Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Czuwanie na Jasnej Górze AD 2010
Autor Wiadomość
CzerwonyMag 
Arek G?odek


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 195
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2010-03-14, 19:50   Czuwanie na Jasnej Górze AD 2010

Ju? po...

Jak co roku by?o rewelacyjnie. Kilka fotek uda?o mi si? zrobi? niestety ca?a masa nie wysz?a ale co zauwa?y?em dopiero po ;( Jak tylko je jako? oprawi? to oczywi?cie wrzuc? je do naszej galerii.

Dzi?kuj? wszystkim, którzy byli. Pozdrawiam moje ulubione "babcie z Gdyni" (one b?d? wiedzia?y o co biega ;) ) Ciesz? si?, ?e m?odzie?, mimo pokoleniowych zmian personalnych nadal licznie pojawia si? w Cz?stochowie. M?odzi jeste?my przysz?o?ci? szensztatu!

Prosz? kogo? kto ma jakie? zapiski o jak?? relacj? z prawdziwego zdarzenia, bo moja jest generalnie denna :P
_________________
Ja ta?cz?, a niebo, niebo gra!
 
 
takpoprostu 
Zjadacz kotów

Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 75
Skąd: Grudzi?dz
Wysłany: 2010-03-14, 21:07   

Mi te? si? bardzo podoba?o. Co roku jest inaczej - ciekawiej. Mi?o zobaczy? znajomych (w tym roku wi?kszo?? si? zjawi?a) :)

Pozdrawiam i do zobaczenia ;)
_________________
Podpis
 
 
rEwelka0805 


Dołączyła: 05 Mar 2008
Posty: 293
Skąd: Go?cino/Koszalin
Wysłany: 2010-03-19, 19:04   

Dla mnie czuwanie w tym roku by?o wielk? ?ask? Bo??, mia?o mnie nie by?
(Arku wiesz dlaczego :P )
ciesz? si? bardzo ?e moglam poraz kolejny spotka? si? ze wszystkimi znajomymi :) tego czasu niestety by?o za ma?o ?eby móc porozmawia? z ka?dym :/ , b?dzie trzeba chyba zrobi? d?o?sz? przerw?, oczywi?cie nie rezygnuj?c z niczego.
Bardzo mi si? podoba?a konferencja ks.Romanika(bez skojarze? :P ) o kap?a?stwie Ojca Za?o?yciela, g??bokie by?y te? ?wiadectwa, ale najpi?kniejsze wspomnienia mam z Adoracji, jednak nie ma nic pi?kniejszego ni? spotkanie z Chrystusem twarz? w Twarz.Szkoda tylko, ?e Adoracja by?a tak krótko...

A i jeszcze jedno, ciesz? si? ogromnie ?e znów by?am tak blisko Jasnogórsiej Pani ;)
Pozdrowienia dla wspanialej shcoli s.Michaliny :* i wszystkich czuwaj?cych...
_________________
Mario , b?d? Ci ?piewa? piosnk? tak? najprostsz? , chwal?c Ci? za to co dajesz wszystkim z wielk? Mi?o?ci?.
 
 
Janek Engel 
Administrator


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 700
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2010-03-31, 13:53   

Mi niestety nie by?o dane w tym roku uczestniczy? w Czuwaniu na Jasnej Górze... Niestety obowi?zki zawodowe - nocna inwentaryzacja okaza?y si? silniejsze...
Tym niemniej wysz?o do?? opatrzno?ciowo, mianowicie nast?pnego dnia, za?apa?em si? na Msz? rekolekcyjn? w zaprzyja?nionym Duszpasterstwie Akademickim. Uzyska?em w czasie tych rekolekcji kilka odpowiedzi na bardzo nurtuj?ce mnie w ostatnich miesi?cach pytania... By?y one równie? dla mnie umocnieniem w podj?tym niedawno na nowo postanowieniu szczegó?owym. A ju? jutro zamierzam pój?? dalej! Czas podj?? na nowo tak?e Duchowy Porz?dek Dnia! Trzymajcie kciuki na ró?a?cu, ?eby tym razem si? uda?o.
Tymczasem pozdrawiam tych, którzy byli na Czuwaniu i tych, którym dotrze? do Tronu Matki nie by?o dane. Wierz?, ?e Mate?ka postara si? o owoce tak?e i dla Was :!:
_________________
"Nie s?d?cie, a nie b?dziecie s?dzeni; nie pot?piajcie, a nie b?dziecie pot?pieni; odpuszczajcie, a b?dzie wam odpuszczone. Odmierz? wam bowiem tak? miar?, jak? wy mierzycie" ?k 6, 37-38
 
izolda0401 


Dołączyła: 30 Mar 2008
Posty: 66
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2010-04-06, 15:37   

ja przezylam te czuwanie bardzo mocno bo byla moja mlodsza siostrzyczka mialam do wyboru albo szensztackie czuwabie albo z maturzystami i wybralam szensztackie ja rowniez spotkalam wiele znajomych twarzy dziekuje za kazde slowo do mnie skierowane :)
_________________
nie chce isc z przodu bo nie znam drogi nie chce isc za toba bo nie nadarze ale chce isc kolo ciebie i w razie czego opszec sie o twoje ramie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo