Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Zabawa karnawa?owo-walentynkowa na Piaskach
Autor Wiadomość
CzerwonyMag 
Arek G?odek


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 195
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2009-02-10, 17:59   Zabawa karnawa?owo-walentynkowa na Piaskach

Kochani!

Otó? w najbli?sz? sobot? jest druga sobota miesi?ca. Tym razem poza fantastyczn? cz??ci? standardow? (modlitwa w sanktuarium) odb?dzie si? cz??? imprezowa. Zapraszamy na wielkie szo? muzyczne, które poprowadzi Wasz ulubiony DJ Mag tj. nieskromnie mówi?c ja :)

Pobawimy si? troch? na zako?czenie karnawa?u. B?dzie najró?niejsza muzyka: od klasycznych schematów big beatowych po wspó?czesny rok, a mo?e i troch? nutek gospelowych, albo w ogóle katolickich si? tu i ówdzie przemyci :) Kto by? na, którymkolwiek z sylwestrów w Kolankowie wie o czym mówi?.

Startujemy jak zwykle rozmodleni o 14.30 (+-30 minut). Po wspania?ej modlitwie udajemy si? do domu ?w. Józefa. Impreza powinna ruszy? krótko po 16tej. Rzecz jasna mo?na zabra? osob? towarzysz?c?.

Od uczestników zabawy wymagamy tylko otwarcia si? na dobr? zabaw?. Ci co przyjd? w z?ym humorze, na pewno wyjd? w lepszym.

Zg?oszenia na imprez? prosz? wysy?a? do mnie lub do krzema poprzez maila lub prywatn? wiadomo?? na forum. Mo?na równie? dodawa? je w odpowiedzi na tego posta w tym temacie.

Wszystkich serdecznie zapraszamy i ju? dzi? gwarantujemy dobr? zabaw?!

Let's rock!
_________________
Ja ta?cz?, a niebo, niebo gra!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo