Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
[Polska] Czuwanie na Jasnej Górze 21/22 marca 2009
Autor Wiadomość
Eagle 
Marysia Kwas


Dołączyła: 18 Mar 2007
Posty: 94
Skąd: Otwock :)
Wysłany: 2009-03-25, 15:30   

alexya, dzi?ki za zdj?cia! :) a najbardziej za ró?owe ornaty, które wywo?uj? u?miech na mej twarzy za ka?dym razem gdy je widz? :D

krzemo napisał/a:
Jednocze?nie zapraszam do aktywnego udzielania si? na forum...


grunt to dobra reklama :D
i ja te? Was zapraszam :D
_________________
Ojcze, pozwól mi by? ofiar? Twojej MI?O?CI!
 
 
indi 


Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 85
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2009-03-25, 19:49   

Kocham by? na Jasnej Górze. Mam to szcz??cie mieszka? niedaleko, wi?c jestem tam kilka razy w roku. Czuwanie R.SZ. ma tak wspania?? atmosfer? dla której czeka si? ca?y rok z ut?sknieniem, dla mnie to równie? z roku na rok coraz bli?sze do?wiadczenie Boga, Maryi i Szensztatu. Tegoroczne ze wzgl?du na temat ojcostwa szczególnie dla mnie wa?ne. Pozosta?y w sercu i pami?ci wspania?e ?wiadectwa, bardzo niezwyk?a Krzema, ciekawe pana z diecezji ko?obrzesko - koszali?skiej i w szczególno?ci tej dziewczyny, chyba Madzi, te najbardziej mnie poruszy?o. Modlitwa, czy wr?cz rozmodlenie, zaduma, refleksje, ciekawe konferencje, mo?liwo?? spotkania i rozmowy z ?yczliwymi lud?mi, to by?o jak balsam dla duszy. Kr?giem spajaj?cym te doznania by?a oczywi?cie, jak co roku grupa odpowiedzialna za opraw? muzyczn?. Cudowne pie?ni w cudownym wykonaniu. ?al tylko, ?e tak kiepsko nag?o?nione by?y skrzypaczki. Wszystko to u tronu Królowej Polski. To ma swoj? moc , która cz?owieka dos?ownie unosi. W tym roku chyba czuwaj?cych by?o bardzo du?o, bo ?cisk by? niesamowity...znaczy Szensztat ro?nie i si? rozwija i o to chodzi:) Pozdrawiam Wszystkich którzy byli i tych co nie byli, a bardzo chcieli. Nos cum prole pia...
_________________
Wszystko z Bogiem i dla Boga.
 
CzerwonyMag 
Arek G?odek


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 195
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2009-03-26, 13:24   

Eagle napisał/a:
grunt to dobra reklama :D
i ja te? Was zapraszam

Reklama d?wigni?... forum :P

indi napisał/a:
?al tylko, ?e tak kiepsko nag?o?nione by?y skrzypaczki.

To mnie zaskoczy?e?. To na czuwaniu by?y skrzypce? Nic nie s?ysza?em...

indi napisał/a:
Pozosta?y w sercu i pami?ci wspania?e ?wiadectwa, bardzo niezwyk?a Krzema, ciekawe pana z diecezji ko?obrzesko - koszali?skiej i w szczególno?ci tej dziewczyny, chyba Madzi, te najbardziej mnie poruszy?o.


Mnie osobi?cie wszystkie 4 wmurowa?y w ziemi? :) Przepi?kne by?y. W?a?nie jestem w trakcie gromadzenia tych ?wiadectw co by nie przepad?y w zapomnienie, tak?e je?eli kto? ma które? nagrane w wersji audio (bo w to, ?e zdo?a? zanotowa? raczej w?tpi?) to poprosi?bym na maila.

Postaram si? przerobi? to na format tekstowi i oczywi?cie za zgod? autorów upubliczni?, dzi?ki czemu ?wiadectwa i konferencje trafi? tak?e do tych, których nie by?o. My?l?, ?e warto. No chyba, ?e ju? gdzie? s? zamieszczone, a ja o tym nie wiem :)
_________________
Ja ta?cz?, a niebo, niebo gra!
 
 
indi 


Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 85
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2009-03-26, 21:34   

Dobry pomys? CzerwonyMagu aby te ?wiadectwa spisa? i upubliczni?. Zainteresowani pewnie sie nie obra??. S?owo ma wielk? moc, a czytane chyba w szczególno?ci. ?wiadectwo jest dobrym kluczem do przemiany serca. Wspomnia?em o 3 ?wiadectwach, bo te które g?osi? pan z Winowa nie za bardzo do mnie trafi?o, wiecej by?o w tym autopromocji w?asnej osoby ni? konkretów, ale to tylko moje subiektywne odczucie. I tylko skrzypaczek mi ?al, ?e tyle z siebie da?y, a jakoby ich nie by?o :(
_________________
Wszystko z Bogiem i dla Boga.
 
Martha 

Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 3
Skąd: Opole/ Wroc?aw
Wysłany: 2009-03-27, 13:38   

No có? z tymi skrzypcami to ju? tak jest... Trzeba by?oby ka?d? z nas postawi? pod mikrofonem ?eby by?o porz?dnie s?ycha? skrzypce, a mikrofony w Cz?stochowie to towar deficytowy:( Mimo ?e gra?y?my we czwórk? to i tak s?ycha? nas by?o kiepsko. Niektórych rzeczy niestety nie przeskoczymy. A je?li kto? bardzo chce pos?ucha? skrzypiec to zapraszamy do Winowa ;)
 
 
Maciek-F 


Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 63
Skąd: Bia?ogard
Wysłany: 2009-03-28, 17:52   

a ja skrzypaczki s?ysza?em :) i rozp?ywa?em si? jak tylko zaczyna?y gra? :) Uwielbiam skrzypce i altówke :)
_________________
"Jeste? blisko mnie, a t?skni? za duchem Twym..."
 
 
indi 


Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 85
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2009-03-28, 23:04   

Równie? uwielbiam skrzypce, z wiekiem coraz bardziej :lol: Jak b?d? w Winowie nie omieszkam skorzysta? z zaproszenia.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo