Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: krzemo
2009-03-08, 13:14
Kilka s?ów o sobie...
Autor Wiadomość
sanna-ho 

Dołączyła: 17 Cze 2008
Posty: 31
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-06-17, 01:25   

Witam wszystkich - to mój pierwszy post na tym forum :D

Mam nadziej?, ?e b?d? te? jakie? kolejne ;) :mrgreen:



EDIT: zapomnia?am uprzedzi?, ?e bywam gadu?? ;)
a na razie na Waszym forum uderzaj?cy jest kontrast mi?dzy liczb? postów w w?tku a ilo?ci? wy?wietle?.... Wszyscy czytaj?? ;)
 
 
alexya 


Dołączyła: 03 Wrz 2006
Posty: 335
Skąd: Opole
Wysłany: 2008-06-17, 10:07   

witam(y) Ciebie pi?knie :* gadulstwo mile widziane :oczko:
_________________
OAMDG
 
sanna-ho 

Dołączyła: 17 Cze 2008
Posty: 31
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-06-17, 11:36   

nie wiesz, co mówisz :oczko:
_________________
sanna-ho, morderca w?tków
 
 
Antoni 

Dołączył: 02 Sie 2008
Posty: 3
Skąd: Pi?czów
Wysłany: 2008-08-02, 18:23   Witam

Witam Serdecznie,
mam 59 lat, o ruchu szensztackim dowiedzia?em si? od mego przyjaciela o. Henryka, ch?tnie zapoznam si? z za?o?eniami.
pozdrawiam Wszystkich - Wszystkiego Dobrego
 
 
AkustycznyKotek 

Dołączyła: 31 Sie 2008
Posty: 3
Skąd: Tarczyn
Wysłany: 2008-08-31, 16:07   :D

no czeeeee??. Jestem Edyta siostra Agaty i ju? dawno Agata mówi?a "zaloguj sie, zaloguj si?" ale jako? nie mia?am weny. wreszcie wzi??o mnie natch?o i jestem :D . :hej:
jak wszyscy wiedz? gram na czym si? da... :kapela: ot to i ca?a ja. :)
 
 
takpoprostu 
Zjadacz kotów

Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 75
Skąd: Grudzi?dz
Wysłany: 2008-09-01, 17:38   

Witamy :)
_________________
Podpis
 
 
rEwelka0805 


Dołączyła: 05 Mar 2008
Posty: 293
Skąd: Go?cino/Koszalin
Wysłany: 2008-09-02, 19:37   

Witam wszystkich nowych forumowiczów bardzo serdecznie:*:*:*
_________________
Mario , b?d? Ci ?piewa? piosnk? tak? najprostsz? , chwal?c Ci? za to co dajesz wszystkim z wielk? Mi?o?ci?.
 
 
oraczowie 

Dołączyła: 15 Wrz 2008
Posty: 8
Skąd: Vantaa, Finlandia
Wysłany: 2008-09-15, 20:23   

Witajcie!

Jeste?my ma??e?stwem z Finlandii, z miasta Vantaa pod Helsinkami. ?ona Dorotka pochodzi z Polski, a m?? Juho jest Finem, ale oboje mówimy i piszemy swobodnie po polsku. Oprócz siebie samych mamy jeszcze 2-letniego ?ukaszka, który jest ci??ko niepe?nosprawny wskutek przebytego tu? po urodzeniu zapalenia opon mózgowych, i oczekujemy narodzin ma?ej dziewczynki lada dzie?.

Od jakiego? ju? czasu czujemy potrzeb? jakiej? wspólnoty, przeznaczonej dla rodzin, w której mo?na by si? wzajemnie wspiera? w drodze do nieba. Tutaj nas katolików jest garstka i oferta takich wspólnot ogranicza si? do neokatechumenatu, który ju? niejako sprawdzili?my i stwierdzili?my, ?e to nie dla nas. Te odczucia dzielimy z inn? rodzin? w podobnym wieku, mieszkaj?cym par? kilometrów od nas (do ko?cio?a parafialnego mamy 18 km), która w ostatnim czasie by?a w Schoenstatt (czy w Szensztacie, nie wiem jak to pisa? po polsku). Tym naszym przyjacio?om si? bardzo spodoba?a duchowo?? i ?ycie Ruchu Szensztackiego, i proponuj? nam rozpocz?cie nowej wspólnoty. Dlatego wi?c chcemy si? te? z tym ruchem zapozna? z otwartym sercem, no a ?e znale?li?my to forum, to si? zarejestrowali?my :)
 
 
alexya 


Dołączyła: 03 Wrz 2006
Posty: 335
Skąd: Opole
Wysłany: 2008-09-15, 20:40   

witajcie :) zapraszamy na nasz? stron? www.szensztat.pl (strona Ruchu Szensztackiego w Polsce), gdzie znajdziecie równie? namiary na rodzinne wspólnoty szensztackie w Polsce. Mamy nadzieje, ?e ka?dy kolejny krok poznania Rodziny Szensztackiej b?dzie Was w niej zakorzenia? i przynosi? wiele rado?ci, satysfakcji i pomaga? w ?yciu z Matk? i Ojcem :)
_________________
OAMDG
 
Violetta 

Dołączyła: 30 Sie 2006
Posty: 467
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-09-16, 18:00   

Witamy Was serdecznie, kochani!!!
_________________
Bóg jest Ojcem, Bóg jest dobry i dobre jest wszystko, co On czyni.
 
rEwelka0805 


Dołączyła: 05 Mar 2008
Posty: 293
Skąd: Go?cino/Koszalin
Wysłany: 2008-09-16, 18:29   

Witamy Was bardzo serdecznie!!!
?ycz? owocnego ,, zakorzenienia si?" w Ruchu, MTA i o.Za?o?ycielu..
Z darem modlitwy
Ewelka0805
_________________
Mario , b?d? Ci ?piewa? piosnk? tak? najprostsz? , chwal?c Ci? za to co dajesz wszystkim z wielk? Mi?o?ci?.
 
 
Barbara 


Dołączyła: 12 Sty 2007
Posty: 149
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-09-16, 18:49   

Serdecznie witamy
_________________
Zjednoczeni mi?o?ci?...
 
andzia_3110 


Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 5
Skąd: Okonek
Wysłany: 2008-12-14, 13:28   

Witam. Mam na imi? Ania, mam 18 lat :) W Szensztacie jestem 2007 roku (pocz?tki mo?na zaliczy? do wrze?nia, pa?dziernika tego w?a?nie roku). Aha... Ogólnie jestem z Okonka, ucz? si? w Szczecinku (maturalna klasa :D ), spotkania szensztackie mamy w Okonku, na rekolekcje i skupienia je?d?? do Koszalina :) 100km to nie jest du?o. Tym bardziej, ?e jedzie si? do Sanktuarium MTA :) Chyba tyle o mnie wystarczy :) Ju? "kilka" osób zd?rzy?o mnie pozna? w Ruchu :) Pozdrawiam :*
_________________
"Mi?o?? Bo?a jest ponad wszystkim"
 
 
izolda0401 


Dołączyła: 30 Mar 2008
Posty: 66
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2008-12-17, 18:32   

ja jestem w ruchu od 4 lat ale tak juz na stale to 21 lutego od przymierza milosci jestem juz na stale wpisana w serce mta jej oddaje wszystko te dobre i zle dni
_________________
nie chce isc z przodu bo nie znam drogi nie chce isc za toba bo nie nadarze ale chce isc kolo ciebie i w razie czego opszec sie o twoje ramie
 
 
CzerwonyMag 
Arek G?odek


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 195
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2009-03-27, 00:42   

"Wyci?gam" temat, bo niezauwa?ony sobie le?y i si? patrzy, a nowi ludzie przychodz? i nic o sobie nie mówi?. Dajcie si? pozna?, a mo?e nawet polubi?!

Ja jestem Wasz ulubiony Czarodziej, gdzie? tam si? ju? przedstawia?em. Jak komu? zale?y to mo?e sobie przejrze? poprzednie strony :P
_________________
Ja ta?cz?, a niebo, niebo gra!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo