Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: krzemo
2009-03-09, 22:58
kabarety i dowcipy
Autor Wiadomość
Groszkowa 

Dołączyła: 14 Wrz 2007
Posty: 64
Skąd: Po?czyn Zdrój
Wysłany: 2009-03-03, 19:18   

:) No wiec:D
- Kim jest twój ojciec?
- W zasadzie to nie wiem, czasami my?l?, ?e jest ?lusarzem, a czasami, ?e ksi?gowym.
- Jak to?!
- No, bo wieczorami nó? ostrzy, a rano pieni?dze liczy.
_________________
Smieja sie ze mnie bo jestem INNA, a ja smieje sie z NICH bo sa tacy sami:P
 
Groszkowa 

Dołączyła: 14 Wrz 2007
Posty: 64
Skąd: Po?czyn Zdrój
Wysłany: 2009-03-03, 19:23   

Porcja tematów i zada? maturalnych:
J?zyk polski:

"Pan Tadeusz" jako utwór nie?miertelny. Opisz swój stosunek do literackiego arcydzie?a, wychodz?c od tezy, g?osz?cej ?e "There can be only one".

Matematyka:
Udowodnij, stosuj?c odpowiednie za?o?enia, w dowolnym zbiorze kwadratów mo?na wskaza? trójk?tny okr?g o co najmniej dwóch ?rodkach.

Biologia:
Na przyk?adzie kole?anki/kolegi przedstaw podstawowe funkcje uk?adu rozrodczego ssaków.

Historia:
Oce? wp?yw Andrzeja Leppera na ruchy narodowowyzwole?cze Mulatów w Polsce.

Geografia:
Wyka?, ?e najkrótsza droga prowadzona z Kaliningradu do Moskwy wiedzie przez polski korytarz tranzytowy i nie przechodzi przez Bia?oru? ani Litw?.

Chemia:
Za pomoc? dro?d?y, wody i cukru wyka? substytucyjno?? przemys?u monopolowego w Polsce. Uwaga: za?ó?, ?e przemys? winiarski i siarkowy s? komplementarne.

Fizyka:
Podaj przynajmniej dwa przyk?ady rozwi?za? dylatacji czasu w ?rodkowej europie (wskazówka: rozwa?ania rozpocznij od pokazania, ?e w Polsce jest mo?liwa praca 18 godzin na dob? przy zachowaniu 8 godzinnego odpoczynku)

Wiedza o spo?ecze?stwie:
Wyka?, na podstawie wybranych przyk?adów z ?ycia gospodarczego (powodzie, inwazja Talibów w Klewkach, samoistny opad radioaktywny ze z?ó? uranu w Górach Sowich), ?e Leszek Balcerowicz musi odej??.

Muzyka:
Udowodnij, ?e o ile za?piewanie przez Edyt? Górniak hymnu polskiego jest przest?pstwem (konstytucyjnie chroniona godno?? pie?ni pa?stwowej), to nie jest nim pijacki ryk kibiców w knajpie ani bzycznenie komórki Idea w wa?nych chwilach (np. gdy dzwoni Gruby albo Parówa).

W-F:
Opracuj metod? treningu pozwalaj?c? gra? w Mistrzostwach ?wiata dru?ynie pi?karskiej sk?adaj?cej si? jedynie z Jerzego Dudka (bramkarz) i Emmanuela Olisadebe (napastnik). Wskazówka: wyka? skuteczno?? metody gry z pomini?ciem drugiej linii. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Smieja sie ze mnie bo jestem INNA, a ja smieje sie z NICH bo sa tacy sami:P
 
Jagu? 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 117
Skąd: Tarczyn
Wysłany: 2010-03-31, 21:11   

Starsza pani przechodzi nieprawid?owo przez jezdni?.
Zauwa?y? to policjant, zagwizda? i krzyczy:
- Na zebry babciu, na zebry.
- Sam id? na ?ebry, ?achmyto jeden, ja mam rent?...

:mrgreen:
_________________
"Z kobietami ci??ko, ale bez nich jeszcze gorzej" ;)
 
 
pakmen 


Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 459
Skąd: Brzoza / Toru?
Wysłany: 2010-04-21, 23:47   

S?owa ?ywcem zaczerpni?te z tegorocznej wielkopostnej nauki rekolekcyjnej dla kobiet w mojej parafii:

Ostatnie zdanie w ma??e?stwie powinno zawsze nale?e? do m??czyzny...
... i powinno brzmie?: "Tak, Kochanie, zgadzam si? z Tob?, niech b?dzie jak zechcesz" ;)
_________________
"?eby co? si? zdarzy?o, ?eby mog?o si? zdarzy?... trzeba marzy?" J.Kofta
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo