Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: krzemo
2009-03-09, 23:38
Czuwanie na Jasnej Górze 2007

Czy wybierasz si? na tegoroczne czuwanie?
no pewnie, ?e tak
60%
 60%  [ 14 ]
raczej tak
17%
 17%  [ 4 ]
nie wiem jeszcze
4%
 4%  [ 1 ]
raczej nie
0%
 0%  [ 0 ]
niestety nie tym razem
17%
 17%  [ 4 ]
Głosowań: 23
Wszystkich Głosów: 23

Autor Wiadomość
maciekfursewicz

Wysłany: 2007-03-25, 15:53   

Droga Basiu!!! To nie wiesz, ?e na Jasnej Górze zawsze s? dawane najlepsze ?wiadectwa??? Najpi?kniejsze jednak by?o ?wiadectwo kiedy nasza forumowiczka Marysia za?piewa?a piosenk? dedykowan? swojej rodzinie (szczerze powiem, ?e prawie p?aka?em). Co o tym s?dziesz?? Pi?knie ?piewa?a, prawda?? :b?ysk: ;)
 
Ul3nka 


Dołączyła: 02 Gru 2006
Posty: 148
Skąd: Bydgoszcz:)
Wysłany: 2007-03-25, 20:33   

Dolaczam sie do wypowiedzi innych, ze tegoroczne czuwanie bylo niezastapione :D .
Cudownie bylo znowu Was wszystkich spotkac i takze mi przykro, ze kolejne spotkanie bedzie dopiero w sierpniu :( .
_________________
Raz nie zawsze, dwa razy nie cz?sto, trzy razy...:D
 
 
maryna00
Gość
Wysłany: 2007-03-26, 08:38   

Je?eli chodzi o czuwanie na Jasnej Górze to by?o ?wietnie...mam nadzi?j? ?e za rok te? pojad? i wezm? ze sob? gitarke i pogramy razem ze wszystkimi....Dozobaczenia za rok :D :) :) :) :) :D :D
 
Janek Engel 
Administrator


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 700
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-03-26, 18:19   Fotki

Teraz i ja dorzuci?em swe fotki... Wy?ama?em si? -> s? w Albumie... :)
_________________
"Nie s?d?cie, a nie b?dziecie s?dzeni; nie pot?piajcie, a nie b?dziecie pot?pieni; odpuszczajcie, a b?dzie wam odpuszczone. Odmierz? wam bowiem tak? miar?, jak? wy mierzycie" ?k 6, 37-38
 
myslo_manka:) 


Dołączyła: 19 Mar 2007
Posty: 1
Skąd: Otwock
Wysłany: 2007-03-26, 19:04   

Oj ludzie nawet nie wiecie jak bardzo nie moge doczeka? si? ju? sierpnia!!! Jak?e mi?e zako?czenie wakacji nas czeka :) Mam nadziej? ?e poajwi? si? wszyscy forumowicze :P Pozdrwiam wszytskich baaaardzo ciep?o i 3majcie si? wszyscy :)
_________________
Ju? teraz wiem, wszystko trwa dopóki sam tego chcesz...
 
 
 
jolalinek 


Dołączyła: 03 Mar 2007
Posty: 210
Skąd: Opole
Wysłany: 2007-04-29, 21:34   Cz?stochowa.

Ach, ja by?am po raz drugi na czuwaniu Szensztatu w Cz?stochowie, w tym roku szczególnie w scholi.
Do dnia, a raczej wieczora czuwania nie wiadomo by?o czy pojad?, bo mia?am w tym dniu Bierzmowanie. Alexya by?a moim ?wiadkiem i by? to taki wielki dzie?...
Nie zapisa?am si? wcze?niej, bo nie zd??y?abym na autobus-rozpocz?cie Mszy o godz.18.00.
Nie przypuszcza?am, ?e Ola kochana zoorganizuje transport i dopiero wieczorem okaza?o si?, ?e jest miejsce w drodze powrotnej :) . Rado?? w sercu, u?miech na twarzy. I dojecha?am z ks.Danielem Le?niakiem, z Ol?.
Szczególne b?ogos?awie?stwo od Ducha ?wi?tego jak i od Maryi...
Jeden z najwa?niejszych dni w moim ?yciu.
Tego nie da si? opisa?, mo?e kiedy? b?d? mia?a przyjemno?? przedstawi? to w formie ?wiadectwa...
Mog? napisa? tylko tyle, ?e nigdy przedtem nie czu?am tak bliskiej obecno?ci Maryi, Ducha ?wi?tego, wogóle Boga w Trzech Osobach i oczywi?cie mojej kochanej ?wi?tej, której imi? otrzyma?am tego dnia-?w.Joanny Beretty Molli, przecie? w Cz?stochowie s? Jej relikwie...
To by?a strasznie wielka ?aska od Boga, tak to przyjmuje i wierz? g??boko, ?e tak jest przecie? nie da?o si? wi?cej po??czy? i jeszcze po??czy? to w tym wyj?tkowym dniu.
Tak wi?c tyle mog? tylko napisa?...
Dzi?kuj? tym, którzy przeczytali moj? wypowid?,
pozdrawiam :) ;) :D :P

Duch.jpg
Plik ściągnięto 4228 raz(y) 2,01 KB

_________________
Jola,
"Pozna?am, ?e wszystko co czyni Bóg na wieki b?dzie trwa?o"
 
 
Mamisia 
To ja ;)


Dołączyła: 13 Lis 2006
Posty: 628
Skąd: Józefów/Bydgoszcz
Wysłany: 2007-05-18, 18:08   

Wydawa?o mi si?, ?e te zdj?cia z DSMu s? troch? bardzo spó?nione, ale nie wiem jak okre?li? te ;)
Mo?na tutaj obejrze? troch? zdj?? z wyjazdu na Jasn? Gór? ;)

http://picasaweb.google.p...key=idpZDY_ULf0
_________________
Ka?dy z nas jest Anio?em z jednym skrzyd?em. Je?li chcemy pofrun??, musimy mocno si? obj?? ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo