Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: krzemo
2009-03-09, 22:55
Panie trzeba mi, trzeba mi przebaczenia...
Autor Wiadomość
qkiz 


Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 596
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-10-25, 21:57   Panie trzeba mi, trzeba mi przebaczenia...

Wiecie co... Sprawa jest mo?e taka troch? dziwna. Ale chyba jeste?cie jedyn? moj? nadziej? w tym temacie. Chodzi mi po g?owie taka melodia... taka pie??, w której refren ko?czy si? mniej wi?cej tak, jak w temacie jest napisane. "Panie trzeba mi, trzeba mi przebaczenia". To jest taka melodia... jak to nazwa?... z kategorii przejmuj?cych. Raczej nie ?piewa si? tego w Ko?cio?ach, bardziej nadaje si? do wykona? solowych. W sensie, ?e zespó? i jeden wokalista. Akurat wokal kobiecy mi tak w g?owie si? z t? melodi? zgra?...
Nie wiem... Mo?e co? Wam to mówi?... Nie wiem co to jest po prostu. Próbowa?em w necie w googlu wpisa? t? fraz?, ale nic ciekawego nie znalaz?em.
A ?e niektórzy (zw?aszcza niektóre) z Was wiedz? "co? nieco?" o muzyce, wi?c... kto wie! nadziej? w ka?dym razie mam :)

...Co to mo?e by?... Hmmm...
_________________
Z setek tysi?cy ró?nych Syrenek sk?ada si? jedn? Wielk? Syren?. Syrena Matka, która rodzi si? z w?asnych dzieci. Syreny, które swojej sprawno?ci nie zawdzi?czaj? ju? dzi? fabryce i sk?adaj? si? z innych, poprzednich dawców detali...

:D

WOLNO??, W?ASNO??, SPRAWIEDLIWO??! UPR!!!
 
 
Paulontko 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 144
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-11-21, 18:28   

No tekstu troch? ma?o, ?eby skojarzy?...musia?by? za?piewa? :P
_________________
B?ogos?awiony trud, z którego twórczej mocy powstaje taki but w?ród takiej srebrnej nocy!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo