Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: krzemo
2009-03-09, 22:58
kabaret
Autor Wiadomość
Ania Opole 


Dołączyła: 21 Paź 2006
Posty: 72
Skąd: Malnia/k.Opola
Wysłany: 2007-07-16, 10:18   kabaret

...chcia?am sie pochwalic ma?ym dokonaniem... otó? niedawno wraz z moj? kole?ank? za?o?y?y?my ma?a grup?(ma?a bo na razie jeste?my we dwie :D ) teatralno- kabaretow?. uk?adamy w?asne teksty i scenki...mamy za sob? ju? kilka wyst?pów(m. in. na imprezie zorgsnizowanej z okazji dnia matki,festynie Mali?skim) i mamy ju? pierwszy sukces,na owym festynie byli przedstawiciele naszych lokalnych gazet i kilka dni po uroczysto?ci ukaza? si? artyku? w?a?nie opisuj?cy t? imprez?,na górze widnia?o zdj?cie z naszego wyst?pu i notka bardzo pozytywnie nas reklamuj?ca ;) przyznam zrobi?o si? nam wtedy bardzo mi?o.. zebra?y?my te? gratulacje od mieszka?ców,so?tysa,radnego naszej wsi... wiem,?e to nie jest jaki? tam ogromny sukces,ale jak na pocz?tek bardzo nas to wszystko zotywowa?o do daszej pracy,da?o po trochu do zrozumienia,?e to co robimy ma sens,cieszy ludzi,a o to w?a?nie nam chodzi:)...dobrze,koniec chwalenia,bo pomy?licie,?e chwalipi?ta jestem,a tak nie jest :)
je?eli kto? z Was (a wiem,?e jest Was wielu) ma podobne zainteresowania to ch?tnie powymieniam si? pomys?ami i do?wiadczeniami... pozdrawiam... :D
_________________
" Ludzie, nauczcie si? ta?czy? i ?piewa?, bo anio?owie w niebie nie b?d? wiedzieli co z Wami zrobi?" :D ?w. Augustyn
 
 
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-07-17, 09:44   

W takim uk?adzie chyba znale?li?my w?a?ciwa osob? (Ani?) na w?a?ciwe stanowisko (szefowa szensztackiej grupy kabaretowej na FM2007)

Ja z ch?ci? te? si? troszk? w??cz? (niestety tylko troszk? tym razem ze wzgl?du na magisterke i in?ynierke :/ )

Zobaczymy jak nam wyjdzie zgranie si? za pomoc? internetu, ale to wszystko jest do zrobienia :)
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
Ania Opole 


Dołączyła: 21 Paź 2006
Posty: 72
Skąd: Malnia/k.Opola
Wysłany: 2007-07-17, 12:29   

krzemo napisał/a:
szefowa szensztackiej grupy kabaretowej na FM2007)

...to brzmi tak oficjalnie,chyba za oficjalnie jak na mnie ;) ...ja sie ch?tnie mocno w to zaanga?uj?,ale mo?e kto inny b?dzie "szefem"?pewnie si? znajdzie wiele ch?tnych :)
_________________
" Ludzie, nauczcie si? ta?czy? i ?piewa?, bo anio?owie w niebie nie b?d? wiedzieli co z Wami zrobi?" :D ?w. Augustyn
 
 
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-07-17, 17:14   

Nie wiem co na to inni forumowicze, ale ja uwa?am, ?e skoro masz do?wiadczenie i pewne ju? sukcesy to jeste? odpowiedni? osob? :)
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
Violetta 

Dołączyła: 30 Sie 2006
Posty: 467
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-07-17, 17:31   

Aniu, wiesz, w Szensztacie si? nie odmawia. Podejmij wi?c si? tego zadania, mo?e odkryjesz jeszcze jakie? talenty w sobie lub w innych.
_________________
Bóg jest Ojcem, Bóg jest dobry i dobre jest wszystko, co On czyni.
 
qkiz 


Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 596
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-07-17, 17:54   

Aniu!! S?uchaj Krzema i Violetty - nie odmawiaj!! :D
_________________
Z setek tysi?cy ró?nych Syrenek sk?ada si? jedn? Wielk? Syren?. Syrena Matka, która rodzi si? z w?asnych dzieci. Syreny, które swojej sprawno?ci nie zawdzi?czaj? ju? dzi? fabryce i sk?adaj? si? z innych, poprzednich dawców detali...

:D

WOLNO??, W?ASNO??, SPRAWIEDLIWO??! UPR!!!
 
 
Ania Opole 


Dołączyła: 21 Paź 2006
Posty: 72
Skąd: Malnia/k.Opola
Wysłany: 2007-07-17, 18:22   

Ja po prostu nie wiem czy podo?amtemu zadaniu :> ,no ale tak sobie my?l?,?e z Wami wszystkimi to na pewno si? uda... :) ....tylko co ja mam konkretnie teraz robi??
_________________
" Ludzie, nauczcie si? ta?czy? i ?piewa?, bo anio?owie w niebie nie b?d? wiedzieli co z Wami zrobi?" :D ?w. Augustyn
 
 
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-07-17, 18:36   

My?l?, ?e...
1) wybra? X fajnych tekstów w?asnych lub z klasyki gatunku
2) w mi?dzy czasie ja w Twoim imieniu prosz? wszystkich zainteresowanych wspó?prac? o zg?aszanie si? w tym miejscu
3) dokonasz wyboru ludzi do odpowiednich kawa?ków i prze?lesz teksty
4) z lud?mi z Twojej okolicy mo?e da si? jak?? prób? zrobi? na miejscu z reszt? prawdopodobnie dopiero na Festiwalu, ale tym si? nie ma co przejmowa? w Szensztacie najlepiej wychodzi to co spontaniczne :!:
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
Ania Opole 


Dołączyła: 21 Paź 2006
Posty: 72
Skąd: Malnia/k.Opola
Wysłany: 2007-07-18, 18:25   

z tekstów w?asnych raczej nie skorzystam,bo ...zazwyczaj robimy to w naszej ?l?skiej gwarze,a z tego co wiem,nie wszyscy tym j?zykiem operuj?...choc mo?? si? myl? i s? tacy,dla których to nie problem? ...pozatym postaram si? poszuka? czego? ciekawego...no i ?miesznego... tak przy okazji,mo?e kto ma jakie? ciekawe kawa?ki to prosz? o kontak :)
_________________
" Ludzie, nauczcie si? ta?czy? i ?piewa?, bo anio?owie w niebie nie b?d? wiedzieli co z Wami zrobi?" :D ?w. Augustyn
 
 
qkiz 


Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 596
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-07-18, 21:34   

Wszyscy umiej? po ?l?sku... ;)

http://forum.szensztat.pl/viewtopic.php?t=140
_________________
Z setek tysi?cy ró?nych Syrenek sk?ada si? jedn? Wielk? Syren?. Syrena Matka, która rodzi si? z w?asnych dzieci. Syreny, które swojej sprawno?ci nie zawdzi?czaj? ju? dzi? fabryce i sk?adaj? si? z innych, poprzednich dawców detali...

:D

WOLNO??, W?ASNO??, SPRAWIEDLIWO??! UPR!!!
 
 
Ania Opole 


Dołączyła: 21 Paź 2006
Posty: 72
Skąd: Malnia/k.Opola
Wysłany: 2007-07-19, 16:58   

...w takim razie mam ju? jedn? propozycj?...taki"?l?ski pokaz mody" teraz tylko poszukuj? ch?tnych modeli :D prosz? si? zg?asza?,to jest pierwszy krok do wielkiej s?awy na wybiegu(nie bójcie si?,modele nie musz? w?ada? j?zykiem ?l?skim,bo mówi? nie trzeba b?dzie,ale mo?na jak kto potrafii :D ) :)
_________________
" Ludzie, nauczcie si? ta?czy? i ?piewa?, bo anio?owie w niebie nie b?d? wiedzieli co z Wami zrobi?" :D ?w. Augustyn
 
 
Ania Opole 


Dołączyła: 21 Paź 2006
Posty: 72
Skąd: Malnia/k.Opola
Wysłany: 2007-07-19, 17:06   

a tak w ogóle to mo?e uda?o by si? taki ?l?ski wieczór zrobi?,albo chocia? jak?? godzink? wieczoru po?wi?ci? na to...tzn ja mam troch? takich ?l?skich wiców(kawa?ów) mo?na by troch? po ?l?sku poopowiada?,pewnie Blondynki te? w tym temacie maj? wiele do powiedzenia,mog?yby co? przygotowa?,zreszt? ka?dy ch?tny mile widziany,nawet Ci co mówi? po ?lasku nie potrafi? te? mog?,by?oby jeszcze ?mieszniej :Dmo?e ... co Wy na to?
_________________
" Ludzie, nauczcie si? ta?czy? i ?piewa?, bo anio?owie w niebie nie b?d? wiedzieli co z Wami zrobi?" :D ?w. Augustyn
 
 
qkiz 


Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 596
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-07-19, 18:43   

Haha... No je?li o modelach mowa, to... lepiej trafi? nie mog?a?!! :p


;)


A tak powa?nie, to... mo?e CIEBIE na wybiegu zobaczymy?? :> :>
_________________
Z setek tysi?cy ró?nych Syrenek sk?ada si? jedn? Wielk? Syren?. Syrena Matka, która rodzi si? z w?asnych dzieci. Syreny, które swojej sprawno?ci nie zawdzi?czaj? ju? dzi? fabryce i sk?adaj? si? z innych, poprzednich dawców detali...

:D

WOLNO??, W?ASNO??, SPRAWIEDLIWO??! UPR!!!
 
 
Ania Opole 


Dołączyła: 21 Paź 2006
Posty: 72
Skąd: Malnia/k.Opola
Wysłany: 2007-07-20, 16:57   

...no przykro mi bardzo ja si? raczej w modelk? bawi? nie b?d?.... chyba raczej b?d? tym,no...takim komentatorem ca?ego tego zamieszania...mam rozumie? S?awek,?e jest pierwszym kandydatem na modela,dzi?ki,wiedzia?am,?e mog? na Ciebie liczyc :Dtak?e czekam na kolejne zg?oszenia... :)
_________________
" Ludzie, nauczcie si? ta?czy? i ?piewa?, bo anio?owie w niebie nie b?d? wiedzieli co z Wami zrobi?" :D ?w. Augustyn
 
 
Jagu? 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 117
Skąd: Tarczyn
Wysłany: 2007-09-14, 07:33   

Ania Opole napisał/a:
...no przykro mi bardzo ja si? raczej w modelk? bawi? nie b?d?.... chyba raczej b?d? tym,no...takim komentatorem ca?ego tego zamieszania...mam rozumie? S?awek,?e jest pierwszym kandydatem na modela,dzi?ki,wiedzia?am,?e mog? na Ciebie liczyc :Dtak?e czekam na kolejne zg?oszenia... :)


No i widzisz Ania.... S?awek nas zawiód? mia? by? modelem (modelk?) i si? wymiga?... :P niedobrze niedobrze... :!: :!: :!: :P
_________________
"Z kobietami ci??ko, ale bez nich jeszcze gorzej" ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo