Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: krzemo
2009-03-09, 23:38
Czuwanie w Cz?stochowie
Autor Wiadomość
Groszkowa 

Dołączyła: 14 Wrz 2007
Posty: 64
Skąd: Po?czyn Zdrój
Wysłany: 2008-02-24, 20:18   

Hej niestety ja nie jade:( :( poniewaz 28 marca i tak bede jecha?a z maturzystami... ale mam prosbe pamietajcie o tych ktorzy by chcieli pojechac a jednak nie moga:) Dziekuje i pomodlcie sie za mnie:D buzka :P :mrgreen: :> ;) :)
_________________
Smieja sie ze mnie bo jestem INNA, a ja smieje sie z NICH bo sa tacy sami:P
 
alexya 


Dołączyła: 03 Wrz 2006
Posty: 335
Skąd: Opole
Wysłany: 2008-02-24, 20:20   

krzemo napisał/a:
Kto si? wybiera :?:
Tako i ja sw? osob? owym wydarzeniem zaszczyc?, co by znaczy?o i?e przyb?d? na nie :)
_________________
OAMDG
 
mag 

Dołączyła: 27 Cze 2007
Posty: 18
Skąd: Opole
Wysłany: 2008-02-24, 21:30   

oczywi?cie nie tylko Ola sie wybiera na czuwanie ale ca?y zespó? z Opola wi?c b?dzie g?o?no pozdrawiam
 
 
Janek Engel 
Administrator


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 700
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-02-24, 23:50   

Wiesz Kasiula, nigdy nie wiadomo jak Pan pokieruje Twe ?cie?ki ;) Ja na przyk?ad w tym roku pierwszy raz nie pojad? z Bydgoszcz?, a jad? z ha?a?nikami ;) :kapela: z Opola :mrgreen: .
Zreszt? kiedy? na Festiwal jecha? autokar Koszali?sko-Bydgoski ;) , mo?e kiedy? b?dzie to mo?liwe i w przypadku czuwania na Jasnej Górze ;) - A co dwie kapitalne ekipy to ju? niez?a ferajna ;)
_________________
"Nie s?d?cie, a nie b?dziecie s?dzeni; nie pot?piajcie, a nie b?dziecie pot?pieni; odpuszczajcie, a b?dzie wam odpuszczone. Odmierz? wam bowiem tak? miar?, jak? wy mierzycie" ?k 6, 37-38
 
Violetta 

Dołączyła: 30 Sie 2006
Posty: 467
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-02-25, 21:50   

Ju? si? ciesz? na to spotkanie...., bo te? si? wybieram na Jasn? Gór?.
_________________
Bóg jest Ojcem, Bóg jest dobry i dobre jest wszystko, co On czyni.
 
Agnieszka Sim. 


Dołączyła: 28 Sie 2006
Posty: 80
Skąd: Zielina/Opole/Kraków
Wysłany: 2008-02-28, 22:01   

Wiesz, Janku... jedziesz z ha?a?nikami li i jedynie dlatego, ?em ci miejsce w autokarze zwolni?a :P Jad? poci?giem. Z Krakowa. Do zobaczonka :)
_________________
Bez ?wiat?o-cienia...
 
 
Megi1 


Dołączyła: 27 Lut 2008
Posty: 21
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-02-29, 09:14   

Ja niestety nie mog? jecha? :( wi?c prosz? o modlitwe.... Pozdrawiam
_________________
"Upadaj?c i podnosz?c si? nauczy?am si? i?? pod gór?." ?w. Teresa z Avila
 
 
ohtar Iluvataro 


Dołączył: 08 Wrz 2007
Posty: 23
Skąd: Józefów
Wysłany: 2008-03-02, 18:19   

albo przegapi?em jaki? "wra?eniowy" w?tek po czuwaniu, albo faktycznie jestem pierwszy... :>

Wszystkim nocnym markom baardzo dzi?kuj? za wzajemne ubogacanie si? obecno?ci? oraz zapalaniem "ogniem mi?o?ci" :!: :D
Czuwanie by?o (hmm... no i jak tu wyrazi? s?owami to, co si? czuje po tej nieprzespanej nocy? ;) ) wspania?e! Dzi?kuj? szczególnie Siostrom za konferencj? i przybli?enie tajemniczej wspólnoty Wieczystej Adoracji NS, Ojcom za ich pos?ug?, za ?wiadectwa...
Z serca dzi?kuj? tak?e ca?ej mafii S. Michaliny - dzi?ki Waszym przerywnikom przetrwa?em wszystkie punkty programu. I cho? czasem nag?o?nienie nawala?o, to i tak mog? chyba napisa?, ?e byli?cie ?wietni! :mrgreen:

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia! (nie, nie za rok - ja chc? wcze?niej! ostatecznie na Festiwalu... :P )

P.S. W tym miejscu naprawd? chcia?bym napisa?, ?e id? si? po?o?y? na drugi boczek :> Ale niestety - jutro na dzie? dobry dwa porz?dne kolosy, tak?e je?li kto? chcia?by chwil? pokciuka?, to bardzo prosz?! :)
_________________
Aure entuluva! :)
 
Violetta 

Dołączyła: 30 Sie 2006
Posty: 467
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-03-03, 17:04   

Chyba rzeczywi?cie by?e? pierwszy ze swoimi wra?eniami, bo reszta (ze mn? w??cznie) pewnie odsypia?a noc.
Ja te? nie umiem wyrazi? s?owami tego, jak wielkie wra?enie zrobi?o na mnie czuwanie na Jasnej Górze... By?o naprawd? wspaniale!!!
Temat by? niezwykle ciekawy - bo macierzy?stwo to wa?na sprawa, w dzisiejszych czasach nie zawsze w?a?ciwie pojmowana. Interesuj?cy by? wyk?ad s.Lidii, cudowna atmosfera wspólnej modlitwy podczas Adoracji oraz pi?kne rozwa?ania modlitwy ró?a?cowej.
Nikt si? nie spieszy? i nikogo nie pogania?, a czasu wystarczy?o równie? na nieplanowane wcze?niej punkty programu (np. o spotkaniu Sydney na Piaskach).
Wszystkim, którzy byli dzi?kuj? za wspóln? modlitw? i czas zjednoczenia w przymierzu mi?o?ci! A tym, ktorzy nie byli w tym roku ?ycz?, by ju? zbierali si?y i ochot? na przysz?oroczne spotkanie na Jasnej Górze - termin z soboty na niedziel? przed IV niedziel? Wielkiego Postu.
Do zobaczenia!!!
_________________
Bóg jest Ojcem, Bóg jest dobry i dobre jest wszystko, co On czyni.
 
Barbara 


Dołączyła: 12 Sty 2007
Posty: 149
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-03-03, 18:49   

Dzi?kujemy Ci Violettko równie? za Twoje ?wiadectwo o macierzy?stwie

Pozdrawiam
_________________
Zjednoczeni mi?o?ci?...
 
Barbara 


Dołączyła: 12 Sty 2007
Posty: 149
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-03-03, 20:23   

http://www.jasnagora.com/...l/video/675.wvx

Apel Jasnogórski przed naszym czuwaniem.
_________________
Zjednoczeni mi?o?ci?...
 
Violetta 

Dołączyła: 30 Sie 2006
Posty: 467
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-03-03, 21:51   

Dzi?ki, Pani Basiu za dobre s?owo i za mo?liwo?? obejrzenia tego szczególnego Apelu Jasnogórskiego. A przede wszystkim za wspóln? modlitw? u tronu Królowej Polski.
Pozdrawiam ca?? Famili? Unitatis!
_________________
Bóg jest Ojcem, Bóg jest dobry i dobre jest wszystko, co On czyni.
 
Janek Engel 
Administrator


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 700
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-03-03, 22:25   

To ja równie? przyznam si?, ?e dopiero wsta?em, ale by?o to spowodowane komplikacjami w podró?y powrotnej ;) Na szcz??cie wszystko pod czujnym okiem MTA potoczy?o si? bardzo dobrze i bezpiecznie wrócili?my do domów.

Agu? - dzi?kuj? Ci bardzo gor?co za Te po?wi?cenie dla mnie :respect: :respect: :respect: Przy najbli?szej okazji u?ciskam Ci? za to jeszcze raz ;)

A Czuwanie rzeczywi?cie by?o niesamowite :D i to ju? pocz?wszy od przejazdu autokarami (w tym jednym z mojej firmy ;) :P ) ze wspania?ymi "ha?a?nikami" :kapela: , dla których nic nie jest bardziej rozbudowane ni? d?wi?k D ;) :mrgreen: , przez czas wspania?ej zadumy i skupienia modlitewnego, a? po czas ?wiadectw i poranne nabo?e?stwo rozes?ania ;)

Pani Basiu, pi?kne wideo :b?ysk:
_________________
"Nie s?d?cie, a nie b?dziecie s?dzeni; nie pot?piajcie, a nie b?dziecie pot?pieni; odpuszczajcie, a b?dzie wam odpuszczone. Odmierz? wam bowiem tak? miar?, jak? wy mierzycie" ?k 6, 37-38
 
Ania Bartczak 


Dołączyła: 31 Sie 2006
Posty: 5
Skąd: Rotmanka
Wysłany: 2008-03-04, 14:00   

Rzeczywi?cie by?o pi?knie...
I mimo, i? podró? powrotna okaza?a si? dla mnie duuu?ym obci??eniem nie ?a?uj? ?e si? z Wami spotka?am i mia?am okazj? czuwa? przy tronie Królowej Polski...
Pozdrawiam gor?co i do nast?pnego spotkania!!!
_________________
"Kiedy Bóg drzwi zamyka, to otwiera okno..."
 
 
st@nisl@wa 

Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 243
Skąd: Jastrowie
Wysłany: 2008-03-04, 16:16   

Ja te? serdecznie dzi?kuj? Ci Basiu za to Video. By?am do?? daleko i niestety tylko mog?am s?ucha? i ??czy? si? w dzi?kczynieniu.
Ogromne prze?ycie . Mocny akcent Rodzin z Kursu I Rodzina Jedno?ci na Apelu Jasnogórskim wprowadzi? w radosne czuwanie.
Jestem bardzo ubogacona . Nocy zabrak?o. A powrót nie da si? opisa?. Atmosfera w autokarze wspania?a. Modlitwa po??czona ze wspomnieniami , ?piewami i wspóln? zabaw? sprawi?a ?e bardzo szybko a? za szybko wrócilismy do Jastrowia.
Wielkie dzi?ki wszystkim za wszystko. Chwile niezapomniane. Warto dla nich ?y?. Pozdrawiam . Dzi?kuj?. Pamietam w modlitwie. :lol: :lol: :lol:
_________________
Na zawsze TAK do Bo?ego prowadzenia
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo