Forum Ruchu Szensztackiego
Zapraszamy wszystkich cz?onków i sympatyków Ruchu Szensztackiego

Relacje - [Bydgoszcz] PIELGRZYMKA Z KATEDRY DO SANKTUARIUM ZAWIERZENIA

Violetta - 2008-04-26, 19:01
Temat postu: [Bydgoszcz] PIELGRZYMKA Z KATEDRY DO SANKTUARIUM ZAWIERZENIA
Kochani!
Zbli?a si? d?ugi majowy weekend, a wi?c propozycja dla ludzi, którzy chc? przyjecha? do Bydgoszczy - z bliska i z daleka, a przede wszystkim dla bydgoszczan, torunian, grudzi?dzan, gnie?nian, wrze?nian itd...
W dniu 1 MAJA 2008 ROKU Rodzina Szensztacka pielgrzymuje z Katedry Bydgoskiej - Sanktuarium Matki Bo?ej Pi?knej Mi?o?ci do Sanktuarium Matki Bo?ej Trzykro? Przedziwnej Sanktuarium Zawierzenia na Piaskach.
Tegoroczne motto to: " B?d?my uczniami Chrystusa", a intencja o b?ogos?awione owoce ?wiatowych Dni M?odzie?y w Sydney z Ojcem ?w. Benedyktem XVI
Program spotkania:
10:30 – Modlitwa na rozpocz?cie w Katedrze Bydgoskiej i b?ogos?awie?stwo Ks.Bpa Jana Tyrawy
10:45 – Wyj?cie pielgrzymki, na trasie – m. in. rozwa?anie „Z Sanktuarium przeka?cie Mój ogie?” oraz modlitwa ro?a?cowa
13:15 – Nabo?e?stwo majowe w Sanktuarium Zawierzenia na Piaskach
Posi?ek
15:00 – EUCHARYSTIA i b?ogos?awie?stwo na zako?czenie pielgrzymki
Zapraszam serdecznie! Zach?cam do sp?dzenia w ten sposób 1 maja.
Do zobaczenia w drodze.....

Violetta - 2008-05-02, 08:32

Dzie? po 1-majowej pielgrzymce do Sanktuarium Zawierzenia mog? powiedzie?, ?e bol? mnie nogi...., a to chyba znak, ?e by?o dobrze!!!
A tak powa?nie to - WSZYSTKO si? uda?o - pogoda dopisa?a (a te niewielkie chwile deszczu to Bo?e b?ogos?aiwe?stwo z nieba), dopisali pielgrzymi, którzy w?drowali promieni?cie z Katedry Bydgoskiej, z parafii Matki Bo?ej Ostrobramskiej, z parafii w ?ochowie oraz z parafii Wniebowst?pienia Pa?skiego na Osowej Górze; towarzyszy?a nam rado??, ?piew, ale te? refleksja nad mottem, modlitwa ró?a?cowa, a przy Sanktuarium - Nabo?e?stwo Majowe oraz Msza ?wi?ta i oczywi?cie spotkanie we wspólnocie.
Wi?cej refleksji za dni kilka...
I zapraszem do opowiedzenia swoich refleksji z majówki przy Sanktuarium Zawierzenia.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group