Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Janek Engel
2011-09-20, 15:08
Widzia?em dobro!
Autor Wiadomość
marrtta 

Dołączyła: 30 Sie 2006
Posty: 194
Skąd: turów- siedlce
Wysłany: 2007-05-19, 10:24   

Zgubi?am mp3 i telefon. A okolicznosci by?y takie ze zorientowa?am sie dopiero 2 km dalej. gdy wróci?am na to miejsce z moim koleg? oprócz mojego jedzonka nic wiecej nie by?o. I w tym miejscu si? rozstali?my, ponad 2.5 km wraca?am do domu na piechote mia?am juz dosy? naszej wyprawy. A ze mieszkam we wsi to jest tak ze kazdy kazdego widzi, kazdy wie co kiedy robi i w mi?dzy czasie zrobi?am wywiad kto za nami jecha?, mialam dane kazdego kto przejecha? t? ulic?. Wracaj?c do domu ?zy p?yne?y mi popoliczkach no bo troche szkoda. Gdy wesz?am do domu to si? dowiedzia?am ?e to znalaz? tata mojego kolegi i powiedzia? zebym przyjecha?a po to :D Najlepsze jest to ze w tym moim wykazie osób jego akurat nie by?o :D :D :D Jeszcze bardziej si? rozp?aka?am bo id?c przez te 2 km juz sie pogodzi?am z faktem ?e to straci?am......

chwa?a i cze?? dobrym ludziom :D :D :D :D
 
 
Janek Engel 
Administrator


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 700
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-05-20, 17:38   I Komunia

Dzi? jak szed?em na spotkanie "Seminarium Dialogicznego" (ko?o filozofów przy parafii ?w. Trójcy w Bydgoszczy ;) ) mija?em w?a?nie ludzi wychodz?cych z uroczysto?ci I Komunii w Ko?ciele pw. M. B. Nieustaj?cej Pomocy... Po?ród tych licznych ludzi udaj?cych si? by dalej ?wi?towa? w gronie rodzinnym dojrza?em dwóch ch?opców w albach, siedz?cych na murku przed ko?cio?em... Spojrzeli po sobie...
Po czym jeden rzek? do drugiego: "No to co? Gratuluj? :!: :D "
Pi?kna scena zrozumienia wagi tej wielkiej chwili... :D
_________________
"Nie s?d?cie, a nie b?dziecie s?dzeni; nie pot?piajcie, a nie b?dziecie pot?pieni; odpuszczajcie, a b?dzie wam odpuszczone. Odmierz? wam bowiem tak? miar?, jak? wy mierzycie" ?k 6, 37-38
 
Sa?ata 


Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 328
Skąd: Bia?ogard
Wysłany: 2007-05-22, 21:27   

Wraca?am dzi? ze szko?y z przyjació?k?. Przed nami szli dwaj ch?opcy, najprawdopodobniej z podstawówki. Jeden mia? z?aman? nog?, w gipsie, ogólnie próbowa? w miar? 'normalnie' i?? o kulach. Za to drugi niós? swój i jego plecak. A? si? u?miechn??am, jak to zobaczy?am..
_________________
Gdyby kózka nie z kakaa to by z czekolady.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo