Sie 2006
Posty: 105
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-12-13, 22:41   

UWAGA UWAGA!! STRZE?CIE SI?!! Prawdopodobnie si? pojawi? ;) Podkre?lam PRAWDOPODOBNIE... Musze zobaczyc ile na prezenty wydam :P Jak znam siebie to pewnie cos do zarelka tez przywioze (salatke mam na mysli) no i moze cos slodkiego ;) Jeszcze to nie jest pewne, ale na takie 80% mozecie mnie liczyc :D Jeszcze sieodezwe przed Swietami i potwierdze ok? ;) Pozdrawiam Wszystkich. Buziolki
_________________
"A jak wyjdzie ?miesznie?
Ludzie si? po?miej? i koniec. Wielko?? nie boi si? ?mieszno?ci"
Tadeusz Ró?ewicz
 
 
Paulontko 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 144
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-12-14, 23:30   

A moje Siorki, Marysiu, niestety stiwerdzi?y, ze za stare b?dzie towarzystwo :P :P :P
No i jad? do rodzinki z naszymi rodzicami chyba ;)

Kasiolku!!! Bardzo siem ciesz?, ze mog? si? strzec :lol: i mam nadziej?, ?e do 29. procenty si? zmieni? :!: :)
_________________
B?ogos?awiony trud, z którego twórczej mocy powstaje taki but w?ród takiej srebrnej nocy!!!
 
 
sqna 

Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 7
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-12-15, 07:14   

Witam, dopisuj? dwie.
Magdalen? i siebie.
Pozdrawiam Sebastian.
 
 
qkiz 


Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 596
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-12-16, 22:02   

Reszta chyba nie bywa na forum, bo ciiiisza taka, ?e hoho... No nic.
Jak macie kogo? tam w pobli?u i widzicie, ?e go jeszcze na li?cie nie ma, to podpytajcie i dopisujcie si? za nich :)

Ja dopisuj? Daniela z Koronowa (niektórzy znaj? z WJT2005 :) )
Do tego na dobrej drodze do przybycia jest Krystian + kto? (si? jeszcze oka?e ;) )
_________________
Z setek tysi?cy ró?nych Syrenek sk?ada si? jedn? Wielk? Syren?. Syrena Matka, która rodzi si? z w?asnych dzieci. Syreny, które swojej sprawno?ci nie zawdzi?czaj? ju? dzi? fabryce i sk?adaj? si? z innych, poprzednich dawców detali...

:D

WOLNO??, W?ASNO??, SPRAWIEDLIWO??! UPR!!!
 
 
sobek 


Dołączyła: 28 Sie 2006
Posty: 105
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-12-17, 14:52   

ekhm, ekhm... Tak wiec organizatorzy ju? wiedz?, ale ?eby formalnosci stalo sie zadosc to dopisuje sie rowniez na liste obecnosci ;) Niestety sama, bo moja 1/2 siedzi w Holandii :( Ale z Wami zabawa jest zawsze swietna wiec ja po prostu musze tam byc. Buziaki i do zobaczenia :D
_________________
"A jak wyjdzie ?miesznie?
Ludzie si? po?miej? i koniec. Wielko?? nie boi si? ?mieszno?ci"
Tadeusz Ró?ewicz
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo