Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: krzemo
2009-03-08, 13:14
Witamy!
Autor Wiadomość
o. Mirek 


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1
Skąd: Józefów
Wysłany: 2006-09-18, 21:44   o. Mirek melduje si? na forum

Witam foruj?cych, teraz i ze mn? ;)
 
Janek Engel 
Administrator


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 700
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-09-18, 21:54   Meldunek przyjety ;)

Witamy serdecznie ojca Mirka :!: Cieszymy si? z Ojca obecno?ci posród nas... Jest Ojciec pierwszym ojcem, który zdecydowa? si? odezwa? :D Mamy nadziej?, ze nied?ugo pozostali ojcowie równie? sie przy??cz?, a takze na owocne dyskusje z Ojca udzia?em. :D
 
indi 


Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 85
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2006-09-18, 22:01   

Witamy serdecznie Ojca Miros?awa.Hura ,hura.Rokitnica pozdrawia Ojca.Cieszymy si? :wkr?gu: i modlimy o rych?e wspólne spotkanie.Nos cum prole pia...... :hej:
 
Przemek Skapski 


Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 30
Skąd: Józefów
Wysłany: 2007-01-17, 10:25   WITAJ MATEUSZU

Witamy na naszych szensztackich stronach kleryka II roku Seminarium Deicezji Warszawsko - Praskiej. Mateusza znam, bo mamy przyjemno?c studiowa? razem.

Witamy i zapraszamy do aktywno?ci

PS. Mateusz ?wietnie spiewa, z metafizyki bije wszystkich, sumiennie zakuwa do ka?dego egzaminu i imponuje wszystkim moc? swego intelektu. :) ahoj !
_________________
My dla Szensztatu, Szensztat dla Ko?cio?a
 
kl.mateusz 

Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 4
Skąd: Po?wi?tne
Wysłany: 2007-01-17, 10:33   

Laudetur Iesus Christus!

witam wszystkich u?ytkowników forum szensztackiego. Jestem klerykiem Seminarium Diecezji Warszawsko Praskiej. Zapisa?em si? do grona, bo w ostatnie wakacje z ?aski Bo?ej mia?em przyjemno?c spotka? si? z przedstawicielami Szensztatu. By?em w Sopocie gdzie mieszka?em przy parafi po wezwaniem Zes?ania Ducha ?wi?tego i tam spotka?em Przemka, z którym studiuj? :-) Potem równie? w wakacje by?em w Zakopanem, gdzie nocowa?em u sióstr szensztackich niedaleko Ko?cio?a na Krzeptówkach. Nie pami?tam jak si? ta ulica nazywa?a :-( Ale có?.
Mam nadziej?, ?e poznam tu ciekawych ludzi, którzy z rado?ci? pragn? dzieli? si? do?wiadczeniem Pana Boga w ich ?yciu.
Pozdrawiam wszystkich ;)
Z Panem Bogiem
_________________
"Ja jestem z tob? i b?d? Ci? strzeg? gdziekolwiek si? udasz" Rdz 18,25
 
 
CzerwonyMag 
Arek G?odek


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 195
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-17, 15:11   Witamy!

No witamy kolejnego kleryka w?ród nas! No i mi?o s?ysze?, ?e sie bywa?o w Zakopcu u sióstr ;) Pewnie nie jeden forumowicz mo?e si? tym poszyczyci?... Pi?kne miejsce, pi?kne siostry (oczywi?ci pi?kne wewn?trznie ;) )... Ech...
_________________
Ja ta?cz?, a niebo, niebo gra!
 
 
qkiz 


Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 596
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-17, 17:37   Re: Witamy!

Ale co by nie mówi? - WITAM kolejnego kleryka w naszym gronie forumowiczów :)

Krzemo EDIT: Usun??em SPAM z Twojego postu
_________________
Z setek tysi?cy ró?nych Syrenek sk?ada si? jedn? Wielk? Syren?. Syrena Matka, która rodzi si? z w?asnych dzieci. Syreny, które swojej sprawno?ci nie zawdzi?czaj? ju? dzi? fabryce i sk?adaj? si? z innych, poprzednich dawców detali...

:D

WOLNO??, W?ASNO??, SPRAWIEDLIWO??! UPR!!!
Ostatnio zmieniony przez krzemo 2007-01-19, 17:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-01-20, 11:16   

Witamy w gronie Forumowiczów s.M. Edyt? i mamy nadziej?, ?e za Siostry przyk?adem przyb?d? kolejne Siostry Szensztackie :)
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
CzerwonyMag 
Arek G?odek


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 195
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-05-20, 13:31   

Cze?? tygryski ;) Kiedy po raz ostatni wita?em si? z Wami na forum to znikn??em na ?adne kilka miesi?cy ;) No, ale tym razem mam zamiar posiedzie? nieco d?u?ej :P I hope so... Sk?oni?o mnie do tego pewne zdarzenie... Kiedy to szensztat pojawi? si? u mnie w pracy... Mo?e kiedy? opisz? szczegó?y... Albo zrobi to za mnie pewna A?ka ;)
_________________
Ja ta?cz?, a niebo, niebo gra!
 
 
qkiz 


Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 596
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-05-20, 19:43   

Niektórzy ju? znaj? owe szczegó?y... :p
_________________
Z setek tysi?cy ró?nych Syrenek sk?ada si? jedn? Wielk? Syren?. Syrena Matka, która rodzi si? z w?asnych dzieci. Syreny, które swojej sprawno?ci nie zawdzi?czaj? ju? dzi? fabryce i sk?adaj? si? z innych, poprzednich dawców detali...

:D

WOLNO??, W?ASNO??, SPRAWIEDLIWO??! UPR!!!
 
 
asia 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 52
Skąd: Józefów
Wysłany: 2007-05-20, 21:33   

Oj, S?awek S?awek, ludku mój drogi, wszystko ju? musia?e? wygada?:p ;) <?artuj? oczywi?cie>
Ale chyba szczegó?y pozostawimy Czarodziejowi, mo?e kiedy? opowie.
A ja nie mog? si? nadziwi?, jaki ten ?wiat ma?y! :)
_________________
Jak dziecko..;) /ma?a
 
 
Janek Engel 
Administrator


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 700
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-05-21, 10:38   

Ostatnio mam podobne odczucia ;) Spotykam ludzi niewidzianych od lat w najmniej oczekiwanych miejscach :D
_________________
"Nie s?d?cie, a nie b?dziecie s?dzeni; nie pot?piajcie, a nie b?dziecie pot?pieni; odpuszczajcie, a b?dzie wam odpuszczone. Odmierz? wam bowiem tak? miar?, jak? wy mierzycie" ?k 6, 37-38
 
Anna Kornelia 


Dołączyła: 02 Sty 2007
Posty: 26
Skąd: Gród nad Brd?
Wysłany: 2007-05-21, 16:14   

te? co? o tym wiem ;) // prawda Brzósko?? :mrgreen:
_________________
Sztuka przynosi nam dowód, ?e istnieje co? innego ni? nico?? / Proust
 
 
Bernadeta 
Mamusia Tymusia


Dołączyła: 17 Sie 2007
Posty: 42
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-08-20, 17:06   Re: Witamy!

krzemo napisał/a:
Serdecznie witamy na nowym forum!
Chwilami bali?my si?, ?e forum nigdy ju? nie powstanie, ale dzi?ki Waszym modlitwom i szerokiemu wsparciu dzi? oddajemy forum do u?ytku :)

?ukaszu i Grzegorzu ciesz? si? ?e wpadli?cie na pomys? szensztackiego forum, bo to pewnie wasza zas?uga, ?e moge tu dzi? klika?. ?ukasz dzi?ki za link do zdj?? z dnia dziecka s? super. I bardzo si? ciesz? ?e znalaz?am gdzie? w g?szczu internetowych stron nasze szensztackie forum. Super dzi?kuj?.
Chcia?abym si? z wami wszystkimi przewita? indywidualnie jednak musia?abym si? przy tym naklika? gdyz jest was tu tak wiele.
Dla tych którzy mnie nie znaja b?dz nie pami?taj?:
- Pierwszy kontakt z Szensztatem mia?am w 1992r na Górze Che?mskiej, nie wiedzia?am wtedy jeszcze co to dok?adnie jest by?o sobie sanktuarium i siostry.
- Pó?niej ze starsz? siostr? zacz??y?my je?dzi? do Gniezna na rekolekcje,
- Gdy zacz??am technikum rozpocz??am te? ucz?szcza? na spotkamia z s.M. Rozali? i s.M.Benedykt? pozdrawiam.
- 29.06.1999 roku zawar?am Przymierze Mi?o?ci w Prasanktuarium w Szensztat.
Do 2002 roku aktywnie uczestniczy?am w ?yciu wspólnoty. Teraz jestem raczej ju? tylko sympatyczk? cho? nie ukrywam ?e chcia?abym znów czuc si? cz??ci? wspólnoty jednak nie bardzo wiem jak to zrobi?.
Teraz jestem na rlopie wychowawczym i opiekuje si? moim synkiem. W miedzyczasie prowadze mu internetowy pami?tnik. Serdecznie zapraszam.
Dzi?kuj? Wszystkim, którzy stworzyli to forum. Bóg zap?a?.

Obraz 0812.jpg
Oto mój synek Tymoteusz.
Plik ściągnięto 330 raz(y) 162,5 KB

_________________
www.tymoteusz.synek.pl
Oto adres pami?tnika mojego synka. Serdecznie zapraszam.
 
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-08-20, 23:03   

Bernadeta napisał/a:
?ukaszu i Grzegorzu ciesz? si? ?e wpadli?cie na pomys? szensztackiego forum, bo to pewnie wasza zas?uga, ?e moge tu dzi? klika?.

Zas?uga to zdecydowanie nie nasza, a MTA my jako marne narz?dzia tylko troch? si? do tego przyczynili?my, poza tym my tylko otworzyli?my Forum, ale to Wy je tworzycie :!:

Ciesz? si?, ?e do??czy?a? do nas i mam nadziej?, ?e b?dziesz tu regularnie zagl?da? :)
P.S. Pozdrowienia dla Tymoteusza, czekamy na dzie? gdy b?dzie mia? swoje konto na Forum ;)
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo