Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
[Polska] Czuwanie na Jasnej Górze 21/22 marca 2009
Autor Wiadomość
Eagle 
Marysia Kwas


Dołączyła: 18 Mar 2007
Posty: 94
Skąd: Otwock :)
Wysłany: 2009-03-22, 23:22   [Polska] Czuwanie na Jasnej Górze 21/22 marca 2009

Kochani moi!
I znów trzeba b?dzie poczeka? rok.
S? takie rzeczy, którym po prostu nie trzeba komentowa?. My?l?, ?e i tak wszyscy wiemy co czuj? inni. Przecie? s?owa: "by?o wspaniale" nie obrazuj? tego, jak naprawd? by?o :)

Chcia?abym podzi?kowa? Wam wszystkim! Za Wasz? obecno??, za wszystkie u?ciski i u?miechy :)

* ca?emu autokarowi m?odzie?y z Owtocka, Ml?dza, Józefowa, Warszawy i okolic, których nie pami?tam. :) (Szczególnie Izie, Kasi - mojej Misiaczkowej ( :P ), dzielnej wspó?pasa?erki :) , Emilce, Agnieszce, Kubie, o. Romuladowi - Dzi?kuj? za to, ?e mog?am by? t? dobrze p?atn?, prywatn? sekretark? :P )
* s. Michalinie i ca?ej scholi :) Dzi?ki, ?e mog?am z Wami by? i dorzuca? d?wi?ki p?yn?ce z mojej buzi :D
* Dzi?kuj? za wszystki ?wiadectwa :) Bardzo g??bokie :)
* Dzi?kuj? Lenie, ?ukaszowi, Jankowi ("Przepraszam bardzo" :D ) , Ani (ciacho-rewelacja!), rEwelce i wszystkim, których mog?am u?cisn?? :) :) :)

Do zobaczenia wkrótce! Strze?cie si? - Zaprzyja?nione Dzieci Szensztatu s? wsz?dzie!:P :D :D
_________________
Ojcze, pozwól mi by? ofiar? Twojej MI?O?CI!
Ostatnio zmieniony przez krzemo 2009-03-27, 09:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
rEwelka0805 


Dołączyła: 05 Mar 2008
Posty: 293
Skąd: Go?cino/Koszalin
Wysłany: 2009-03-23, 13:56   

Ja równie? chcia?abym wszystkim podzi?kowa? zaczynaj?c od grupy Koszali?sko-ko?obrzeskiej, która musia?a ze mna wytrzyma? ca?e 10 godzin jazdy w jedn? i drug? stron? a ko?cz?c na wszystkich którzy s?uchali mojego ,, grania na bogosie" w Cz?stochowie....

Nie wiem jak to si? sta?o ale w tym roku by?am dopiero pierwszy raz...ale napewno nie ostatni..:D tak jak pisze moja Marysia s?owami nie da si? tego opisa?... :b?ysk:

Chc? jeszcze podzi?kowa?
- s.Michalinie i s.Natali za przyj?cie do zespo?u i zaufanie, ze nie rozwal? im bongosa... :mrgreen:
- ca?emu zespo?owi za wspólne modlenie si? pie?niami szczególnie:
- Marysi(mojej ?abce), Madzi(flet-spontan - Ty wiesz o co chodzi :lol: ), a z wokalu to Sandrze, Madzi, Justynie- dzi?ki ze chcia?y?cie podzieli? si? ze mn? mikrofonem wtedy kiedy pan z zachrystii powiedzia? ?e nie mo?na gra? na bongosie bo jakie? tam fale ?le oddzia?ywuja na obraz.. :) wielki buziak dla Was!!! :* :*
a na koniec podzi?kowanie kieruje dla p.Asystenta... :D :*

Mam nadziej? do zobaczenia z m?odzie?? na FM 2009 z pozosta?ymi mo?e na Triduum a jak nie wyjdzie to do zobaczenia za rok...!!!

P.S. A co z fotkami sa ju? jakie?....Olu tu wielki u?miech dla Ciebie jakby? mog?a mi je przys?a?... :D
Pozdrawiam wysztkich !!!!
_________________
Mario , b?d? Ci ?piewa? piosnk? tak? najprostsz? , chwal?c Ci? za to co dajesz wszystkim z wielk? Mi?o?ci?.
 
 
alexya 


Dołączyła: 03 Wrz 2006
Posty: 335
Skąd: Opole
Wysłany: 2009-03-23, 15:28   

rEwelka0805, u?miech pi?kny :D a zdj?cia jak ju? b?d? gotowe, by ujrze? ?wiat?o dzienne, to zamieszcz? link do albumu. Niestety chwil? musi to potrwa?, gdy? warunki fotograficzne s? trudne w kaplicy Claromontana, wi?c obróbka zdj?? trwa.... Po?wiczcie cnot? cierpliwo?ci :mrgreen:
_________________
OAMDG
 
rEwelka0805 


Dołączyła: 05 Mar 2008
Posty: 293
Skąd: Go?cino/Koszalin
Wysłany: 2009-03-23, 15:38   

alexya napisał/a:
Niestety chwil? musi to potrwa?,


Rozumiem...tak?e spokojnie poczekamy..a Tobie mi?ej pracy...!! :*
_________________
Mario , b?d? Ci ?piewa? piosnk? tak? najprostsz? , chwal?c Ci? za to co dajesz wszystkim z wielk? Mi?o?ci?.
 
 
Violetta 

Dołączyła: 30 Sie 2006
Posty: 467
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2009-03-23, 20:37   

Ja te? uwa?am, ?e by?o naprawd? SUPER!!! Nie wiem, co w tym spotkaniu szczególnego jest, ?e z roku na rok jest coraz wi?kszym do?wiadczeniem Boga, Maryi i Szensztatu. Dzi? nie wyobra?am sobie, ?eby czuwania jasnogórskiego nie by?o...
DO ZOBACZENIA ZA ROK!!!!
Marysiu, nie matrw si? to nied?ugo! Zacznij odlicza? czas do 13.03.2010 roku, a sama zobaczysz, jak to zleci...
rEwelka - Ty na tym bongosie naprawd? nie?le dawa?a?, nie wiem jaki to ma wp?yw na obraz, ale chwilami kolumny ca?e dr?a?y od d?wi?ków, które wydobywa?a? - by?o super!
Czekam cierpliwie na zdj?cia, które Ola teraz doprowadza do stanu, w którym b?dziemy mogli je obejrze?... i prze?y? to jeszcze raz.
Dzi?kuj? wszystkim za spotkanie u tronu naszej Królowej!
_________________
Bóg jest Ojcem, Bóg jest dobry i dobre jest wszystko, co On czyni.
 
rEwelka0805 


Dołączyła: 05 Mar 2008
Posty: 293
Skąd: Go?cino/Koszalin
Wysłany: 2009-03-24, 08:44   

Violetta napisał/a:
rEwelka - Ty na tym bongosie naprawd? nie?le dawa?a?, nie wiem jaki to ma wp?yw na obraz, ale chwilami kolumny ca?e dr?a?y od d?wi?ków, które wydobywa?a? - by?o super!


widocznie troche za mocno skoro jak sama piszesz, ?e "kolumny dr?a?y", b?d? musia?a troszk? popracowa? nad t? gr?, ?ebym nie by?a znów na g??bok? wode rzucna, tak jak w Cz?stochowie->(scholka wie o co chodzi) :mrgreen: , tylko troszke jednak musze poczeka? i kupi? instrument...a mo?e kto wie, pojawi? si? z nim w Bydgoszczy na ,,Dniu Dziecka" na Piaskach... :oczko:
Pozdrawiam wszystkich!!! :*
_________________
Mario , b?d? Ci ?piewa? piosnk? tak? najprostsz? , chwal?c Ci? za to co dajesz wszystkim z wielk? Mi?o?ci?.
 
 
CzerwonyMag 
Arek G?odek


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 195
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2009-03-24, 16:00   

rEwelka0805 napisał/a:
a mo?e kto wie, pojawi? si? z nim w Bydgoszczy na ,,Dniu Dziecka" na Piaskach...


W imieniu Bydgoszczy serdecznie zapraszam :)

Co do samego czuwania... To by?o moje pierwsze w ?yciu czuwanie szensztackie na Jasnej Górze. Niby by?em w tym miejscu ju? kilka(na?cie?) razy to jeszcze tego nigdy tak nie prze?y?em jak podczas tej ca?ej soboty i odrobiny niedzieli. Niesamowita atmosfera, wyj?tkowi ludzie, zaskakuj?ce wydarzenia, kilogramy ?wietnych tekstów i tony przemy?le? z nich p?yn?cych. Jasna Góra na nowo pokaza?a mi si?? jak? daje modlitwa. Ech...

Po prostu brak s?ów, by opisa? to co si? tam dzia?o. Jedyne co mog? powiedzie? takiego bardziej na miejscu to proste: Dzi?kuj?. Wszystkim. Tym, którzy organizowali i którzy po prostu byli. Dzi?kuj? za Wasz? obecno?? i "do zo" za rok :)
_________________
Ja ta?cz?, a niebo, niebo gra!
 
 
AsiaN 


Dołączyła: 24 Mar 2009
Posty: 2
Skąd: Rac?awiczki/ Opole
Wysłany: 2009-03-24, 17:38   

To by?o prze?ycie nie do opisania....
By? tak blisko naszej Matuchny...

Serdecznie chc? podzi?kowa? przede wszystkim Pauli, która mnie zaprosi?a:)
Gdyby nie ona nigdy bym nie prze?y?a tak wspania?ej nocy:)

Dzi?kuj? wszystkim!!:)

Pozna?am tylu nowych cudownych ludzi:)

Mam nadziej?, ?e do zobaczenia najpó?niej za rok:):*
 
 
Eagle 
Marysia Kwas


Dołączyła: 18 Mar 2007
Posty: 94
Skąd: Otwock :)
Wysłany: 2009-03-24, 18:32   

CzerwonyMag napisał/a:

W imieniu Bydgoszczy serdecznie zapraszam :)


wszystkich zapraszasz? :D
_________________
Ojcze, pozwól mi by? ofiar? Twojej MI?O?CI!
 
 
Violetta 

Dołączyła: 30 Sie 2006
Posty: 467
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2009-03-24, 19:10   

Oczywi?cie, ?e tak! Na Dzie? Dziecka przy Sanktuarium Zawierzenia zapraszamy wszystkich ch?tnych do stworzenia dzieciom mo?liwo?ci zabawy, a przy okazji do dobrej zabawy dla ka?dego z nas.
W ubieg?ym roku np. mia?am okazj? sprzedawa? losy na loteri? fantow?, a wi?c chodzi?am po?ród doros?ych i dzieci, zach?caj?c przy okazji do zabawy. Robi?am to po raz pierwszy, ale w tym roku chyba te? si? zg?osz?.
rEwelko! Jak po?wiczysz to na pewno b?dzie Ci jeszcze lepiej sz?o. A w Bydgoszczy impreza jest na dworzu, wi?c nie trzeba si? obawia?, ?e b?dzie za g?o?no.

To do zobaczenia...!!!
_________________
Bóg jest Ojcem, Bóg jest dobry i dobre jest wszystko, co On czyni.
 
Eagle 
Marysia Kwas


Dołączyła: 18 Mar 2007
Posty: 94
Skąd: Otwock :)
Wysłany: 2009-03-24, 19:45   

no to si? czuj? zaproszona :)

Violetta napisał/a:
To do zobaczenia...!!!

a jak?e :D
_________________
Ojcze, pozwól mi by? ofiar? Twojej MI?O?CI!
 
 
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2009-03-24, 20:17   

Dzi?kuj? wszystkich za obecno?? i za wspania?? atmosfer? jak? ka?dy z Was stworzy?...

Jednocze?nie zapraszam do aktywnego udzielania si? na forum by o?ywi? nasze wi?zi i by rozgorza?a dyskusja na wa?ne dla nas tematy...
Szczególnie zapraszam do dzia?u Nocne Polaków rozmowy Jest tam nawet Spamowisko na tematy, których nie macie odwagi otworzy? gdziekolwiek indziej :)
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
alexya 


Dołączyła: 03 Wrz 2006
Posty: 335
Skąd: Opole
Wysłany: 2009-03-24, 22:47   

Zatem niniejszym przedstawiamy (znaczy Renia & ja) kilka zdj?? z tegorocznego czuwania na Jasnej Górze:

Claromontana cz.1

Claromontana cz.2

pozdrawiamy i ?yczymy, by ten czas trwa?, owocowa? i przemienia?.... ;)
_________________
OAMDG
 
rEwelka0805 


Dołączyła: 05 Mar 2008
Posty: 293
Skąd: Go?cino/Koszalin
Wysłany: 2009-03-25, 10:35   

dzi?ki za zdj?cia nawet za?apa?am si? na 3 chyba..:D:D
Pozdrawiam!!!
_________________
Mario , b?d? Ci ?piewa? piosnk? tak? najprostsz? , chwal?c Ci? za to co dajesz wszystkim z wielk? Mi?o?ci?.
 
 
Maciek-F 


Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 63
Skąd: Bia?ogard
Wysłany: 2009-03-25, 13:10   

Ja równiez dzi?kuj? wszystkim za to czuwanie. dzi?kuje s. Michalinie, za to, ze poraz kolejny mog?em gra? z zespo?em :) POzdrawiam wszystkich
_________________
"Jeste? blisko mnie, a t?skni? za duchem Twym..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo