Forum Ruchu Szensztackiego
Zapraszamy wszystkich cz?onków i sympatyków Ruchu Szensztackiego

Tablica Og?osze? - Jubileusz Syjonu...

krzemo - 2008-05-09, 16:51
Temat postu: Jubileusz Syjonu...
Zaproszenie od Ojców Szensztackich...

W tym roku mija 20 rocznica po?wi?cenia Sanktuarium Syjonu w Jó?efowie (14 maja 1988 r.)

1. Zaproszenie. Jako Wspólnota Ojców, zapraszamy Was do wzi?cia udzia?u w tej
uroczysto?ci. Zapraszamy wszystkich, którzy w Józefowie prze?ywali swoje rekolekcje,
zawierali Przymierze mi?o?ci.
2. Wielka rado??. Z rado?ci? chcemy uczci? t? rocznic?. 20 lat to przede wszystkim
historia ludzi: m?odzie?y m?skiej, która w ramach rekolekcji, skupie? czy innych
spotka?, pod opiek? Maryi kszta?towa?a i kszta?tuje swoje charaktery przez zawarte
Przymierze Mi?o?ci. Up?ywaj?ce dwadzie?cia lat jest doskona?? okazj? do spotkania,
porozmawiania i powspominania (ludzi, zdarze? i prze?y?). S?owem tego wszystkiego,
co mia?o lub ma wp?yw na Twoje ?ycie. B?dzie to okazja, aby wspólnie spojrze? w
przysz?o??, zaplanowa? i rozwin?? jakie? wspólne projekty.


Termin: 17 i 18 maja 2008 r.
Sobota:
Uroczysta Eucharystia, godzina 11.00
Biesiada Szensztacka
Nabo?e?stwo, godzina 17.00
Koncert (zespó? Gospel)
Wieczorem nasze spotkanie
Niedziela:
Spotkanie / podsumowanie
Msza ?w., godzina 11.00
Obiad
Rozes?anie

:!: Uwaga :!:
Prosimy, aby obok zg?osze?, poda? informacj? o ewentualnym noclegu.

krzemo - 2008-05-09, 16:56

Zg?oszenia ("na wczoraj") do o. Wojtka lub o. Miros?awa (jak kto? nie ma namiarów to prosz? o kontakt)

Ch?opaków (tak?e, a mo?e nawet szczególnie dinozaury) z Bydgoszczy lub okolic, którzy wybieraj? si? na t? uroczysto?? prosz? o kontakt - mam ciekaw? propozycj? (tych co jeszcze nie wiedz?, ?e pojad? te? zapraszam)

adamos - 2008-05-24, 18:45

Krzemo, we? zrób ten dost?p do oldboyów, ?eby tam mo?na by?o jako? wczodzi? ?atwo.
dzi?ki

krzemo - 2008-06-06, 15:30

Przepraszam wszystkich za zw?ok?...
Wydzielony obszar jest ju? od jakiego? czasu zrobiony, aby si? do niego dosta? trzeba si? wpierw zarejestrowa? na forum (za?o?y? konto), a nast?pnie napisa? do mnie wiadomo?? (PW)

Jednak ostatnio mia?em du?o innych zaj?? i dlatego to odesz?o troch? w t?o :(
Przez weekend jestem w Winowie, wi?c nie denerwujcie si? je?li przez weekend nie b?d? dawa? tam dost?pu bo mog? nie mie? dost?pu do netu, ale od poniedzia?kowego wieczora zaczniemy nadrabia? zaleg?o?ci, mo?e uda si? wcze?niej...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group