Forum Ruchu Szensztackiego Strona Główna
  •  Pomoc  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  • 

 Ogłoszenie 
Nos cum prole pia!

Witamy na Forum dyskusyjnym Ruchu Szensztackiego.
Jest ono miejscem, gdzie mo?na i warto porozmawia? o kwestiach wiary, wspolnoty i ?ycia. Wszystkich ch?tnych zapraszamy


Poprzedni temat :: Następny temat
Tatras summer project...
Autor Wiadomość
ohtar Iluvataro 


Dołączył: 08 Wrz 2007
Posty: 23
Skąd: Józefów
Wysłany: 2008-04-11, 22:43   Tatras summer project...

Witojcie! ;)

Od zesz?ych wakacji chodzi za mn? pewien pomys?. Ostatnio dopad? mnie na tyle skutecznie, ?e podzieli?em si? nim z innymi osobami. O dziwo, nie powiedzia?y nie :P
Ciekawy jestem, co Wy na niego powiecie:
Chcia?bym pojecha? w Tatry z najlepsz? m?odzie??, czyli wiadomo - szensztack?! :D Wyjazd by?by raczej dla studentów (ale oczywi?cie s? dopuszczane wyj?tki, w obie strony :P ) dlatego bior? pod uwag? sierpie? oraz wrzesie?. Chocia? dzi? ju? wiem, ?e na pewno zaj?ty mam termin 10-20 VIII. Hmm, a mo?e by tak pofestiwalowe poprawiny na pocz?tku wrze?nia? :mrgreen:
Wyjazd trwa?by oko?o tygodnia i od razu uprzedzam, ?e ?azi? b?dziemy sporo. I nie mam tu na my?li Krupówek. ;) Mo?e by?aby okazja odwiedzi? Siostrzyczki ko?o Sanktuarium MB Fatimskiej na Krzeptówkach? A mo?e nawet mogliby?my si? zatrzyma? u nich na kilka dni?

Tyle ode mnie. Wiem, ?e to ma?o konkretów i wi?cej tutaj pyta? i niewiadomych, ale pomys? jak na razie nie wyszed? jeszcze z fazy gdybania. :> Ma to te? swoje plusy w tym, ?e praktycznie nic nas nie trzyma i gdy zbierze si? grupka ch?tnych (co mam nadziej? rych?o nast?pi ;) ), mo?emy sobie ustali? wyjazd zgodnie z oczekiwaniami wi?kszo?ci.

A zatem, pytam si? Was
: Czy mia?by kto? ch?? i dobre buty, ?eby do nas do??czy?? ("nas", czyli: ja i ... i ... i ... => jak chcecie, to si? odtajniakujcie i te? namawiajcie 8) )
A mo?e ju? jest po cichu planowany podobny wyjazd, tylko ja nic o nim nie wiem?

Do zobaczenia na szlaku! :)

P.S. Nie wiem czy dobrze trafi?em z tematem. Mam nadziej?, ?e tak. Ale je?li nie i zgubi?em si? na Forum, to gdzie ja w ogóle w góry si? wybieram? :P
_________________
Aure entuluva! :)
 
pakmen 


Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 459
Skąd: Brzoza / Toru?
Wysłany: 2008-04-12, 13:15   

Mi pomys? si? bardzo podoba - o le by?by to termin wrze?niowy bo sierpie? mam zaj?ty :/
Z niecierpliwo?ci? b?d? czeka?a na rozwój w?tku, a potem na szczegó?y :)
_________________
"?eby co? si? zdarzy?o, ?eby mog?o si? zdarzy?... trzeba marzy?" J.Kofta
 
alexya 


Dołączyła: 03 Wrz 2006
Posty: 335
Skąd: Opole
Wysłany: 2008-04-12, 18:42   

Jak ju? si? b?dziecie wybiera? to mog? Wam poleci? ?wietne miejsce do zakotwiczenia w Bia?ym Dunajcu (i nie drogo!), ale na za?atwienie noclegów na wakacje (czyt. do po?owy wrze?nia) to ju? ma?o czasu zosta?o :)
_________________
OAMDG
 
krzemo 
Admin w stanie spoczynku


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1271
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-04-12, 22:43   

No ja te? czekam na ciekawe propozycje wrze?niowe mo?e uda mi si? zebra? troch? urlopu do tego czasu :)
_________________
MAMA jest po naszej stronie :!:
 
Megi1 


Dołączyła: 27 Lut 2008
Posty: 21
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-04-13, 11:34   

Fajny pomys? jestem za :D
_________________
"Upadaj?c i podnosz?c si? nauczy?am si? i?? pod gór?." ?w. Teresa z Avila
 
 
ohtar Iluvataro 


Dołączył: 08 Wrz 2007
Posty: 23
Skąd: Józefów
Wysłany: 2008-04-13, 22:41   

hehe, super! :mrgreen: Ciesz? si?, ?e s? tacy, którym pomys? si? podoba. Mam nadziej?, ?e do wrze?nia nie zmienicie zdania. :P

Powiem szczerze, ?e z kilku wzgl?dów ja te? osobi?cie sk?ania?bym si? do wrze?niowego terminu. Ale jest jeden taki osiemnastoletni Powód, który b?dzie zdawa? matur? i we wrze?niu nie chce jecha?. :/ Jednak IMO do tego czasu uda mi si? go spacyfikowa?... 8)

Alexya, dzi?ki za info! :) Jak ju? si? w miar? wyja?ni? techniczne szczegó?y (typu ilo?? osób, termin) to na pewno si? odezw?, ?eby porówna? oferty. Z tym, ?e np. ja mam sprawdzone okolice Bukowiny Tatrza?skiej, a niejaka Jakubina ma znajomo?ci w Poroninie... Ale to wszystko s? miejscowo?ci, z których najpierw trzeba dojecha? do Zakopca i to najcz??ciej przebijaj?c si? przez zakopiank?, ?eby móc ruszy? gdzie? na szlak. :/ Taka - w pewnym sensie odleg?a - lokalizacja by?aby dobra przy jakim? d?u?szym rekreacyjnym wyje?dzie. Ale to ma by? raczej intensywny tydzie?: zedrze? podeszwy i do domu! ;) Dlatego te? si? zastanawiam, czy nie lepiej szarpn?? si? na te kilka nocy na baz? w Zakopanem i wtedy zdecydowanie szybciej l?dowaliby?my za barierk? TPNu. :> No chyba, ?e za ka?dym razem nocujemy gdzie? w schroniskach. Ja si? bez bicia przyznaj?, ?e po cichu knu?em jedn? tak? nock?... i dalej knuj?... :P

Ale to wszystko mo?na, a nawet trzeba ustali?, jak si? zbior? wszyscy ch?tni. (btw to w?a?nie od nas - uczestników - w g?ównej mierze zale?? szczegó?y i rozwój tego w?tku - zapraszam wi?c do dzielenia si? swoimi pomys?ami i propozycjami :) ) Dlatego te? mo?ecie ?mia?o powiadomi? innych Szensztaków, których podejrzewacie o turystyczne sk?onno?ci ?eby jak najszybciej zamkn?? list? uczestników. Bo jak s?usznie rzek?a mi?o?ciwie nam juniormoderuj?ca ;) : wbrew pozorom, czasu zosta?o ju? niewiele.
A i góry z ka?d? chwil? coraz mniejsze... :D
_________________
Aure entuluva! :)
 
Janek Engel 
Administrator


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 700
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-04-14, 13:41   

Pomys? super, termin... Hmmm zobaczymy jak ja wogóle z terminami b?d? sta? :P wi?c narazie na temat terminu si? nie wypowiadam ;) Ale zdzieranie podeszew to jest w?a?nie to o co mi zawsze w górach chodzi :D Równie? z niecierpliwo?ci? czekam na rozwój w?tku ;) , oby jak najbardziej dynamiczny ;) - zgodnie z sugesti? mi?o?ciwie nam junioradminuj?cej ;) :)
_________________
"Nie s?d?cie, a nie b?dziecie s?dzeni; nie pot?piajcie, a nie b?dziecie pot?pieni; odpuszczajcie, a b?dzie wam odpuszczone. Odmierz? wam bowiem tak? miar?, jak? wy mierzycie" ?k 6, 37-38
 
Magda M. 


Dołączyła: 05 Sty 2007
Posty: 121
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-04-14, 22:10   

I ja jestem jak najbardziej za :!: Nie ma to jak szensztacka integracja... ;) a szensztacka integracja w górach to ju? w ogóle przekracza moje wyobra?enia :D Jedynym problemem niestety b?dzie ustalenie terminu - zawsze znajdzie si? kto? komu nie b?dzie pasowa?o. No ale póki mo?na przebiera? to jak dla mnie najlepszy by?by wrzesie?, cho? i tak do tego czasu wszystko mo?e si? zmieni?... :roll:
_________________
"Wszystko mog? w tym, który mnie umacnia" <Flp4,13>
 
 
ka_ma 


Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 12
Skąd: Józefów
Wysłany: 2008-04-14, 22:11   

No i masz...
ohtar Iluvataro napisał/a:
Ale jest jeden taki osiemnastoletni Powód, który b?dzie zdawa? matur? i we wrze?niu nie chce jecha?.

Teraz wysz?am na kujona co to nawet kilku dni wrze?nia nie chce opu?ci? w szkole. :) Jeszcze mnie ratuje matura, chocia? to marne usprawiedliwienie, bo ka?dy wie, ?e najlepiej uczy? si? kiedy kasztany s? ju? bardzo dobrze rozwini?te. :mrgreen: A znowu wszystkie poradniki mówi?, ?e ostatnie dni przed egzaminem najlepiej przeznaczy? na relaks. Wniosek prosty zatem, i? najlepszy czas na nauk? jest PO egzaminie. ;)

Mimo wszystko, ja jednak dalej próbuj? przeforsowa? termin dla wszystkich wakacyjny, czyli lipcowo- sierpniowy. Na zach?t? dodaj?, ?e w moim mniemaniu w sierpniowe noce najpi?kniej spadaj? gwiazdy. :)

Ciesz? si?, ?e ju? niektórzy w ciemno deklaruj? si? na wyjazd. Mog? zapewni?, ?e z oh_Il'kiem nie zginiemy! :D Chyba, ?e si? trafi jaki? naprawd? du?y nied?wied? ;)
Proponuj?, ?eby zacz?? ju? konkretnie ustala? terminy, bo nam cepry zajm? wszystkie pokoje z widokiem na Giewont! :P
_________________
Spraw, aby ka?dy dzie? mia? szans? sta? si? najpi?kniejszym dniem twojego ?ycia.
 
martusia_tm 

Dołączyła: 24 Mar 2007
Posty: 11
Skąd: L?bork
Wysłany: 2008-04-14, 23:46   

A jednak, ohtar Iluvataro niezast?piony!!!:)

Ja te? typuj? wyjazd wrze?niowy , pomijaj?c wszystkie inne wzgl?dy, te? dlatego, ?e b?dzie mniej ludzi. Nie tylko na Krupówkach:P

No i rzeczywi?cie, Zakopane chocia? zakopane:P, to wsz?dzie stamt?d blisko:)

A mo?e jaki? jeden dzie? na Kraków mo?na by?oby przeznaczy??
Albo dwa dni?;)
_________________
anio?y lepiej mi wychodz? od orze?ków...
zawsze orze?ki mi si? rozaniel?...:)
 
 
martusia_tm 

Dołączyła: 24 Mar 2007
Posty: 11
Skąd: L?bork
Wysłany: 2008-04-24, 23:08   

Oj, halo, halo, co tu tak ucich?o? Czy?by m?ode, twórcze umys?y zawiod?y? Nie wierz?!:)

Mam nadziej?, ?e w?tek z czasem rozwinie si? troszeczk?, chocia? odrobink?... ;)

Zmontujmy ekip?, hmm?
Nie mog? si? wyjazdu doczeka?.

Mam nadziej?, ?e ju? wtedy uczelnia nie b?dzie mnie atakowa?, bo obroni? si? przed ni? w czerwcu. Ufam, ?e mog? na Was liczy? w kwestii interwencji u "Góry":)

m.
_________________
anio?y lepiej mi wychodz? od orze?ków...
zawsze orze?ki mi si? rozaniel?...:)
 
 
KubaJakubina 

Dołączył: 21 Paź 2007
Posty: 3
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-04-28, 11:24   Info:))))

Je?li chodzi o Moje znajomosci w Poroninie to takowe posiadam tak Jacku :) . Ale trzeba by by?o juz cos za?atwia? bo tam jest czesto problem z wolnymi pokojami :) a cena jest dobra bo ok 35 z? (?niadanie i obiado-kolacja) :) Podrowienia od Jakubinki dla zainteresowanych :) a jeszcze jedno Jacek daj buziaka ode Mnie dla tej Pani:) a co ja gadam Ty sam wiesz jakiej Pani :) powiedz ze bardzo za Ni? Tesknie :( ( :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala: :fala:
_________________
Jakubinka z Poroninka
 
 
ohtar Iluvataro 


Dołączył: 08 Wrz 2007
Posty: 23
Skąd: Józefów
Wysłany: 2008-05-01, 19:38   

Oj ucich?o, ucich?o - przepraszam!
?eby to si? wi?cej nie powtórzy?o, to bardzo prosz? o pilny kontakt wszystkie osoby, które chcia?yby wzi?? udzia? w badaniach nad rozszerzeniem doby do 48h... :P

dobra, a tak bardziej na temat:

Janek Engel napisał/a:
Ale zdzieranie podeszew to jest w?a?nie to o co mi zawsze w górach chodzi :D

No ?adnie, czuj? ?e z tak? Ekip? zajdziemy wysoko! :>

Janek Engel napisał/a:
zgodnie z sugesti? mi?o?ciwie nam junioradminuj?cej ;) :)

Aj, Janku, Janku - zamiast po cichu zedytowa? mojego posta i wys?a? mi upomnienie na priv'a to ca?a sprawa zosta?a nag?o?niona ;) faktycznie, wdar?a mi si? ma?a literówka :P Zatem w przysz?o?ci b?d? pisa? kochane Forumowiczki z ciut wi?kszymi uprawnieniami od ca?ej reszty :mrgreen: i o bym tylko swoimi postami nie da? pretekstu do sprawdzenia, jak daleko te mo?liwo?ci si?gaj?... ;)

Magda M. napisał/a:
I ja jestem jak najbardziej za :!:

Szczerze mówi?c, spodziewa?em si? tego :> Zw?aszcza po rozmowie w kuchni przy sa?atce po ostatnim FM... :)

ka_ma napisał/a:
Teraz wysz?am na kujona co to nawet kilku dni wrze?nia nie chce opu?ci? w szkole. :)

w ka?dej bajce jest ziarnko prawdy... :P

ka_ma napisał/a:
Mog? zapewni?, ?e z oh_Il'kiem nie zginiemy!

Hmm, Kasiu, to ?e jako? prze?y?a? ze mn? te 18 lat jeszcze o niczym nie ?wiadczy ;)
Ja bym z ch?ci? wola? jedn? pozytywn? opini? PO wyje?dzie, zamiast kilku PRZED... :)

ka_ma napisał/a:
bo nam cepry zajm? wszystkie pokoje z widokiem na Giewont! :P

i zostan? same z widokiem na morze.. ludzi! :o

Co do terminu wyjazdu, to si? troch? namiesza?o, bo mi niektórzy sierpniow? dywersj? robi? ;) Niech wi?c b?dzie, poddaj? do dyskusji przyk?adowe terminy:
21.VIII - ? (tylko kiedy powrót, bo od 28 mamy FM :) chyba, ?e prosto ze szlaku wsiadamy w ?wider Express ;) )
2.IX - 9.IX
8.IX - 16.IX (pó?niej ju? mo?e by? pogoda nieciekawa :/ wi?c ja bym jako? w tych okolicach zamyka? wyjazd)
Tylko, ?e ja w dalszym ci?gu nie wiem, Droga M?odzie?y Szensztacka :) , w jakich terminach Wam pasuje, a w jakich NIE. Tak?e wszystkich "czekaczy_na_rozwój_w?tku" :P prosz? o opowiedzenie si?. I czy decydujemy si? na Zakopane ( = u Sióstr; b?dzie mo?na zacz?? dzie? od Mszy ?w. a wtedy niestraszne nam nawet duuu?e nied?wiedzie :D ), czy te? lokujemy si? gdzie? w okolicznych miejscowo?ciach.

btw Kuba, dzi?ki za podanie ogólnego info i witamy w sk?adzie! :)

KubaJakubina napisał/a:
co ja gadam Ty sam wiesz jakiej Pani

hmm, chyba mam pewne przypuszczenia... 8)

Kraków? Pomys? nie jest z?y - w sam raz na przysz?oroczny wyjazd! ;)
Szczerze to nie wiem, czy w tym roku nie by?oby to za du?o. Ale oczywi?cie brak Krakowa w oficjalnym planie, nie wyklucza go w zupe?no?ci... :mrgreen:

Z ?yczeniami udanej majówki dla wszystkich! :D
JP

P.S. uff, dobi?em do 21 - ?rednio 1 post/rok ?ycia 8)
_________________
Aure entuluva! :)
 
pakmen 


Dołączyła: 21 Sie 2006
Posty: 459
Skąd: Brzoza / Toru?
Wysłany: 2008-05-07, 23:01   

Mi si? najbardziej podoba opcja od 8 wrze?nia.
Wola?abym unikn?? jechania w góry prosto z festiwalu lub odwrotnie.
_________________
"?eby co? si? zdarzy?o, ?eby mog?o si? zdarzy?... trzeba marzy?" J.Kofta
 
Jagu? 


Dołączyła: 29 Sie 2006
Posty: 117
Skąd: Tarczyn
Wysłany: 2008-05-26, 19:11   

ohtar Iluvataro napisał/a:

8.IX - 16.IX (pó?niej ju? mo?e by? pogoda nieciekawa :/


Ty mi tu nie mów ?e pó?niej ma by? nieciekawa pogoda przynajmniej do 30 chc? mie? ?adn? pogod?.... :P
_________________
"Z kobietami ci??ko, ale bez nich jeszcze gorzej" ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo