Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: krzemo
2009-03-09, 22:58
MISS(E), MISKI I INNE MISECZKI czyli SHOW NA SPONTANIE
Autor Wiadomość
Jagu? 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 117
Skąd: Tarczyn
Wysłany: 2007-09-14, 07:56   MISS(E), MISKI I INNE MISECZKI czyli SHOW NA SPONTANIE

Gdzie jeste?cie moje kochane MISECZK??....

BY?Y?CIE CUDOWNE :!: :!: :!: ... mam nadziej? ?e jak kiedy? b?dziemy jeszcze robi? takie show to mog? na was liczy? :?:

bardzo dobrze mi si? z wami pracowa?o

I zach?cam oczywi?cie innych do takich spontanicznych wyst?pów jakby kto? by? ch?tny to mo?e tu pisa?... potem b?dzie mi troch? ?atwiej mo?e znale?? takie ch?tne osoby :mrgreen:

mo?e si? okaza? ?e z czasem nie tylko na festiwalach b?d? takie wyst?py

i za?o?ymy wspólnie to co tak chcieli?cie (chcieli?my) bo ja te? o tym my?la?am... Szensztacki Kabaret Improwizowany :mrgreen:

teatr (kabaret) improwizowany, spontaniczne wyst?py....mo?na zrobi? du?o bez wcze?niejszych wi?kszych przygotowa?... mo?na zrobi? co? z niczego teraz to wiem :P

P.S. Kochane Miseczki nie bierzcie tego do siebie... nie jeste?cie niczym
_________________
"Z kobietami ci??ko, ale bez nich jeszcze gorzej" ;)
 
 
Jagu? 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 117
Skąd: Tarczyn
Wysłany: 2007-09-14, 08:14   

Ah no i oczywi?cie SZUKAMY LUDZI Z POMYS?AMI... bo pomys? to po?owa sukcesu :mrgreen:
reszta zawsze idzie ?atwiej...
_________________
"Z kobietami ci??ko, ale bez nich jeszcze gorzej" ;)
 
 
ellensil 


Dołączył: 08 Wrz 2007
Posty: 23
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2007-09-14, 14:31   

No. To witam na pok?adzie 8)
_________________
Staro? nie rado?? :D
 
 
Jagu? 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 117
Skąd: Tarczyn
Wysłany: 2007-09-14, 22:03   

A no witam... witam... Brawo za zrobienie pierwszego kroku... :mrgreen:
_________________
"Z kobietami ci??ko, ale bez nich jeszcze gorzej" ;)
 
 
Jagu? 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 117
Skąd: Tarczyn
Wysłany: 2007-09-14, 22:53   

a z tym co napisa?e? w "Pocz?tkach"

Cytat:
no i mam pomys?. zbudujmy grup? wsparcia i zróbmy co? na za rok! ju? widz? oczyma wyobra?ni ten Festiwal...

<mo?e jeszcze jakie? has?o? w stylu Wolno??, Równo??, Braterstwo albo Bóg, Honor, Ojczyzna... mo?e Mafia, Kabaret i... Pogoda?
w ko?cu propaganda podstaw? sukcesu


Jestem za... jak najbardziej
_________________
"Z kobietami ci??ko, ale bez nich jeszcze gorzej" ;)
 
 
ellensil 


Dołączył: 08 Wrz 2007
Posty: 23
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2007-09-16, 13:18   

:) no, to ok.

a Ty znasz jakies skecze? ja calkien niedawno robilem z ludzmi z roku kabaret i to bylo bardzo fajne, tylko ze to tam pelno bylo zartow psychologicznych, zrozumialych dla ludzi w temacie... ale robilem tez kiedys w liceum parodie krolewny sniezki ;) i to bylo uniwersalne :mrgreen:
_________________
Staro? nie rado?? :D
 
 
ohtar Iluvataro 


Dołączył: 08 Wrz 2007
Posty: 23
Skąd: Józefów
Wysłany: 2007-09-16, 23:36   

Cytat:
No. To witam na pok?adzie 8)


Ahoj!
A ile zapalonych do pracy osób pomie?ci ta Wasza ?ajba? :P

Bo je?li decyduje data stempla postowego :> , to jako? tutaj w po?owie napisa?em:
Cytat:
Je?li za? by? w mi?dzyczasie jaki? casting, to bardzo prosz? bra? mnie pod uwag? przy nast?pnym...


Skoro wi?c ju? si? wcze?niej zg?osi?em, to nie ma rady i musz? Wam poprzeszkadza? w przygotowaniach... :mrgreen: (sorka, ?e tak w ?rodku w?a?? z butami, ale dopiero odkrywam odpowiednie w?tki ;) )

Mo?e w ko?cu dorobi? si? jakiej? odpowiedzialnej, publicznej funkcji? Byleby to si? tylko szorowaniem pok?adu nie sko?czy?o! :)

Je?li chodzi o teksty przedstawie?, to na teraz mam jedno: jase?ka. ?mieszne, krótkie - tylko, ?e tematyka nie bardzo festiwalowa. :/
Ale skoro mieli?my przysz?oroczny FM przed?u?a?, to mo?e b?dzie w sam raz?.. :>
_________________
Aure entuluva! :)
 
Szczurek 


Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 131
Skąd: Rotmanka
Wysłany: 2007-09-18, 20:00   

szczerze mowi?c mam tyle pomys?ów...ale wole jak wszystko jest spontaniczne i wychodzi dopiero w praniu :) , bo jak sami wiecie wszystko jest ?mieszne je?eli nie by?o wcze?niej przygotowane itp :) . My?le, ?e mo?na by zrobi? taki jeden skecz przygotowany, ale boje sie, ?e zapomne tekstu :P i bedzie klapa :P .

Je?eli chodzi o Miski, to mam nadzieje, ?e wam sie podoba?o :)

W g?owie mam m?tlik i bym mógl zrobi? 3 skecze na raz, ale nie b?dzie tyle czasu na festiwalu, ?eby je pokaza? :P
_________________
JUlka czuje si? super...wujek jeszcze lepiej :)
 
 
Jagu? 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 117
Skąd: Tarczyn
Wysłany: 2007-09-18, 20:31   

mnie si? podoba?o jak to przedstawili?cie... szczerze mówi?c spodziewa?am si? ?e b?dzie gorzej... jednym s?owem by?am mile zaskoczona.... czyli wysz?o (jak dla mnie) lepiej ni? zaplanowa?am.... :mrgreen:
_________________
"Z kobietami ci??ko, ale bez nich jeszcze gorzej" ;)
 
 
Jagu? 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 117
Skąd: Tarczyn
Wysłany: 2007-09-18, 20:39   

ellensil napisał/a:
:) no, to ok.

a Ty znasz jakies skecze? ja calkien niedawno robilem z ludzmi z roku kabaret i to bylo bardzo fajne, tylko ze to tam pelno bylo zartow psychologicznych, zrozumialych dla ludzi w temacie... ale robilem tez kiedys w liceum parodie krolewny sniezki ;) i to bylo uniwersalne :mrgreen:


je?li chodzi o mnie to znam du?o skeczy z ró?nych kabaretów... szczególnie z kabaretu: Potem, Ani Mru Mru, Dudek, Starszych Panów (piosenki), Tey (ale s?abo) i jeszcze jakie? po jednym skeczu mo?e z innych kabaretów Te?ciow? Gajosa umiem dialog...

robi?am te? w?asne przedstawienia czasem ale one g?ównie opiera?y si? na przeróbkach piosenek... aczkolwiek podoba?y si? ale te? to by?y raczej takie wyst?py okoliczno?ciowe czyli dla danej grupy osób... które to wyst?py tylko dla nich mog?y by? ?mieszne...

chodze po za tym (tzn chodzi?am bo nie wiem jak b?dzie w tym roku) na Teatr Improwizowany (kabaret - tzw IMPRO... tu mo?ecie zobaczy? co to takiego IMPRO... http://szkolawidzow.e-teatr.pl/improscena.html )
_________________
"Z kobietami ci??ko, ale bez nich jeszcze gorzej" ;)
 
 
Szczurek 


Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 131
Skąd: Rotmanka
Wysłany: 2007-09-18, 20:55   

Agatko, to chyba w nas nie wierzysz :( :(, Melinda, jak to przeczyta to bedzie p?akala...a ju? nie mowie o Grecie i...tej która tez wystepowala :P

Jagu? napisał/a:
je?li chodzi o mnie to znam du?o skeczy z ró?nych kabaretów... szczególnie z kabaretu: Potem, Ani Mru Mru, Dudek, Starszych Panów (piosenki), Tey (ale s?abo) i jeszcze jakie? po jednym skeczu mo?e z innych kabaretów Te?ciow? Gajosa umiem dialog...


Po co mamy odgrywa? kogo? kabarety skoro mo?emy stworzy? w?asne... :) , nazwiemy si? jako? i bedzie gra? na festiwalach...a pó?niej w ?wiat :)
_________________
JUlka czuje si? super...wujek jeszcze lepiej :)
 
 
qkiz 


Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 596
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-09-18, 21:11   

Ja b?d? INNY - mam ró?ne wra?enia dot. wyborów miss... Ale jedno musz? odda? (i tylko o tym tu wspomn? - jako o jednym z pozytywów) Szczurkowi. ?wietna by?a Twoja ulubiona piosenka!!! Mo?e by? tak j? kiedy? nagra?(a)?? :p
_________________
Z setek tysi?cy ró?nych Syrenek sk?ada si? jedn? Wielk? Syren?. Syrena Matka, która rodzi si? z w?asnych dzieci. Syreny, które swojej sprawno?ci nie zawdzi?czaj? ju? dzi? fabryce i sk?adaj? si? z innych, poprzednich dawców detali...

:D

WOLNO??, W?ASNO??, SPRAWIEDLIWO??! UPR!!!
 
 
danielR 


Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 39
Skąd: szczecin
Wysłany: 2007-09-19, 09:32   

Cytat:
Ja b?d? INNY


nie dziwi nic....
_________________
uf uf uf... zaufany na ?mier? (?onie mej i Panu)
 
Jagu? 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 117
Skąd: Tarczyn
Wysłany: 2007-09-24, 15:28   

Szczurek napisał/a:
Agatko, to chyba w nas nie wierzysz :( :(, Melinda, jak to przeczyta to bedzie p?akala...a ju? nie mowie o Grecie i...tej która tez wystepowala :P

Po co mamy odgrywa? kogo? kabarety skoro mo?emy stworzy? w?asne... :) , nazwiemy si? jako? i bedzie gra? na festiwalach...a pó?niej w ?wiat :)


ja powiedzia?am to ?e znam inne kabaretu jako odpowied? na pytanie ale przeczytaj uwa?nie co napisa?am równie? ?e tak samo my?l? ?e powinni?my stworzy? w?asny improwizowany kabaret... :)
_________________
"Z kobietami ci??ko, ale bez nich jeszcze gorzej" ;)
 
 
wojtek 


Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 41
Skąd: S?upsk
Wysłany: 2007-09-25, 11:55   

Szczurek... Greta jest twarda i nie b?dzie p?aka?! :P

Kabaret improwizowany to jest... DUZE cos (w sensie przedsiewziecie) i wymaga naprawde szerokiego wachlarzu zdolnosci... Ale kto powiedzial, ze nie potrafimy czegos takiego zrobic?! My?! :mrgreen:

Jezeli chodzi o moj? koncepcj?, to dobre by by?o co? w stylu Grupy Mocarta... (jeden z moich ulubionych kabaretów) z tym, ?e raczej nie dobijemy do ich poziomu :/

Dobr? opcj? jest te? parodiowanie tego, co dzia?o si? podczas ca?ego festiwalu... Takie pseudo-resume.. To si? sprawdza (przyk?ad - Ewangeliczne Rozliczenie u Franciszkanów).

Na szcz??cie osob? g?ównoprowadz?c? ju? mamy :mrgreen:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo