Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: krzemo
2009-03-09, 22:54
czy znacie chrzescijanskie biblioteki?
Autor Wiadomość
angelek 


Dołączyła: 22 Maj 2007
Posty: 10
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-08-02, 17:41   czy znacie chrzescijanskie biblioteki?

ostatnio odczuwam g?ód na ksi??ki o tematyce chrzescija?skiej, takie, które ubogaci?y by mnie duchowo, natchn??y do refleksji
Zastanawiam si? czy w moim mie?cie - Bydgoszcz - lub w okolicach jest jaka? chrze?cija?ska biblioteka?
bo w bibliotekach zwyk?ych w dziale o Bogu znajduj? jedynie publikacje o tre?ci "by?em ksi?dzem i ciesz? si?, ?e w por? si? wycofa?em", "wszystkie nie?lubne dzieci biskupa" albo "mroczne tajemnice ko?cio?a" i "dzieci Jezusa"....
a niezupe?nie o tego typu literatur? mi chodzi....

Heartless______by_msog.jpg
Plik ściągnięto 238 raz(y) 32,49 KB

 
 
Marzena 


Dołączyła: 04 Wrz 2006
Posty: 40
Skąd: Wyst?p (diec.Bydgoska)
Wysłany: 2007-08-02, 19:06   

Zapraszam na ul.Farn? 10 mie?ci si? tam biblioteka Prymasowskiego Instytutu Kultury Chrze?cija?skiej przeznaczona g?ównie dla studentów teologii ale inne osoby te? mog? z niej korzysta?. Pracuje tam nawet szensztackie dziewcze :> Po za tym wydaje mi si? ?e biblioteki mo?na te? spotka? przy parafiach tak jest np. w Nakle przy parafii p. w. ?w. Stanis?awa.
 
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-08-02, 19:59   

Zdaje si?, ?e przy parafii Zmartwychwstania i przy bydgoskiej bazylice te? s? takie biblioteki :)

Poza tym ka?de duszpasterstwo akademickie te? naogól ma swoj? bibliotek?/biblioteczk? :)

Dla mnie jeszcze trzecim ?ród?em literatury chrze?cija?skiej s? wikariusze :D Wystarczy si? do nich ?adnie u?miechn??, bo (w zale?no?ci od kap?a?skiego sta?u) naogó? po?ow? ich mieszkania stanowi? ró?ne ksi??ki ;)
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo