Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Powstaj? nowe grupy w Diecezji Koszali?sko - Ko?obrzeskiej
Autor Wiadomość
st@nisl@wa 

Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 243
Skąd: Jastrowie
Wysłany: 2007-11-11, 18:32   Powstaj? nowe grupy w Diecezji Koszali?sko - Ko?obrzeskiej

Pragn? podzieli? si? nasz? rado?ci? . Dzi?ki uprzejmo?ci i otwarto?ci na Ruch Szensztacki Proboszcza w Parafii Okonek Ks. Jana Rataja dzisiaj Siostra Inga i Siostra Joanna na ka?dej Mszy ?wi?tej mówi?y o Ruchu Szensztackim, rozdawa?y prospekty i zach?ca?y wiernych na „drog? szensztacka”.
O godzinie 15 –stej rozpoczynaj?c prac? z rodzinami i m?odzie?? odby?y si? pierwsze spotkania .
Siostra Joanna spotka?a si? w salce katechetycznej z dzie?mi i m?odzie??.
Siostra Inga na plebanii spotka?a si? z doros?ymi.
Na pierwsze spotkanie dojechali?my z m??em zabieraj?c z Jastrowia dwie dziewczyny szensztackie które swoj? obecno?ci? ubogaci?y spotkanie z m?odzie?? i dzie?mi.

My , do??czyli?my do grupy doros?ych. Zach?caj?c przyby?ych mówili?my o sobie.
O naszej przygodzie szensztackiej, mówili?my, jak bardzo wspólnota pomaga nam w codziennym ?yciu, jak bardzo pomaga budowa? i kszta?towa? nasz? rodzin?.

Dzi?kujemy Panu Bogu za tych wszystkich którzy odpowiedzieli swoj? obecno?ci? na zaproszenie Sióstr.
Siostry uzgodni?y ju? kolejne spotkania. :lol: :lol: :lol:
_________________
Na zawsze TAK do Bo?ego prowadzenia
 
Tiwa_KSM 

Dołączyła: 11 Lis 2007
Posty: 6
Skąd: Jastrowie
Wysłany: 2007-11-12, 15:58   

Nos cum prole pia!
Siemka!!
Chcia?am podziekowac Panu i Pani Lech za to ?e moglismy z Agnieszka dojechac na spotkanie Szensztackie do Okonka.Bardzo fajnie by?o mo?na poznac nowych ludzi i fajnych.Fajnie sie bawi?o. :) .Mam nadzieje ze jeszcze pojedziemy z Agnieszka do Okonka na spotkanie. :) ;) :> .Pozdrowienia dla Ks.Jana Rataja mi?o by?o poznac naszego dawniejszego wikariusza parafii. :) .Zapraszam wszystkie chetne dziewczyny na spotkania Szensztackie w Jastrowiu na godz. 15 prowadzi s.Joanna..:):):).Jeszcze raz dziekuje w moim imieniu i Agnieszki.Pozdrawiam wszystkich..:*:*:*:*. :) :) :)
 
 
andzia_3110 


Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 5
Skąd: Okonek
Wysłany: 2008-02-26, 20:02   

Nos cum prole pia! :) Widz?, ?e Okonek sta? si? punktem spotka? nie tylko dzieci, m?odzie?y i rodzin z miasta, ale równie? z okolic... Osobi?cie by?am na ka?dym spotkaniu dla m?odzie?y :) i pami?tam jak zawita?y do nas na pierwsz? konferencj? dziewcz?ta z Jastrowia :) rzeczywi?cie by?o bardzo fajnie... szczególnie zabawy z dzie?mi :D jak pisa?am wcze?niej nie opu?ci?am ?adnego spotkania z s. Joann?, a nawet wyjecha?am do Koszalina na zimowe rekolekcje, które odbywa?y si? od 20 do 23.02. Wspominam je bardzo dobrze... Ogólnie wszystko by?o takie cudowne... :) rozmowy z siostrami, seanse filmowe, nocne szale?stwa... a przede wszystkim wspólna modlitwa i sp?dzony razem czas. Szczerze, to jeszcze nigdy nie czu?am takiej blisko?ci z MTA jak wtedy... mo?na powiedzie?, ?e nape?ni?am si? tak? pozytywn? energi?... która daje mi si?y i ch?ci do modlitwy, rozmowy z Bogiem i przede wszystkim do ?ycia we wspólnocie... ba?am si?, ?e si? zniech?c?, lecz jest odwrotnie... "nakr?ci?am" si? pozytywnie na kolejne skupienia i rekolekcje... nast?pny wyjazd w maju do ?widra :) zapraszam :)
_________________
"Mi?o?? Bo?a jest ponad wszystkim"
 
 
st@nisl@wa 

Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 243
Skąd: Jastrowie
Wysłany: 2008-04-17, 21:26   

Andzia ciesz? si?,ze piszesz. Licz? na to ,ze kiedy? ca?a grupa dziewczyn z Okonka zawita do nas do Jastrowia. Ty wiesz co bedzie si? dzia?o. Pozdrawiam wszystkie dziewcz?ta. Pozdrawiam ks. Rataja. :fala: :fala: :fala:
_________________
Na zawsze TAK do Bo?ego prowadzenia
 
andzia_3110 


Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 5
Skąd: Okonek
Wysłany: 2008-05-17, 10:01   

hehehhe... kiedy? pewnie zawitamy... chocia? nas du?o nie jest... przewa?nie na spotkania z S. Joann? przychodz? tylko ja... ale w porywach jeste?my 3 + Siostra :) wi?c jak wida? wiele nas nie jest... ale grupa dzieci jest bardziej liczna... bo ok. 10 dziewczynek przychodzi na spotkania... Dzisiaj te? b?dziemy mia?y okazj? si? z Siostr? spotka? i porozmawia? :D O godz. 17:15 :) pozdrawiam :* i do ujrzenia :D
_________________
"Mi?o?? Bo?a jest ponad wszystkim"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo