Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: krzemo
2009-03-08, 13:16
Co zrobi?, gdy na Forum co? nie dzia?a?
Autor Wiadomość
Janek Engel 
Administrator


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 700
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-05-28, 14:46   Co zrobi?, gdy na Forum co? nie dzia?a?

Dopiero dzi? okaza?o si?, ?e cz??? emotikonek nie wy?wietla si? poprawnie w Internet Explorerze... Zdziwi? mnie ten fakt niepomiernie, poniewa? z tej przegl?darki ci?gle korzysta mnóstwo osób, a mimo to nikt nie zwróci? nam na to uwagi przez ponad pó? roku...

St?d nasza ogromna pro?ba:

Je?eli co? nie wy?wietla si? poprawnie, nie dzia?a, jest nieczytelne, lub niezrozumia?e, prosimy o zg?oszenie tego do nas w dowolnej formie: Przez Prywatn? wiadomo??, maila, posta w tej cz??ci Forum, lub w jakikolwiek inny sposób...

Zadbajmy wspólnie o to, ?eby nasze Forum dzia?a?o dobrze i by?o w pe?ni funkcjonalne...

Je?eli cokolwiek Was dziwi, lub intryguje - PYTAJCIE :!:

My jeste?my tu dla Was i ch?tnie pomo?emy rozwi?za? wszelkie Wasze w?tpliwo?ci... Je?eli macie równie? jakiekolwiek pomys?y na to by o?ywi?, poprawi?, lub zmieni? Forum - PISZCIE, odpowiemy na KA?DY pomys?, czy problem...
_________________
"Nie s?d?cie, a nie b?dziecie s?dzeni; nie pot?piajcie, a nie b?dziecie pot?pieni; odpuszczajcie, a b?dzie wam odpuszczone. Odmierz? wam bowiem tak? miar?, jak? wy mierzycie" ?k 6, 37-38
 
Paulontko 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 144
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-05-31, 19:19   

No to ja mam pytanie :) Dlaczego, chocia? zaznaczam, zeby mnie logowa?o przy KA?DEJ wizycie i tak musz? sie logowa? za ka?dym razem? Czy to feler mojej przegl?darki? Czy jednak nie? :)
_________________
B?ogos?awiony trud, z którego twórczej mocy powstaje taki but w?ród takiej srebrnej nocy!!!
 
 
Janek Engel 
Administrator


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 700
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-05-31, 22:10   

Spiesz? zatem z odpowiedzi?...
1) Spróbujemy co? za?atwi?... (nie zasypuj?c technicznymi szczegó?ami) ;)
2) Nawet je?eli si? uda, to mo?e nie dzia?a? "raz na zawsze", ze wzgl?dów bezpiecze?stwa, co pewien czas ka?dy u?ytkownik jest wylogowywany... ;)

EDIT:
Zrobione... Powinno troch? pomóc ;)
_________________
"Nie s?d?cie, a nie b?dziecie s?dzeni; nie pot?piajcie, a nie b?dziecie pot?pieni; odpuszczajcie, a b?dzie wam odpuszczone. Odmierz? wam bowiem tak? miar?, jak? wy mierzycie" ?k 6, 37-38
 
stasia lech 

Dołączyła: 25 Mar 2007
Posty: 22
Skąd: Jastrowie
Wysłany: 2007-10-07, 14:07   Problem z ikonami Emocji

Pozdrawiam. Mam problem. Nie potrafi? umie?ci? ikon emocji podczas pisania . Próbuj? przeci?gn?? w okreslone miejsce ale mi sie nie udaje. Co mo?e by? przyczyn?? Je?li mo?esz - prosze o pomoc. Stasia
 
Janek Engel 
Administrator


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 700
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-10-08, 18:23   Problem z ikonami Emocji

Ikony emocji w tek?cie umie?ci? mo?na na dwa sposoby. Albo klikaj?c na odpowiedni? "bu?k?" (zamiast przeci?gania jej). Albo wpisuj?c tekst wywo?uj?cy dan? bu?k?.

Jest jeszcze tylko jeden haczyk odno?nie wy?wietlania ikon emocji: Mianowicie, ?eby ikonka zosta?a wy?wietlona jako obrazek, musi si? przed ni? znajdowa? spacja. Przy klikaniu na bu?k? spacja jest wstawiana automatycznie. Jednak przy wpisywaniu kodów samodzielnie mo?e si? zdarzy?, ?e spacji nie b?dzie i wówczas bu?ka si? nie wy?wietli.

Przyk?ad:
Teraz ikona emocji nie zadzia?a;) i teraz równie? nie zadzia?a:fala:
Teraz ikona emocji zadzia?a ;) i teraz równie? zadzia?a :fala:


Pod spodem zamieszczam pe?n? list? kodów wywo?uj?cych poszczególne ikony emocji ;)

:) :)
;) ;)
:> :>
:D :D
:P :P
:o :o
:mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol:
:b?ysk: :b?ysk:
:( :(
:| :|
:/ :/
:? :?
:x :x
:shock: :shock:
:cry: :cry:
:oops: :oops:
8) 8)
:evil: :evil:
:roll: :roll:
:!: :!:
:?: :?:
:idea: :idea:
:arrow: :arrow:

:anio?ek: :anio?ek:

:gitara: :gitara:

:ta?czy: :ta?czy:

:znikam: :znikam:

:urodziny: :urodziny:

:100lat: :100lat:

:* :*

:pociesza: :pociesza:

:fala: :fala:

:festyn: :festyn:

:firefox: :firefox:

:foto: :foto:

:kapela: :kapela:

:wkr?gu: :wkr?gu:

:u?an: :u?an:

:hej: :hej:

:polska: :polska:

:respect: :respect:

:soczek: :soczek:

:tort: :tort:
_________________
"Nie s?d?cie, a nie b?dziecie s?dzeni; nie pot?piajcie, a nie b?dziecie pot?pieni; odpuszczajcie, a b?dzie wam odpuszczone. Odmierz? wam bowiem tak? miar?, jak? wy mierzycie" ?k 6, 37-38
 
stasia lech 

Dołączyła: 25 Mar 2007
Posty: 22
Skąd: Jastrowie
Wysłany: 2007-10-09, 21:29   próba ikon

Janku, jednak mi nie wchodz? te ikony emocji. Robj? jaki? b??d.Tak mi wychodzi jak podajesz pierwszy przyk?ad. Bed? próbpowa?a jutro- moze sie uda. Dziekuje Ci za szczegó?owe informacje. Poma?u z nich skorzystam. Ufam, ?e mi sie uda. Pozdrawiam. pamietam w modlitwie. Stasia lech
 
Janek Engel 
Administrator


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 700
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-10-10, 00:29   

By?mo?e zapomnia?em doda?, ?e przed wys?aniem (w czasie pisania posta), lub przed klikni?ciem na "Podgl?d" w tek?cie zawsze pojawiaj? si? tylko kody, a nie obrazki - one pojawiaj? si? dopiero po wys?aniu posta, lub w widoku Podgl?du ;)
_________________
"Nie s?d?cie, a nie b?dziecie s?dzeni; nie pot?piajcie, a nie b?dziecie pot?pieni; odpuszczajcie, a b?dzie wam odpuszczone. Odmierz? wam bowiem tak? miar?, jak? wy mierzycie" ?k 6, 37-38
 
stasia lech 

Dołączyła: 25 Mar 2007
Posty: 22
Skąd: Jastrowie
Wysłany: 2007-10-10, 10:32   Ikonki - Hurrrra

Janku, serdeczne dzieki za pomoc. Tym razem uda?o mi si?. Juz wiem , ?e pojawiaj? sie pó?niej. Dzieki za cierpliw? pomoc. :) :) :) Stasia Lech
 
Paulontko 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 144
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-11-05, 22:00   

Mam taki problem- wczoraj mia?am 600 postów nieprzeczytanych...a dzisiaj mam :D :D :D 2 :/ a d?ugo mnie tu nie by?o i chcia?am nadrobi? zaleg?o?ci- da sie co? z tym zrobi?? Czy dobrze pami?tam, ze kiedy? by?o ograniczenie do 400 postów nieprzeczytanych?
_________________
B?ogos?awiony trud, z którego twórczej mocy powstaje taki but w?ród takiej srebrnej nocy!!!
 
 
Janek Engel 
Administrator


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 700
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-11-06, 16:53   

Tak, kiedy? by?o takie ograniczenie... Jednak ze wzgl?du na to, ?e wprowadza?o tylko niepotrzebne zamieszanie (zarówno przez dodatkowe okienko informuj?ce o przekroczeniu 400 postów, jak i utrudnia?o nadrobienie zaleg?o?ci) zosta?o wy?aczone.

Jedyny znany mi sposób na to by w sposób szybki pozby? si? du?ej ilo?ci nieprzeczytanych postów jest klikni?cie na "Zobacz posty nieprzeczytane" po prawej stronie u góry, a potem na samym dole "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane"...
Je?eli nie klikn??a? tego i nie wesz?a? w ka?dy z tematów, to nie mam poj?cia co si? mog?o sta?...
Niestety nie mamy ?adnej mo?liwo?ci przywrócenia tych danych... :/

Doradzi? mog? jedynie skorzystanie z funkcji "Szukaj" i wyszukanie postów z danego okresu. 1-7 dni, 2 tygodni, miesi?ca, 3 miesi?cy itd... Polecam zaznaczy? opcj?: "Poka? wyniki jako posty" - wówczas poka?? si? posty napisane w wybranym przez Ciebie okresie... Zacznij ich przegl?danie od ostatniej strony (najstarsze posty) i przesuwaj si? w stron? pierwszej. Posty b?d? posegregowane wed?ug daty wys?ania, czyli b?d? wyrwane z tematu, ale i na to jest sposób ;) . Posty, które pami?tasz mo?esz pomin??, a gdy trafisz na taki, z którym si? do tej pory si? nie spotka?a? - klikasz na nazw? tematu z którego pochodzi i czytasz ca?y kontekst, wedle uznania ;) i oczywi?cie pó?niejsze posty.

Moze nie jest to idealne rozwiazanie, ale zawsze ?atwiej tak namierzy? nowe posty, niz klika? w kazdy z prawie 500 tematów... ;) Mam nadziej?, ze ci to troch? pomo?e. Je?li co? zakr?ci?em, lub jest niezrozumia?e, to zapraszam na gg ;) .
_________________
"Nie s?d?cie, a nie b?dziecie s?dzeni; nie pot?piajcie, a nie b?dziecie pot?pieni; odpuszczajcie, a b?dzie wam odpuszczone. Odmierz? wam bowiem tak? miar?, jak? wy mierzycie" ?k 6, 37-38
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo