Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
I spotkanie Szensztackiej M?odzie?y M?skiej w Koszalinie
Autor Wiadomość
Maciek-F 


Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 63
Skąd: Bia?ogard
Wysłany: 2009-10-23, 10:40   I spotkanie Szensztackiej M?odzie?y M?skiej w Koszalinie

Moi Drodzy :mrgreen:

Z racji tego, ?e nasza Diecezja zakwita w nowe osoby w ruchu Szensztackim, tworzymy pierwsz? po wielu latach grup? starsz? szensztackiej m?odzie?y m?skiej w diecezji koszali?sko-ko?obrzeskiej. Czy Nudzisz si? w Ko?ciele? Czy brakuje Ci czego? w Twojej wierze? A mo?e Chcia?by? pog??bi? swoj? wiar?, ale nie wiesz jak? Odpowiedzi na wszystkie pytania Mo?esz znale?? w naszym ruchu. Je?eli Chcesz si? przekona?, ?e wiara mo?e by? ciekawa, ludzie w naszym kr?gu s? luzakami jak ma?o kto, i ?e s? ró?ne alternatywy ?ycia, z?ap kontakt z nami i Wpadnij na pierwsze spotkanie sam lub z koleg?/kolegami, przyjacielem, bratem, kuzynem . Napisz do mnie maila angelus41@wp.pl , lub Zostaw wiadomo?? na gg: 8748674 , aby uzyska? wszelkie informacje na temat spotkania.

Czekam na ka?de zg?oszenie.


Z modlitw? Maciej :)

P.S.
Wiara te? mo?e by? COOL :mrgreen:

krzemo EDIT: poprawki merytoryczne
_________________
"Jeste? blisko mnie, a t?skni? za duchem Twym..."
 
 
rEwelka0805 


Dołączyła: 05 Mar 2008
Posty: 293
Skąd: Go?cino/Koszalin
Wysłany: 2009-10-29, 10:31   

?wietna reklama... :)
Brat i ilu ch?opaków przysz?o, podziel si? z nami wiadomo?ciami.. :)
_________________
Mario , b?d? Ci ?piewa? piosnk? tak? najprostsz? , chwal?c Ci? za to co dajesz wszystkim z wielk? Mi?o?ci?.
 
 
izolda0401 


Dołączyła: 30 Mar 2008
Posty: 66
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2009-11-13, 09:12   

maciek bardzo dobrze ze dzialacie bardzo ciesze sie tego ze chlopcy tez beda w szensztacie :)
_________________
nie chce isc z przodu bo nie znam drogi nie chce isc za toba bo nie nadarze ale chce isc kolo ciebie i w razie czego opszec sie o twoje ramie
 
 
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2009-11-13, 19:28   insynuacje?

Jak to te? :?: Od samego pocz?tku Szensztacka M?odzie? M?ska jest cz??ci? Szensztatu :!:

To od m?odych sodalisów wszystko si? zacz??o przed prawie stu laty...

W Polsce mieli?my okresy, w których nie byli?my mo?e zbyt liczni, ale nie ilo?? a jako?? si? liczy :)

Nie by?o, przynajmniej w ostatnich 25 latach, chwili, gdy SMM nie istnia?aby na polskiej ziemi... To, ?e w jaki? statystykach kongresowych zostali?my pomini?ci niczego nie dowodzi :!:


Przewodnicz?cy Rady Krajowej Szensztackiej M?odzie?y M?skiej
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
Maciek-F 


Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 63
Skąd: Bia?ogard
Wysłany: 2009-11-13, 20:22   

krzemo napisał/a:
Jak to te? Od samego pocz?tku Szensztacka M?odzie? M?ska jest cz??ci? Szensztatu

To od m?odych sodalisów wszystko si? zacz??o przed prawie stu laty...

W Polsce mieli?my okresy, w których nie byli?my mo?e zbyt liczni, ale nie ilo?? a jako?? si? liczy

Nie by?o, przynajmniej w ostatnich 25 latach, chwili, gdy SMM nie istnia?aby na polskiej ziemi... To, ?e w jaki? statystykach kongresowych zostali?my pomini?ci niczego nie dowodzi


Przewodnicz?cy Rady Krajowej Szensztackiej M?odzie?y M?skiej


Izie tu chodzi?o o to, ?e ch?opcy szensztaccy b?d? te? na pomorzu :b?ysk: Cieszy mnie to, ?e s? ch?tni, ale smuci mnie to, ?e s? przeciwni temu (np. Niektórzy cz?onkowie rodzin szensztackich).... no có?... ale nie poddajemy si? i dzia?amy dalej :)
_________________
"Jeste? blisko mnie, a t?skni? za duchem Twym..."
 
 
izolda0401 


Dołączyła: 30 Mar 2008
Posty: 66
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2009-11-22, 11:45   

po prostu trzeba zaufac i wszystko przemodlic jestem za i sama wlaczam sie w modlitwe
_________________
nie chce isc z przodu bo nie znam drogi nie chce isc za toba bo nie nadarze ale chce isc kolo ciebie i w razie czego opszec sie o twoje ramie
Ostatnio zmieniony przez izolda0401 2009-11-22, 11:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
izolda0401 


Dołączyła: 30 Mar 2008
Posty: 66
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2009-11-22, 11:46   

tak chodzi mi o to by u nas w diecezji tez byli
_________________
nie chce isc z przodu bo nie znam drogi nie chce isc za toba bo nie nadarze ale chce isc kolo ciebie i w razie czego opszec sie o twoje ramie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo