Forum Ruchu Szensztackiego
Zapraszamy wszystkich cz?onków i sympatyków Ruchu Szensztackiego

Relacje - Czuwanie w Cz?stochowie

siostrawodza - 2008-02-02, 21:45
Temat postu: Czuwanie w Cz?stochowie
Jak wiecie, albo i nie ale to b?dziecie zaraz wiedzie? czuwanie wielkopostne Jasnej Górze jest 1/2 marca.
M?odzie?y Dziecezji Bygdoskiej, czy kto? jest ch?tny pojecha? na to czuwanie?
Trwaj? zapisy, koszt 55z? i zg?oszenia przyjmuj? LL Bodzek na adres lechlud@wp.pl
Pozdrawiam ;)

KasiaM - 2008-02-09, 23:46

"Nasze imprezki - czuwanie w Cz?stochowie":)
Halo, m?odzie? warszawska, jadziem? ja potem mam dwa egzaminy, 3 i 6 marca, wi?c... ch?tnie ;)

krzemo - 2008-02-10, 10:40

Katarzyno, prezentuje jak zawsze w?a?ciwe podej?cie do sprawy :)
Violetta - 2008-02-10, 19:55

I ma Kasia racj?, bo nic tak nie pomaga w nauce jak odbrobina modlitwy i spotkanie ze znajomymi lud?mi i to jeszcze u tronu Naszej Krolowej...
Do zobaczenia na Jasnej Gorze!!!!

Mamisia - 2008-02-11, 00:11

Ja si? ju? zapisa?am, wi?c je?li nic mi nie przeszkodzi, to b?d? :D
krzemo - 2008-02-23, 12:12

Zosta? tydzie? do naszego spotkania u tronu naszej Jasnogórskiej Królowej...

Kto si? wybiera :?:

krzemo - 2008-02-23, 12:13

Dla zach?ty dodam, ?e Bydgoszcz przygotowa?a bilety do Sydney :)
Pio?un ze?widra - 2008-02-23, 14:07

Ja si? wybieram :D Odliczam ju? dni do wyjazdu ;)
Kasiula - 2008-02-23, 15:54

Te? si? wybieram :D razem z fantastyczn? ekip? :mrgreen:
Pio?un ze?widra - 2008-02-23, 17:13

Oczywi?cie,?e z fantastyczn? :mrgreen:
krzemo - 2008-02-23, 21:54

Kasiula napisał/a:
razem z fantastyczn? ekip?

Czy?by? te? jecha?a z Bydgoszczy :?: :P

Magda M. - 2008-02-23, 22:06

No to i ja dodam, ?e pojawi? si? w Cz?stochowie ;)
Nie wiem jeszcze którym autokarem pojad?, ale wa?ne ?e w ogóle dotr? :D

Kasiula - 2008-02-23, 23:30

krzemo napisał/a:

Czy?by? te? jecha?a z Bydgoszczy :?: :P

Jad? z Koszalinem :P Bydgoszcz mo?e kiedy? :D Pewnie bym nie po?a?owa?a :mrgreen:

Szczurek - 2008-02-24, 01:35

Wybaczcie, ?e te? si? zjawie na czuwaniu w Cz?stochowie :) ...wiem, ?e ci??ko wam si? pogodzi? z tym faktem, ale co?...musicie ze mn? wytrzyma? t? noc :)
Pio?un ze?widra - 2008-02-24, 13:22

Jako? damy rad? :P
Groszkowa - 2008-02-24, 20:18

Hej niestety ja nie jade:( :( poniewaz 28 marca i tak bede jecha?a z maturzystami... ale mam prosbe pamietajcie o tych ktorzy by chcieli pojechac a jednak nie moga:) Dziekuje i pomodlcie sie za mnie:D buzka :P :mrgreen: :> ;) :)
alexya - 2008-02-24, 20:20

krzemo napisał/a:
Kto si? wybiera :?:
Tako i ja sw? osob? owym wydarzeniem zaszczyc?, co by znaczy?o i?e przyb?d? na nie :)
mag - 2008-02-24, 21:30

oczywi?cie nie tylko Ola sie wybiera na czuwanie ale ca?y zespó? z Opola wi?c b?dzie g?o?no pozdrawiam
Janek Engel - 2008-02-24, 23:50

Wiesz Kasiula, nigdy nie wiadomo jak Pan pokieruje Twe ?cie?ki ;) Ja na przyk?ad w tym roku pierwszy raz nie pojad? z Bydgoszcz?, a jad? z ha?a?nikami ;) :kapela: z Opola :mrgreen: .
Zreszt? kiedy? na Festiwal jecha? autokar Koszali?sko-Bydgoski ;) , mo?e kiedy? b?dzie to mo?liwe i w przypadku czuwania na Jasnej Górze ;) - A co dwie kapitalne ekipy to ju? niez?a ferajna ;)

Violetta - 2008-02-25, 21:50

Ju? si? ciesz? na to spotkanie...., bo te? si? wybieram na Jasn? Gór?.
Agnieszka Sim. - 2008-02-28, 22:01

Wiesz, Janku... jedziesz z ha?a?nikami li i jedynie dlatego, ?em ci miejsce w autokarze zwolni?a :P Jad? poci?giem. Z Krakowa. Do zobaczonka :)
Megi1 - 2008-02-29, 09:14

Ja niestety nie mog? jecha? :( wi?c prosz? o modlitwe.... Pozdrawiam
ohtar Iluvataro - 2008-03-02, 18:19

albo przegapi?em jaki? "wra?eniowy" w?tek po czuwaniu, albo faktycznie jestem pierwszy... :>

Wszystkim nocnym markom baardzo dzi?kuj? za wzajemne ubogacanie si? obecno?ci? oraz zapalaniem "ogniem mi?o?ci" :!: :D
Czuwanie by?o (hmm... no i jak tu wyrazi? s?owami to, co si? czuje po tej nieprzespanej nocy? ;) ) wspania?e! Dzi?kuj? szczególnie Siostrom za konferencj? i przybli?enie tajemniczej wspólnoty Wieczystej Adoracji NS, Ojcom za ich pos?ug?, za ?wiadectwa...
Z serca dzi?kuj? tak?e ca?ej mafii S. Michaliny - dzi?ki Waszym przerywnikom przetrwa?em wszystkie punkty programu. I cho? czasem nag?o?nienie nawala?o, to i tak mog? chyba napisa?, ?e byli?cie ?wietni! :mrgreen:

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia! (nie, nie za rok - ja chc? wcze?niej! ostatecznie na Festiwalu... :P )

P.S. W tym miejscu naprawd? chcia?bym napisa?, ?e id? si? po?o?y? na drugi boczek :> Ale niestety - jutro na dzie? dobry dwa porz?dne kolosy, tak?e je?li kto? chcia?by chwil? pokciuka?, to bardzo prosz?! :)

Violetta - 2008-03-03, 17:04

Chyba rzeczywi?cie by?e? pierwszy ze swoimi wra?eniami, bo reszta (ze mn? w??cznie) pewnie odsypia?a noc.
Ja te? nie umiem wyrazi? s?owami tego, jak wielkie wra?enie zrobi?o na mnie czuwanie na Jasnej Górze... By?o naprawd? wspaniale!!!
Temat by? niezwykle ciekawy - bo macierzy?stwo to wa?na sprawa, w dzisiejszych czasach nie zawsze w?a?ciwie pojmowana. Interesuj?cy by? wyk?ad s.Lidii, cudowna atmosfera wspólnej modlitwy podczas Adoracji oraz pi?kne rozwa?ania modlitwy ró?a?cowej.
Nikt si? nie spieszy? i nikogo nie pogania?, a czasu wystarczy?o równie? na nieplanowane wcze?niej punkty programu (np. o spotkaniu Sydney na Piaskach).
Wszystkim, którzy byli dzi?kuj? za wspóln? modlitw? i czas zjednoczenia w przymierzu mi?o?ci! A tym, ktorzy nie byli w tym roku ?ycz?, by ju? zbierali si?y i ochot? na przysz?oroczne spotkanie na Jasnej Górze - termin z soboty na niedziel? przed IV niedziel? Wielkiego Postu.
Do zobaczenia!!!

Barbara - 2008-03-03, 18:49

Dzi?kujemy Ci Violettko równie? za Twoje ?wiadectwo o macierzy?stwie

Pozdrawiam

Barbara - 2008-03-03, 20:23

http://www.jasnagora.com/...l/video/675.wvx

Apel Jasnogórski przed naszym czuwaniem.

Violetta - 2008-03-03, 21:51

Dzi?ki, Pani Basiu za dobre s?owo i za mo?liwo?? obejrzenia tego szczególnego Apelu Jasnogórskiego. A przede wszystkim za wspóln? modlitw? u tronu Królowej Polski.
Pozdrawiam ca?? Famili? Unitatis!

Janek Engel - 2008-03-03, 22:25

To ja równie? przyznam si?, ?e dopiero wsta?em, ale by?o to spowodowane komplikacjami w podró?y powrotnej ;) Na szcz??cie wszystko pod czujnym okiem MTA potoczy?o si? bardzo dobrze i bezpiecznie wrócili?my do domów.

Agu? - dzi?kuj? Ci bardzo gor?co za Te po?wi?cenie dla mnie :respect: :respect: :respect: Przy najbli?szej okazji u?ciskam Ci? za to jeszcze raz ;)

A Czuwanie rzeczywi?cie by?o niesamowite :D i to ju? pocz?wszy od przejazdu autokarami (w tym jednym z mojej firmy ;) :P ) ze wspania?ymi "ha?a?nikami" :kapela: , dla których nic nie jest bardziej rozbudowane ni? d?wi?k D ;) :mrgreen: , przez czas wspania?ej zadumy i skupienia modlitewnego, a? po czas ?wiadectw i poranne nabo?e?stwo rozes?ania ;)

Pani Basiu, pi?kne wideo :b?ysk:

Ania Bartczak - 2008-03-04, 14:00

Rzeczywi?cie by?o pi?knie...
I mimo, i? podró? powrotna okaza?a si? dla mnie duuu?ym obci??eniem nie ?a?uj? ?e si? z Wami spotka?am i mia?am okazj? czuwa? przy tronie Królowej Polski...
Pozdrawiam gor?co i do nast?pnego spotkania!!!

st@nisl@wa - 2008-03-04, 16:16

Ja te? serdecznie dzi?kuj? Ci Basiu za to Video. By?am do?? daleko i niestety tylko mog?am s?ucha? i ??czy? si? w dzi?kczynieniu.
Ogromne prze?ycie . Mocny akcent Rodzin z Kursu I Rodzina Jedno?ci na Apelu Jasnogórskim wprowadzi? w radosne czuwanie.
Jestem bardzo ubogacona . Nocy zabrak?o. A powrót nie da si? opisa?. Atmosfera w autokarze wspania?a. Modlitwa po??czona ze wspomnieniami , ?piewami i wspóln? zabaw? sprawi?a ?e bardzo szybko a? za szybko wrócilismy do Jastrowia.
Wielkie dzi?ki wszystkim za wszystko. Chwile niezapomniane. Warto dla nich ?y?. Pozdrawiam . Dzi?kuj?. Pamietam w modlitwie. :lol: :lol: :lol:

Eagle - 2008-03-04, 19:22

Szensztat... ca?y rok czeka si? na takie spotkania, ale naprawd? warto... pe?ne mi?o?ci, obecno?ci Tego Najlepszego Przyjaciela, rado?ci.... "Tam dom Twój, gdzie serce Twoje..." w moim ma?ym serduszki wyryte jest ju? od ma?ego jedno zdanie....: "MTA... Tobie oddaj? CA?E moje ?ycie..." i dzi?ki temu mog? ?y? :)

kochani moi, najukocha?si!
Tak bardzo Wam dzi?kuj?! Wszystkim razem i ka?demu z osobna :) :*

Krysia:) - 2008-03-04, 21:37

No wi?c i ja równie? by?am obecna tej nocy na czuwaniu i podzielam Wasz? rado??, by?o naprawde ?wietnie (no tak, to s?owo oczywi?cie nie odzwierciedla tego co dane by?o nam naprawde do?wiadczy?).
Dzi?kuje wszystkim za modlitw?, po?wi?cenie, obecno??. :D

TAKIE spotkania prze?ywane z TAKIMI LUD?MI potrafi? podnie?? na duchu, doda? si?y i odwagi do podejmowania trudu kolejnych dni.

Do zobaczenia za rok ;)

natalia94 - 2008-03-05, 11:31

Na czuwaniu bylo przepieknie choc jechalam z obawami poniewaz bylam bardzo przeziebiona a do tego bylo to moje pierwsze uczestnictwo w takim wydarzeniu.Bardzo podobala mi sie oprawa muzyczna oraz po prostu CALOSC. Bardzo dziekuje wszystkim ktorzy robili wszystko by ubogacic te czuwanie. Teraz juz wiem ze bylo to moje 1 ale nie ostatnie czuwanie.Pozdrawiam wszystkich znanych i nieznanych :) Do zobaczenia za rok :>
Pio?un ze?widra - 2008-03-05, 16:35

Pierwszy raz by?am na czuwaniu i wogóle na Jasnej Górze. Moje prze?ycia s? nie do opisania :) dosta?am takiego pozytywnego "kopniaka" ,?e teraz mog? wszystko :) Dzi?kuj? wszystkim,którzy byli razem ze mn? :) s.Michalinie za to,?e zaprosi?a Koszalin do scholi :) Dzi?kuj? wszystkim,którzy przyczynili si? do tego,?e mog?am by? tak blisko Królowej... Mam nadziej?,?e wróc? tam jak najszybciej i ?e spotkamy si? nied?ugo :) Pozdrawiam serdecznie ;)
alexya - 2008-03-07, 23:21

Nadszed? najwy?szy czas opublikowa? troch? zdj??, coby wspomnienia nie wyblak?y :mrgreen:
czuwanie na Jasnej Górze`08 - cz.1
w najbli?szym czasie uka?? si? zapewne jeszcze dwie cz??ci wspomnie? foto z Jasnej Góry :D

Dzi?kuj? grupie foto-press za zaanga?owanie i pi?kne zdj?cia, mimo niesprzyjaj?cych warunków o?wietleniowych :P :mrgreen:

A oto nast?pna cz??? zdj??:
Czuwanie na Jasnej Górze - cz.2 ;)

Jest i cz??? trzecia:
Zdj?cia z czuwania marzec 2008

Eagle - 2008-03-10, 18:31

dzi?ki wielkie za zdj?cia! :)
cudownie jest powróci? my?lami TAM :)

pozdrawiam wszystkich cieplutko! :)

Violetta - 2008-03-10, 19:06

Dzi?ki za zdj?cia ca?ej ekipie press-foto!
Ju? nie mog?am si? ich doczeka?...
Pozdrawiam!

Maciek-F - 2008-03-22, 18:22

hej hej hej:) I ja te? tam by?em... nie wiecie kim jestem?? jestem ty jedynym anio?em, który gra? na gitzarze w?ród pi?knych anielic:D:D:D hehe pozdrawiam:D
mag - 2008-03-23, 20:46

tak w woli wyja?nienia drogi Macieju ma?e sprostowanie nie by?e? jedynym tam anio?em graj?cym , ja równie? pozdrawiam a wra?enia nie do opisania........ :)
wankei - 2008-03-23, 20:58

anio?ku, ja tam widzialem, ?e dla Ciebie by?o ciut za du?o dziewczyn... :D pzdr.
Maciek-F - 2008-06-08, 12:32

No jedynie co jeszcze jeden Maciek by? ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group