Forum Ruchu Szensztackiego
Zapraszamy wszystkich cz?onków i sympatyków Ruchu Szensztackiego

Czytelnia - piosenki szensztackie

pakmen - 2006-08-29, 19:34
Temat postu: piosenki szensztackie
Jakie piosenki religijne ?piewane na rekolekcjach itp. najbardziej wpad?y Wam w ucho? Co najch?tniej ?piewacie podczas Mszy, spotka? albo pogodnych wieczorów? Podzielcie si? tym, co sprawia Wam najwi?ksz? rado?? :)
Justol - 2006-08-29, 19:42

hmm mnie ostnio spodoba?a si? piosenka "Mi?o?? Twa" lub " B?d? Królem mego serca" ale najpi?kniejsze s? kanony z Taizé :mrgreen:
Stachu - 2006-08-29, 22:16

"Pszczó?ka maja" to bez apelacyjny hicior je?li chodzi o obozy dla ch?opaków... :D
Janek Engel - 2006-08-29, 22:32
Temat postu: Nasz Pan...
Z Festiwalu najbardziej urzek?a mnie pie??: "Nasz Pan napewno przyjdzie" By?a poprostu niesamowita...
pakmen - 2006-08-29, 22:38

rzeczywi?cie, mi te? sie spodoba?a, cho? na kolana rzuci?a mnie pie?? "Oddaj Mu ho?d"- ech miodzio :)
Sa?ata - 2006-08-29, 22:42

Janek Engel napisał/a:
Z Festiwalu najbardziej urzek?a mnie pie??: "Nasz Pan napewno przyjdzie" By?a poprostu niesamowita...


Mnie równie? :)

krzemo - 2006-08-29, 22:46

Z ostatnich hitów to zdecydowanie zgadzam si? z Jankiem...

"Nasz Pan napewno przyjdzie..."

Stachu - 2006-08-29, 22:55

A i ten "Ziemia" by? do?? niez?y trzeba przyzna?
ANIa - 2006-08-29, 23:12

"ziemia" spodoba?a mi si? kilka dni wcze?niej na pielgrzymce :P
Do dzisiaj nuc? bez przerwy "Nasz Pan na pewno przyjdzie"... Szczególnie przed msz? ?w. :)
"Jeste?my ludem Króla Chwa?"-wa?ny hicior od paru miesi?cy ;)
No i nasz pie?? koronacyjna mia? dla mnie szczególny wymiar...

pakmen - 2006-08-29, 23:16

Co do pie?ni koronacyjnej, to szczerze mówiac bardziej podoba?a mi sie w tej wersji melodycznej, która zosta?a odrzucona :/ Cóz..."jeszcze sie taki nie narodzi?, co by wszystkim dogodzi?" :/
Szczurek - 2006-08-30, 11:52

a mi si? podoba piosenka z tekstem "7 darów w 7 niebie". Poprostu najlepsza piosenka w ca?ym Szensztacie :)
Agnieszka Sim. - 2006-08-30, 23:54

"Ziemia" to mój aktualny hit podprysznicowy :) "...i nic ju? nie zamknie mi ust..."- rzeczywi?cie, rodzina ledwo ?yje ;)
blondynka P. - 2006-08-31, 20:50

dla mnie najwi?kszym hitem jest stanowczo "Ziemia" :lol: od ?wi?ta M?odzie?y na Górze ?w.Anny, kiedy j? po raz pierwszy us?ysza?am to moja ulubiona piosenka :mrgreen:
blondynka(ania) - 2006-08-31, 22:12

Podpisuje si? pod ka?dym z powy?szych s?ów Patrycji ;) Moj? ulubion? piosenk? od tego czasu te? jest "Ziemia" :)
sobek - 2006-09-02, 09:47

Ja niestety nie by?am na Festiwalu i niestety nie znam utworku "Nasz Pan na pewno przyjdzie", ale za to chodze i ?piewam Maryjo Matko Przymierza... mmm... miodzik
jolalinek - 2007-05-14, 21:10

Dla mnie "Jak?e delikatn? jest cisza"...
:)

Alinka - 2007-09-14, 21:35

niestety nie by?o mnie w zesz?ym roku na FM, ani nie przypominam sobie(niestety) ?ebym zna?a "Nasz Pan na pewno przyjdzie..." mo?e kto? z Was by?by w stanie na stronce umie?ci? albo wys?a? mi mailem tekst tej piosenki... prosz? :)
jolalinek - 2007-09-15, 09:34

Nasz Pan napewno przyjdzie czekaj na Niego, gdy? on nie spó?nie si?.
Nasz Pan napewno pewno przyjdzie a nic mu nie przeszkodzi.
:/Alleluja:/ x8


:)

KasiaM - 2007-09-15, 15:54

a ja najbardziej lubi? KANIKU?Y :mrgreen:
W?a?nie by?am 5 dni z dzieciakami na obozie i ta piosenka budzi?a mnie, towarzyszy?a podczas ca?ego dnia i uk?ada?a do snu.... po prostu rewelacja :/

Aga? lubisz mnie? :)

A z festiwalu? Kurcze, jako? wielu nie kojarz?.... przez t? prezentacj? by?am mocno wyrwana... ale mam nadziej?, ?e by?o warto, tak? ;)

Alinka - 2007-09-15, 18:01

prezentacja jest rewelacyjna... :)
Eagle - 2007-09-16, 10:24

naprawd? jest fantastyczna :) mam j? na komputerku i cz?sto wspominam :) Kasiu, mam pytanko...: w jakim programie robisz je i jakich u?ywasz czarów, ?e one s? takie rewelacyjne?
KasiaM - 2007-09-16, 18:11

Asie?ko, jak si? nazywa program?
Jako? po angelsku, wi?c nie mog?am zapami?ta? :lol:
Ale to nie jest zas?uga programu, tylko genialnych fotografów, prawda koty? :mrgreen:
A wi?c niezb?dne czary to dobre oko, dobry ?arcik i Ma?ki do pomocy :) ach, i muzyka, która przypadkiem znajdowa?a si? na naszych komputerkach :)
I je?li sko?cz? ju? to wakacjowanie, to chyba wezm? si? za rozbudowanie tej prezentacji tak, ?eby wykorzysta? wi?cej zdj?? i ze wszystkich dni. Tak? zmienion?, a raczej zupe?nie now? prezentacj?, pokazaliby?my na FM 2008, co? To by by?o mi?e :D
Bu?ka

Eagle - 2007-09-18, 18:19

KasiaM napisał/a:
Asie?ko, jak si? nazywa program?


Asie?ko...? Kabana? (nowe s?owo wyra?aj?ce zdziwienie :D /to ju? moje urojenie :D )
Z tego, co wiem to mam na imi? Marysia... ale mo?e moje problemy z my?leniem (które mam od 15 lat) sie pog??bi?y i mog? nie pami?ta? :) wi?c mo?e by? i Asia :) chyba, ?e to taki psikus :D komputerkowy :D :D

a co do pokazu na FM 2008 - to b?dzie nawet BARDZO sympatyczne i pocieszne :)

gosiawidel - 2007-09-18, 19:50

moj? jedn ? z ulubionych szensztackich piosenek jest: Maryjo,Matko mojego wezwania i Jak?e delikatna jest cisza
asia - 2007-09-22, 00:52

Marysiu! to "Asie?ko" by?o do mnie:p
A programik - nie b?dziemy mu robi? reklamy (a tak powa?nie, to nie pami?tam dok?adnie nazwy, nie mam go tu na kompie. Napisz? Ci kiedy?, jak ju? b?d? u siebie)
A Tobie Kocie - dzi?ki za wspó?prac? i wytrwa?o?ci ?ycz?! ;)

Krysia:) - 2007-09-25, 18:44

je?li naucz? sie kiedy? gra? na jakim? instrumencie to pierwszymi pie?niami jakie zagram b?d?: Ziemia, Jeste? ?yciem mym i z pewno?ci? Nasz Pan:)
Krysia:) - 2007-09-25, 18:54

Kto odczuwa pragnienie niech przyjdzie- tego nie mog?am pomin??
Groszkowa - 2008-03-21, 21:48

Ja uwielbiam kilka piesni m.in: Kocham Ciebie Jezu:), wystarczy Bys Byl:). i hit wszystkich zjazdow Jezus jest nasza sila:):)
mag - 2008-03-24, 21:29

a moj? ostatni? ulubiona piosenk? jest "Matko w szacie z lekkiej mg?y" jest prze?liczna ale takie pi?kne piosenki to tylko uczy nas siostra Michalina któr? serdecznie pozdrawiam:)
rEwelka0805 - 2008-04-01, 16:53

Moimi ulubionymi hiciorami s?:
-Jak?e delikatn? jest cisza..
-Jest na ?wiecie mi?o??...
-Jestem Twój na wieki Twój...
-Pan mój i Bóg mój...
-Matko w szacie z lekkiej mg?y...
-Tak mnie skrusz...
-W Tobie jest ?wiat?o...
-Uka? mi Panie Sw? twarz...
-Oddaj Mu ho?d...
-Przyjd?my tam gdzie miejsce Naj?wi?tsze...
-Maryjo, Matko mojego wezwania...
-Pozdrawiamy Ci?, Maryjo Pani nasza...
-Spo?ród miliona dróg...
-O Matko Trzykro? Przedziwna...
-Ziemia...
..........i wiele innych ale te s? najwa?niejsze dla mnie....no a jak mog?abym zapomnie? o hicie FM 2007,,Jeste? ?yciem mym" no i z takich skocznych jeszcze chyba wszystkim znany "Jedzie Joe" :b?ysk:
Pozdrowionka ;)

rEwelka0805 - 2008-09-23, 19:36

HEJ....
co? tutaj ucich?o...wi?c dodam jeszcze kilka hitów z FM2008:
1)W cieniu Twoich r?k
2)Wi?cej mi?o?ci
3)Jeste?my pi?kni, Twoim pi?knem Panie
4)otwórz me oczy o Panie
5)Wybra? nas Bóg do zbawienia
i oczywi?cie znane chyba wszystkim "Wznie?my r?ce do Boga....Allelelele......luja", "Gdyby wiara Twa" i "Raduje si? dusza ma"

:gitara2: Pozdrowionka dla wszystkich!!!!!! :gitara2:

P.S.MUsze Wam si? przyzna? , ?e dziewczynki z mojej scholi nie daj? mi spokoju jak nie zagram im Raduje si? dusza ma....Bardzo polubi?am i One zreszt? te? t? pie??... :)

izolda0401 - 2010-01-23, 19:32

ale nic nie pobije gdy (wscodzimy) sie heheheheheheh

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group