Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: krzemo
2009-03-09, 23:33
[Winów] 20 lat sanktuarium Coenaculum
Autor Wiadomość
alexya 


Dołączyła: 03 Wrz 2006
Posty: 335
Skąd: Opole
Wysłany: 2008-06-09, 22:38   [Winów] 20 lat sanktuarium Coenaculum

Oto w minion? niedziel? (8.06.2008 r.) w naszym winowskim wieczerniku mia?a miejsce wielka uroczysto??. ?wi?towali?my 20-lecie po?wi?cenia Sanktuarium na winowskim wzgórzu, a z tej okazji zosta? po?wi?cony i umieszczony nad o?tarzem symbol Bo?ej Opatrzno?ci. Cho? pogoda nieco nas martwi?a rano, bo pada?o i by?o bardzo szaro, to jednak Matka Bo?a si? zatroszczy?a, by?my mogli w rado?ci i przy pi?knej pogodzie ?wi?towa? ku chwale Jej i Jej Syna. Uroczysto?? przeogromna, tym bardziej, ?e przygotowania do niej trwa?y ju? bardzo d?ugo, wspomnie? nale?y cho?by ponad pó?toraroczn? peregrynacj? Symbolu po diecezji (nie tylko opolskiej).
Du?o, by pisa?, kto by?, ten wie, jak pi?knie by?o, a kto nie by? - niech ?a?uje i w piersi si? bije z ?alem w sercu ;) Sam nasz Arcypasterz przewodniczy? uroczysto?ciom z bodaj 14 innymi kap?anami! Wiele Sióstr przyjecha?o, wielu go?ci, tak?e z Padeborn i Brazylii (?e o ca?ej Polsce nie wspomn?) :mrgreen:
A jak?e by to by?o bez rodzinnego ?wi?towania! Nasza Hilda (czyt. S. Michalina) i Hans (tutaj bardziej znany jako indi) byli niezast?pieni w prowadzeniu spotkania po Mszy ?w., za co ogromnie dzi?kujemy :* Nie b?d? wylicza? ile osób si? przyczyni?o i pracowa?o na ?wietno?? tego dnia, ale nie mog? nie podzi?kowa? "moim" dziewczynom szensztackim, które zarówno w plewieniu, malowaniu, jak i profesjonalnej obs?udze (sto?ów, stoisk, zabaw, strony muzycznej) nie maja sobie równych!
:fala:
W naszej dru?ynie "weso?ego aparaciku" by?y trzy osoby (jeszcze Renia oraz go?cinnie nasz Admin Krzemo!). Poni?ej 3 cz??ci fotek z mojej strony, a na reszt? b?dzie chyba trzeba jeszcze chwile poczeka? (ale wierzcie mi, ?e warto) :D
Tymczasem zapraszam na wakacyjne wyprawy tak?e do Sanktuarium Coenaculum w Winowie :oczko:

Ostatnie sobotnie przygotowania

Zawieszenie Symbolu i rodzinne ?wi?towanie

Rodzinne ?wi?towanie

P.S.Mamy nadzieje, ?e si? ujawni? i uzewn?trzni? nieco ci, którzy na uroczysto?ci byli. Ciekawi jeste?my wra?e? i prze?y? :D
_________________
OAMDG
Ostatnio zmieniony przez krzemo 2009-03-09, 23:16, w całości zmieniany 3 razy  
 
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-06-10, 09:51   

Potwierdzam to co napisa?a Ola - w Winowie by?a wspania?a rodzinna atmosfera.
Na moje fotki musicie jeszcze troszeczk? zaczeka?, a czy warto to sami ocenicie ;)
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
Violetta 

Dołączyła: 30 Sie 2006
Posty: 467
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-06-10, 18:39   

Ju? ?a?uj?, ?e mnie tam nie by?o...., ale wszystkiego w ?yciu mie? nie mo?na.
Gratuluj? pi?knej uroczysto?ci i wspania?ej zabawy!!!
I nic nie zmieni tego, ?e Sanktuarium Coenaculum to PIERWSZE Sanktuarium Szensztackie, w jakim by?am, a jak wiecie pierwsza mi?o??...
Pozdrawiam rodzin? szensztack? opolsk? i nie tylko!!!
Alexya, zdj?cia jak zwykle super!
_________________
Bóg jest Ojcem, Bóg jest dobry i dobre jest wszystko, co On czyni.
 
indi 


Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 85
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2008-06-15, 17:42   

Bardzo lubie przyje?d?a? do Winowa. Czuje sie tam bardzo dobrze, prawie jak w jak u siebie w Rokitnicy . To przepi?kne miejsce otoczone wspania?ymi lud?mi. Kosció? pod wezwanie Ducha ?w. a obok sanktuarium MTA zwane Wieczernik - zachwycaj?ce i bardzo wymowne zarazem po??czenie. Ciesz? sie ?e dne mi by?o tam by? w ten szczególny dzie? jubileuszu 20 lecia i po?wi?cenia Oka Opatrzno?ci. By?o bardzo uroczy?cie i prawdziwie wpólnotowo-rodzinnie. Alexya - pi?kne zdj?cia, masz talent.
 
alexya 


Dołączyła: 03 Wrz 2006
Posty: 335
Skąd: Opole
Wysłany: 2008-06-16, 20:44   

Dzi?ki za ciep?e s?owa ;) ciesz? si?, ?e nasze zdj?cia mi?o si? ogl?da i mam nadziej?, ?e b?d? dobr? pami?tk?. Poni?ej kolejny album, tym razem aparatu Reni Michalskiej ze Mszy ?w. :)

Msza ?wi?ta i procesja
_________________
OAMDG
 
Tilly 

Dołączyła: 23 Kwi 2008
Posty: 32
Skąd: Opole
Wysłany: 2008-06-18, 13:19   20 lat sanktuarium Coenaculum

:) :) :) Prze?ycia duchowe i nie tylko... by?y niesamowite. Jak równie? spotkanie przyjació?, którzy go?cili nas 3 lata temu w Paderborn :D
:D Pozdrawiam wszystkich serdecznie :b?ysk: :b?ysk: :b?ysk: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
alexya 


Dołączyła: 03 Wrz 2006
Posty: 335
Skąd: Opole
Wysłany: 2008-08-02, 21:44   

krzemo napisał/a:
Na moje fotki musicie jeszcze troszeczk? zaczeka?,


no i tak czekamy... czekamy... czekamy...
_________________
OAMDG
 
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-08-20, 06:58   

Przepraszam, ?e tak pó?no i pozdrawiam wszystkich cierpliwie czekaj?cych :)

http://picasaweb.google.c...key=6NTOlSCArSg
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo