Forum Ruchu Szensztackiego
Zapraszamy wszystkich cz?onków i sympatyków Ruchu Szensztackiego

O modlitwie nigdy dosy? - Godzinki

pakmen - 2006-08-29, 18:16

Ja jako? modlitw brewiarzowych nie trawie... Jakos nie umiem si? nimi modli?, nie czuje ch g?ebi, a w takim uk?adzie wole pomodli? sie po swojemu ni? klepa? kolejne wersy. Ostatnio zaczynaj? i sie podoba? godzinki, cho? ich forma ca?y czas jest dla mnie wielk? zagadk?, bo dzie sie nie rusze, to jest jaka? inna wersja - ró?nice dot. "Módlmy si?...", "Pani wys?uchaj..." itp. Ale i tak dla mnie najfajniejsz? form? modlitwy jest ró?aniec :)
krzemo - 2006-08-29, 19:19

Godzinki to ulubiona modlitwa tak?e administratorów :)
ANIa - 2006-08-29, 21:17

Zauwa?y?am na Marienfeld;) Kiedy? nie lubi?am, ale ostatnio mnie zachwycaj?...
Stachu - 2006-08-29, 22:09

krzemo napisał/a:
Godzinki to ulubiona modlitwa tak?e administratorów

pamiteam kiedy? mia?em ze 10 lat albo i wiecej i je?dzili?my z I kursem zw rodzin do W?growca na rekolekcje i zawsze codziennie o 6:00 rano godzinki odprawiali?my... bardzo mi sie to podoba?o...
i pomimowczesnej jak na ten wiek pory zawsze z mi?? ochot? wstawa?em i nie marudzi?em ;)

krzemo - 2006-08-29, 22:15

Godzinki s? po prostu cudowne :!:

Ja godzinki te? pozna?em na jaki? rekolekcjach rodzinek i od razu przypad?y mi do gustu...

pakmen - 2006-08-29, 22:16

Ja pamietam, ze godzinki pozna?am dopiero na pielgrzymce 4 lata temu - i pamietam, ze przez d?ugi czas to by?a dla mnie pielgrzymkowa udr?ka - nie meczy?y mnie kolejne kilometry czy brak ciep?ej wody do mycia, ale w?a?nie godzinki na pierwszym etapie... ale jakos na tej ostatniej pielgrzymce mi sie odmieni?o - potem nawet kilka razy je prowadzi?am z kole?anka :) Echh... "kobieta zmienn? jest..." :mrgreen:
krzemo - 2006-08-29, 22:18

pakmen napisał/a:
ale jakos na tej ostatniej pielgrzymce mi sie odmieni?o

Na godzinki nie ma mocnych :P

pakmen - 2006-08-29, 22:32

rzeczywi?cie NIE MA MOCNYCH zw?aszcza jak na pielgrzymce s? SAMI SWOI, co lubi? ta form? modlitwy :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group