Forum Ruchu Szensztackiego
Zapraszamy wszystkich cz?onków i sympatyków Ruchu Szensztackiego

Relacje - [Rokitnica] Po?wi?cenie w duchu idea?u

maladziosia - 2008-06-16, 21:50
Temat postu: [Rokitnica] Po?wi?cenie w duchu idea?u
W imieniu wszystkich Kochaj?cych Stra?niczek Sanktuarium, pragn? podzieli? si? naszym szcz??ciem - wczoraj, podczas uroczystej Mszy ?wi?tej dokona?y?my po?wi?cenia w duchu naszego wspólnotowego idea?u! A trzy spo?ród nas zawar?y tak?e przymierze in blanco :mrgreen: By?o pi?knie! Najpierw Eucharystia, a potem ?wi?towanie w gronie mi?ych go?ci - by?o sporo ?miechu, u?miechów, pola?y si? ?zy wzruszenia, a Ojciec Piotr wróci? do czasów dzieci?stwa i zaprezentowa?, jak si? w?ada mieczem (spokojnie! Nikt nie ucierpia? ;) ) Ogólnie: wypas ;) :mrgreen:

Dzi?kujemy wszystkim, którzy byli z nami w ten dzie? zarówno fizycznie jak i duchowo :)

A Stra?nika - Bodyguarda Pana Piotra prosimy o zdj?cia (u?miechamy si? ?adnie do Pana :b?ysk: )

alexya - 2008-06-17, 10:15

:klaszcze: wielkie gratulacje dla was, Kochaj?ce Stra?niczki Sanktuarium :* ?yczymy Wam zakorzenienia si? w Ideale, wytrwa?o?ci, odwagi i rado?ci w ?yciu nim w codzienno?ci :u?an: A tym, które posz?y krok dalej, drog? przymierza w duchu in blanco - prawdziwego dzieci?ctwa serca i wielkiej ufno?ci, ?e Matka i Ojciec wiedz? najlepiej ;)
indi - 2008-06-17, 17:09

Dziekuje za pi?kny u?miech, z rado?ci? spe?niam pro?b?. Jak?e wspania?a i wzruszaj?ca to by?a uroczysto??. Brak mi s?ów aby to wyrazi?, niechaj zdj?cia przypomn? te historyczn? chwil? i to wielkie ?wi?to dla Rokitnickiego Szensztatu. Zdj?cia znajduj? si? tutaj
Violetta - 2008-06-17, 18:48

Gratuluj? dziewcz?tom po?wi?cenia w duchu idea?u. STRA?NICZKOM SANKTUARIUM ?ycz? odwagi i wytrwa?o?ci w stawaniu - czasem wbrew powszechnym opiniom - zawsze po stronie Boga i Maryi - Jego ukochanej Matki!
I raduje si? moje serce, gdy patrz? na m?odych ludzi przy Sanktuarium Matki Jedno?ci w Rokitnicy!
Pozdrawiam z Sanktuarium Zawierzenia!

maladziosia - 2008-06-17, 22:05

Bardzo dzi?kujemy za gratulacje, ?yczenia i zdj?cia. U?miechamy si? bardzo ?adnie do Was :D :mrgreen: :lol: :b?ysk:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group