Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: krzemo
2009-03-09, 23:36
[Koszalin] milczenie
Autor Wiadomość
marta k-k 


Dołączyła: 03 Wrz 2007
Posty: 23
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2007-12-03, 17:17   

Po ponad dwóch miesi?cach Koszalin si? odzywa!!! Czy to nie pi?kne...?
Niestety nie zobaczymy si? raczej na czuwaniu, no chyba, ?e druga cz??? koszli?skiej za?ogi si? tam wybiera, ale tego to ju? nie wiem...
Czemu masz nie do?y?? ?ycie jest pi?kne! Hehe, cho? czasami na takie nie wygl?da:p
 
Kasiula 


Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 42
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2008-02-18, 15:48   

No to Koszalin si? odzywa. U nas w?a?nie dzisiaj zako?czy?y si? rekolekcje dla dzieci ze szkó? podstawowych. Uradowana jestem niezmiernie. Te 4 dni opieki nad nimi jako animatorka by?y niesamowite :mrgreen: Ma?o snu, du?oooo CISZY ;P i wogóle super.
A ju? w ?rod? rozpoczynaj? si? rekolekcje dla dziewcz?t "starszych" :fala:
Zdam relacj? jak powróc? :D
_________________
Nosi?a? Tego, co ud?wign?? krzy?,
To w Twoim ?onie Bóg dzieckiem si? sta?,
Grzesznym pomagasz doj?? do nieba bram
Tobie Mario zawierzam si?...
 
 
st@nisl@wa 

Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 243
Skąd: Jastrowie
Wysłany: 2008-02-18, 21:24   Dziewcz?ta Przymierze Mi?o?ci

S?ysza?am,?e dziewcz?ta zawiera?y Przymierze Mi?o?ci podczas tych rekolekcji? Mo?e kto? podzieli si? wra?eniami. :?: :?: :?:
_________________
Na zawsze TAK do Bo?ego prowadzenia
 
Kasiula 


Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 42
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2008-02-18, 22:29   

Na rekolekcjach dla dzieci Patrycja z Go?cina zawiera?a Przymierze jako Aposto?ka. By?a tym niezwykle przej?ta... Na Mszy dzie? po zawarciu Przymierza ks. Zygmunt :D zapyta? j? o to, czego jej ?yczy? biedna ju? zapomnia?a, ale kochany ksi?dz powtórzy? ?yczenia jeszcze raz :)
W czwartek tj. 21.02 podczas rekolekcji dla "starszych" dziewcz?t Przymierze b?d? zawiera?y Ewelina Stokowska z Go?cina i Iza vel Izolda z M?cic. Wra?enia po powrocie :mrgreen:
_________________
Nosi?a? Tego, co ud?wign?? krzy?,
To w Twoim ?onie Bóg dzieckiem si? sta?,
Grzesznym pomagasz doj?? do nieba bram
Tobie Mario zawierzam si?...
 
 
Pio?un ze?widra 


Dołączyła: 21 Gru 2006
Posty: 93
Skąd: Koszalin/ Toru?
Wysłany: 2008-02-18, 22:56   

Ty nie bajeruj tylko zdj?cia lepiej dodaj :P
_________________
B?d? ?piewa? Ci najpi?kniejsz? pie?? z Anio?ami,
tak b?d? ?piewa? Ci.
 
 
Kasiula 


Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 42
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2008-02-19, 20:42   

Wszystko w swoim czasie Kochana Paulinko ;)
_________________
Nosi?a? Tego, co ud?wign?? krzy?,
To w Twoim ?onie Bóg dzieckiem si? sta?,
Grzesznym pomagasz doj?? do nieba bram
Tobie Mario zawierzam si?...
 
 
rEwelka0805 


Dołączyła: 05 Mar 2008
Posty: 293
Skąd: Go?cino/Koszalin
Wysłany: 2008-03-06, 00:56   Dzie? Przymierza Mi?o?ci:D

hmm...wi?c tak dzie? Przymierza by? cudowny. Najpierw pobudka s.M.Joanna w pierwszym prezencie pu?ci?a mi i Izoldzie ,,Matko w szacie z lekkiej mg?y”. O 8:30 by?y modlitwy poranne a zaraz po nich pyszne ?niadanko z kolejnymi niespodziankami. Ja i Iza przy talerzach mia?y?my ?licznie u?o?one serwetki a na talerzach pere?k?, pocztówk? z ?yczeniami i lizaczka.
Po ?niadaniu oczywi?cie sprz?tanie:D mycie naczy? itd… a w mi?dzy czasie ostateczne przygotowanie do wyjazdu na Gór? Che?msk?. Oko?o 9:45 mia? przyjechac po nas autokar i mia?y?my jecha?, gdy? o 10 mieli?my zacz??. Czekamy i czekamy a autokaru jak nie by?o tak i nie ma.W ko?cu s.M.Joanna zadzwoni?a do biura i okaza?o si?, ze zapomnieli o nas. Kilka minut po 10 wyjechali?my z Jab?oniowej. Podczas drogi s.Joanna zadzwoni?a do ks.Zygmunta,który ju? czeka? na nas w sanktuarium, ?e si? spó?nimy troszke:).
W czasie drogi zacz??y?my ju? mie? motyle w brzuchu. Ca?a uroczysto?? by?a przepi?kna. Najpierw czytanie w moim wykonaniu, pó?niej psalm- Iza i Misia. Kazanie, które g?ównie opiera?o si? na tym ?e, cokolwiek b?dzie mia?o si? wydarzy? mamy NIE P?KA? a jak b?dzie nam ci??ko wystarczy przytuli? si? do krzy?a i wspólnymi si?ami razem z MTA damy rade. Pó?niej ca?a uroczysto?? Przymierza , akt oddania si? MTA: Ukochana Trzykro? Przedziwna Matko i Zwyci?ska Królowo!......nast?pnie wr?czenie medalików,modlitwa wiernych prze?licznie wy?piewana przez Kasi? J., procesja z darami, bia?a lilia,chleb,woda i wino. Komunia ?wi?ta i wszystko ju? normalnie.Na zako?czenie ks.Zygmunt po?wi?ci? dwa ró?a?ce z dorobionym w?asnor?cznie przez s.M.Joanne Krzy?em Jedno??i,które by?y kolejnym prezentem dla nas.Ks.Czaja zako?czy? Eucharysti? uroczyst? form? b?ogos?awie?stwa. Jeszcze chwilk? z Iz? poby?y?my przed obrazem MTA wysz?y?my przed sanktuarium i wszystkie dziewczyny razem z siostrami i ks. Stali w pó?kolu i wspólnie ze stron? muzyczn? tj. s.M.Stell? i Misi? za?piewali nam ,,Bywaj? chwile”, podczas której rozrycza?y?my si?:D. Potem by?y ?yczenia i prezenty od sióstr a pó?niej ju? od wszystkich dziewcz?t:D
Po powrocie na Jab?oniow? zjedli?my przepyszny(jak zawsze) obiadek, sprz?tanie a potem konferencje s.M.Ingi na temat masek:). Po konferencjach wszystkie dziewczyny rozesz?y si? do klas do której klasy bym nie wesz?a dziewczyny od razu przestawa?y cokolwiek mówi?, smutno mi by?o ale wiedzia?am ?e szykuj? jak?? niespodziank?, niestety Izy nie by?o bo musia?a jecha? na praktyk? bo pewnie po?wirowa?yby?my jak zawsze, ale mia?am swoj? najlepsz? przyjació?k? gitar? usiad?am sobie w sali ?ó?tej i gra?am:D
Nadszed? czas na wieczór zadedykowany mi i Izie.Ka?dy pokój co? przygotowa? najpierw by?y ró?ne ?mieszne scenki, potem mini playback schow:D .To by?o niesamowite prze?ycie najpierw rozbroi?y mnie dziewczyny piosenk? ,,Jest na ?wiecie mi?o??” a ju? na samym ko?cu moja przyjació?ka Magda zagra?a i wspólnie z dziewczynami za?piewa?y: ,, Przyjacielu, chc? zosta? z Tob? przy Tobie chce by?…..” przy tej piosence ju? odlecia?am.
Dziewczyny nie mia?y dla mnie taryfy ulgowej i na zako?czenie ja musia?am-chcia?am wzi?? gitar? i wspólnie za?piewa? moj? ulubion? piosenk? ,,Jak?e delikatn? jest cisza”.
Potem kolacja i przej?cie do kaplicy na ,,Zielon?” do domu sióstr na Adoracj?.
Po wspólnym adorowaniu Naj?wi?tszego Sakramentu wróci?y?my do szko?y na Jab?oniow?.
W ten sposób zako?czy? si? ten wspania?y dzie?.
Jeszcze raz pragn? podzi?kowa? wszystkim dziewczyn? i siostr? za ka?de dobre s?owo, za u?miech , wspóln? modlitw?. Pami?tam o Was codziennie w modlitwie i do szybkiego zobaczenia:*:*:*:*:!:
P.S. Ania te? umie?ci?a notke z tego co by?o na rekolekcjach na http://mta.bloge.pl/ jak kto? chce to mo?e lukn??:)
_________________
Mario , b?d? Ci ?piewa? piosnk? tak? najprostsz? , chwal?c Ci? za to co dajesz wszystkim z wielk? Mi?o?ci?.
 
 
rEwelka0805 


Dołączyła: 05 Mar 2008
Posty: 293
Skąd: Go?cino/Koszalin
Wysłany: 2008-03-06, 01:09   

Kasiula, aha ma?o snu zgoda ale czy du?o ciszy by?o to bym si? sprzecza?a. No oki by?a cisza jak robi?y przysiady albo jak sta?y?my przy nich:D bo jak tylko odesz?y?my to by? ha?as. Ale mimo tego ?e by?y w pewnych momentach takie rozrabiaki to bardzo si? z?y?am z nimi szczególnie z moj? grup? :D a dobrym dowodem na to by?a niebieskolandia :D oki ja ju? ko?cze bo zdaje si? ?e u Kowalskich ju? ciemno.... :mrgreen: Pozdrawiam i ca?uje bu?ka :*
_________________
Mario , b?d? Ci ?piewa? piosnk? tak? najprostsz? , chwal?c Ci? za to co dajesz wszystkim z wielk? Mi?o?ci?.
 
 
rEwelka0805 


Dołączyła: 05 Mar 2008
Posty: 293
Skąd: Go?cino/Koszalin
Wysłany: 2008-03-06, 14:43   

st@nisl@wa, tak zawiera?y i ju? s? wra?enia:) pozdrawiam!!
_________________
Mario , b?d? Ci ?piewa? piosnk? tak? najprostsz? , chwal?c Ci? za to co dajesz wszystkim z wielk? Mi?o?ci?.
 
 
Kasiula 


Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 42
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2008-03-06, 16:18   

Ewelina, nie odczyta?a? dyskretnej uwagi na temat ciszy w sposób w?a?ciwy ;D
_________________
Nosi?a? Tego, co ud?wign?? krzy?,
To w Twoim ?onie Bóg dzieckiem si? sta?,
Grzesznym pomagasz doj?? do nieba bram
Tobie Mario zawierzam si?...
 
 
st@nisl@wa 

Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 243
Skąd: Jastrowie
Wysłany: 2008-03-06, 16:29   

Dzieki za relacje z zawieranego Przymierza Mi?o?ci. ?ycz? Wam aby ten dzie? nie zatar? sie w czasie i wieczno?ci. Pozdrawiam. Pamietam w modlitwie. Do zobaczenia w Sanktuarium Przymierza. :fala: :ta?czy: :wkr?gu: :ta?czy: :fala:
_________________
Na zawsze TAK do Bo?ego prowadzenia
 
rEwelka0805 


Dołączyła: 05 Mar 2008
Posty: 293
Skąd: Go?cino/Koszalin
Wysłany: 2008-03-06, 16:42   

Kasiula, aha....rozumiem :lol: Bu?ka Kasiu:*
_________________
Mario , b?d? Ci ?piewa? piosnk? tak? najprostsz? , chwal?c Ci? za to co dajesz wszystkim z wielk? Mi?o?ci?.
 
 
rEwelka0805 


Dołączyła: 05 Mar 2008
Posty: 293
Skąd: Go?cino/Koszalin
Wysłany: 2008-03-06, 16:44   

st@nisl@wa, w imieniu swoim i Izy dzi?kuje za modlitw? (na pewno przyda si?). A ten dzie? zostanie w naszej pami?ci na zawsze:) Pozdrawiam!! :D
_________________
Mario , b?d? Ci ?piewa? piosnk? tak? najprostsz? , chwal?c Ci? za to co dajesz wszystkim z wielk? Mi?o?ci?.
 
 
rEwelka0805 


Dołączyła: 05 Mar 2008
Posty: 293
Skąd: Go?cino/Koszalin
Wysłany: 2008-03-09, 17:14   Fotki!!!!!

nareszcie uda?o si? Janku dzi?kuje!!!
Je?eli chcecie zobaczy? zdj?cia z dni rekolekcji w Koszalinie to zapraszam http://picasaweb.google.p...rzymierzaMiOCiD
:D
_________________
Mario , b?d? Ci ?piewa? piosnk? tak? najprostsz? , chwal?c Ci? za to co dajesz wszystkim z wielk? Mi?o?ci?.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo