Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: krzemo
2009-03-08, 13:14
Kilka s?ów o sobie...
Autor Wiadomość
Kolesie 

Dołączyła: 26 Mar 2009
Posty: 20
Skąd: Bytom
Wysłany: 2009-03-27, 19:43   

CzerwonyMag napisał/a:
Dajcie si? pozna?, a mo?e nawet polubi?!


witamy:)Do?aczyli?my wczoraj.jeste?my ?wie?? rodzink? z grupy rokietnickiej:)swieza poniewaz przed 5 miesi?cami narodzi? si? nasz syn:) pierworodny.do grupy rodzin szensztackich nale?ymy od roku.i dobrze si? w niej czujemy:) pozdrawiamy wszystkich :> :> :>
_________________
wystarczy odrobina nadziei,pozytywne my?lenie wszystko odmieni...
 
AsiaN 


Dołączyła: 24 Mar 2009
Posty: 2
Skąd: Rac?awiczki/ Opole
Wysłany: 2009-03-27, 19:43   

No to w takim razie jestem Asia:D
Mieszkam w Rac?awiczkach:)

Jestem tu dzi?ki Pauli:)
W tym roku by?am po raz pierwszy na czuwaniu na Jasnej Górze:)
 
 
CzerwonyMag 
Arek G?odek


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 195
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2009-03-27, 21:18   

Oho! Po?udniowcy atakuj? forum! ?wietnie! Oby jak najd?u?ej :) Witam w imieniu w?asnym i pozosta?ych 367 u?ytkowników forum zapraszam do cz?stego pisania.
_________________
Ja ta?cz?, a niebo, niebo gra!
 
 
rEwelka0805 


Dołączyła: 05 Mar 2008
Posty: 293
Skąd: Go?cino/Koszalin
Wysłany: 2009-03-27, 21:36   

ja równie? wszystkich witam... :D
_________________
Mario , b?d? Ci ?piewa? piosnk? tak? najprostsz? , chwal?c Ci? za to co dajesz wszystkim z wielk? Mi?o?ci?.
 
 
czacza 


Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 2
Skąd: Otwock
Wysłany: 2009-04-20, 18:51   

Witam wszystkich bardzo serdecznie :) Chcia?oby si? powiedzie? Nos cum prole pia! Ale nie jestem jeszcze w szensztacie... :( Ze szczególnym naciskiem na "jeszcze" :)

Od czego by tu zacz??... zaczn? od pocz?tku :) Na chrzcie dano mi Daniel Piotr, ale od pewnego czasu utar?o si?, ?e jestem "czacza" :) Latek mi w tym roku wybije 18, i mimo tych 18 wiosen, które zostawi?em za sob?, z szensztatem zacz??em si? zapoznawa? dopiero w tym roku. Mimo, ?e od paru ?adnych lat jestem lektorem, to dopiero od ostatniego czuwania na Jasnej Górze (o którym te? nigdy nie wiedzia?em... wstyd...), zainteresowa?em si? szensztatem. Chocia?, czy s?owo "zainteresowa?em" jest tutaj odpowiednie? Nie wiem, w ka?dym razie co? poczu?em, i od pewnego czasu przymierza?em si? do zarejestrowania si? na forum szensztatu, ale ostatecznie dokona?em tego dopiero dzisiaj :) Lepiej pó?no ni? wcale :D

To ciekawe i pi?kne zarazem, bo nigdy w ?yciu nie cieszy?em si? tak bardzo z faktu, ?e zarejestrowa?em si? na forum... :) Móg?bym tutaj jeszcze d?ugo pisa?, ale jako, ?e mia?a to by? krótka notka przedstawiaj?ca moj? osob?, to chyba wskazane b?dzie, ?ebym zako?czy?, bo nie chcia?bym kogokolwiek u?pi? :P

Ale na koniec z racji tego, ?e w moim profilu tego nie zrobi?em, umieszcz? tutaj kilka moich zainteresowa?, tak dla formalno?ci, które jednak co nie co o mnie mo?e powiedz? :)
A wi?c zaczynamy :
- sport - w bardzo szerokim tego s?owa znaczeniu :)
- aktorstwo - gdybym dosta? si? do szko?y teatralnej... :)
- taniec towarzyski
- i wiele innych :)

Dzi?kuj? tutaj szczególnie Marysi, poprzez któr? Bóg da? mi okazj? zbli?y? si? do szensztatu :)
_________________
"Moim s?dzi? jest Bóg"
 
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2009-04-21, 06:55   

Witamy serdecznie :)
:fala:
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
Eagle 
Marysia Kwas


Dołączyła: 18 Mar 2007
Posty: 94
Skąd: Otwock :)
Wysłany: 2009-04-29, 21:45   

Czacza (cho? jak dla mnie "Rad" :P ) na forum! Co za mi?a niespodzianka :)
Witam Ci? serdecznie!!! :)
_________________
Ojcze, pozwól mi by? ofiar? Twojej MI?O?CI!
 
 
jagodka.z 

Dołączyła: 03 Maj 2009
Posty: 5
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2009-05-03, 15:40   

hej ;)
No to mo?e teraz ja- Mam 17 lat (nigdy mi to nie mo?e przej?c przez gard?o, za du?o! :P ), jestem z Koszalina i przygotowuj? si? do zawarcia Przymierza, co (je?li wszystko pójdzie dobrze) stanie si? na pielgrzymce do Szensztat w sierpniu ;)
Na Szensztat trafi?am serfuj?c po internecie, co bardzo lubi? ;) Tak znalaz?am siostr? Joann? i zapisa?am si? na rekolekcje, by?o to nieca?y rok temu.
A teraz wpad?am na pomys? napisania stronki wspólnoty naszych dziewczyn z Koszalina i tak sobie szukam informacji i trafi?am na to forum :)
Pozdrawiam :*
_________________
Nie p?acz, to tylko krzy?... Przecie? tak trzeba...
Nie dr?yj, to tylko Mi?o?c! Jak rana w przylepce chleba...
 
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2009-05-04, 08:12   

Witaj na forum :)

Mam nadziej?, ?e Ci si? u nas spodoba i b?dziesz naszym cz?stym go?ciem :)
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
jazgarowa 

Dołączyła: 02 Wrz 2008
Posty: 19
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2009-05-04, 11:55   

Jagódka zapraszamy równie? na stron? koszali?sk?. (www.szensztat.koszalin.pl) Jeste?my gotowi aby stworzy? pod stronk? dla dziewcz?t. Zreszt? na naszej stronie mo?esz przeczyta? wszystkie aktualne wiadomo?ci dotycz?ce ruchu w naszej diecezji. Strona jest wspó?redagowana przez jedn? z przedstawicielek dziewcz?t Al?.
_________________
KBJ
 
Podró?nik 

Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 4
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2009-05-05, 08:06   

Witaj Jagódko fajnie ?e jeste?, Koszalin pozdrawia :klaszcze: :hej: :hura:
_________________
Trzyma? si? blisko krzy?a!
 
jagodka.z 

Dołączyła: 03 Maj 2009
Posty: 5
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2009-05-05, 13:36   

Dzi?kuj? za mi?e przywitanie :)
Ok, wi?c zagadam do Ali. Rzeczywi?cie mo?e si? troch? pospieszy?am z t? stron?, ale ju? taka jest porywcza, staram si? nad tym panowac ;)
Ale i tak my?l?, ?e stronka dla samych naszych dziewczyn by si? nam przyda?a... Z koszali?skiej strony mo?naby zrobic przekierowanie :) Jak mi pozwolicie to si? tego podejm?... I prosz? o wszystkie mo?liwe materia?y ^^
_________________
Nie p?acz, to tylko krzy?... Przecie? tak trzeba...
Nie dr?yj, to tylko Mi?o?c! Jak rana w przylepce chleba...
 
rEwelka0805 


Dołączyła: 05 Mar 2008
Posty: 293
Skąd: Go?cino/Koszalin
Wysłany: 2009-05-06, 17:41   

Witaj Kochanie!!!
?wietnie ?e jeste? z nami na forum...co do stronki jestem jak najbardziej za ...ja mog? s?u?y? fotkami z ró?nych naszych imprez , skupie? rekolekcji..itp...my?l? ?e jak przyjedziesz do mnie (to ju? w sobote :hura: ) to pogadamy o tym... buziaki skarbe?ku...!!! :*
_________________
Mario , b?d? Ci ?piewa? piosnk? tak? najprostsz? , chwal?c Ci? za to co dajesz wszystkim z wielk? Mi?o?ci?.
 
 
Micha?_S?awno 

Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: S?awno
Wysłany: 2009-07-20, 04:04   

Witam. Ju? pi?ta rano a mnie co? chwyci?o na wspomnienia starych dobrych czasów.

Jestem Micha? mieszkam, urodzi?em si? w S?awnie. Tak, tak w S?awnie (pewnie teraz wszystkim sie przypomina ekipa 5 ch?opa z tego miasta :mrgreen: ). W Kolankowie swego czasu jak i Józefowie zwany by?em "Fazim".W Szensztat pozna?em dzi?ki koledze u którego odbywa?y si? spotkania w moim rodzinnym S?awnie. Wtedy to pozna?em najwi?kszego choleryka jakiego by?o dane mi pozna? o. Wojtka. W Szensztacie by?em aktywne kilka ?adnych lat. Zacz??o si? na zimowych rekolekcjach w Ustroniu Morskim jak dobrze pami?tam 1999 albo 2000. Potem nadesz?y pi?kne lata bodaj?e 4/5 wyjazdów do Kolankowa i równie? raz w Józefowie by?em. W ogóle wyjazd do Józefowa zapad? mi w pami?ci gdy? jechali?my ca?? noc poci?giem a ja oka nie zmru?y?em. A na miejscu w Józefowie równie? ca?y zie? nie spa?em i do dzi? dnia wydaje mi si? ?e ten dzien by? najd?u?szym w moim ?yciu. Z Józefowa kiedy tam by?em zapami?ta?em równie? jedn? istotn? rzecz znaczy si? piosenk? (osoby tam obecne pewnie wiedzie? b?d? o co chodzi):"Jeste?my Dominiki odstawiamy ró?ne triki ka?dego mato?a bierzemy do ko?cio?a ka?dego jelenia zabieramy do Sanktuarium jak nie pójdzie utopimy go w akwarium, Maryja i Bóg to bardzo wa?na sprawa nie przeginaj cz?owieku bo to nie jest zabawa je?li nie chcesz zbyt szybko w piachu wyl?dowa? to zacznij lepiej z nami o Maryi rapowa?" tak ten s?ynny kawa?ek przez grup? Dominików lecia? ;)
Jak ju? widzia?em wpisy niektórych pozdrawiam osoby które ja znam na 100% czyli Wojtka W. ze S?upska ( Ciekawe czy On pami?ta mnie?) Krzema (jak w poprzednim nawiasie) i Jacka z Józefowa.

Zainteresowania mam wszelakie. Szczególnie pi?ka no?na swego czasu gra?o si? w dru?ynie o du?o mówi?cej nazwie S?awa S?awno. Oprócz tego kabaret jest równie? moim hobby obecnie planuj? za?o?y? w?asny z grup? znajomych.
Obecnie jestem studentem który to zda? na trzeci rok Historii z Wos czyli b?d? nauczycielem. a i do dzisiaj gram w "Presi wice" gr? grupow? bo jest wspania?a tak samo jak "mafia" ;)

No có? tyle o mnie jak co? moich znajomych z Kolankowa (szczególnie) jak i z Józefowa którzy tutaj to forum odwiedzaj?, a mnie pami?taj? i chc? popisa? i powspomina? stare dobre czasy, to wysy?ajcie mi PW lub walcie bezpo?rednio na gg.

btw *S?awno a gdzie to le?y pytanie pad?o
* w po?owie drogi mi?dzy Koszalinem, a S?upskiem, Szczecinem a Gda?skiem, lub Berlinem a Kaliningradem odpowied? us?yszano
 
 
Kinga Emilia 

Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 9
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2010-06-01, 18:01   Witajcie !

Szczerze mówi?c zagl?dam tu ju? od d?u?szego czasu i czytam i czytam, a teraz patrze ?e forum nie umar?o i par? ludzi tu zagl?da wi?c co? o sobie napisze.

Jestem Kinga w szensztackiej m?odzie?y ?e?skiej dzia?am od oko?o dwóch lat.
Wraz z dziewczynami z którymi w pami?tnym dniu (9 grudnia 2007) zawar?am Przymierze Mi?o?ci staram si? aktywnie dzia?a? na Bydgoskich Piaskach (dla jasno?ci Piaski to dzielnica Bydgoszczy gdzie mie?ci si? sanktuarium).

D?ugie nocne rozmowy, d?ugie rozmowy, ?a?enie po lasach (polach i górkach), imprezy, poznawanie muzyki, czytanie ksi??ek, ambitne filmy, wystawy, Lednica - to tylko kilka rzeczy które lubi?.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo