Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Festiwal M?odzie?y - zapaleni ruszyli w ?wiat ;)
Autor Wiadomość
Megi1 


Dołączyła: 27 Lut 2008
Posty: 21
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-09-03, 18:06   

Nie ma mowy!!! :P teraz b?d? walczy? :)
_________________
"Upadaj?c i podnosz?c si? nauczy?am si? i?? pod gór?." ?w. Teresa z Avila
 
 
Alinka 


Dołączyła: 12 Lis 2006
Posty: 91
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-09-03, 18:07   

Niestety nie potrafi? wyrazi? s?owami jak pi?kny i wa?ny by? to dla mnie Festiwal... bardzo si? ciesz?, ?e mog?am spotka? wielu wspania?ych ludzi na których czeka?am z ut?sknieniem a? rok...i pozna? inne równie wspania?e osoby :-)
_________________
"Obiecuj tyle ile jeste? w stanie da?. I dawaj wi?cej ni? obieca?e?"
 
rEwelka0805 


Dołączyła: 05 Mar 2008
Posty: 293
Skąd: Go?cino/Koszalin
Wysłany: 2008-09-03, 18:40   

Zgadzam si? z wszystkimi wypowiedziami na temat festiwalu zarówno o konferencjach jak i o wspania?ej atmosferze ,która nie ukrywam by?a troszke gorsza od zesz?orocznej ale te? by?o wspaniale... dzi?ki Marysiu za fotki s? super (jak zawsze zreszt?). Dziekuje tak?e wspania?ej kapeli pod kierownictwem s.Michaliny, i wszystkim WAM dzi?ki, którym tren festiwal by? taki jaki by? :D :D :D :* :*
P.S.Do zobaczenia na FM 2009 :D
_________________
Mario , b?d? Ci ?piewa? piosnk? tak? najprostsz? , chwal?c Ci? za to co dajesz wszystkim z wielk? Mi?o?ci?.
 
 
Kasiula 


Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 42
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2008-09-03, 18:49   

Zaczn? od tego, ?e jeste?cie niesamowici, kochani, wspaniali itd. itd. Cho?bym nie wiem jak bardzo chcia?a nie wyra?? s?owami swojej wdzi?czno?ci za Wasz? obecno??.
Niezmiernie si? ciesz? i dzi?kuj? Bogu oraz MTA, ?e tym razem dane mi by?o uczestniczy? w FM. Owoce tego znacznie przekroczy?y moje oczekiwania.
Jeszcze raz dzi?ki wszystkim za obecno??, u?miech, dobre s?owo :)
_________________
Nosi?a? Tego, co ud?wign?? krzy?,
To w Twoim ?onie Bóg dzieckiem si? sta?,
Grzesznym pomagasz doj?? do nieba bram
Tobie Mario zawierzam si?...
 
 
Maciek-F 


Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 63
Skąd: Bia?ogard
Wysłany: 2008-09-03, 19:03   

Megi1 napisał/a:
Nie ma mowy!!! teraz b?d? walczy?
ha! nie dasz rady :D
ewelka0805, dzi?ki siostro za te ciep?e s?owa i przytulaki, kiedy by?o mi smutno :*
_________________
"Jeste? blisko mnie, a t?skni? za duchem Twym..."
 
 
Magda M. 


Dołączyła: 05 Sty 2007
Posty: 121
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-09-03, 19:09   

A tu jeszcze kilka moich fotek - mo?e kto? si? na nich odnajdzie ;) :
Zdj?cia FM 2008

no i filmiki - co prawda kiepskiej jako?ci - ale patrz?c na nie - mi?o si? wspomina minione chwile :mrgreen:
Filmiki FM 2008

Raz jeszcze - wielkie dzi?ki wszystkim za wszystko :klaszcze: :kwiatki: :klaszcze:
_________________
"Wszystko mog? w tym, który mnie umacnia" <Flp4,13>
 
 
rEwelka0805 


Dołączyła: 05 Mar 2008
Posty: 293
Skąd: Go?cino/Koszalin
Wysłany: 2008-09-03, 19:34   

Maciek-F, dzi?ki siostro za te ciep?e s?owa i przytulaki, kiedy by?o mi smutno
nie ma sprawy braciszku polecam si? na przysz?o?? ;)
i ja te? dodaje swoj? galeri? z FM2008 zapraszam do ogl?dania :D
oto link: http://picasaweb.google.p...walMOdzieY2008#
_________________
Mario , b?d? Ci ?piewa? piosnk? tak? najprostsz? , chwal?c Ci? za to co dajesz wszystkim z wielk? Mi?o?ci?.
 
 
ka_ma 


Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 12
Skąd: Józefów
Wysłany: 2008-09-04, 10:02   relacja

Janek Engel napisał/a:
P.S. Kto ch?tny do napisania relacji z Festiwalu? ;) Nie musi by? ani d?uga, ani szczegó?owa, zreszt? mo?e by? ich kilka ;) Zapraszamy odwa?nych ;)


Janku, sam si? prosi?e? – to teraz czytaj! :P

Jak co roku, Festiwal M?odzie?y Szensztackiej rozpocz?? si? w ostatni wakacyjny weekend. (o uczniach mówi?, nie o studentach;) ) Wszyscy ci, którzy zd??yli dojecha? na czas, zebrali si? w czwartek o godzinie 15. przed Sanktuarium Wierno?ci, aby zawierzy? ten czas Matce Bo?ej Trzykro? Przedziwnej. Ojciec Wojtek pob?ogos?awi? nas, i oficjalnie rozpocz?? si? FM ’08! Pisz? oficjalnie, gdy? nie wspomnia?am jeszcze, ?e ju? kilka dni przed naszym spotkaniem zebrali si? nieboj?cy si? ?adnej pracy dzielni wolontariusze, którzy ze ?piewem na ustach wykonywali wszystkie prace, od tych najbardziej prozaicznych (odpowiednie potraktowanie no?em buraków, ziemniaków itp.) po wielce skomplikowane (dobra, bez przyk?adu.. ;) )

My?l?, ?e opisywanie po kolei wszystkich punktów programu wraz z godzinami mija si? z celem, poniewa? program wisia? w dobrze widocznym miejscu. :) Tak wi?c ogranicz? si? do kilku uwag na temat naszego spotkania. Mo?e taka relacja b?dzie bardziej czytelna.

Moim zdaniem festiwal by?, i tu nie b?d? nic a nic oryginalna :) , po prostu SUPER :)
Wspania?a atmosfera. któr? stworzyli?my my wszyscy, sprawi?a, ?e chyba nikomu nie chcia?o si? wyje?d?a? ze ?widra.

By? czas na modlitw? i na swawole :P Podczas zaj?? stanowych odbywaj?cych si? w sobot? do po?udnia mogli?my bli?ej pozna? Za?o?yciela Ruchu – ojca Kentenicha. A tego samego dnia wieczorem wspólnie za?miewali?my si? na agapie.

Niezast?piona schola zawsze by?a gotowa gra? i ?piewa? najpi?kniejsze trele ;) Zaskakiwa?a nas urozmaiconym repertuarem: by?y wszystkim znane szensztackie hity oraz nowe, urzekaj?ce pie?ni tudzie? pioseneczki :) Oczywi?cie pierwsze skrzypce (czyt. gitar?) gra?a siostra Michalina.

I przede wszystkim ludzie, którzy swoj? niezwyk?a otwarto?ci? sprawiali, ?e nawzajem wymieniali?my si? u?miechami od rana do nocy :) Siostry i ojciec Wojciech – serdeczni i pomimo zm?czenia przygotowaniami zawsze gotowi pomóc.

Troch? ta relacja zmieni?a si? w opisanie wra?e?, ale to jest pierwsza próba, a humanistyczna r?ka s?ucha? mnie w ogóle nie chcia?a :D

Ciekawa jestem opinii innych na temat naszego FM...

Czekaj?c z niecierpliwo?ci? na spotkanie m?odzie?y w przysz?ym roku, cho? wiem, ?e do tego czasu jeszcze du?o wody up?ynie w polskiej królowej rzek,

POZDRAWIAM WSZYSTKICH! :)

P.S. ?eby nie by?o tak s?odko – festiwal ma pewien minus, który nie jest moim nowatorskim pomys?em i wiele osób to ju? zauwa?y?o. Otó? dni m?odzie?y trwaj? zdecydowanie za krótko! ;)
_________________
Spraw, aby ka?dy dzie? mia? szans? sta? si? najpi?kniejszym dniem twojego ?ycia.
 
Maciek-F 


Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 63
Skąd: Bia?ogard
Wysłany: 2008-09-04, 11:00   

ka_ma napisał/a:
P.S. ?eby nie by?o tak s?odko – festiwal ma pewien minus, który nie jest moim nowatorskim pomys?em i wiele osób to ju? zauwa?y?o. Otó? dni m?odzie?y trwaj? zdecydowanie za krótko!
Trzeba co? z tym zrobi? :P FM musi trwa? d?u?ej :)
ka_ma, fajnie, ?e jako pierwsza odwa?y?as si? napisac relacjo - wra?enia z FM '08 :) mysl?, ze teraz reszta nie b?dzie si? ba?a wypowiedzie? na temat fesiwalu :) pozdraiwam :)
_________________
"Jeste? blisko mnie, a t?skni? za duchem Twym..."
 
 
rEwelka0805 


Dołączyła: 05 Mar 2008
Posty: 293
Skąd: Go?cino/Koszalin
Wysłany: 2008-09-10, 17:03   

my?l? ?e pora na kilka wspomnie? z FM tu umieszczam fotki:,
http://picasaweb.google.p...walMOdzieY2008#

a tutaj pora na filmiki:
http://picasaweb.google.pl/ewelka0805/Filmiki#

?ycz? wszystkim mi?ego ogl?dania....
pozdrowienia i buziaczki dla wspania?ej ekipy FM 2008 :*
_________________
Mario , b?d? Ci ?piewa? piosnk? tak? najprostsz? , chwal?c Ci? za to co dajesz wszystkim z wielk? Mi?o?ci?.
 
 
rEwelka0805 


Dołączyła: 05 Mar 2008
Posty: 293
Skąd: Go?cino/Koszalin
Wysłany: 2008-09-10, 17:35   

my?l? ?e przyda?oby si? jeszcze kilka wspomnie? z FM 2008 dlatego tutaj umieszczam kilka

filmików:
http://picasaweb.google.pl/ewelka0805/Filmiki#

?ycz? wszystkim mi?ego ogl?dania....
pozdrowienia i buziaczki dla wspania?ej ekipy FM 2008 :*
_________________
Mario , b?d? Ci ?piewa? piosnk? tak? najprostsz? , chwal?c Ci? za to co dajesz wszystkim z wielk? Mi?o?ci?.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo