Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Karnawa? w Bydgoszczy (prawie jak w Rio)
Autor Wiadomość
pakmen 


Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 459
Skąd: Brzoza / Toru?
Wysłany: 2007-02-05, 21:54   

Janek Engel napisał/a:
Osobom bez przebrania nie zamkniemy drzwi przed nosem, jednak jak s?dz? b?d? si? czuli nieco dziwnie

Mi?o ?e nie bedziecie zamyka? drzwi przed ubranymi normalnie :D Ale mimo wszystko w obawie przed czuciem si? "dziwnie" nie b?dzie mne na 2 sobocie. Mi?ej zabawy - czekam na zdj?cia i relacje ;)
_________________
"?eby co? si? zdarzy?o, ?eby mog?o si? zdarzy?... trzeba marzy?" J.Kofta
 
Janek Engel 
Administrator


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 700
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-02-05, 23:57   

Aniu, na Nabo?e?stwie Zawierzenia i Mszy ?wi?tej nie trzeba by? przebranym ;)
_________________
"Nie s?d?cie, a nie b?dziecie s?dzeni; nie pot?piajcie, a nie b?dziecie pot?pieni; odpuszczajcie, a b?dzie wam odpuszczone. Odmierz? wam bowiem tak? miar?, jak? wy mierzycie" ?k 6, 37-38
 
pakmen 


Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 459
Skąd: Brzoza / Toru?
Wysłany: 2007-02-06, 00:07   

Z tymi strojami to ?artowa?am, ale na 2 sobocie niestety i tak mnie nie b?dzie :( Niedawno dowiedzia?am si?, ?e mój wujek ma udar mózgu i w weekend jad? z rodzicami go odwiedzi?, wiec niestety si? nie rozdwoj? :( Ale za to na 90% b?d? (od soboty) na skupieniu m?odzie?y pod koniec lutego ;)
_________________
"?eby co? si? zdarzy?o, ?eby mog?o si? zdarzy?... trzeba marzy?" J.Kofta
 
CzerwonyMag 
Arek G?odek


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 195
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-02-08, 12:51   

S.M.Edyta napisał/a:
Arek co ja s?ysz? nie b?dzie Ciebie na balu? Ja my?la?am, ?e b?dziesz mia? najpi?kniejsze przebranie, nawet mo?na si? zg?asza? do Ciebie je?li Kto? mia?by problem z wynalezieniem stroju?!

Ja te? jestem tym za?amany... Chcia?em mie? taki pi?kny strój... Od razu bym go zlicytowa?, a tak... No, ale kto wie czy moja Madzia w nim nie pójdzie ;) No nic... Takie ?ycie... Mam nadziej?, ?e jeszcze kiedy? zrobimy cosik podobnego niekoniecznie w karnawale ;)

A przy okazji... Je?eli moja Madzia przyjdzie w stroju stworzonym przeze mnie informuj? wszem i wobec, i? wystawiam go na licytacj?. Mo?e komu? si? spodoba i b?dzie chcia? go mie?, a przy okazji pomo?e Julinkowi :)
_________________
Ja ta?cz?, a niebo, niebo gra!
 
 
Mamisia 
To ja ;)


Dołączyła: 13 Lis 2006
Posty: 628
Skąd: Józefów/Bydgoszcz
Wysłany: 2007-02-09, 21:37   

Bardzo mi przykro, ale niestety nie b?dzie mnie jutro z Wami.
Chcia?am ?yczy? wszystkim udanej zabawy.
:wkr?gu: :100lat: :festyn: :kapela: :ta?czy: :gitara:
_________________
Ka?dy z nas jest Anio?em z jednym skrzyd?em. Je?li chcemy pofrun??, musimy mocno si? obj?? ;)
 
 
Anna Kornelia 


Dołączyła: 02 Sty 2007
Posty: 26
Skąd: Gród nad Brd?
Wysłany: 2007-02-11, 12:09   

No i po zabawie!!

Ludkowie kochani, chcia?abym serdecznie podzi?kowa? za wczorajsz? imprez?, tym wszystkim wytrwa?ym, którzy pomimo przeszkód, zm?czenia i (ob)sesji dotarli wczoraj na Piaski.

Zabawa by?a z przys?owiowym jajem, stroje zapiera?y dech w piersiach (os?ab?am z wra?enia przy ?onie Lota i Morzu Czerwonym - BRAWO DZIEWUSZKI!!) a i zbiórka na Julk? uda?a si? nadspodziewanie dobrze :mrgreen: - równie? dzi?ki wsparciu kursu ósmego ;) któremu tak?e serdecznie dzi?kujemy!! :respect:

hmm... szkoda jedynie, ?e tak niewiele osób dotar?o (ok 20?), ale nad tym jeszcze widocznie musimy popracowa? :P !! czekam na zdj?cia w albumie, mam nadziej?, ?e si? rych?o uka??!! :foto:

a tak w skrócie:

m.in.

-by? poci?g: :festyn: -by?o kó?eczko: :wkr?gu: -to równie? by?o : :ta?czy: -anio?ek si? pojawi?: :anio?ek:
- balony i tr?bki dotar?y: :100lat: podobnie jak s. Edyta, której moglismy chóralnie sto lat od?piewa?... :urodziny:
_________________
Sztuka przynosi nam dowód, ?e istnieje co? innego ni? nico?? / Proust
 
 
Magda M. 


Dołączyła: 05 Sty 2007
Posty: 121
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-02-11, 18:23   

Szkoda tylko, ?e tak krótko trwa? ten bal... Nawet nie zd??y?am si? rozkr?ci? :| ale có?... si?a wy?sza... No i nie wypali?o kilka punktów programu... Po cichu wci?? jednak licz? na konkurs na najlepszy strój ;) mo?e w formie ankiety? Co wy na to? :D
_________________
"Wszystko mog? w tym, który mnie umacnia" <Flp4,13>
 
 
Janek Engel 
Administrator


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 700
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-02-11, 21:53   

Fakt - impreza nie potrwa?a tak d?ugo jak sylwek ;) Równie? kilka wzgl?dów organizacyjnych stan??o na przeszkodzie do przeprowadzenia imprezy niczym z Rio ;) . I nie mam tu na my?li obecno?ci rodzinek, które w kilku momentach w??czy?y si? w zabaw?, za co równie? wielkie dzi?ki :D
Kilka punktów niestety rzeczywi?cie wypad?o z programu, jednak co si? odwlecze... ;) to nie utonie :P
Pomimo powy?szych trudno?ci impreza by?a naprawd? udana i nie pozostaje nam nic innego, jak ?yczy? sobie wzajemnie kolejnych równie owocnych inicjatyw :b?ysk:

Konkurs na przebranie jak najbardziej mo?na przeprowadzi? na zasadzie ankiety :) Wystarczy za?o?y? temat z ankiet? (nie jest to zarezerwowane tylko dla Obs?ugi - ka?dy z u?ytkowników mo?e to robi? ;) )
A je?li kto? nie widzia? jeszcze naszych przebra?, to zapraszamy do Albumu - pierwsze fotki ju? si? pojawi?y, pewnie dojd? tak?e nast?pne ;)
_________________
"Nie s?d?cie, a nie b?dziecie s?dzeni; nie pot?piajcie, a nie b?dziecie pot?pieni; odpuszczajcie, a b?dzie wam odpuszczone. Odmierz? wam bowiem tak? miar?, jak? wy mierzycie" ?k 6, 37-38
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo