Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: krzemo
2009-03-08, 13:14
Kilka s?ów o sobie...
Autor Wiadomość
Janek Engel 
Administrator


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 700
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-08-30, 16:23   Kilka s?ów o sobie...

To Forum zupe?nie nas zaskoczy?o sw? dynamik?... W naj?mielszych snach nie spodziewalismy si?, ?e w ci?gu nieca?e 3 doby od oficjalnego startu Forum Szensztackiego b?dziemy mieli ju? ponad 30 u?ytkowników, prawie 50 tematów i ponad 400 postów... Tak du?a popularno?? Forum ju? na samym pocz?tku pozwala nam wierzy?, ?e b?dzie nas tu naprawd? du?o i ?e stanie si? ono, obok Sanktuariów, miejscem naszych spotka?, wymiany pogl?dów i pomys?ów, ale tak?e miejscem zadumy i modlitwy...

Warto by?oby równie? pozna? si? nawzajem, aby znajomo?ci z sieci przenosi? tak?e do rzeczywisto?ci (kilkoro z nas mia?o ju? okazj? do?wiadczy? czego? takiego ;) ) i móc si? rozpozna? w czasie Triduum, Festiwalu M?odzie?y, rekolekcji, lub innych spotka? przy Sanktuariach...

Z tego wzgledu zapraszamy wszystkich Forumowiczów do opowiedzenia o sobie w kilku zdaniach... (Mi?o by by?o gdyby?cie napisali nieco wi?cej ni? mozna wyczyta? w profilu ;) )
Ostatnio zmieniony przez krzemo 2009-03-08, 13:23, w całości zmieniany 4 razy  
 
Janek Engel 
Administrator


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 700
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-08-30, 16:35   O mnie...

Wypada?oby zatem zacz?? od siebie... ;)

Ja jestem Janek... Niektórzy powiadaj?, ?e Grzegorz, tak mam zreszt? napisane w dowodzie, ale poniewa? nie mozna ufa? biurokratom to nie jest to nic pewnego...
W Szensztacie jednak jestem znany jako Janek, Janek Engel...
W Szensztacie jestem od roku 95 poprzez rodziców, obecnie nale??cych do V kursu Zwi?zku Rodzin "Arka Nowego ?ycia", pó?niej zacz??em si? udziela? (z przerwami) tak?e w bydgoskiej grupie Szensztackiej M?odzie?y M?skiej...
Obecnie przymierzam si? do finalizowania studiów Geografii na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy...
Wraz z Krzemem jeste?my Administratorami tego Forum...
To chyba tyle na pocz?tek ;) Reszta wyjdzie w praniu...
 
eddi16 


Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 30
Skąd: Koby?ka
Wysłany: 2006-08-30, 18:17   

Artór jestem .

Z Koby?ki.


Moja priorytatywna cecha charakteru : ambitny :P
_________________
....Semper Bianconero....
 
 
blondynka P. 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 176
Skąd: ?any Wielkie- ?l?sk
Wysłany: 2006-08-30, 18:27   

nazywam si? Patrycja, ale bardziej znana jestem jako jedna z blondynek :P nazw? zyska?y?my dzi?ki o.Wojtkowi na ?DM, gdzie debiutowa?y?my :mrgreen: nale?? do Szensztackiej M?odzie?y ?e?skiej i nie wiem, co jeszcze doda? :P aha jestem troszk? nienormalna, ale mo?na mnie polubi? :lol:
 
 
Justol 


Dołączyła: 28 Sie 2006
Posty: 201
Skąd: Radlin
Wysłany: 2006-08-30, 18:30   

Hmmm ja si? jeszcze nie przedstawi?am :/ Niektórzy z Was znaj? mnie troszeczk? z poprzedniego forum. No wi?c je jestem Justyna. Pochodze z Wodzis?awia ?l?skiego. A moim (jednym z wielu) ulubionym zaj?ciem jest granie na gitarce :mrgreen: w?a?nie sobie siedze i pobrz?kuj? :mrgreen:
_________________
"O, mój Jezu, có? powiesz na te wszystkie moje szale?stwa?..." ?w. Tereska (B 3r).
 
 
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-08-30, 18:38   

Jak ju? mnie Janek zapowiedzia? jestem drugim adminem tego forum :)

W Ruchu jestem ju? ?adnych par? lat (my?l?, ?e ko?o 10-12) w tym 8 po Przymierzu Mi?o?ci :)

Staram si? w miar? aktywnie uczestniczy? w ?yciu wspólnoty, niektórzy uwa?aj?, ?e nawet za bardzo :P

Jaki? czas temu wybrano mnie tak?e Przewodnicz?cym Rady Krajowej Szensztackiej M?odzie?y M?skiej (cho? ca?y czas nie wiem dlaczego przytafi? mi si? taki zaszczyt, bo ja tu tylko sprz?tam)

Jestem z Bydgoszczy. Tu si? urodzi?em i tu chc? pozosta?.

Moimi ukochanymi Sanktuariami s?: bydgoskie Sanktuarium Zawierzenia stawiane w pocie czo?a z moim skromnym udzia?em :) - te? sprz?ta?em :) oraz Sanktuarium na Syjonie gdzie zawiera?em Przymierze Mi?o?ci.
Dzi?ki ?asce zadomowienia dobrze czuj? si? w ka?dym, ale te s? szczególnie bliskie memu sercu.

Narazie jestem studentem Uniwersytetu Miko?aja Kopernika w Toruniu (informatyka i fizyka techniczna) z?o?liwi pytaj? kiedy zaczn? trzeci kierunek (ju? nawet wybra?em :D ) ale narazie chyba nie ma na to czasu :P

I jeszcze taki szczegó? mam na imi? ?ukasz i jestem nadziany... nadziany Nadziej? :!:
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
Violetta 

Dołączyła: 30 Sie 2006
Posty: 467
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-08-30, 20:55   

Drodzy u?ytkownicy Forum!!
Witajcie serdecznie!!!
Pozdrowionka z deszczowej :( i zimnej Bydgoszczy dla tych, którym te? pada lub którym ?wieci s?o?ce. :lol:
Mam na imi? Violetta, mieszkam, studiuj? i pracuj? w Bydgoszczy. Znam Ruch Szensztacki od ponad 6 lat i... tu odnalaz?am swoje powo?anie. Moim ukochanym Sanktuarium jest oczywi?cie Sanktuarium Zawierzenia w Bydgoszczy (bo ja wzrasta?am w Szensztacie wraz z tym Sanktuarium) oraz Sanktuarium Patri Unita w Schonstatt. Swoje szczególne miejsce odkry?am w Instytucie Pa? Szensztatu.
Ciesz? si?, ?e jest takie Forum! Gratulacje dla Administratorów!
_________________
Bóg jest Ojcem, Bóg jest dobry i dobre jest wszystko, co On czyni.
 
pakmen 


Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 459
Skąd: Brzoza / Toru?
Wysłany: 2006-08-30, 21:03   

W takim razie ja te? co nieco napisz? o sobie :D
Mam na imi? Anna i mieszkam w pi?knej miejscowo?ci Brzoza, pod Bydgoszcz?. Urodzi?am si? ponad 18 lat temu, a swoje pojawienie si? w tym zak?tku swiata obwiesci?am, jak ka?dy normalny cz?owiek, wielkim krzykiem i do tej pory nie wiem czy krzycza?am z radosci czy te? z przera?enia ;) Po kilku latach ca?kiem normalnego ?ycia, rodzice chcac si? mnie pozby? z domu, pos?ali mnie do instytucji zwanej zerówka, chocia? próbowa?am im wyt?umaczy?, ze to nie jest dobry pomys?, ale oni za kar? po roku pos?ali mnie do podstawówki. Potem roboty przymusowe w placówce zwanej gimnazjum. Za dobre sprawowanie dosta?am nagrod? - placówk?, do której musze doje?d?a? pksami :/ A teraz wmawiaj?, z? jak w maju ?adnie zdam mature, to mnie puszcz? wolno, cho? ja i tak im do ko?ca nie wierz?, bo pewnie znów mnie gdzie? zwerbuj? na kolejne 5lat :/
Je?li chodzi o Szensztat, to uprzykrzam co niektórym ?ycie od oko?o 5 lat, a z MTA pewne dziwne uk?ady zawar?am 3 lata temu. To tak na tyle o mojej upartej i czasem zakr?conej osóbce ;)
_________________
"?eby co? si? zdarzy?o, ?eby mog?o si? zdarzy?... trzeba marzy?" J.Kofta
 
bikuuu 


Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 171
Skąd: L?bork
Wysłany: 2006-08-30, 21:26   

elo... teraz kolej na mnie mam na imie Szymon mieszkam w Krepie Kaszubskiej jest to niedaleko L?borka i ?eby... do szensztatu nie naleze... ale to sie mo?e zmieni? :D interesuje sie informatyka i kocham gra? w pi?ke no?n?
 
 
takpoprostu 
Zjadacz kotów

Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 75
Skąd: Grudzi?dz
Wysłany: 2006-08-30, 21:46   

?ukasz. M?odzie?owy ch?opak i wogóle z Grudzi?dza jestem :)
_________________
Podpis
 
 
Szczurek 


Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 131
Skąd: Rotmanka
Wysłany: 2006-08-31, 09:40   

Mama nazywa mnie Marcin :oops: Tata zreszt? te? :oops: . POchodze z Rotmanki (tej obok Pruszcza Gda?skiego, a ten obok Gda?ska). Wi?kszo?? mnie tu zna poniewa?......jestem normalnym ch?opakiem ;) . Jestem ?onaty, mam 2 dzieci na tym festwialu pozna?em swojego te?cia oraz.......inne kobiety :P . Jestem poonurym cz?owiekiem, nie cz?sto si? u?miecham (d?o?k) :) , to tyle o mnie :P
_________________
JUlka czuje si? super...wujek jeszcze lepiej :)
 
 
Ania Bartczak 


Dołączyła: 31 Sie 2006
Posty: 5
Skąd: Rotmanka
Wysłany: 2006-08-31, 10:39   

Jestem Ania, siostra Szczurka... Jestem z Rotmanki. Mam m??a Darka - Larego (Lary bo nosi okulary) i córeczk? Juli? (urodzi?a si? niedawno - 21 lipca).

W Szensztacie zaczyna?am razem z rodzicami w 1992r. ja jako Aposto? Maryi, oni w Lidze Rodzin. Jak uros?am dzia?a?am w Szensztackiej Modzie?y ?e?skiej. Kolejnym etapem by?a M?odzie? Zwi?zkowa :D (tak to nazywamy - my dzieci IV Kursu "Gniazda Zawierzenia").

Gdy wysz?am za m?? w 2004 roku powsta?a m?oda grupa rodzin na Rotmance, do której nale?eli?my z Darkiem. Teraz ruszamy ju? Zwi?zku Rodzin (IX Kurs). Przed nami d?uga droga, któr? chcemy i?? z MTA...

Pozdrawiam wszystkich serdecznie
 
 
blondynka(ania) 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 18
Skąd: So?nicowice/?any Wielkie
Wysłany: 2006-08-31, 15:59   

No to mo?e ja par? s?ów...

Nazywam si? Ania ale mnie te? pewnie kojarzycie jako jedn? z blondynek :) Mieszkam w So?nicowicach, ale tak naprawd? jestem honorowym obywatelem ?an Wielkich, dzi?ki czemu mieszkam tam gdzie pozosta?e blondynki :P :D Jest to w okolicach Gliwic, na ?l?sku. Jestem ca?kiem normalna, tylko wiecie... czasem mnie z?apie g?upawka :P

Pozdrawiam :D
 
 
Sa?ata 


Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 328
Skąd: Bia?ogard
Wysłany: 2006-08-31, 16:34   

Bia?ogard wita :)
24km na zachód od Koszalina, 36km na po?udnie od Ko?obrzegu, ok.120km na wschód od Szczecina. To ju? wszyscy wiedz? ;)

Spotka? mnie zaszczyt bycia moderatorem na tym forum. Na codzie? spokojna (?), cz?sto zdo?owana, co jest chyba moj? najwi?ksz? wad?. Reszta wyjdzie w praniu :)
_________________
Gdyby kózka nie z kakaa to by z czekolady.
 
Kasia 

Dołączyła: 31 Sie 2006
Posty: 1
Skąd: Dar?owo
Wysłany: 2006-08-31, 20:27   

Witam serdecznie:) Mam na imie Kasia. Jestem z Dar?owa(nad morzem:))Z szensztatem zwi?zana jestem g?ównie poprzez rodziców, którzy nale?? do Ligi Rodzin. W tym roku by?am na Festiwalu M?odzie?y. Nie nale?e do m?odzie?y szensztackiej, ale bardzo bym chcia?a. Mam nadzieje ?e wkrótce, do Was do??cze.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo