Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Janek Engel
2006-09-21, 14:27
?wiadectwa
Autor Wiadomość
indi 


Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 85
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2006-09-15, 17:27   ?wiadectwa

Czekam na t? Lig? Rodzin i czekam i doczeka? si? nie mog?.Pora zacz??.Na samym poczatku pozdrawiam moderatorów i dziekuje za trud i zaanga?owanie jakim si? wykazali, aby ta strona mog?a powsta? i ?y?.Jestem pod wra?eniem waszej pracy.Temat który chcia?bym zaproponowa? to ?wiadectwa.Wiemy, ?e MTA jest zdrojem ?ask dla wszystkich tych, którzy sie do niej uciekaj?.Pewnie wielu z nas doswiadczy?o jej Matczynej pomocy.Dajmy temu ?wiadectwo na Forum.
Zaczn? od siebie.Mój tata od kilku lat leczy? sie u urologa.Raz wyniki by?y lepsze raz gorsze.Przeszed? 8 bolesnych biopcji.Rok temu lekarz zdiagnozowa? u Niego raka.Jak ci??ko wtedy o nadziej?.Tata przyj?? to jak wyrok ?mierci.Jako form? leczenia zastosowano radioterapi?-45 na?wietle?.Radioterapia wyniszcza organizm.W tym czasie tata podupad? na zdrowiu fizycznym i psychicznym.Pami?tam jego przykurczon? sylwetk? i zszarza?? twarz.My w rodzinie gor?co prosili?my w modlitwach o zdrowie dla Niego i zosatli?my wys?uchani.Rak zosta? pokonany.Wierz? w to mocno, ?e sta?o sie to za spraw? i wstawiennicz? opiek? Matki Trzykro? Przedziwnej.Ten okres choroby scali? ca?? nasz? rodzin? we wzajemnym wsparciu,mi?o?ci,troskliwo?ci.Umocni? nasz? wiare i nadziej?.Cho? w przypadku choroby naszego taty nie mieli?my ?adnych znajomosci u lekarzy ani namiarów na dobrych specjalistów Opatrzno?c Bo?a sprawi?a,?e pojawili sie oni na naszej drodze.Kiedy ojciec w ge?cie wdzi?czno?ci zwróci? si? do lekarza prowadz?cego:"Dzi?kuj? panu,panie doktorze" Lekarz odpowiedzia? "To nie dzi?ki mnie lecz dzi?ki Bogu".
Moze Ojcowie Szensztaccy zach?c? rodziny z Ligii do udzia?u w dyskusjach na Forum.
Z Panem Bogiem.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo